Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2017., 16:35   #661
Quote:
Bad Hair Life kaže: Pogledaj post
Kako vi (mjesovite, normane i blago dehidrirane) koristite sum flawless essence? Koristite li ju uopce i u kojem koraku?

Jucer napokon stigli testeri i nikako mi nije sjela, a narucila sam ju jer mi je trebao dodatni sloj hidratacije. Nikako mi se ne upija, kao da sjedi na licu, ostavlja masni sjaj i ljepljiv osjecaj. A stvarno sam malo stavila. Jutros sam stavila mrvicu nakon mise i prije mizonke i morala sam oprat lice s pjenom .

Radim li nesto krivo ili jednostavno nije za mene?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja sum flawless ne kombiniram s drugim stvarima... essence mi je drugi korak...
Znaci stavljam sum flawless skin, pa sum flawless essence, pa sum flawless lotion... ako treba na to bi isla neka krema (mizonka ili joseon)
Nisam je uopce pokusavala ubaviciti u druge rutine.
rosa_salvaje is offline  
Old 22.11.2017., 16:40   #662
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Onda je sigurno ovaj
https://www.ebay.com/itm/MOMA-Muji-S...MAAOSwNSxVN2~T
ali vidim da je 200 ml 19 dolara pa se to puno više isplati.Valjda će biti dobar jer nije baš jeftino.
Oprosti, imam slabo pamćenje. Tražiš onaj toner koji stalno hvalimo ili nešto drugo? Ako trebaš toner, to je ovaj high moisture verzija. Link sam stavila random, nisam tražila najpovoljniji, samo da vidiš kako se zove i izgleda. Btw ja sam ga prije par mjeseci kupila na amazonu, bio je skoro duplo jeftiniji nego na ebayu. Ako se ne bojiš amazona, pogledaj i tamo.
Plavusa132 is offline  
Old 22.11.2017., 16:52   #663
Stigli su i meni testeri Pyunkangyul plave linije! Ne znam što vi vidite u tom mist toneru, nije loš, ali nije mi usporediv s Mujom. Ali sve skupa mi se sviđa! Stavila sam sve korake prvi dan po logičnom redu (toner, serum, ampula, krema) i koža mi je bila lijepa hidratizirana i zaglađena, ali to mogu postići i s drugim kombinacijama. Danas sam stavila onako kako piše, ampulu nakon kreme, i koža mi je bila stvarno divna. Stavila sam gore bb kremu i ostala paf kako je glatko sjela i izgleda bolje nego inače. Gledam se sad 6 sati kasnije, i još uvijek je sve na svom mjestu i pristojno izgleda

@Xena, ako još nisi probala, moraš BB krema kojom inače nisam toliko oduševljena, ali u ovoj kombinaciji je odlična je Holika Petit BB Clearing.
Plavusa132 is offline  
Old 22.11.2017., 17:02   #664
Quote:
Plavusa132 kaže: Pogledaj post
Oprosti, imam slabo pamćenje. Tražiš onaj toner koji stalno hvalimo ili nešto drugo? Ako trebaš toner, to je ovaj high moisture verzija. Link sam stavila random, nisam tražila najpovoljniji, samo da vidiš kako se zove i izgleda. Btw ja sam ga prije par mjeseci kupila na amazonu, bio je skoro duplo jeftiniji nego na ebayu. Ako se ne bojiš amazona, pogledaj i tamo.
Quote:
Plavusa132 kaže: Pogledaj post
Stigli su i meni testeri Pyunkangyul plave linije! Ne znam što vi vidite u tom mist toneru, nije loš, ali nije mi usporediv s Mujom. Ali sve skupa mi se sviđa! Stavila sam sve korake prvi dan po logičnom redu (toner, serum, ampula, krema) i koža mi je bila lijepa hidratizirana i zaglađena, ali to mogu postići i s drugim kombinacijama. Danas sam stavila onako kako piše, ampulu nakon kreme, i koža mi je bila stvarno divna. Stavila sam gore bb kremu i ostala paf kako je glatko sjela i izgleda bolje nego inače. Gledam se sad 6 sati kasnije, i još uvijek je sve na svom mjestu i pristojno izgleda

@Xena, ako još nisi probala, moraš BB krema kojom inače nisam toliko oduševljena, ali u ovoj kombinaciji je odlična je Holika Petit BB Clearing.
Tražim taj neki što je najhidratantniji. Ne bojim se ,često kupujem na amazonu.
Odakle si uzela te Pyunkangyul testere?Jesi odvojeno ih kupovala ili imaju tester za cijeli set zajedno?
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 22.11.2017., 17:52   #665
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Tražim taj neki što je najhidratantniji. Ne bojim se ,često kupujem na amazonu.
Odakle si uzela te Pyunkangyul testere?Jesi odvojeno ih kupovala ili imaju tester za cijeli set zajedno?
Da, onda je to taj Muji kojeg sam stavila. Ovo je pakiranje testera Pyunkang Yul linije na sweetcorei. Imaš i bijeli set, on je za suhu kožu.
Plavusa132 is offline  
Old 22.11.2017., 17:54   #666
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Onda je sigurno ovaj
https://www.ebay.com/itm/MOMA-Muji-S...MAAOSwNSxVN2~T
ali vidim da je 200 ml 19 dolara pa se to puno više isplati.Valjda će biti dobar jer nije baš jeftino. Koliko ga ti staviš na lice?

I koristiš li oba ili jedan u rutini? Ne znam jesi li ti pisala svoju rutinu ali ako nisi hajd napiši da vidim kako da se ravnam.
mislim da je ovaj

obično se koristi za "zalijevanje" hijalurona, kao vodica je, fino se upije i vlaži. meni jedan sloj njega na kohaku hada ili farm stay aio nije bio dovoljan, ali bez problema možeš staviti još 1-2 sloja jer nije hranjiv ili još neki toner gušći npr. puža ili aloe gel
ines.a is offline  
Old 22.11.2017., 18:00   #667
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Ja sum flawless ne kombiniram s drugim stvarima... essence mi je drugi korak...
Znaci stavljam sum flawless skin, pa sum flawless essence, pa sum flawless lotion... ako treba na to bi isla neka krema (mizonka ili joseon)
Nisam je uopce pokusavala ubaviciti u druge rutine.


Mislila sam da se moze normalno kombinirati s drugim proizvodima..

I jos sam uzela 30 kom


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bad Hair Life is offline  
Old 22.11.2017., 18:09   #668
može li mi netko pogledati (ili reći) koliko dođe poštarina s sweet corea za INNISFREE Orchid Eye Cream i GUERISSON Red Ginseng Skin Essence? i da li pišu punu vrijednost paketa?
ines.a is offline  
Old 22.11.2017., 18:15   #669
Quote:
ines.a kaže: Pogledaj post
može li mi netko pogledati (ili reći) koliko dođe poštarina s sweet corea za INNISFREE Orchid Eye Cream i GUERISSON Red Ginseng Skin Essence? i da li pišu punu vrijednost paketa?
11 dolara poštarina za te dvije stvari
napišeš im prilikom narudžbe da napišu manji iznos
aneri23 is offline  
Old 22.11.2017., 19:07   #670
vidim da je počeo vol. III pa da se uključim dok još stignem pročitati ovih 30ak stranica zaostataka jer onu prethodnu temu nisam mogla hendlat

dakle molim preporuke sljedećih proizvoda za kožu osjetljivu i zimi suhu, godine tridesete, preferirane teksture hidratantne i ne preteške. traže se:
- serum (nešto anti-age svojstava i fine teksture)
- tonik bez alkohola (onaj japanski je opcija, imam negdje link, al mogu i drugi)
- proizvodi za čišćenje lica (može ulje, kombinacija mlijeko i tonik, mogu i prozvodi koji se ispiru, ali tu mi je jako teško naći nešto odgovarajuće jer me sve isušuje. uvjeti su dakle da proizvodi ne isušuju i da nemaju prejak miris)
- dodatna njega tipa maske, ampule i sl., sve dolazi u obzir. raspoložena sam za eksperimentiranje i isprobavanje novih stvari. većina proizvoda europskih brandova mi je zimi preslabana na više razina, dakle trebam nešto sa konkretnim sastojcima i djelovanjem.
cijene nisu toliko bitne, al opet da nije neka luda cifra u pitanju po jednom proizvodu.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 22.11.2017., 19:08   #671
Quote:
Bad Hair Life kaže: Pogledaj post
Kako vi (mjesovite, normane i blago dehidrirane) koristite sum flawless essence? Koristite li ju uopce i u kojem koraku?
koristila sam ju i koristim u najrazlicitijim mogucim kombinacijama - ona mi je jedan od HG proizvoda.
uglavnom ju stavljam na mjesto emulzije, dakle ili prije kreme ili na samom kraju (ljeti sam s njom zavrsavala rutinu)
savrsena.
Quote:
Plavusa132 kaže: Pogledaj post
Stigli su i meni testeri Pyunkangyul plave linije! Ne znam što vi vidite u tom mist toneru, nije loš, ali nije mi usporediv s Mujom.
meni je pyunkang mist na kraju dosta hidratantniji od muje i bolje mi zalije hijaluron.
sta ces, nismo svi isti.
tako ja ne razumijem sto svi vidite u kikuu, meni je on bas grozan.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 22.11.2017., 19:14   #672
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
koristila sam ju i koristim u najrazlicitijim mogucim kombinacijama - ona mi je jedan od HG proizvoda.
uglavnom ju stavljam na mjesto emulzije, dakle ili prije kreme ili na samom kraju (ljeti sam s njom zavrsavala rutinu)
savrsena.

meni je pyunkang mist na kraju dosta hidratantniji od muje i bolje mi zalije hijaluron.
sta ces, nismo svi isti.
tako ja ne razumijem sto svi vidite u kikuu, meni je on bas grozan.
Hvala što si me podsjetila, idem namazat stopala
Frecume is offline  
Old 22.11.2017., 19:21   #673
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Hvala što si me podsjetila, idem namazat stopala
nnč.
fala bogu da sam imala samo mini dekantic s kojim sam uspjesno mazala noge nakon mora, da mi se ne truse onako ruzno kao sto to obicno biva nakon ljetovanja.

opet sam stavila hana kremu. ljubaf.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 22.11.2017., 19:35   #674
Kiku - napisala sam prije pa cu i opet: dodala u dekant glicerina i aloe vera 10:1 gela i nema mi bolje mazalice za ruke!

Sum flawless essence koristim kao i frupy, to je jedino sto imam iz te linije i super mi je. Ako ti ne bude odgovarala, ima ovdje dosta cura koje ce ju otkupit

Frupy, kojim redom ide danahan 5pcs set, probala bih ga veceras?

Uz danahan sam dobila tester neke missha bb kreme ali ne znam ni koja krema ni koja nijansa
Maria Flores is offline  
Old 22.11.2017., 19:46   #675
Quote:
Plavusa132 kaže: Pogledaj post
Da, onda je to taj Muji kojeg sam stavila. Ovo je pakiranje testera Pyunkang Yul linije na sweetcorei. Imaš i bijeli set, on je za suhu kožu.
Meni bi onda trebala bijela ali iz principa ne dam za poštarinu više nego što košta proizvod
Sve zajedno me izadje 10€.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 22.11.2017., 19:56   #676
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post

Frupy, kojim redom ide danahan 5pcs set, probala bih ga veceras?
ja stavljam:
toner - essence - emulziju - kremu + okoloocna

essence i emulzija su tu negdje po gustoci, emulzija je malo mazivija i drugacije viskoznosti, ali ja stavljam ovaj redoslijed (ne znam jel uopce ispravan)
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 22.11.2017., 19:59   #677
Ne znam ni ja jel ispravan, ali tebi vjerujem kao da si mi sef
Ako ne bude valjalo, znas tko ce bit kriv....
Hvala i cujemo se sutra
Maria Flores is offline  
Old 22.11.2017., 20:01   #678
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Meni bi onda trebala bijela ali iz principa ne dam za poštarinu više nego što košta proizvod
Sve zajedno me izadje 10€.
Da, to je malo nezgodno s poštarinom. Dodaj još koju stvar koja je na akciji pa će ti se isplatiti. Ja sam uzela mise en scene masku za kosu koja je tu 3$, a na ebayu od 10$ nadalje, i jednu sheet masku, sve skupa s poštarinom 20$. Za moje standarde je to ok.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Plavusa132 is offline  
Old 22.11.2017., 20:06   #679
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Ne znam ni ja jel ispravan, ali tebi vjerujem kao da si mi sef
Ako ne bude valjalo, znas tko ce bit kriv....
Hvala i cujemo se sutra
ofkors.
guilt is my second name.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 22.11.2017., 20:11   #680
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
vidim da je počeo vol. III pa da se uključim dok još stignem pročitati ovih 30ak stranica zaostataka jer onu prethodnu temu nisam mogla hendlat

dakle molim preporuke sljedećih proizvoda za kožu osjetljivu i zimi suhu, godine tridesete, preferirane teksture hidratantne i ne preteške. traže se:
- serum (nešto anti-age svojstava i fine teksture)
- tonik bez alkohola (onaj japanski je opcija, imam negdje link, al mogu i drugi)
- proizvodi za čišćenje lica (može ulje, kombinacija mlijeko i tonik, mogu i prozvodi koji se ispiru, ali tu mi je jako teško naći nešto odgovarajuće jer me sve isušuje. uvjeti su dakle da proizvodi ne isušuju i da nemaju prejak miris)
- dodatna njega tipa maske, ampule i sl., sve dolazi u obzir. raspoložena sam za eksperimentiranje i isprobavanje novih stvari. većina proizvoda europskih brandova mi je zimi preslabana na više razina, dakle trebam nešto sa konkretnim sastojcima i djelovanjem.
cijene nisu toliko bitne, al opet da nije neka luda cifra u pitanju po jednom proizvodu.
sigurno ti cure budu još nadopisale, nemam suhu kožu, ali preferiram hidratantnu teksturu:
- serum (nešto anti-age svojstava i fine teksture) - nije serum ali je danahan antiage set
- tonik bez alkohola (onaj japanski je opcija, imam negdje link, al mogu i drugi) - meishoku sensitive adstringent toner, hada labo premium
- proizvodi za čišćenje lica (može ulje, kombinacija mlijeko i tonik, mogu i prozvodi koji se ispiru, ali tu mi je jako teško naći nešto odgovarajuće jer me sve isušuje. uvjeti su dakle da proizvodi ne isušuju i da nemaju prejak miris) - e, tu za početak balzam banila clean it co rozi za skidanje šminke, a za pjenu, hada labo rohto gokujyn hyaluronic acid cleansing foam ili pak još bolje kose softymo cleansing foam honey whip
- dodatna njega tipa maske, ampule i sl., sve dolazi u obzir: tosowoong propolis ampoule, leejiham propolis vita ampoule

ima toga još. ali tad bi krenuli u ludu cifru (ne po proizvodu, ali ukupnu).
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:17.