Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Koalicija HDZ i Kerum je
Političko samoubojstvo HDZ-a 21 16.80%
Potez očajnika od kojeg će profitirati Kerum 82 65.60%
Potez očajnika od kojeg će profitirati HDZ 13 10.40%
Potez očajnika koji će tu koalic. dovesti na vlast 9 7.20%
Glasovatelji: 125. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2011., 11:20   #41
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Rasipanje glasova je očio, i ovo je zadnji vlak-vagon-stanica da se glasovi stave na jedno mjesto. kao što rekoh mene puno više zanima tko su ostali s kojima se pregovara, da li je to Bandić, Odžboltica, HDSSB (znakovita putovnica jučer), HSP, Tomašićka, Jurčić,Jurčević.....
Podržavam novostvorenu koaliciju.
Manje od mjesec dana je do izbora.
Prema svim anketama sprema se najcrnji mogući scenarij, a to je potpuno komunističko preuzimanje Hrvatske.
Nema više vremena za ništa, osim da se sve hrvatske stranke ujedine u antikomunistički blok.
Pa da vidimo koga ima više.
no_surrender is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 11:32   #42
srijeda, 09.studenog 2011
"Koker koalicija": Našla Kosor zakrpu, a HDZ švercera šećera

Taman kad smo se zabrinuli za njegovo zdravlje, gradonačelnik Splita ukazao nam se u Zadru. I on i Jadranka Kosor utekli su sto pedeset kilometara od Splita kako bi objavili da se Željko Kerum konačno pridružio HDZ-u - stranci koja ga je stvorila i koja je, kako je sam nedavno kazao, u jednom drugom procesu sustavno uništila Hrvatsku.

Facebook se užario od sarkastičnih komentara tipa 'našla krpa zakrpu', cijela se država digla na noge, politički analitičari objašnjavaju kako će se koalicija stečajne upraviteljice HDZ-a s jednim evidentno nesposobnim i dvoličnim gradonačelnikom odraziti na budućnost zemlje, rade se križaljke, zbrajaju saborski mandati...

Bastard divljačkog kapitalizma i bahate politike

Račun je, jasno, napravljen bez krčmara, u paničnom strahu od predizbornih anketa i slobodnog pada koji im oboma očito slijedi u prosincu. Za dogovor nisu znali ni splitski HDZ-ovci, kojima preostaje smisliti uvjerljivo objašnjenje zašto će u prosincu zaokružiti listu na kojoj će se na visokom trećem mjestu smjestiti čovjek protiv kojega su se taman naoštrili, a ni Jure Šundov, navodno glavni Kerumov operativac i čovjek od povjerenja. Jednim potezom vrlo plastično se dokazalo da je HDZ u fazi raspadanja, dok HGS u praksi ni ne postoji.

Politika je kurva, no ovih dvoje političara druga su sorta: oni su jadnom i neprosvijećenom dalmatinskom puku ponovno pokušali prodati priču o "okupljanju svih koji misle hrvatski i za Hrvatsku", o "teškim dvomjesečnim pregovorima i kompatibilnim programima", o "domoljublju i kršćanskim vrijednostima koji ih vežu"... Nije loše, barem ćemo ih na izborima imati na jednoj hrpi, pa da prebrojimo naivce koji će tako hipnotizirani zaokružiti "Koker koaliciju", bastard divljačko-prostačkog kapitalizma i kriminalno loše, bezobrazno bahate politike.

HDZ i Keruma, jasno, veže dosta toga, nevjerojatno su srodni i kompatibilni u više segmenata nego što će i sami priznati, pa ne treba sumnjati da će brak funkcionirati skladno i vrlo uspješno. Dakako, kad Kosor počisti svoje vlastite otpatke u splitskom HDZ-u.Problem je, međutim, na sasvim drugoj strani: pokazalo se da je osoba koja dvije godine vodi Hrvatsku potpuno nesvjesna situacije oko sebe, grogirana baulja po stranačkim dernecima i svakim novim korakom dokazuje da nema pojma u što se uvalila. Doista, što Jadranka Kosor očekuje od koalicije s Kerumom?

Kerum - simbol nepotizma

U situaciji kada pristojan i mentalno zdrav čovjek ni pred streljačkim vodom ne bi pristao glasati za HDZ, osim ako je preko stranke zaposlen ili materijalno zbrinut, ona će ga - kao da zbilja želi izgubiti izbore - pokušati razuvjeriti Željkom Kerumom. Kerumom, koji se vlastitim silnim trudom uspio prometnuti u simbol bahatosti, nepotizma i bavljenja politikom zbog osobne koristi, protiv čega se Kosor navodno srčano i ustrajno bori. Kerumom, koji je se u dvije i pol godine mandata dokazao kao sve samo ne vrijedan i uspješan gradonačelnik. Kerumom, koji ujutro proklinje politiku i političare, a popodne osniva stranku i sklapa koalicije. I to ne s bilo kime, već partijom koja se i službeno nalazi pod istragom.

Ništa od toga očito ne brine Jadranku Kosor, niti joj je obzir jača strana, jer bi se valjda još istog jutra barem zacrvenjela pred onih tisuću invalida Domovinskog rata, kojima je inspirirano zahvaljivala na doprinosu u izgradnji Hrvatske. Barem bi se, kažemo, zacrvenjela, jer je znala da će se samo koji sat kasnije ljubiti, smješkati i dogovarati suradnju s čovjekom koji je također bio aktivan početkom devedesetih. Dok su nesretnici gubili ruke, noge i razum, Željko Kerum švercao je šećer.

Ali opet, možda stvarno nema smisla medijski cipelariti navedeni dvojac, nabrajati argumente i apelirati na zdrav razum, savjest i moral kod birača. Jednostavno je, barem ovdje u Dalmaciji: glupima ne pomaže, pametnima ne treba.
http://www.dalmacijanews.com/Vijesti...ra-secera.aspx
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=IaBIJH-8RNI

HAJDUK TE ZOVE
Metuzalem is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 11:33   #43
Quote:
no_surrender kaže: Pogledaj post
Podržavam novostvorenu koaliciju.
Manje od mjesec dana je do izbora.
Prema svim anketama sprema se najcrnji mogući scenarij, a to je potpuno komunističko preuzimanje Hrvatske.
Nema više vremena za ništa, osim da se sve hrvatske stranke ujedine u antikomunistički blok.
Pa da vidimo koga ima više.
dududu..dududududu, nema nam pomoći, dududududu,.....blago ovoj zemlji kad se za nju brinu ovakvi domoljubi - mafija i sirovine iz srednjeg vijeka
Wolfdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 11:44   #44
Kerum za razliku od većine političara u Hrvatskoj ima rezultate u poduzetništvu. Oni koji ga napadaju, i sami ne znaju, ili znaju, da napadaju pogrešnog.
Nije on stvorio ovaj režim, ali je pokazao da čovjek-poduzetnik može nešto učiniti i u Dalmaciji, bez da mu je državna politika pomogla kao i u
primjeru Todorića. On želi nešto učiniti i za opće dobro, što njegovi protivnici jednostavno ne žele shvatiti, jer su politiku shvatili kao osobnu borbu za
osobne interese.
Fantom47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 11:51   #45
Kao (navodni) švercer šećera za vrijeme Domovinskog rata, npr?
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 11:51   #46
Quote:
Fantom47 kaže: Pogledaj post
Kerum za razliku od većine političara u Hrvatskoj ima rezultate u poduzetništvu. Oni koji ga napadaju, i sami ne znaju, ili znaju, da napadaju pogrešnog.
Nije on stvorio ovaj režim, ali je pokazao da čovjek-poduzetnik može nešto učiniti i u Dalmaciji, bez da mu je državna politika pomogla kao i u
primjeru Todorića. On želi nešto učiniti i za opće dobro, što njegovi protivnici jednostavno ne žele shvatiti, jer su politiku shvatili kao osobnu borbu za
osobne interese.
Do sad sam te smatrao normalnim...ma jeli to stvarno mislis!? Ajme meni,zelis rec da kerum/todoric nisu direktni proizvodi kradezea!? Jedan je bio svercer sa svim i svacim,a a drugi je bio svercer s karitasovom robom. Pa to je dokaz i samo udruzivanje posrnulog poduzetnika (keruma) sa svojim mentorima,i to ne slucajno,svi znaju da je on svoje bogastvo DUZAN njima.
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 11:56   #47
Osobno me ovo veseli, kao jedinstvena prilika da se vidi što obitava u samom talogu hrvatskog društva. Malokome na um padne do ramena zabiti ruku u septičku jamu, zagrepsti po dnu i onda analizirati ono što ostane pod noktima.
Nama se smiješi jedinstvena mogućnost da 4 godine promatramo 40-ak primjeraka toga (čak ni u Hrvatskoj takvi ne mogu dobiti više mjesta u parlamentu).
Ko dobije koncesiju za štand sa kavom i sendvičima pred saborom, pogodio je zlatnu žilu.
Očekujem nezabilježenu navalu mikrobiologa, bakteriologa, forenzičkih psihijatara i sociologa specijaliziranih za najdevijantnije pojave u društvu na Markov trg.

Sitni poduzetnici, navalite!
_____________________________________________

U koalciju bi mogli upasti još i Bandić, HSS, te štogod pravaške sitneži.

Jurčić je pošten čovjek, a HDSSB postoji jedino kao alternativa HDZ-u za desne birače u Slavoniji. Oni tu neće ni primirisati.

Zadnje uređivanje Jesus Savior Messiah : 09.11.2011. at 12:06.
Jesus Savior Messiah is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 11:57   #48
Što su splitski HDZ-ovci donedavno govorili o Kerumu:
Doktor za novac koji je Grad doveo do ruba bankrota


Doktor za novac koji je Split doveo do ruba bankrota, gradonačelnik-poduzetnik koji radi samo u vlastitu interesu”... moglo se čuti na račun gradonačelnika Keruma na svakoj sjednici Gradskog vijeća Splita iz usta HDZ-ovih vijećnika, koji su Kerumu na lokalnoj razini sve do sada bili žestoka oporba. Nakon lokalnih izbora na kojima je Kerumova nezavisna lista osvojila 9 mandata, a HDZ 4, počelo je idilično. Zajednički su formirali vlast. Sve je puklo nakon nekoliko mjeseci kada je put do nove bolnice zavadio Keruma i sa šefom splitskog HDZ-a Dujom Marasovićem. Trojica HDZ-ovih vijećnika otišla su u oporbu, a jedan je prešao na Kerumovu stranu i učlanio se u HGS. Uslijedila su učestala neugodna pitanja koja je u vijećnici postavljala Sanja Župa o povezanosti poslova poduzetnika Keruma i Grada. Optuživala ga je da je gradski novac pohranio u ZABU kako bi njegova tvrtka dobila kredit, optuživala ga je za nepotizam i sukob interesa. Ni Kerum joj nije ostajao dužan. Podnosili su jedno protiv drugog kaznene prijave, koje su odbačene.

No, kada je J. Kosor u kolovozu posjetila Keruma u Splitu, Večernji je već tada objavio kako dogovaraju suradnju. Pred novinarima su se Kosor i Kerum pojavili zadovoljni - i sve demantirali. No, nekoliko mjeseci kasnije, karte su se otvorile.
VL
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=IaBIJH-8RNI

HAJDUK TE ZOVE
Metuzalem is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 12:51   #49
mislili ste da je 'gotovo'? ne, tek počinje...

Quote:
"Ovo je jedino pametno i ispravno rješenje, jer imamo istu publiku i iste birače, rekao je predsjednik HGS-a Željko Kerum. Već 10-ak dana naši protivnici likuju i samo što nisu otvorili šampanjac, a na njihovu žalost mi ćemo gotovo sigurno pobijediti u IX. i X. izbornoj jedinici. Nadam se da će tako biti i u ostatku Hrvatske kako bi se nastavio kontinuitet rada vlade s Jadrankom Kosor na čelu", poručio je Kerum.
hmmda. nova paradigma u hdz-u. definitivno - jer koaliramo.
šeks je očito gurnut u stranu. ali to ću povjerovat u potpunosti tek kad vidim koalicijskog partnera i listu za 4. izbornu.
moj 'pick' su srb i hsp. ali ova 'putovnica' možda znači da se vraćamo 'korjenima'. u politici nema 'ljubavi' i 'mržnje'. samo interesi. još ako su 'nacionalni'...

al simp(tom)atična mi je ova zabezeknutost u 'mdeijima' i na 'ljevici'. neka, neka...
bit će šokova još i više. recept: 'kerum', 'bajić' i - aljazeera...

hdz pobjeđuje.
mantis_kakon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 12:58   #50
pobjeđuje,na izborima za predsjendika kućnog savjeta...

Kerum je Splićanima dojadio,odavno,tako da je ovo promašaj...

A ratnu "povijest" Keruma se zna...ako je to vraćanje korijenima,onda spašavaj se tko može...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 13:01   #51
Okupimo sve koji misle hrvatski!

Koalicija Kosor - Kerum ili: "Okupimo sve koji misle hrvatski!"

Kerumove hrvatske misli:

1. misao:
Dobro je bogati, kukurikavci bi se još mogli dogvorit sa sindikatima da se plaća prekovremene i to ... Ovi su majstori, što dogovore sa sindikatima sruše popi, što dogovore s popima sruši ustavni sud, što dogovore s ustavnim sudom sruši Šele u Saboru, a je ... znaju drugovi znanje ...

2. misao:
A što ću sad Marasovića zajebavat, a joj ... a i onu napirlitanu Sanju Bilač, ona će meni nako govorit ... ljudi moji što more kokadakat, ko da je kukuriku bogati ...

3.misao:
Jeba te, šta sam ono mislio, ma nu, ode mi ...

4. misao:
Jeba te, opet mi je ona Fani popeglala kartice, ljudi moji kolko more trošit. Sreća da mi je moja seka Nevenka tu, bar ona misli o lovi ... ali sad oće u Sabor, ... kako ću onda ...

5. misao:
Ma ode opet ... a dobro sam potega sinoć ... sa policijon, he he, jest ih lako kupit majke ti, al isto je dobro da san sredijo to sa Jadrankon ...

6. misao:
Eto ti Jambo ... Željko Kerum je brend ... jeba te ... on meni tako ... piškću, kakiću, eto ti ga sad na ... sad se ti sam frigaj u izbornoj jedinici ...

7. misao:
Nemogu judi toliko više mislit, šta van je, nisan ja filozof bogati ... aj ća ...

Hrvatske misli Dujomira Marasovića, predsjednika županijskog HDZ-a:

1. misao:
Jeba te, ne mogu virovat ... ma ljudi jeli ovo moguće ... pa šta učini jadna ... Ivo, Ivo, vrati se, Hrvatska te zove, zove ...

2. misao:
čuju se samo šumovi i krčenje

Hrvatske misli Sanje Bilač, zastupnice HDZ-a u Gradskom vijeću Splita:

1. misao:
Ma ne mogu virovat, ne mogu virovat ... toliko sam tretmana napravila, toliko botoksa, estestkih korekcija ... I sva garderoba, i nove dude, i veliki grudnjaci ... a sad će ona Nevenka sa onom groznon frizuron u sabor ... Ivo, Ivo, zašto si nas ostavio ...

Hrvatske misli Jadranke Kosor:

1. Dobro su meni govorili u Kumrovcu, zvadi pa vladaj, he he, ... A joooj ... Moram zvat Bozanićaaaa ....

I tako dalje ...
http://blaskomijic.blogspot.com/2011...upimo-sve.html
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=IaBIJH-8RNI

HAJDUK TE ZOVE
Metuzalem is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 13:01   #52
Quote:
mantis_kakon kaže: Pogledaj post
samo interesi. još ako su 'nacionalni'...
Nacionalni?
Nacionalni intresi bi bili:
- Smanjiti dugove
- Smanjiti nezaposlenost
- Smanjiti deficit
- Smanjiiti poreze, sukladno tome povećati plaće
- Smanjiti proračun (pa makar i linearno) i napokon započjeti štedjeti
- Smjestiti SVE lopve u zatvore
- Ne isporučiti generale Haagu
- Ne dati mogućnost Slovencima da dobiju naše more
- Ne koalirati s SDSom
- Itd, itd, itd...
- Na kraju krajeva: IMATI NEŠTO MOZGA U GLAVI

Prije bih rekao isključivo privatni.
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 13:09   #53
Prodaje gradska zemljišta svom šogoru, što mu kum oprema gradske vrtiće, nećak i gradske službe grade POS-ove stanove na njegovom zemljištu, što baš njegova ljubljena Fani smije graditi na Marjanu i sjeći stabla po park-šumi.

Evo kako Kerum provodi "nacionalne" interese...znači,povratak korjenima je opet nepotizam i pljačka?

Opet će unuci bez kapitala otvarati banke,kćeri imati firme koje krše zakon,a sudski postupci protiv istih će se nariktavati?
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 13:13   #54
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
pobjeđuje,na izborima za predsjendika kućnog savjeta...

Kerum je Splićanima dojadio,odavno,tako da je ovo promašaj...

A ratnu "povijest" Keruma se zna...ako je to vraćanje korijenima,onda spašavaj se tko može...
sedam minuta. svaka čast!

ako je sdp-u 'dobar' klijentelistički hsu, zašto hdz-u ne bi bio dobar populist 'kerum'? jer njegovih 3% može činiti razliku. pragma..
a opaska o 'korijenima' se odnosilo na stranku 'onoga' koji je u 14.8.92. dečkima u nemetinu u kameru govorio : 'recite im da ste ustaše i jeste ustaše'...

na te sam 'korijene' mislio. ja bih podržao tu koaliciju. makar mislim da je manje vjerojatna od one s hsp-om. a evo, navodno se i glavaš oglasio (za index? navodno im se sam javio? hmmda.):

glavas-za-index-hdssb-nece-ni-kontaktirati-a-kamoli-koalirati-s-hdzovim-drumskim-razbojnicima

iako, ovaj dio ostavlja otvoren zahodski prozorčić (kroz koji se dadne 'uvući', osim ako taj nema veliku guzicu):
Quote:
...dok najmanje pedesetak drumskih razbojnika unutar HDZ-a ne doživi političku smrt, ta stranka ne može doći ni u predvorje s HDSSB-a niti s nama može imati ikakav kontakt", kazao je Glavaš.
ti i tvoji istomišljenici s užitkom ste zadnjih mjeseci 'prebrojavali' hdz-ovce u remetincu - ima li ih blizu pedeset?
mantis_kakon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 13:19   #55
Iskreno,briga me za HDZ-ove lopove...a sada su zapisnici vani,po kojima će se vidjeti da je Jaca &co. znala što Sanader sprema,pa je panika ogromna...

A Kerumovi "nacionalni" intersi su i vodje prikazani...

O Jacinim da i ne govorimo,samo me brine što je nacionalno ispregovarala sa SLO...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 13:26   #56
Quote:
mantis_kakon kaže: Pogledaj post
hmmda. nova paradigma u hdz-u. definitivno - jer koaliramo.
šeks je očito gurnut u stranu. ali to ću povjerovat u potpunosti tek kad vidim koalicijskog partnera i listu za 4. izbornu.
moj 'pick' su srb i hsp. ali ova 'putovnica' možda znači da se vraćamo 'korjenima'. u politici nema 'ljubavi' i 'mržnje'. samo interesi. još ako su 'nacionalni'...

al simp(tom)atična mi je ova zabezeknutost u 'mdeijima' i na 'ljevici'. neka, neka...
bit će šokova još i više. recept: 'kerum', 'bajić' i - aljazeera...

hdz pobjeđuje.
Na stranu sada tvoje sanjarije (HDZ pobjeđuje), ti stvarno misliš da će HDZ koalirati sa HSP-om?
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 13:28   #57
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Tomasović (HSP): To je koalicija istinskih ratnih profitera
Kosor&Kerum sporazum najoriginalnije je iskomentirao splitski HSP-ovac Hrvoje Tomasović. "Ovo je koalicija istinskih ratnih profitera. S jedne strane Kerum, koji od rata nije vidio ni r, a s druge HDZ kojem se sudi zbog organizirane pljačke Hrvatske. Čudim se jedino šefu splitskog HDZ-a Dujomiru Marasoviću, za kojeg je Kerum izjavio da je kreten i budala, a sada će zajedno s njime dijeliti listu. Još se više čudim generalu Damiru Krstičeviću koji će također biti na listi s čovjekom koji je rat gledao jedino na televiziji. Maske su pale, no Split i Dalmacija ipak imaju alternativu, a to je Hrvatska stranka prava koja je u stanju ratnim profiterima i pljačkašima Hrvatske reći gdje im je mjesto, a to su Remetinec i Bilice!", kazao je za Index Tomasović.

"Ne samo da je HDZ od Grada Splita napravio cirkus sa svojim pajacom, istu stvar sada žele napraviti i od časnog Sabora hrvatskog", zaključuje splitski HSP-ovac.
nema razloga za cudenje ako se pogleda ovaj post
__________________
>>Vratio im se Ivo. Lopovi, lupeži, kriminalci, oni koji daju i primaju mito, neće više mirno spavati!<<
Melron is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 13:31   #58
imaš li komentar na potencijalnu koaliciju hdz-hdssb?

Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Iskreno,briga me za HDZ-ove lopove...a sada su zapisnici vani,po kojima će se vidjeti da je Jaca &co. znala što Sanader sprema,pa je panika ogromna...

A Kerumovi "nacionalni" intersi su i vodje prikazani...

O Jacinim da i ne govorimo,samo me brine što je nacionalno ispregovarala sa SLO...
zapisnici?

sanader?

slovenci?


o čemu smo ono raspravljali u zadnje dvije prepiske?

a! o tome da bi - nakon keruma u dalmaciji - u slavoniji hdz mogao koalirat s glavašem. i tako se vratit svojim istinskim 'korijenima'. i iskrenoj obrani 'nacionanih interesa'.
o tome kako je u hdz 'sazrijela' spoznaja da će ih protivnici pobjedit 'na snagu' i da se nema smisla 'inatit' već pragmatično postupit i nać kompatibilne (da! bez cinizma, molim) političke partnere.
ja očekujem HSP u 4., 5. i 6., mada bi me ovo s glavašem više (raz)veselilo... u 1., 7. i 8. ne bi bilo loše 'dobit' jurčića.
o tome pričamo.

a ti o - čemu ono? zapisnicima?
mantis_kakon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 13:37   #59
Quote:
mantis_kakon kaže: Pogledaj post
zapisnici?

sanader?

slovenci?


o čemu smo ono raspravljali u zadnje dvije prepiske?

a! o tome da bi - nakon keruma u dalmaciji - u slavoniji hdz mogao koalirat s glavašem. i tako se vratit svojim istinskim 'korijenima'. i iskrenoj obrani 'nacionanih interesa'.
o tome kako je u hdz 'sazrijela' spoznaja da će ih protivnici pobjedit 'na snagu' i da se nema smisla 'inatit' već pragmatično postupit i nać kompatibilne (da! bez cinizma, molim) političke partnere.
ja očekujem HSP u 4., 5. i 6., mada bi me ovo s glavašem više (raz)veselilo... u 1., 7. i 8. ne bi bilo loše 'dobit' jurčića.
o tome pričamo.

a ti o - čemu ono? zapisnicima?
Ja o panici u HDZ-u,koja ih tjera na gluposti i koja njihove birače tjera što dalje od njih...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 13:52   #60
ne brini ti o nama biračima hdz-a. i nema panike u hdz-u. pa po svim 'relevantnim' istraživanjaima i političkim analitičarima zadnjih pola godine (i više) mi uvjerljivo gubimo izbore.
to je toliko izvjesno da neki novinari pišu da su se i u predsjedništvu stranke pomirili s time. pad hdz-a je 'ziher' - ne?
pa nama je po takvima svaki dodatni mandat iznad 40 'pobjeda'...

tako da eventualne panike može biti samo među onima koji - eto, navodno - uvjerljivo dobivaju prdstojeće izbore.

a od tebe i dalje ništa o potencijalnoj koaliciji hdz-a s hdssb-om? misliš li da će doći do nje? imaš li stav o tome?
ili o koaliciji sa hsp-om gdje bi recimo daniel srb 'nosio' zajedničku listu u 4. izbornoj jedinici? što o tome misliš?
mantis_kakon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:00.