Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Savez treba imati svog kandidata na predsjedničkim izborima
DA 30 69.77%
NE 13 30.23%
Glasovatelji: 43. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2015., 02:58   #4341
Ego na desnici je i dalje prevelik. tako dugo dok ima ega desnica će životariti i dalje
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 08:10   #4342
Quote:
MihaOfficial kaže: Pogledaj post
Kakvu mi korist u Slavoniji imamo od njih onda uopce?

Ako misliš na HDSSB u 8 godina u Saboru izvode igrokaze i prave naškarade .
Glavni posao im je da brane voljenog vođu , Glavaša .

Izlaskom iz Saveza realno je da će u 2 izborne jedinice u neobrazovanoj Slavoniji i Baranji preći izborni prag .

Klan plavih dobiti će u Slavoniji i Baranji najviše glasova ,

Klan crvenih drugi ,

HDSSB treći ,

Četvrtu opciju ne vidim , ovo znači nastavak pušione Slavonije i Baranje u Republici Hrvatskoj , ubrzano iseljavanje i izumiranje !
Đuro Japaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 17:21   #4343
U jednom vas moram ispraviti,prema istrazivanjima slavonske zene su u prosjeku najobrazovanije u drzavi.
Čarobna njiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 17:48   #4344
.Ovo je im je po mom mišljenju sa strane - loša odluka.

SZH nije se ni mogao nadati nečemu na predsjendičkima, a na europskima su zapravo ostvarili dobar rezultat i samo su u sudačkoj nadoknadi izgubili mjesto.

Njihov najvažniji trenutak je i trebao biti na parlamentarnima, gdje bi u barme polovici izbornih jedinica sigurno imali preko 5% i sam savez bi imao najmanje 10 a možda i 15 zastupnika.

Ovkao će opet curiti 1% ovamo, 1% onamo, kao i s pravaškima, alito je već njihov problem
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 18:05   #4345
Quote:
Čarobna njiva kaže: Pogledaj post
U jednom vas moram ispraviti,prema istrazivanjima slavonske zene su u prosjeku najobrazovanije u drzavi.
Od jedne slavonske žene imam ovjeren ugovor sa prstom jer žena nije imala sreću da u životu nauči pisati !
Đuro Japaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 18:15   #4346
^
Sta i to postoji?
Meni su pricali kako je u Jugoslaviji postojalo obavezno cetverogodisnje obrazovanje za zene.
Čarobna njiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 16:59   #4347
Savez za Hrvatsku nastavlja kao savez četiriju stranaka


http://narod.hr/hrvatska/savez-za-hr...riju-stranaka/
Benjamin Vladić is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 17:21   #4348
Quote:
Benjamin Vladić kaže: Pogledaj post
Savez za Hrvatsku nastavlja kao savez četiriju stranaka


http://narod.hr/hrvatska/savez-za-hr...riju-stranaka/
Na zadnjim izborima razbijeni pravaši nisu nigdje prešli izborni prag . Jedino je Ruža Tomašić sa HSP - A. Starčević osvojila mandat u jednoj izbornoj jedinici !

Sa ovom koalicijom od 4 stranke ne vidim u kojoj bi izbornoj jedinici , od 10 mogli preći izborni prag ?

U Brodsko - posavskoj su ( HSP ) napravili promašaj izbacivanjem dr . Duspare iz HSP , koji također sa listom razbijenog HSP nije uspio preći izborni prag , a na što sam ga bio upozorio 2011 !
Đuro Japaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 17:53   #4349
Quote:
Benjamin Vladić kaže: Pogledaj post
Savez za Hrvatsku nastavlja kao savez četiriju stranaka

http://narod.hr/hrvatska/savez-za-hr...riju-stranaka/
ako u bilo kojoj izbornoj jedinici priđu 1% to je uspjeh
žalosno da neko misli ovako bacit glas
__________________
sta cemo?
tigric is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 18:25   #4350
Saveza za Hrvatsku nastavlja djelovati kao savez četiriju stranaka – Hrvatske stranke prava, Autohtone hrvatske seljačke stranke, Zavjeta za Hrvatsku i Akcije za bolju Hrvatsku


Savez za Hrvatsku napustili su HDSSB, Obiteljska stranka, Hrvatska zora i Hrast

kakva korist toliko desnih strančica ? kao da se nisu mogli ujediniti svi u jednu stranku , stranka Savez za Hrvatsku dodati možda i još Ružu Tomašić. kakav bi to utjecaj bio na desnoj političkoj sceni !
al kad su glupi ,ni nakon toliko godina i izbora neće se nikad opametiti .
frane2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 18:40   #4351
HSP sigurno neće sa uvenulom Ružom
Alfa157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 04:25   #4352
Kad je Hrvatska zora odlučila otići iz SzH? Nisam to vidio. :-(
__________________
User:
Đe si ba, šta ima?
ChatGPT:
Dobro sam, hvala na pitanju! Kao AI, nemam roditelje poput ljudi, pa nemam "ba". Kako mogu pomoći?
Zoran Oštrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 14:53   #4353
Quote:
tigric kaže: Pogledaj post
ako u bilo kojoj izbornoj jedinici priđu 1% to je uspjeh
žalosno da neko misli ovako bacit glas
Preostale stranke u savezu su već i osvajale ~ 1%, a sama ideja "zbrajanja" tih malih postotaka, kako bi se prešao prag i dalje ima smisla. A rješavanje balasta neprincipijelnih prevrtljivaca i eurofila, možda čak samo po sebi i nije loša stvar. Sada se otvara prostor, da se u Savez pozovu HČSP, A-HSP, Jedino Hrvatska, gosp. Franciškovića... A kloniti se "trojanskih konja" poput Ruže i sl. A izbor je očit i jednostavan, ujedinjena domoljubna opcija ulazi u Sabor bez megalomanskih ambicija (ne osvaja vlast, barem ne u kratkom roku) ili razjedinjena NE ulazi u Sabor.
Letvicu se ne smije postaviti previsoko. Uspjeh bi već bio sam ulazak Sabor, makar jednog predstavnika Saveza. Taj jedan (ili više) mandata, mogao bi se onda na određen broj mjeseci, razdijeliti među članicama saveza, tako da svi dobiju mogućnost promocije domoljubne hrvatske opcije kroz Sabor.
Potreban je i novi, razumljivi program. Bez općenitih šupljih fraza. Nego program koji zorno (što, kako i kada) prikazuje što bi hrvatskom narodu značilo istinsko domoljublje, suverenost i kako bi se to odrazilo na društvo, gospodarstvo, sigurnost, natalitet itd. Te što bi bili prioriteti, Hrvatska i Hrvati ili EU, NATO, strani torbari (ulagači), nevladine udruge, manjine (svih vrsta i boja), tajkuni i interesi stranih država.

Kada vidim što je alternativa (HDZ-Kukuriku koordinacija ujedinjena u Savez za EUropu), sa veseljem ću "baciti" glas. Pa makar, kada "lađa" potone, utjeha će mi biti, da nisam tome sukrivac.
goran2hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 17:47   #4354
HČSP će sa HDZ-om to nije tajna
Alfa157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 15:33   #4355
Što ovaj mini-savez sad gubi i A-HSS? Čuo sam nešto da oni idu Kukurikavcima. Osim ako novinari nisu nešto zabrljali pa pobrkali A-HSS i HDSS.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 18:55   #4356
Quote:
Benjamin Vladić kaže: Pogledaj post
Savez za Hrvatsku nastavlja kao savez četiriju stranaka


http://narod.hr/hrvatska/savez-za-hr...riju-stranaka/
Slabašno je to...Kampanjski moraju pojačati dojam da ima više stranaka..
Neka pozovu U-HSP(Ujedinjeni-osnovan ove godine),možda i DESNO(Demokratska stranka nacionalne obnove)g.Đapića....

Neka potraže još koju stranku..Pa ako je baš nužno neka pozovu i A-HSP,NHD,HNO,ZHO i HOP da im se priključe,iako je to krajnja desnica koja otvoreno ne trpi demokratske svjetonazore..

Savez mora biti bar popunjen do neke mjere,a ne ovako..Pa potonut će prije zore...
I zašto je HZSN otišao nije mi jasno.Za HDSSB znam,oni imaju dobru logistiku i novac i već postojeće organizacije..
Njima je SH bio samo test..

Dakle,prijedlog da Savez za Hvatsku čine slijedeće stranke;

HSP-Hrvatska stranka prava
A-HSS-Autohtona-Hrvatska seljačka stranka
ZH-Zavjet za Hrvatsku
ABH-Akcija za bolju Hrvatsku
______________________________
U-HSP-Ujedinjena Hrvatska stranka prava
DESNO-Demokratska stranka nacionalne obnove
A-HSP-Autohtona-Hrvatska stranka prava
ND/H-Nezavisni demokrati/Hrvatske
BDSH-Braniteljsko domoljubna stranka Hrvatske
______________________________
NHD-Nova hrvatska desnica
HNO-Hrvatski narodni odpor
ZHO-Zdrug hrvatske obrane
HOP-Hrvatski oslobodilački pokret
__________________
Narod je jedna stoka grdna
Čast ljudima.

Zadnje uređivanje Sforza Aspang : 20.08.2015. at 19:07.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 11:56   #4357
Dobra mi je kratica desno
__________________
Kad malo bolje razmislim ustvari ni ne trebam razmišljati današnji tipični Hrvat je Dudek,običan naivac kojeg vječno prevesla Cinober
Sibor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 18:13   #4358
Ja kad sam čuo kraticu DESNO, učas sam joj pripisao značenje "Demokratski savez narodnog oslobođenja".

Eh, što ti je komunistički odgoj koji sam prošao...
__________________
User:
Đe si ba, šta ima?
ChatGPT:
Dobro sam, hvala na pitanju! Kao AI, nemam roditelje poput ljudi, pa nemam "ba". Kako mogu pomoći?
Zoran Oštrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2015., 17:24   #4359
Uopće,Đapić je otišao u fantaziju sa smišljanjem imena...
Umjesto demokratskog(što nije njegov politički opus)mogao je staviti domoljubni....A ova nacionalna obnova mi u imenu koketira sa pokrtetom obnove,istim/sličnim preko Dunava..

Mogao je populazirati još bolje sa imenom;
DSNZ
Domoljubni savez nacionalnog zajedništva
__________________
Narod je jedna stoka grdna
Čast ljudima.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2015., 17:52   #4360
Zar neće biti ništa od rekonstrukcije SH?
__________________
Narod je jedna stoka grdna
Čast ljudima.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:56.