Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2013., 00:28   #21
Unhappy

Malo realnosti
http://www.index.hr/vijesti/clanak/protiv-ljube-cesica-rojsa-podignuta-optuznica-zbog-prevare/656504.aspx
Prog rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 00:41   #22
Quote:
slaven0 kaže: Pogledaj post
DOMOLJUB???

dajmo mu priliku.

Rojsa za premijera.
Daj nemoj to još jednom reći..mlada smo demokracija, ljudi nadrkani. Još će se i ostvarit...sjeti se Keruma
Garovix is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 01:32   #23
Sad konačno znamo tko je jamio.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 07:09   #24
pa .... on je sam autor izreke . Nadam se da mu ova optužnica ide u prilog jer Hrvatska , za razliku od BIH , postaje članica EU a Rojs njen građanin .
plejer_as is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 03:02   #25
Quote:
parcov kaže: Pogledaj post
Rojsa je jedan o najhrabrijih hrvatskih generala

blaiburg_ ganga_ante_sveto herceg i general rojs!
I to Josipović poziva opetovano na prijeme, domjenke?
Prog rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 19:46   #26
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Sad konačno znamo tko je jamio.
Quote:
plejer_as kaže: Pogledaj post
pa .... on je sam autor izreke . Nadam se da mu ova optužnica ide u prilog jer Hrvatska , za razliku od BIH , postaje članica EU a Rojs njen građanin .
Oh, ne opet IZREKA.
__________________
.....žensko.....
ajduk a šimić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 01:07   #27
Rojs pokušava objasniti gdje je novac i još mnogo toga, ali http://www.jutarnji.hr/ljubo-cesic-r...tskoj/1078209/ , moj je dojam da je tu lovu drpio !
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 12:47   #28
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Rojs pokušava objasniti gdje je novac i još mnogo toga, ali http://www.jutarnji.hr/ljubo-cesic-r...tskoj/1078209/ , moj je dojam da je tu lovu drpio !
A moj da je preduhitrio nekog drugog da je drpi, love ima sve manje pa se kolju...
Smiljan_HR is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 06:04   #29
Quote:
ajduk a šimić kaže: Pogledaj post
Oh, ne opet IZREKA
da , i tko mu šta može ?
On je najjači general iz Hercegovine otkada je Hercegovine . Nije Šušak birao ... jer da je birao nema šanse da bi našao i malo sličnog .

Damir Jerkov
Ma najjači je i gotovo, niko mu nije ravan! - youtube
!

Zadnje uređivanje plejer_as : 15.01.2013. at 06:14.
plejer_as is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 09:45   #30
Quote:
plejer_as kaže: Pogledaj post
da , i tko mu šta može ?
On je najjači general iz Hercegovine otkada je Hercegovine . Nije Šušak birao ... jer da je birao nema šanse da bi našao i malo sličnog .

Damir Jerkov
Ma najjači je i gotovo, niko mu nije ravan! - youtube
!
Ma Legenda
http://www.zamirzine.net/spip.php?article1534

Prema onome što je dosad objavljeno, Rojs je, otevši automat jednom vojniku, na licu mjesta likvidirao četiri zarobljenika, odnosno srpska civila, a izvori Slobodne tvrde da ih je ubio najmanje pet.

Priča koju je Slobodnoj Dalmaciji ispričao svjedok tih zbivanja, a radi se o bivšem časniku HV-a, stravična je. Kad je Rojs u vojnoj odori izišao iz džipa, uputio se prema kući ispred koje je stajao njezin vlasnik, stariji muškarac. Rojs mu je, kako svjedoči naš izvor, prišao i naredio: "Na koljena!" Nakon što je starac kleknuo, Rojs je izvukao pištolj nešto duže cijevi i usmrtio ga hicima u zatiljak!
Prog rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 18:41   #31
Quote:
Prog rock kaže: Pogledaj post
Ma Legenda
http://www.zamirzine.net/spip.php?article1534

Prema onome što je dosad objavljeno, Rojs je, otevši automat jednom vojniku, na licu mjesta likvidirao četiri zarobljenika, odnosno srpska civila, a izvori Slobodne tvrde da ih je ubio najmanje pet.

Priča koju je Slobodnoj Dalmaciji ispričao svjedok tih zbivanja, a radi se o bivšem časniku HV-a, stravična je. Kad je Rojs u vojnoj odori izišao iz džipa, uputio se prema kući ispred koje je stajao njezin vlasnik, stariji muškarac. Rojs mu je, kako svjedoči naš izvor, prišao i naredio: "Na koljena!" Nakon što je starac kleknuo, Rojs je izvukao pištolj nešto duže cijevi i usmrtio ga hicima u zatiljak!
A tak ga i HDZ i SDP drže za twinse da bude miran, jebo suđenja...
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 18:46   #32
Quote:
Peća kaže: Pogledaj post
Rojs bio u Bujici.Pa on je cirkusant po ponašanju,ali ne možemo reći da nije trebalo imati muda voziti bus na Plitvice kada su naoružane čede iskakale iz maglovite šume.
No,on je i toljaga,totalni apsurd.On je zanimljiv lik za krčme,ali kao pomoćnik ministra-to je opće društvena sramota!Dokaz jednog vremena.
Nije on kriv.U sebi je dijete,traži pažnje,nije imao roditeljsku ljubav pa je traži preko simbola i pred.Tuđmana.
Dakle imamo oko 130 kg emocionalne nezrelosti i umjerene blesavosti.
Rojsov govor je glazba za moje uši!
Cijenim njegovu bistrinu, munjevito shvaćanje biti, jasni odabir riječi, iskrenost, njegovu direktnost, iskreno domoljublje, marljivost, optimizam, ..... Ma, ne bih dalje, previše bi bilo komplimenata. On ima, u meni iskrenog štovatelja.
On ima zdrav pogled čovjeka kojeg izražava bez straha i nametnutih obzira. Zašto to ja ne mogu? Sad već uspijevam, donekle, ali sam se puno mučila.
Upoznala sam ga, i bilo mi je zadovoljstvo!
Žao mi je što se nalazi u teškoj situaciji, i što, i zbog godina, nema onu svoju zadivljujuću snagu. Žalosti me stavljanje Rojsa na stup srama, što ima i onu tananu nijansu blačenja branitelja ukupno, zbog Andabakovih novaca. Vjerujem, da su ovi koji Rojsa blate, imaju zasluge za blokiranje njegovih računa i onemogućavanje isplate. Znaju fino presti! Ipak se nadam da će svaka rit doći na šekret!
Gospodine Rojs, želim Vam svako dobro!
__________________
LJUDMILA ULICKA: Daniel Stein, prevoditelj
Treba pročitati!
rama is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 18:53   #33
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Sad konačno znamo tko je jamio.
Željko, mislim da sam baš tebi, bar dva puta, rekla ne citiraj pola rečenice. Da navedeš cijelu rečenicu, onda bi i neupućenima bilo očito da je Rojs rekao upravo suprotno!
__________________
LJUDMILA ULICKA: Daniel Stein, prevoditelj
Treba pročitati!
rama is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 19:20   #34
Thumbs up

Quote:
rama kaže: Pogledaj post
Rojsov govor je glazba za moje uši!
Cijenim njegovu bistrinu, munjevito shvaćanje biti, jasni odabir riječi, iskrenost, njegovu direktnost, iskreno domoljublje, marljivost, optimizam, ..... Ma, ne bih dalje, previše bi bilo komplimenata. On ima, u meni iskrenog štovatelja.
On ima zdrav pogled čovjeka kojeg izražava bez straha i nametnutih obzira. Zašto to ja ne mogu? Sad već uspijevam, donekle, ali sam se puno mučila.
Upoznala sam ga, i bilo mi je zadovoljstvo!
Žao mi je što se nalazi u teškoj situaciji, i što, i zbog godina, nema onu svoju zadivljujuću snagu. Žalosti me stavljanje Rojsa na stup srama, što ima i onu tananu nijansu blačenja branitelja ukupno, zbog Andabakovih novaca. Vjerujem, da su ovi koji Rojsa blate, imaju zasluge za blokiranje njegovih računa i onemogućavanje isplate. Znaju fino presti! Ipak se nadam da će svaka rit doći na šekret!
Gospodine Rojs, želim Vam svako dobro!
SAVRŠENO!!!
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 20:11   #35
Quote:
Prog rock kaže: Pogledaj post
Ma Legenda
http://www.zamirzine.net/spip.php?article1534

Prema onome što je dosad objavljeno, Rojs je, otevši automat jednom vojniku, na licu mjesta likvidirao četiri zarobljenika, odnosno srpska civila, a izvori Slobodne tvrde da ih je ubio najmanje pet.

Priča koju je Slobodnoj Dalmaciji ispričao svjedok tih zbivanja, a radi se o bivšem časniku HV-a, stravična je. Kad je Rojs u vojnoj odori izišao iz džipa, uputio se prema kući ispred koje je stajao njezin vlasnik, stariji muškarac. Rojs mu je, kako svjedoči naš izvor, prišao i naredio: "Na koljena!" Nakon što je starac kleknuo, Rojs je izvukao pištolj nešto duže cijevi i usmrtio ga hicima u zatiljak!
Oko jednoga se moramo složiti! Cijelo vrijeme rata, i stanovništvo i vojska, je imalo bliske susrete sa srpskim civilima.
Malu nelagodu su mi izazivali ti civili.
Jedno pitanje bih ti postavila! Stalno me proganja! Što je bolje izabrati? Streljanje ili usmrćivanje nožem, kako se u našim novinama opisuju konac jednog vukovarskog dječaka(i drugih). Koliko ih je tako skončalo? Ili samo na neki način skončalo? Ni imena im ne ćemo znati, a pogotovo o tome stalno pričati. Koliko ljudi, koliko života, koliko mladih, koliko malih!
Volim što se u našim navinama ne detaljizira i što se rabe blaži izrazi.
Što je strašnije od smrti? Samo smrt na tako nedostojanstven način, biti usmrćen nožem!
Slažem se s tobom, uvijek ćemo naići na civile!
__________________
LJUDMILA ULICKA: Daniel Stein, prevoditelj
Treba pročitati!
rama is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 21:52   #36
Quote:
rama kaže: Pogledaj post
Rojsov govor je glazba za moje uši! ....
Što puno govori o onome koji sluša....kao i kod svake muzike.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 22:19   #37
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Što puno govori o onome koji sluša....kao i kod svake muzike.
Oboje volimo Mozarta, zar ne?
__________________
LJUDMILA ULICKA: Daniel Stein, prevoditelj
Treba pročitati!

Zadnje uređivanje rama : 15.01.2013. at 22:21. Reason: o
rama is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 23:59   #38
Koliko ono Rojs ima djece 6 ili 7 ?
niniva2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 00:02   #39
Quote:
plejer_as kaže: Pogledaj post
da , i tko mu šta može ?
On je najjači general iz Hercegovine otkada je Hercegovine . Nije Šušak birao ... jer da je birao nema šanse da bi našao i malo sličnog .

Damir Jerkov
Ma najjači je i gotovo, niko mu nije ravan! - youtube
!
Očito ne znaš zašto sam spomenio izjavu ali nema veze.
__________________
.....žensko.....
ajduk a šimić is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 00:20   #40
Question

Quote:
rama kaže: Pogledaj post
Oko jednoga se moramo složiti! Cijelo vrijeme rata, i stanovništvo i vojska, je imalo bliske susrete sa srpskim civilima.
Malu nelagodu su mi izazivali ti civili.
Jedno pitanje bih ti postavila! Stalno me proganja! Što je bolje izabrati? Streljanje ili usmrćivanje nožem, kako se u našim novinama opisuju konac jednog vukovarskog dječaka(i drugih). Koliko ih je tako skončalo? Ili samo na neki način skončalo? Ni imena im ne ćemo znati, a pogotovo o tome stalno pričati. Koliko ljudi, koliko života, koliko mladih, koliko malih!
Volim što se u našim navinama ne detaljizira i što se rabe blaži izrazi.
Što je strašnije od smrti? Samo smrt na tako nedostojanstven način, biti usmrćen nožem!
Slažem se s tobom, uvijek ćemo naići na civile!
Ne razumijem ni što me pitaš, ni u čemu se slažeš, ako te smeta link... pa raspitaj se kod autora, ja nisam svjedočio tim događajima...
Ni zašto spominješ noževe...Kakve ja veze imam s tim???
Ovdje pišu o Rojsu, topic je o njemu, imam osjećaj da si nešto krivo povezala...
Prog rock is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:38.