Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Ivana Pernara primarno bih opisao/la kao:
Pozitivca i poštenjačinu 36 11.54%
Suviše lajavog pozitivca i poštenjačinu 19 6.09%
Nepromišljenog momka uglavnom dobrih namjera 66 21.15%
Suštinski praznog lovca na medijski prostor 98 31.41%
Društveno opasnog lovca na medijski prostor 93 29.81%
Glasovatelji: 312. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2011., 12:37   #21
Quote:
Zlikovsk kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=wKiZN...layer_embedded

Ovaj dečec nema dvije čiste u glavi.

Ja bi sutra išao mirno prosvjedovat.

Ali pod ovakvim "vodstvom", ni u najluđim snovima.

Mladi buntovnik ne zna osnovne političke pojmove, ne zna čak ni razlikovat socijalizam od kapitalizma, baca neke floskule koje je vidio iz filma "Che" i pokušava se ugurat na mjesto adzeovaca.

On bi nacionalizirao strane tvrtke??

Štampao bi hrvatsku nacionalnu valutu, onak, da svak ima??

Dečko je zreo za ustanovu, i ne, ne mislim na zatvor. Ovo je malo jača dijagnoza koju on ima.
Ako je ovo najžešći prosvjednik protiv vlade onda Jadranka može mirno spavati hehe!
zd.hr is offline  
Old 25.02.2011., 12:38   #22
Quote:
Zlikovsk kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=wKiZN...layer_embedded

Ovaj dečec nema dvije čiste u glavi.

Ja bi sutra išao mirno prosvjedovat.

Ali pod ovakvim "vodstvom", ni u najluđim snovima.

Mladi buntovnik ne zna osnovne političke pojmove, ne zna čak ni razlikovat socijalizam od kapitalizma, baca neke floskule koje je vidio iz filma "Che" i pokušava se ugurat na mjesto adzeovaca.

On bi nacionalizirao strane tvrtke??

Štampao bi hrvatsku nacionalnu valutu, onak, da svak ima??

Dečko je zreo za ustanovu, i ne, ne mislim na zatvor. Ovo je malo jača dijagnoza koju on ima.
prigodna :
http://www.youtube.com/watch?v=H_HGE9PB4pY
__________________
kacavida
šarafciger is offline  
Old 25.02.2011., 12:43   #23
Dečko djeluje neiskreno. Još jedan tipičan političar. Ako želi da mu ljudi povjeruju, neka se polije benzinom i zapali.
apsolutna is offline  
Old 25.02.2011., 12:47   #24
Quote:
apsolutna kaže: Pogledaj post
Dečko djeluje neiskreno. Još jedan tipičan političar. Ako želi da mu ljudi povjeruju, neka se polije benzinom i zapali.
Lako za iskrenost.

Djeluje on iskreno.

Samo što također djeluje poremećeno. Psihotično.

Bunca neke ekonomske i političke pojmove.

On bi oružanu pobunu! Al na nenasilan način!

Nisam za prisilne hospitalizacije, al mislim da mu je to jedini način da se vrati u normalu.
Zlikovsk is offline  
Old 25.02.2011., 12:58   #25
Quote:
Zlikovsk kaže: Pogledaj post

Nisam za prisilne hospitalizacije, al mislim da mu je to jedini način da se vrati u normalu.
Slazem se.
snowleopard is offline  
Old 25.02.2011., 13:00   #26
Pernar djeluje kao ambiciozno dijete koje bi htjelo u svom nekakvom dječijem svijetu doći na vlast jer on ima muda.

I kakva je to nenasilna oružana pobuna?
zeljko_ri is offline  
Old 25.02.2011., 13:17   #27
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
..I kakva je to nenasilna oružana pobuna?
živi zid?
nima is offline  
Old 25.02.2011., 13:34   #28
Quote:
Jung-fu kaže: Pogledaj post
Dakle, mladi Ivan je putokaz svim onim zrelijim i odgovornijim Hrvatima koji još uvijek osjećaju ljubav za domovinu, koji u srcu još uvijek nisu odbacili etičke norme koje se zovu moral i pravednost.
Putokaz??? Kaj nije znak koji su isčupali s kojim su napali murju bio znak za parking rezerviran za invalide, a ne putokaz?

Eto, pokretačica ovog topica i autorica uvodnog upisa bit će zadovoljna:

Još jedno parking mjesto manje za mrsku joj HVIDRU.
nvnk is online now  
Old 25.02.2011., 13:41   #29
Quote:
Zlikovsk kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=wKiZN...layer_embedded

Ovaj dečec nema dvije čiste u glavi.

Ja bi sutra išao mirno prosvjedovat.

Ali pod ovakvim "vodstvom", ni u najluđim snovima.

Mladi buntovnik ne zna osnovne političke pojmove, ne zna čak ni razlikovat socijalizam od kapitalizma, baca neke floskule koje je vidio iz filma "Che" i pokušava se ugurat na mjesto adzeovaca.

On bi nacionalizirao strane tvrtke??

Štampao bi hrvatsku nacionalnu valutu, onak, da svak ima??

Dečko je zreo za ustanovu, i ne, ne mislim na zatvor. Ovo je malo jača dijagnoza koju on ima.
Kako ne shvaćate, mali to čini radi one cure iz videa, navedena se sigurno sva navlažila kad je vidjela kako njezin heroj junački preskače ogradu, baca se u naručje policajcima i kida nalijevo mlijeka mu u prahu prije nego izbije kavga između policije i onih koje je "vodio". Ufff, bit će seksa.
general Martok is offline  
Old 25.02.2011., 13:42   #30
Mali je samoreklamer, kako se sam sebi divi kad kaze "ja imam muda"
Da netko drugi organizira prosvjede, npr netko kao Lesar, brzo bi privukao tisuce ogorcenih i obespravljenih, ovako ce sama pojava Pernara kod Stankovica "ohladiti milijune" pred malim ekranima
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=egQJFnokk54
BAYRAKTAR - Official Song
Metuzalem is offline  
Old 25.02.2011., 13:49   #31
nvnk is online now  
Old 25.02.2011., 13:54   #32
Quote:
Metuzalem kaže: Pogledaj post
Mali je samoreklamer, kako se sam sebi divi kad kaze "ja imam muda"
Da netko drugi organizira prosvjede, npr netko kao Lesar, brzo bi privukao tisuce ogorcenih i obespravljenih, ovako ce sama pojava Pernara kod Stankovica "ohladiti milijune" pred malim ekranima
Ma zapravo sve je to toliko paradoksalno da baš miriše na nešto autentično i s težinom. Tko bi se u biti još mogao spontano i bez zadrške odazvati jednom starom igraču Lesaru ili nekom sličnom prevejancu(kako li se samo zove onaj drugi "sindikalist" ružne lisičje njuške koji se vazda brižno naježuren i napomađen kočoperi pred kamerom?)!?
misho-pisho is offline  
Old 25.02.2011., 14:00   #33
Quote:
Jung-fu kaže: Pogledaj post
Hrvati nisu zaslužili nadmene ministre-razbijaće, koji će svoj vlastiti narod, s pozicija vlasti i rasizma, definirati kao (valjda divljake) indiance. Hrvati su strpljiv i miran narod koji je spreman dugo trpiti, dajući uvijek nanovo kredite političarima i poštivajući institucije sustava, ali kad jedanputa pukne, puknut će po svim šavovima.
A tko je izabrao političare na ministarske funkcije? Hrvati ili izvanzemaljci? Jedan od problema ovog polupismenog naroda je taj što vlada opće mišljenje da su samo političari govna i lopovi, a jadan narod sav pošten i radišan...

Što se ovog pikzibnera tiče, što reći o "intrelektualcu" koji bi vodio oružanu pobunu nenasilnim putem
Yodais is offline  
Old 25.02.2011., 14:02   #34
Ali, ljudi moji, pa nismo od jučer...zar još ima među nama onih koji vjeruju da Stanković neće malog dobro pripremiti za show!? Jasno je kad bi se dečeca pustilo da sat vremena prosipa svoje pubertetske nebuloze da bi to bio sat vremena konjske sprdačine. Ali ovo je sjajna prilika za "pisanje historije"!
misho-pisho is offline  
Old 25.02.2011., 14:22   #35
Dečko definitivno nije normalan. Njegovi su ciljevi jasni: "Onoga trenutka ako dođemo na vlast???" Ne mogu vjerovat da on sebe zamišlja na vlasti a ne zna sastavit dvije rečenice. Znači ovo je jeftina politička kampanja anarhičnog šmrkavca. On bi podršku u kršenju zakona, ne priznaje autoritete ali bi htio biti autoritet, ima muda ali se prepao , nacionalizirao bi strana poduzeća , tajna policija u odijelima, oružana pobuna na nenasilan način , molotovljevi kokteli (?), ....

Dečko je zreo za Vrapče ili neku sličnu ustanovu gdje će ga preventivno dobro ispendrečit a onda mu odredit terapiju a po potrebi napravit i lobotomiju mozga.
bracodbk is offline  
Old 25.02.2011., 14:24   #36
Pernar ce biti samo jedan od gostiju kod Ace u nedjelju, medju ostalim gost ce biti netko i sa braniteljskog prosvjeda u subotu
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=egQJFnokk54
BAYRAKTAR - Official Song
Metuzalem is offline  
Old 25.02.2011., 14:31   #37
gle kako razmisljate, ko se drznuo dirnut u veliku kradezeovsku vlast, a to nisam ja, jel to ljubomora izviruje iz vas koji iz zapecka gledate i pljujete po decku koji je skupio hrabrosti i digao glas protiv vlasti, za razliku od vas kukavica kojima je jedina briga kako nalupat sto vise postova na forumu, e stvarno smo jadna nacija, te on je psihicki bolesnik, te vjerski fanatik zeljan 5 minuta slave, pa sto niste otisli tamo, bas me zanima koliko bi prostih recenica vi sastavili i kolko sati proveli u pritvoru, najlakse je lupetat i srat po ljudima iz udobnih stolaca pod nicknameom, svi ste vi obicne kukavice , a malom svaka cast i naravno da onaj ko ga kritizira, brani ovu banditsku vlast!!
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Old 25.02.2011., 14:33   #38
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
Hrvati barem onaj dio koji ima koristi od državne kase (mirovine i slične beneficije) ne podržavaju tog mladca koji nema putra na glavi i koji ima 26god vec podržavaju ratne kriminalce i zločince koji sjede u vladi koji javno na televiziji kažu "da im se omogućile mirovine" zato moraju biti protiv ikakvih promjena jer znaju da će primati dok je ova kasta u vladi...

Eto jasno kao dan.
Jasnije biti ne može
Trnoručica is offline  
Old 25.02.2011., 14:39   #39
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
A jel zna netko tko je uopće taj Ivan Pernar?
Našla sam samo da je mlađi dečko...ne znam jel ono član neke stranke ili sl?
Veli mi kolega iz ureda da je čuo da je on ''vjerski fanatik''
Može biti i peder i vjerski fanatik i kung fu majstor-ako je dečko nešto pokrenuo, svi kojima nešto ne paše zapitat će se što mogu učiniti da poboljšaju stvari, svi koji imaju viška i kojima paše situacija kakva je sada tražit će mu prištiće na guzici , madeže na plećki...meni djeluje kao netko tko nema strategiju,samo želju da mijenja ono što ne valja, kao "svježa, neiskvarena krv"

Zadnje uređivanje Trnoručica : 25.02.2011. at 14:55.
Trnoručica is offline  
Old 25.02.2011., 14:44   #40
Quote:
yaya kaže: Pogledaj post
gle kako razmisljate, ko se drznuo dirnut u veliku kradezeovsku vlast, a to nisam ja, jel to ljubomora izviruje iz vas koji iz zapecka gledate i pljujete po decku koji je skupio hrabrosti i digao glas protiv vlasti, za razliku od vas kukavica kojima je jedina briga kako nalupat sto vise postova na forumu, e stvarno smo jadna nacija, te on je psihicki bolesnik, te vjerski fanatik zeljan 5 minuta slave, pa sto niste otisli tamo, bas me zanima koliko bi prostih recenica vi sastavili i kolko sati proveli u pritvoru, najlakse je lupetat i srat po ljudima iz udobnih stolaca pod nicknameom, svi ste vi obicne kukavice , a malom svaka cast i naravno da onaj ko ga kritizira, brani ovu banditsku vlast!!
ludost, mudrost, hrabrost, genijalnost, glupost!!!

izaberi cime bi opisala malog

deluzije, samoobmane i wannabe u trendu s magrebom.

tko normalan i dobrohotan poziva na bacanje molotovljevih koktela, na nasilje i oruzanu pobunu?

jea, svi smo za HDZ tko se protivi barbarizmu, gluposti i neizdrkanim pubertetskim pristavcima.


P.S. vidimo se sutra na mirnom, dostojanstvenom i masovnom okupljanju u cast digniteta DR-a i hrvatskih branitelja.

Zadnje uređivanje spud : 25.02.2011. at 14:54.
spud is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:54.