Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2017., 12:24   #3741
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Ako je zid dobar, trebao bi ga držat jači čavao. Ili tipla i šeraf pa ćeš poslije božića vješat sliku na to mjesto ili popravljat zid.
Pa da, ja ga stavim na mjesto gdje i inace stoji slika. A drugi je na spijunki.
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Ja 1.12. kitim bor...i niko me nece zaustavit!
Ne daj se smesti!
Old 22.11.2017., 12:38   #3742
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post

I da!Sta ima u PepcuJel jeftino? Malo mi je dalje pa da ne idem dzaba!!!
javim ti ja večeras ili ujutro. onaj na Vrbanima mi je najbliži pa ću bacit oko.

Quote:
Uz to imamo i one srebrne led kugle iz Pepca

ovo je nešto za mene.
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:18   #3743
Ako nekom treba ideja kako napravit karirane ili bilo kakve druge velike mašne, odlučila sam ne tražit traku po vrtnim centrima nego kupit metar materijala za škotske suknjice i od njega sašit.
Imam doma jedan komad, ostatak od suknjice, pa sam isprobala kako bi to izgledalo. Izrezat ću trake, zašit na duplo i zavezat u mašnu.
Old 22.11.2017., 13:51   #3744
https://zadovoljna.dnevnik.hr/clanak...---496946.html
Molly K Darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 14:01   #3745
A sad to svi međusobno prepisuju

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 14:53   #3746
Quote:
Ako je zid dobar, trebao bi ga držat jači čavao. Ili tipla i šeraf pa ćeš poslije božića vješat sliku na to mjesto ili popravljat zid.
caka je u tom što na tom zidu držim slike, ali niže - ne obješene, već nagnute nad komodom, a za Božić sam mislila maknut slike i iznad objesit tu taj vijenac, ali višlje.
i nadala se da ima neki trik kako ipak ne bušit zid jer mi se ne da kasnije zajebavat sa popravljanjem. al možda jednostavno i ostavim čavao, valjd neće toliko bosti u oko
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 14:58   #3747
ako misliš da ti samoljepljiva traka ili pištolj ne bi držali vijenac onda zakucaj čavao.
možda ti kasnije padne na pamet da nešto možeš objesit na njega, ne nužno sliku.
Old 22.11.2017., 14:59   #3748
Quote:
Malo ste okitile.... Malo.
Pa malo .

Vjerojatno ćemo girlande na strop još i bor
Old 22.11.2017., 15:13   #3749
Quote:
Ange ou Demon kaže: Pogledaj post
Meni je super, imam kolegicu u uredu koja jednako voli điđe .
Prije jedno 10 dana smo okitile malo za početak.

Imamo božićnu šljašteću čizmicu iz Pepca na vratima.
Lampice po stolovima i prozoru. Mini borić koji se blesiče i srebrno bijele trake. Uz to imamo i one srebrne led kugle iz Pepca i ukrase po prozorima.

Sad čekam da se obje vratimo s poslovnog puta da untadrčimo bor u kut i dogovorimo se šta ide gore .
Moram priznat da nas i ostatak kata ne sprda, nego dolaze do nas u sobu da se malo razvesele i već planiraju donacije
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 17:23   #3750
Upravo me mama zove, uhvatio ju božićni duh.
Pita me šta ćemo kupit djeci (ne mojoj, nego iz šire familije) da ih dočekaju pokloni pod borom i kad dođem ovaj vikend doma da moramo osmislit di će bit bor i možda bi ona pravi bor i kako ćemo sve okitit i namjestit i pripremit za Božićnu zabavu. Rekoh, mama, ja to već imam sve osmišljeno.
Ok, super, onda ćemo razmislit koje ćemo kolače peć. Mama, ne brini već imam popis šta ćemo peć, ja ću speć dio, a ti preuzmi dio.
Tata se brine za hranu i cugu, sad jadna nema više o čemu razmišljat.
Old 22.11.2017., 17:31   #3751
Hahaha tko joj je kriv što kasni 😂 tako se i moja sjeti kad sam ja već sve gotova...

tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 17:40   #3752
Ona i tata su zapilil ove godine u kući imat pravi bor i ne popuštaju. Već vidim da još nije gotovo i da ću se još morat borit dalje.
Sad joj govorim, ne treba pravi bor kupovat osut će mu se iglice jer se u dnevnom loži i vruće je, uzet ćemo bor kojeg smo prije imali okićenog u stanu.
Mama: "A neee, pa njega ćemo imat u stanu i ove godine."
A do lani je kukala šta će nam tako velik bor u stanu, nemamo mjesta. Ja ću poludit. Moram prekosutra ić do njih i napravit reda za vikend.
Old 22.11.2017., 17:48   #3753
Razumijem mamu, i ja ne dam umjetni bor i vijenac isto radim od pravih grana... Na eko fore ne padam jer ti borovi se ionako sade da bi se posjekli, ne uništavaju se šume. Osim toga borovina je ionako korov, uništava tlo i sve oko sebe i jedino dobro gori. Ali tih mjesec dana onaj lijepi miris ne bi za ništa mijenjala. Iglice i smola me ne zamaraju jer mi stoji na dijelu koji pokrijem onom zaštitom za pod kad se preuređuje i nekom podlogom i pravim jaslice. Prije podloge stavim ispod stalka bocu s vodom i traje mi dugo bez da ijedna iglica ispadne
Al dobro, ako je vama nepraktično i umjetni može biti lijep.

tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 17:54   #3754
Umjetni već imam, a prirodni bi sigurno išli birat bez mene i onda bi odabrali neki visoki, štrkljavi i mršav. Bolje da se oni u to ne diraju.
Što je najbolje mama nikad nije bila zainteresirana za božićne dekoracije, borove, vijence... ona posije pšenicu, speče orahnjaču i još jedan kolač i gotovo. I svake godine meni govori nek ne stavljam toliko đinđa po stanu koliko bi tata htio.
Old 22.11.2017., 17:56   #3755
Zarazila si je ove godine 😂

tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 21:47   #3756
Quote:
Ako nekom treba ideja kako napravit karirane ili bilo kakve druge velike mašne, odlučila sam ne tražit traku po vrtnim centrima nego kupit metar materijala za škotske suknjice i od njega sašit.
Imam doma jedan komad, ostatak od suknjice, pa sam isprobala kako bi to izgledalo. Izrezat ću trake, zašit na duplo i zavezat u mašnu.
Quote:
Upravo me mama zove, uhvatio ju božićni duh.
Pita me šta ćemo kupit djeci (ne mojoj, nego iz šire familije) da ih dočekaju pokloni pod borom i kad dođem ovaj vikend doma da moramo osmislit di će bit bor i možda bi ona pravi bor i kako ćemo sve okitit i namjestit i pripremit za Božićnu zabavu. Rekoh, mama, ja to već imam sve osmišljeno.
Ok, super, onda ćemo razmislit koje ćemo kolače peć. Mama, ne brini već imam popis šta ćemo peć, ja ću speć dio, a ti preuzmi dio.
Tata se brine za hranu i cugu, sad jadna nema više o čemu razmišljat.
Ari, mislim da si ove godine najangaziranija od svih nas.
To je Christmas spirit!
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Razumijem mamu, i ja ne dam umjetni bor i vijenac isto radim od pravih grana... Na eko fore ne padam jer ti borovi se ionako sade da bi se posjekli, ne uništavaju se šume. Osim toga borovina je ionako korov, uništava tlo i sve oko sebe i jedino dobro gori. Ali tih mjesec dana onaj lijepi miris ne bi za ništa mijenjala. Iglice i smola me ne zamaraju jer mi stoji na dijelu koji pokrijem onom zaštitom za pod kad se preuređuje i nekom podlogom i pravim jaslice. Prije podloge stavim ispod stalka bocu s vodom i traje mi dugo bez da ijedna iglica ispadne
Al dobro, ako je vama nepraktično i umjetni može biti lijep.

Ajoj, sad mi je malo krivo da nemamo pravi bor, bas zbog mirisa.

Ali sve kuglice sam poklonila pred 6 godina i sad mi se i ne da i preskupo mi je trenutno kupovat kompletnu opremu za jedan solidno okicen bor, jer ako vec, onda hocu neke prekrasne kuglice koje ce trajati vjecno i da ih bude puno.

Takve sam imala, staklene, tamnocrvene i krem, sjajne, na krasnim trakama, ali mi je pes umro 8.12. i te godine nisam imala volje kititi bor i sve te kuglice su me podsjecale na to kak smo ga skupa kitile (jer je nju to jako zanimalo), pa sam ih poklonila jednoj teti.

Mozda druge godine, bum vidla.
Bum si kupila neke svijece s mirisom bora.
Old 22.11.2017., 21:57   #3757
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Ari, mislim da si ove godine najangaziranija od svih nas.
nije, samo se najviše hvali.
fuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 22:10   #3758
Hahaha da Ari je najažurnija u izvještavanju, a i je počela dosta rano.
Hannah skroz razumijem... I meni moja "mala" puno fali... 3. Božić bez nje...

tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 22:15   #3759
2 dana sam doma jer me temperatura drži tako da su mi sve te dekoracije na oku pa si ne mogu pomoć nego planirat.
Sutra idem radit tako da će me popustit Božićno ludilo.
Old 23.11.2017., 10:04   #3760
Quote:
Ona i tata su zapilil ove godine u kući imat pravi bor i ne popuštaju. Već vidim da još nije gotovo i da ću se još morat borit dalje.
Sad joj govorim, ne treba pravi bor kupovat osut će mu se iglice jer se u dnevnom loži i vruće je, uzet ćemo bor kojeg smo prije imali okićenog u stanu.
Mama: "A neee, pa njega ćemo imat u stanu i ove godine."
A do lani je kukala šta će nam tako velik bor u stanu, nemamo mjesta. Ja ću poludit. Moram prekosutra ić do njih i napravit reda za vikend.
ako uzmeš pravi bor, nabadat ćeš po iglicama do Uskrsa. možeš čistiti i usisavati triput dnevno, ne pomaže. uvijek odnekud dođe neka i nađe ti se pod nogama baš kad si bosa.
kem is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:00.