Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2017., 02:19   #1
IPTV na Smart TV-u

Bok ljudi.

Imam Samsung Smart TV, skinuo sam OttPlayer i pokušavam dodati listu kanala koju imam, no ne ide i ne ide.

Kanali se dodaju putem weba ili mobitela, a gledanje je moguće ovisno gdje dodaš te kanale na koji uređaj. Može li mi netko pomoći kako treba izgledati format koji se uploada na tu stranicu. Pokušavao sam dodati ovu listu koju sam pronašao na netu i izbacuje pogrešku. Kad ju dodam u VLC radi sve korektno. Moguće da je problem u samoj listi. Pokušao sam i samo URL pastebin-a i samo URL kanala, no nikako neće. On pokaže da je dodano, no onda izbacuje grešku kad želim pokrenuti.

To je valjda jedini free program za Samsung Smart TV koji sam pronašao u Storeu, pa eto, ako netko može pomoći gdje griješim nek javi!
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 15:42   #2
Instaliraj aplikaciju Smart IPTV, morat ćeš promijeniti zemlju da ga nađeš u trgovini recimo na UK, pa onda nakon instalacije ponovno vratiš Hrvatsku.

To je definitivno najbolja aplikacija za iptv i radit će preko nje sigurno.

Doduše nije besplatna, nakon trial perioda je potrebno jednokratno uplatiti 5,5 eur-a i imaš doživotnu licencu za svoj tv...
goliath is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 21:35   #3
Quote:
goliath kaže: Pogledaj post
Instaliraj aplikaciju Smart IPTV, morat ćeš promijeniti zemlju da ga nađeš u trgovini recimo na UK, pa onda nakon instalacije ponovno vratiš Hrvatsku.

To je definitivno najbolja aplikacija za iptv i radit će preko nje sigurno.

Doduše nije besplatna, nakon trial perioda je potrebno jednokratno uplatiti 5,5 eur-a i imaš doživotnu licencu za svoj tv...
Uspio sam skinuti tu aplikaciju još prije. Nažalost, istekao mi je trial period, a nisam ni koristio i eto, jebiga nisam ni probao kako izgleda. Onda sam trazio alternative i naišao na OTTplayer.es. Cisto je okej. Ponekad buguje no eto, koliko mi treba izdrzat ću, za sada me ne živcira toliko.

Hvala na odgovoru
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:31.