Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Kakav je Josipović predsjednik?
Dobar 419 47.34%
Loš 466 52.66%
Glasovatelji: 885. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2010., 23:58   #41
Quote:
starks kaže: Pogledaj post
Tako nekako otprilike...meni je Josipović na prvu ličio na eunuha....Odavno sam
rekao da bi idealan tip političara trebao biti kao kompjuter a Josipović se najviše približio tom idealu...

S tom razlikom da Josipović ipak nije nikakvo zlo već još uvijek nekako nedefiniran,neodređen..no brzo ćemo ga spoznati

Kako je kampanja odmicala spoznao sam da Josipović uopće nije mimoza...

Mislim da bi mogao pozitivno iznenaditi
s ovime se slazem...
potpisujem da bi josipovic, bez obzira na pocetnu bezlicnost, svakako mogao pozitivno iznenaditi i pokazati da moze i zna... u svakom slucaju, on je neusporedivo bolji izbor za predsjednika, nego bandic.
ma.nx is offline  
Old 11.01.2010., 00:02   #42
Quote:
BRAB-STON kaže: Pogledaj post
..nastavljamo nizbrdo...neće se ništa promijenit..osim nagore....Joso nema muda da bi se suprotstavio vanjskim glavešinama...još samo da uđemo u EU i živila domovina
Vjerojatno je istina da joso nema muda ali bandic bi bio sramota.
U RH predsjednik nema ovlasti da se bavi bilo cim ozbiljnim osim da predstavlja
RH u svijetu.
Nitko normalan nebi htio neobrazovanog, polupismenog, bahatog i primitivnog covjeka
na tom polozaju, to bi bila neopisiva sramota.
blj58 is offline  
Old 11.01.2010., 00:05   #43
Quote:
blj58 kaže: Pogledaj post
Vjerojatno je istina da joso nema muda ali bandic bi bio sramota.
U RH predsjednik nema ovlasti da se bavi bilo cim ozbiljnim osim da predstavlja
RH u svijetu.
Nitko normalan nebi htio neobrazovanog, polupismenog, bahatog i primitivnog covjeka
na tom polozaju, to bi bila neopisiva sramota.
Sudeći prema ovome, 40% je nenormalno. Brojka svejedno zabrinjava.
__________________
Nisam kokoš i ne nesem jaja ali znam koje je jaje mučak.
Decadent Sympozium is offline  
Old 11.01.2010., 00:15   #44
jeste vi razumili šta je kalinić rekao za iveka josipovića, hm, čovjek ništa lijepo nije komentirao, ali nažalost nemogu složit šta točno, uh bojim se...
norka is offline  
Old 11.01.2010., 00:35   #45
Quote:
ma.nx kaže: Pogledaj post
s ovime se slazem...
potpisujem da bi josipovic, bez obzira na pocetnu bezlicnost, svakako mogao pozitivno iznenaditi i pokazati da moze i zna... u svakom slucaju, on je neusporedivo bolji izbor za predsjednika, nego bandic.
Imam neki osjećaj za feeling ..i to pozitivan
starks is offline  
Old 11.01.2010., 00:44   #46
Kao prvo čestitam građanima Hrvatske na pobjedi prof.dr. ive josipovića , sućut državljanima Hrvatske na porazu....

Ovo je sramota za Hrvatksu, sve što je novinar Ivkošić iz Večernjeg lista naveo u večerašnjoj emisiji na HTV-u je točno, stvarno je sramota da ovaj ateista koi vjerojatno nije ni Bogu zahvalio za pobjedu vodi Hr. državu u kojoj je 90% Kršćana. :S

Zaparavo oba kandidata su mi bili odvratni, samo su se prepucavali i raspravljali su o pitanjima koja nemaju veze sa dužnošću predsjednika!!! Tuđman je bio jedini kandidat koji je bio dostojan da preuzme dužnost predsjenika!!!!
ButCher is offline  
Old 11.01.2010., 00:46   #47
Eh ovako ne pisem bas puno po forumima ali izborom ive josipovica sljama hrvatskoga roda koji je radio na 70% optunica protiv hr generala pomagajuci hagu htio sam ostaviti jedan komentar ovim okorijelim komunjarama sto se krecu na forumu....Kada se god pocmu kretati neke stvari koje su ozbiljne za razvoj neke drzave njene buducnosti itd.. tada na snagu stupa ONAJ MALI NUKLEUS ONI MALI SITNI LJUDI KOJE NITKO NISTA NE PITA,,,tako je bilo i 91 nisu u rat krenuli bogatasi kao prozirni gospodin josipovic vec su krenuli domoljubi ljudi sa sela,,,,dakle crveni sada misle da vladaju ali ne vladaju to je samo imaginarno.,,,,ljudi u hr jos ne shvacaju da jacanje liberalizma u hrvatskoj uopce nije dobar,,pogledajte samo strane primjere zemalja npr njemacka u kojoj njemac strahuje hoce li mu dijete nastradat od turcina,,francuska non stop neredi paljenje javne imovine francuza itd...kloje rade manjine A TE MANJINE ZASTUPA IVO JOSIPOVIC i prije ih SPOMINJE NEGO LJUDE KOJI SU STVARALI HRVATSKU!bravo crveni ovo ste dobili ali kao sto sam rekao samo imaginarno odaziv biraca bio je samo 50.28% ako sam dobro procitao,,,dakle u manjini ste jer se DESNICARU jebe i za milanceta i za ivanceta jerbo su oboje bili komunisti i okrecu se kako vjetar puse uvijek ste bili luzer ii ostat cete A DAN CE DOCI kada cete i vi crveni htjeti postati CRVEN BILI PLAVI BOG I HRVATI TKO NIJE NEKA PATI!
rapt0r is offline  
Old 11.01.2010., 00:47   #48
Glavno da su Bosanci glasali za Mileta,ali zato da bi bilo još gore.
zacky is offline  
Old 11.01.2010., 00:47   #49
Quote:
ButCher kaže: Pogledaj post
Kao prvo čestitam građanima Hrvatske na pobjedi prof.dr. ive josipovića , sućut državljanima Hrvatske na porazu....

Ovo je sramota za Hrvatksu, sve što je novinar Ivkošić iz Večernjeg lista naveo u večerašnjoj emisiji na HTV-u je točno, stvarno je sramota da ovaj ateista koi vjerojatno nije ni Bogu zahvalio za pobjedu vodi Hr. državu u kojoj je 90% Kršćana. :S

Zaparavo oba kandidata su mi bili odvratni, samo su se prepucavali i raspravljali su o pitanjima koja nemaju veze sa dužnošću predsjednika!!! Tuđman je bio jedini kandidat koji je bio dostojan da preuzme dužnost predsjenika!!!!
90%gradjana krscani!?
neka placaku seklarirani vjernici crkvi, pa da vidis kolko je stvarnih vjernika.
ja cu placati.

Tudmana muci duh pokojnog oca,
dobro prica u nekim stvarima, al ne bi mu bio u kozi
zlikovsky is offline  
Old 11.01.2010., 00:54   #50
Quote:
rapt0r kaže: Pogledaj post
Eh ovako ne pisem bas puno po forumima ali izborom ive josipovica sljama hrvatskoga roda koji je radio na 70% optunica protiv hr generala pomagajuci hagu htio sam ostaviti jedan komentar ovim okorijelim komunjarama sto se krecu na forumu....Kada se god pocmu kretati neke stvari koje su ozbiljne za razvoj neke drzave njene buducnosti itd.. tada na snagu stupa ONAJ MALI NUKLEUS ONI MALI SITNI LJUDI KOJE NITKO NISTA NE PITA,,,tako je bilo i 91 nisu u rat krenuli bogatasi kao prozirni gospodin josipovic vec su krenuli domoljubi ljudi sa sela,,,,dakle crveni sada misle da vladaju ali ne vladaju to je samo imaginarno.,,,,ljudi u hr jos ne shvacaju da jacanje liberalizma u hrvatskoj uopce nije dobar,,pogledajte samo strane primjere zemalja npr njemacka u kojoj njemac strahuje hoce li mu dijete nastradat od turcina,,francuska non stop neredi paljenje javne imovine francuza itd...kloje rade manjine A TE MANJINE ZASTUPA IVO JOSIPOVIC i prije ih SPOMINJE NEGO LJUDE KOJI SU STVARALI HRVATSKU!bravo crveni ovo ste dobili ali kao sto sam rekao samo imaginarno odaziv biraca bio je samo 50.28% ako sam dobro procitao,,,dakle u manjini ste jer se DESNICARU jebe i za milanceta i za ivanceta jerbo su oboje bili komunisti i okrecu se kako vjetar puse uvijek ste bili luzer ii ostat cete A DAN CE DOCI kada cete i vi crveni htjeti postati CRVEN BILI PLAVI BOG I HRVATI TKO NIJE NEKA PATI!
Ne pratiš nastavu. 75% optužnice.
Zomboni is offline  
Old 11.01.2010., 00:54   #51
Quote:
zacky kaže: Pogledaj post
Glavno da su Bosanci glasali za Mileta,ali zato da bi bilo još gore.
Nemoj mjesat bosance katolike i ercegovce katolike.
Ercegovci su narod bez preoslosti koji se pod svaku cijenu pokusavaju izdat za Hrvate,

Kolko je god predsjednik Josipovic napravio gafova, narod je jasno rekao da ne tolerira vise ercegovacke lazi i podmetanja.
Pa ne moze te predjsednik drzave gledat u oci i lagat, imat najvise kaznenig prijava u drzavi, a i oneku krivicnu ak sam dobro cuo.

Bandic je ercegovac, i nije cudo da laze u svakoj recenici jer je cijela povijest ercegovaca notorna laz i glupost. Ne moze takav bit predsjednik.

Jedino sto je narod danas izabrao je netoleranciju prema lazima i korupciji,
al ne samo onim ercegovackim nego opcenito.

Nadam se da nas predsjednik Josipovic nece razocarat u tome, nego da ce ustrajat u promjeni ustana, i da ce zavrsit u toj jami.. oni koji su jamili
zlikovsky is offline  
Received Infraction
Old 11.01.2010., 00:55   #52
Quote:
ButCher kaže: Pogledaj post
Ovo je sramota za Hrvatksu, sve što je novinar Ivkošić iz Večernjeg lista naveo u večerašnjoj emisiji na HTV-u je točno, stvarno je sramota da ovaj ateista koi vjerojatno nije ni Bogu zahvalio za pobjedu vodi Hr. državu u kojoj je 90% Kršćana. :S
U nekim drugim državama, umjesto da se vjerske zajednice financiraju iz državnog proračuna, njih financiraju njihovi članovi. Znači ako se izjasniš da si katolik, daješ Rimokatoličkoj Crkvi određen dio svojih prihoda i tako to.

Bilo bi zanimljivo vidjeti koliko bi se ljudi izjašnjavalo kao katolici kada bi imali tako nešto i u Hrvatskoj.
Kaldean is offline  
Old 11.01.2010., 00:59   #53
Quote:
rapt0r kaže: Pogledaj post
Eh ovako ne pisem bas puno po forumima ali izborom ive josipovica sljama hrvatskoga roda koji je radio na 70% optunica protiv hr generala pomagajuci hagu htio sam ostaviti jedan komentar ovim okorijelim komunjarama sto se krecu na forumu....Kada se god pocmu kretati neke stvari koje su ozbiljne za razvoj neke drzave njene buducnosti itd.. tada na snagu stupa ONAJ MALI NUKLEUS ONI MALI SITNI LJUDI KOJE NITKO NISTA NE PITA,,,tako je bilo i 91 nisu u rat krenuli bogatasi kao prozirni gospodin josipovic vec su krenuli domoljubi ljudi sa sela,,,,dakle crveni sada misle da vladaju ali ne vladaju to je samo imaginarno.,,,,ljudi u hr jos ne shvacaju da jacanje liberalizma u hrvatskoj uopce nije dobar,,pogledajte samo strane primjere zemalja npr njemacka u kojoj njemac strahuje hoce li mu dijete nastradat od turcina,,francuska non stop neredi paljenje javne imovine francuza itd...kloje rade manjine A TE MANJINE ZASTUPA IVO JOSIPOVIC i prije ih SPOMINJE NEGO LJUDE KOJI SU STVARALI HRVATSKU!bravo crveni ovo ste dobili ali kao sto sam rekao samo imaginarno odaziv biraca bio je samo 50.28% ako sam dobro procitao,,,dakle u manjini ste jer se DESNICARU jebe i za milanceta i za ivanceta jerbo su oboje bili komunisti i okrecu se kako vjetar puse uvijek ste bili luzer ii ostat cete A DAN CE DOCI kada cete i vi crveni htjeti postati CRVEN BILI PLAVI BOG I HRVATI TKO NIJE NEKA PATI!
Vidim da placenici ne miruju. Josipovic je bar Hrvat, za razliku od ercegovaca koji nisu to nikad ni bili.

Dapace, drago mi je da je jedan dalmos postao predsjednik, da dobije priliku nesto napravit za ovu drzavu.

Inace vecina ADZta su bili komunisti. Da ne pricam o prvom predsjedniku.

CRVEN BILI PLAVI?
to neka prijetnja?
zlikovsky is offline  
Old 11.01.2010., 01:03   #54
Quote:
Zomboni kaže: Pogledaj post
Ne pratiš nastavu. 75% optužnice.
Od povijesti ne treba bijezati.

Stvari se trebaju rascistiti
zlikovsky is offline  
Old 11.01.2010., 01:05   #55
Nesmetaaa, nesmetaaa, nesmetaaa:
nesmetaaa, nesmetaaa, nesmetaaaaaaa
zlikovsky is offline  
Old 11.01.2010., 01:12   #56
Quote:
norka kaže: Pogledaj post
jeste vi razumili šta je kalinić rekao za iveka josipovića, hm, čovjek ništa lijepo nije komentirao, ali nažalost nemogu složit šta točno, uh bojim se...
hu d fak is kalinic?!

Napadac?
zlikovsky is offline  
Old 11.01.2010., 01:13   #57
Quote:
Hroboatos kaže: Pogledaj post
A ne. Uzmi samo "komšije". Tadić, koji ima bar 3-5 puta manje ovlasti
od hrvatskoga predsjednika, važan je činitelj koji usmjertava politiku svoje zemlje u nizu stvari (Kosovo, lobiranje u UN-u, petljanje oko EU i Haaga,..).

I, dovoljno je reći da Srbi nisu izručili kriminalca Mladića, dok mi jesmo heroja Gotovinu.
pa izručio ga je tvoj hdz a ne predsjednik..!!
fiki21 is offline  
Old 11.01.2010., 01:14   #58
Quote:
fiki21 kaže: Pogledaj post
pa izručio ga je tvoj hdz a ne predsjednik..!!
izrucio ga adz..

bit ce nije ercegovac!
jbg. ko mu kriv
zlikovsky is offline  
Old 11.01.2010., 01:30   #59
Quote:
ButCher kaže: Pogledaj post
Ovo je sramota za Hrvatksu, sve što je novinar Ivkošić iz Večernjeg lista naveo u večerašnjoj emisiji na HTV-u je točno, stvarno je sramota da ovaj ateista koi vjerojatno nije ni Bogu zahvalio za pobjedu vodi Hr. državu u kojoj je 90% Kršćana. :S
Sramota je što je većina građana ipak glasovala za manje zlo.
Josipović niti meni nije baš bio niti približno izbor za predsjednika (Bandić još manje), ali iz sasvim drugih razloga.
A zamjerati mu to što se deklarira kao ateista je, u najmanju ruku, primitivno, pa koliko god mi bili kršćani.
Štoviše, kada bih mu zbrajala pozitivne i negativne strane, ovo bi mu od mene bio plus.
Hobby is offline  
Old 11.01.2010., 01:32   #60
Kakvi su ovo sada in your face govori protiv Bosanaca i hercegovaca i kvazi protjerivanja?! Nimalo demokraticno...
Adriana Lima fan is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:09.