Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2017., 13:23   #1
Mogući kandidati za predsjednicu/ka Hrvatske

Još malo i evo nam novih izbora za predsjednicu/ka Lijepe naše.

Kaj mislite, tko bi se sve mogao javiti?

Čini mi se, da je Tonino Picula, u ovom razgovoru za Telegram, najavio svoju moguću kandidaturu.

I ne čini mi se to tako loše po njega. Ozbiljan je političar, sa dosta "utakmice u nogama", miran i staložen.

Quote:
TELEGRAM: Rekli ste kako biste se željeli kandidirati za predsjednika Republike, ostaje li pri tome? Imate li za to podršku u stranci?

PICULA: Moja odluka će ovisiti o procjeni mogu li i u kojoj mjeri nastaviti doprinositi afirmaciji vrijednosti zbog kojih sam i ušao u politiku početkom devedesetih. Mislim da je u politici važnije biti svjestan vrijednosti koje želiš zastupati od izbora dužnosti za koju se natječeš. Sigurno je da ću kao uvijek ostati izuzetno zainteresiran da sudjelujem u procesima koji će oblikovati političke procese u Hrvatskoj i prema Hrvatskoj.
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Old 27.03.2017., 13:25   #2
Hoće i u slučaju da postane predsjednik Hrvatske ostati u Bruxellesu, kao što je najavljivao ako postane predsjednik SDP-a?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 27.03.2017., 13:34   #3
Čuj Picula, pa on nije ni lignja, on je dagnja..

Više bi Bernardić dobio glasova od njega..
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Old 27.03.2017., 13:42   #4
Cuj jos malo...jos svega dvije godine i 9 mjeseci...

Po toj logici bi mogli otvoriti i temu za slijedece parlamentarne izbore koji samo sto nisu pred vratima, jer sta je to tri i pol godine prema vjecnosti...

Ocito su neki jako nestrpljivi da maknu nasu predsjecnicu, a takvima porucujem - gledat cete ju jos 8 godina na ovom mjestu.

Cuj ti ovo, jos malo...

Dajte moderatori kljucajte ovo, nekima je ocito jako dosadno...
John_Wayne is offline  
Old 27.03.2017., 13:44   #5
Pokušavam se sjetiti goreg kandidata od Kolinde
KatarinaRi is offline  
Old 27.03.2017., 13:46   #6
Mogli bi otvoriti i temu tko će biti gradonačelnik Zagreba 2021. Malo je prerano za ovakve prognoze.
Tomo1972 is offline  
Old 27.03.2017., 14:11   #7
božo petrov?

moglo bi ga se uhljebiti tamo na 8 godina, šta ja znam, tu najmanje smeta.
__________________
X88
lezerni88 is offline  
Old 27.03.2017., 14:14   #8
Božo je vrlo izgledan, ako se nekaj ne zagovna do tad. Uloga kao stvorena za njegov habitus.

Meni se čini da bi i Karamarko mogao pucati na ovako nešto? Počeo je polagano s povratkom u main stream politiku.
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Old 27.03.2017., 14:17   #9
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Pokušavam se sjetiti goreg kandidata od Kolinde
Božo Petrov. Ili bilo tko iz njegovog svjetonazorskog kruga.

Mogli bismo još žaliti za Kolindom.
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Old 27.03.2017., 14:41   #10
Malo je prerano za ovu temu....................tamo za otprilke dvije godine je primjerenije.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:03.