Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2011., 13:23   #1
Otvoreni sukob u HDZ-u; Šeks se u Saboru okomio na Bebića

Marija Lugarić na tweeteru objavila kako je danas u Saboru došlo do otvorenog sukoba između Šeksa i Bebića. Naime, Šeks je bio nešto nezadovoljan Bebićevim vođenjem sjednice, na što je Bebić izjavio kako neće umjesto njega drugi voditi sjednicu. Šeks je replicirao kako neće on još dugo biti na tom mjestu. Sve ovo se odvijalo pred isključenim mikrofonima.

Lugarić tvrdi i da je došao Milinović smirivati situaciju, a da je uz Šeksa stao i Jarnjak.
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 13:30   #2
Tportal o sukobu

Quote:
...Dinko Burić iz HDSSB-a u svom govoru bio je najoštriji u kritiziranju HDZ-a. Rekao je da su istrage pokazale da su nakon izbora koalicijske partnere kupovali novcem iz 'crnog fonda': ''Danas nitko od Sanderovih suradnika ne zna ništa pa ni Sanaderova krunska nasljednica Vojvotkinja od Remetinca - Jadranka Kosor niti Andrija Hebrang...', tu je Burića prekinuo predsjednik Sabora Luka Bebić i upozorio ga da se drži poslovnika.

Burić je ipak nastavio: 'Jedini koji možda ništa nije znao je Vladimir Šeks ili je on jedini koji se barem ne sjeća, to nije ništa neobično, ali je neobično i nelegalno se nakon izbora sjedne i dogovara suradnja koja se plaćala crnim novcem.'

Nastavio je s 'najnovijim vijestima iz Remetinca': 'Interes za punjenje turističkog središta Remetinec organizorali su jednu zanimljivu manifestaciju - Festival pjesama remetinečke popevke, inačice HTZ-a. Kandidata je iz dana u dan previše a DORH je žiri. U finalu je pobjedila klapa zvana 4 H - HAC, HŽ, HPB i HEP. Pobjedili su s pjesmom koja postala hit vrlo brzo u svim zatvorskim ćelijama: U ćeliji ovoj ja nisam bez nade, uskoro će samnom bit netko iz Vlade.'

NEMIR I PRIJETNJE U HDZ-U

Bebić je upozorio Burića, ali mu nije dao opomenu što je pokrenulo buru u redovima HDZ-a. Potpredsjednik Sabora Ivan Jarnjak prigovorio je Bebiću zbog vođenja sjednice i jer je Buriću dozvolio takvo izlaganje protiv HDZ-a. Zatim je s potpredsjednikom Sabora Vladimirom Šeksom nastavio prigovarati Bebiću na što je Bebić rekao da mu neće nitko određivati kako će on voditi sjednicu i da štiti svakoga koliko može: 'Dok ja budem ovdje sjedio nastojat ću održati ovaj Sabor u toleranciji i pristojnosti, kazao je Bebić dok su mikrofoni bili isključeni.'

Kako doznajemo, ubrzo nakon toga, Šeks je na račun Bebića navodno dodao: 'Nećeš ti još dugo!'

SDP-ova Milanka Opačić na stanje među HDZ-ovcima odgovorila je još jedinim pozivom na prijevremene izbore. Dok HDZ-ovi predsjednik i potpredsjednici Sabora vijećaju, raspravu vodi SDP-ova potpredsjednica Sabora Željka Antunović.
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 13:39   #3
Neće dugo ni Šeks ni Jarnjak, barba Luka za razliku od njih ima bar malo srama i ljudskosti.
Prog rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 13:44   #4
Mene je Bebić inače, od odlaska Sanadera ugodno iznenadio. Pokazao se zapravo kao vrlo razuman čovjek, demokratskih uvjerenja. To ga ne eskulpira od grijeha i njegovih i stranke, u kojoj je sjedio sve ove godine, naravno. Ali da mu se mora priznati da je daleko bolji od Šeksa, Jarnjaka, Hebranga, Kosor i svih drugih, mora.
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 14:29   #5
Quote:
Alexis kaže: Pogledaj post
Mene je Bebić inače, od odlaska Sanadera ugodno iznenadio. Pokazao se zapravo kao vrlo razuman čovjek, demokratskih uvjerenja. To ga ne eskulpira od grijeha i njegovih i stranke, u kojoj je sjedio sve ove godine, naravno. Ali da mu se mora priznati da je daleko bolji od Šeksa, Jarnjaka, Hebranga, Kosor i svih drugih, mora.
Pa baš to sam i mislio, Hebrang kaže za dr. Jovanovića da je obožavatelj Slobe Miloševića, a čovjek je ratovao u HV-u puno prije 1995 kad se Jaca, Andrijina šefika učlanila u HDZ i dok je bivši šef Andrijin naganjal frajere po Švabiji...fakat su jadni, truli, nemoralni i kužni
Prog rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 15:59   #6
Bebić ponovo pokazao da je pametniji i demokratskiji od kolega mu.

Quote:
"NIJE ta rasprava bila ništa neuobičajena u Saboru. Još od jučer su krenule te ekstremne rasprave i nastavile su se danas. Kao i uvijek do sada ja to pokušavam smiriti i voditi raspravu na normalan način", rekao je predsjednik Sabora Luka Bebić okupljenim novinarima nakon završetka saborske rasprave koja je nakon istupa zastupnika HDSSB-a Dinka Burića obilježena emotivnim nastupom Bebića koji je više puta povišenim glasom govorio Vladimiru Šeksu i Ivanu Jarnjaku kako mu oni, niti itko drugi neće govoriti kako da vodi sjednice. Šeks mu je dobacio: Nećeš ti još dugo.

Bebić nije čuo

"Nisam čuo!", rekao je Bebić kada su ga novinari upitali za komentar Šeksa. Na izravan upit hoće li svađa i žestoko prepucavanje u Saboru, odnosno na javnom mjestu, između ovih istaknutih članova HDZ-a naštetiti stranci, Bebić nije htio biti izravan.

"Ne mogu to prosuditi. Uostalom sve ste vidjeli i čuli", rekao je Bebić. Za razliku od Bebića koji je odgovarao na novinarska pitanja, Šeks je bio rezerviran. Tek je dobacio novinarima da slabo čuju.

"Hvala što ste me informirali", rekao je Šeks. Ivan Jarnjak i dalje je uvjeren kako je Bebić morao zaustaviti i kazniti zastupnika Burića.
Žalosno da Šeks i ekipa, koji imaju toliko godina u guzici, ne znaju ono što znaju i pametniji tinejdžeri; za svađu je potrebno dvoje. Da šute na svaku priglupu provokaciju HDSBB-ovaca, ne bi nitko ni skužio kaj su ovi rekli. Ovako, stalno cirkus. A možda je to sve i igra, da se ne raspravlja o bitnim stvarima, da se narod zabavlja sa ovim parlamentarnim rialiti šovom?
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 18:21   #7
Quote:
Alexis kaže: Pogledaj post
Mene je Bebić inače, od odlaska Sanadera ugodno iznenadio. Pokazao se zapravo kao vrlo razuman čovjek, demokratskih uvjerenja. To ga ne eskulpira od grijeha i njegovih i stranke, u kojoj je sjedio sve ove godine, naravno. Ali da mu se mora priznati da je daleko bolji od Šeksa, Jarnjaka, Hebranga, Kosor i svih drugih, mora.
a u pm..
einfach is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 19:33   #8
Gospodin Bebić se samo brine za svoju egzistenciju u budućnosti pošto je i pticama na grani jasno da se kolo sreće okreće, pa tako je i izvjesno da je hdzu odzvonilo, a vidimo da mu planovi teku kako je zamislio sukladno socijalpartijskim ribicama koje papaju udicu
Barba Bebić je ipak prastari lisac
Frea is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 19:48   #9
Moram iskreno reći u ovom političkom cirkusu, da su moje simpatije na strani barba Luke
__________________
Teatar apsurda se nastavlja !
Ignore list; 1.card
DEFENSE is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 19:52   #10
Pukli zivci malo svima njima.
Nema vise love, nema se odakle izcuclati jos i odu zivci u 3pm.

Bit ce toga jos.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 19:59   #11
Mislim da je ova godina posljednja za HDZ, neko vrijeme će na marginu i lađenje...

Što se ovih fajtova tiče, ah stara garda. Bilo bi to i žešće da nemaju godina ko Metuzalem, ovako ipak moraju čuvat srce. Svaka čast Luki što nije šutio i što ima petlje ali nije ni on djevica marija baš

Mislim da ih jebe namjerno tako da ga otpile pa da se može vratiti svojim maslinama i mandarinama
__________________
"You're a trophy wife? What contest in hell did I win?" -Frank Barone
Majk is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 20:06   #12
Pazi prsta barba Luke http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/o...ke-bebica.html
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 20:11   #13
Quote:
DEFENSE kaže: Pogledaj post
Moram iskreno reći u ovom političkom cirkusu, da su moje simpatije na strani barba Luke
Pa bogami od Šeksa je sigurno bolji čovjek, a i od onog zagorskog mudrijaša Jarnjaka koji sa svojom frendicom Zrinkom Vrabec Mojzeš svako malo ponavlja 15 let staru priču "kak ni štel tući ljude na Trgu 1996-e" ( što bi trebalo implicirati da je Franjo naredil da policija pretuče 100 tisuća ljudi; ja prvi nisam Francekov fan, ali nije bil Sadamm ni Hitler kako to zagorski duo Vrabec-Jarnjak laže, ali ne od 1996-e, nego tek od 2000 kad je Tuđman već bio pokojni)

Zadnje uređivanje Prog rock : 10.02.2011. at 20:22.
Prog rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 20:15   #14
Thumbs up

Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Ma Barba je car, kako je ovog siledžiju Jarnjaka odkantal
Prog rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 20:16   #15
Zvijeri se kolju među sobom.
Nije Luka Bebić ništa bolji od njih. Stari je to lisac.

Sve su to lukava, prepredena govna koja samo misle na svoje guzice i idu linijom najmanjeg otpora.

Tko je bio najveći pokrovitelj "antifašističkih" skupova, tko je dao novac za obnovu četničkog spomenika u Srbu, ali i za ostale komunističke/partizanske spomenike? Luka Bebić naravno

P.S Svaka čast dr.Dinku Buriću.
Ovcoder is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 20:19   #16
Quote:
Frea kaže: Pogledaj post
Gospodin Bebić se samo brine za svoju egzistenciju u budućnosti pošto je i pticama na grani jasno da se kolo sreće okreće, pa tako je i izvjesno da je hdzu odzvonilo, a vidimo da mu planovi teku kako je zamislio sukladno socijalpartijskim ribicama koje papaju udicu
Barba Bebić je ipak prastari lisac
Pa mislim da je u percepciji prosječnog građanina Šeks najnegativniji u Hdz-u sigurno, a barba Luka među najpozitivnijima ako ne i prvi
Prog rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 20:20   #17
Tko je dovraga dozvolio kamerama da i snimaju tu sramotu?

Čuo sam već x puta kod ljudi...

"Ženooooo, prebacuj program, razbit ću i tebe i taj televizor..."
__________________
"You're a trophy wife? What contest in hell did I win?" -Frank Barone
Majk is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 20:24   #18
Quote:
Prog rock kaže: Pogledaj post
Pa mislim da je u percepciji prosječnog građanina Šeks najnegativniji u Hdz-u sigurno, a barba Luka među najpozitivnijima ako ne i prvi
Meni se trenutno Karamarko čini kao najmanje loš. (pozitivnih nema)
Ovcoder is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 20:30   #19
Ma koji barba. To je staro smrdljivo jugokomunisticko smece koje se prilagodilo novonastalim uvjetima.
snowleopard is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 20:32   #20
Pa jel' može proći jedan dan a da se pijani udbaški doušnik ne naljuti, pa stvarno je postao cendrav...e Sova, tebi se kraj bliži...
Prog rock is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:20.