Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2017., 12:02   #5121
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
A zašto ne bi bio prihvatljiv? Nisam znao da se treba pitati njemačku Vladu i europsku komisiju o tome tko će vladati Hrvatskom.

Dokle više misliš gurati te teorije zavjere o stranim silama, koji upravljaju Hrvatskom i odlučivaju o tome tko će biti premijer?
Ne mislim uopće. SDP je taj koji će donijeti odluku i snositi posljedice iste. Nije na meni da im sudim. Ja sam samo napisao da će BBB biti obavješten, a detaljnije možemo o tome kada i ako za to dođe vrijeme.

Iako, moje je mišljenje da Miljenić nema nikakve šanse biti predsjednik vlade zemlje članice Europske unije.
analitikos is offline  
Old 22.11.2017., 12:20   #5122
Quote:
analitikos kaže: Pogledaj post
Ne mislim uopće. SDP je taj koji će donijeti odluku i snositi posljedice iste. Nije na meni da im sudim. Ja sam samo napisao da će BBB biti obavješten, a detaljnije možemo o tome kada i ako za to dođe vrijeme.

Iako, moje je mišljenje da Miljenić nema nikakve šanse biti predsjednik vlade zemlje članice Europske unije.
Ma jok, evo smjenju Orbana i Zemana jer im se ne sviđaju

Koje ti gluposti tu drobiš

U raznim državama se donese brdo ozbiljnijih Lexova pa su svi živi i zdravi.
KatarinaRi is online now  
Old 22.11.2017., 12:34   #5123
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Ma jok, evo smjenju Orbana i Zemana jer im se ne sviđaju

Koje ti gluposti tu drobiš

U raznim državama se donese brdo ozbiljnijih Lexova pa su svi živi i zdravi.
Samo opušteno kolegice

Sve dođe na svoje mjesto. Ja vam iskreno želim da postavite Miljenića
analitikos is offline  
Old 22.11.2017., 12:49   #5124
Djeca su ljuta i snažno udaraju ručicama po klupama izražavajući svoje nezadovoljstvo.
Njonjo ih pedagoški ignorira

Zadnje uređivanje hr1u00 : 22.11.2017. at 13:03.
hr1u00 is offline  
Old 22.11.2017., 12:54   #5125
kad već ne mogu artikulirano iznijeti svoje stavove i argumentirati ih preostalo je lupati i stvarati neartikulirane zvukove.

A Beljak je najveća seljačina... on bi se i tukao, poziva druge zastupnike "aj dođi vamo" i viče kako se "ne boji"
vojvo is offline  
Old 22.11.2017., 12:58   #5126
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Definitivno mogu reći da treba smijeniti Beru i postaviti Orsata Miljenića. Jedino suvislo rješenje. Ublažena verzija Zokija.
Ili Komadina ili Ranko.

Nema treće
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Old 22.11.2017., 12:59   #5127
Quote:
vojvo kaže: Pogledaj post
kad već ne mogu artikulirano iznijeti svoje stavove i argumentirati ih preostalo je lupati i stvarati neartikulirane zvukove.

A Beljak je najveća seljačina... on bi se i tukao, poziva druge zastupnike "aj dođi vamo" i viče kako se "ne boji"
Stavovi su argumentirani, nego se, po svoj prilici, Jandroković htio malo praviti naivan


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 22.11.2017., 12:59   #5128
Quote:
vojvo kaže: Pogledaj post
kad već ne mogu artikulirano iznijeti svoje stavove i argumentirati ih preostalo je lupati i stvarati neartikulirane zvukove.

A Beljak je najveća seljačina... on bi se i tukao, poziva druge zastupnike "aj dođi vamo" i viče kako se "ne boji"
A Beljak je sirovina...osuđivan za kriminal najniže vrste u zrelim godinama i manje od uličarskog ponašanja nisam ni očekivao od njega
I sad bi on htio biti kvalificiran za tumačenje zakona o IP koji je poprilično jednostavan i ne zahtjeva neke umne napore da bi ga se ispravno pročitalo.
hr1u00 is offline  
Old 22.11.2017., 13:49   #5129
Kaos u Saboru, kaos u državi. Pitanje je kad će to sve puknuti, a hoće. Djeca napuštaju domovinu (domovina,kako to gordo zvuči), ovi grabe što je još preostalo. Sve na rasprodaju, kao da je crni petak (jeste li dobili kakve reklame?). A onda, preksutra, stvarno petak i bonaca u sabornici. Malo da se i mi odmorimo. Pa šta košta da košta.
handiman is offline  
Old 22.11.2017., 15:01   #5130
Beljak je, kakav god bio, X puta elokventniji i mentalno stabilniji od Bernardića, koji će kad tad biti prisiljen odstupiti s čela opozicije. Trenutno ju on ni ne predvodi, nego Grmoja, Beljak, Bunjac pa čak i Pernar.
Luyindula is offline  
Old 22.11.2017., 15:37   #5131
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Beljak je, kakav god bio, X puta elokventniji i mentalno stabilniji od Bernardića, koji će kad tad biti prisiljen odstupiti s čela opozicije. Trenutno ju on ni ne predvodi, nego Grmoja, Beljak, Bunjac pa čak i Pernar.
Mislim da sam u toku prvih bernardicevih dana napisao ovdje da je on dead men walking.
A Beljo bi htio biti Zoran , mislim da je pomalo i zacopan u njega.
Ulicni kriminalci znaju biti nevjerovatno elekventni i uvjereni u ono sto govore kao i uvjerljivi...ulica je to
hr1u00 is offline  
Old 22.11.2017., 16:21   #5132
Quote:
plavi pas kaže: Pogledaj post
vidio sam tko je sve dobivao novac, npr. platforma 112 i zivjeli su ko bubreg u loju, vidio sam i kako je to duka komentirao, a istovremeno moji bratici, necak, tetak i dva strica su morala odseliti van.
Jer da su umjesto tih udruga ovu lovu odbivale neke nakupine zadrtina koje promiču ideologiju npr Batarela, tvoji bratići, tetak i dva strica bi ostali na istom mjestu?

Quote:
plavi pas kaže: Pogledaj post
nije samo bero truba, truba su svi oni koji su hns-u i sauchi omogucili da udju u sabor i tamo podrze hdz.
Onda bi po toj logici Most-ovci bili prve trube?

Quote:
plavi pas kaže: Pogledaj post
sdp je postavio radmana na hrt i svi smo mogli vidjet na sto je to licilo.
Pa e... fala bogu da se to sve sredilo kad su HDZ-e i Most-ovci postavili Kovačića.

Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Definitivno mogu reći da treba smijeniti Beru i postaviti Orsata Miljenića. Jedino suvislo rješenje. Ublažena verzija Zokija.

Ja tog tipa nisam čula u javnom prostoru da se izblamirao.
Jasan, miran, sa malo više energije od Klisovića.
A nije loš ni vizualno

Quote:
hr1u00 kaže: Pogledaj post
A Beljak je sirovina...osuđivan za kriminal najniže vrste u zrelim godinama i manje od uličarskog ponašanja nisam ni očekivao od njega
Baš.. ako mu se već kralo, onda se trebao učlaniti u HDZ-e. Tu bi se deifnitivno mogao razvijati kao lopov, a usput bi već otkad završio na nekoj vodećoj funkciji.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 22.11.2017., 16:26   #5133
Pohvala predsjedniku SDPa Bernardiću jer je ovom izjavom pogodio sridu:
- "Plenkovića u Bruxellesu tretiraju kao potrčka, dok u Zagrebu glumi velikog vođu ...

https://direktno.hr/domovina/bero-op...g-vodu-104775/

S druge strane, današnje ponašanje SDPovaca u Saboru je ispod svakog nivoa.
Ponašali su se kao čopor neodgojene dječurlije.
__________________
Danas je jučer...
ZorroD is offline  
Old 22.11.2017., 16:32   #5134
A ona seljačina Beljak?
Strašno sve skupa, jbt kako oni ne znaju posrat HDZ sa stilom.
KatarinaRi is online now  
Old 22.11.2017., 16:39   #5135
Realno, nakon one preočite travestije sa Sauchom, gdje se njega ucjenjuje sudskim progonom, uopće me ne bi mučilo da se SDP i ostatak oporbe više ni ne pojavljuju u Saboru, nek se HDZ-ovci sami zabavljaju u toj kaljuži, a oporba da se posveti opstrukciji na terenu, sazivanje referenduma za svaki od HDZ-ovih lopovskih zakona, pa da vidimo ko će duže preživit.
BrokenEmpire is offline  
Old 22.11.2017., 18:04   #5136
Aaaaaa cirkusa!Sve klaun do klauna.Nedaj bože da su izbori sljedeći mjesec malokrvni bi dobio dvotrećinsku većinu.
nexst is offline  
Old 22.11.2017., 19:25   #5137
jadni bero se opet sramoti. jel ga konacno mislite smijenit? zar stvarno nemate nikog boljeg od ovog smijesnog bere?
plavi pas is offline  
Old 22.11.2017., 20:41   #5138
Ako sam dobro shvatio u oporbi su poludjeli jer im nisu dali ... stanku.

Pa znaju li išta osim tih stanaka? To im najbolje ide izgleda.
agentRico is offline  
Old 22.11.2017., 20:44   #5139
Quote:
BrokenEmpire kaže: Pogledaj post
Realno, nakon one preočite travestije sa Sauchom, gdje se njega ucjenjuje sudskim progonom, uopće me ne bi mučilo da se SDP i ostatak oporbe više ni ne pojavljuju u Saboru, nek se HDZ-ovci sami zabavljaju u toj kaljuži, a oporba da se posveti opstrukciji na terenu, sazivanje referenduma za svaki od HDZ-ovih lopovskih zakona, pa da vidimo ko će duže preživit.
Pa bolje je SDPovcima da malo počnu raditi po terenu.
Tako da se slažem sa tvojim upisom.
DJTcro is offline  
Old 22.11.2017., 20:51   #5140
sdp se opet sramoti: http://liberal.hr/clanak.php?id=1327
plavi pas is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:07.