Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li i biste li glasali za MOST?
Glasao sam i opet ću glasati za MOST 101 42.26%
Glasao sam za MOST i požalio sam to 28 11.72%
Nisam glasao za MOST, ali sada ću 36 15.06%
Nisam i neću glasati za MOST 74 30.96%
Glasovatelji: 239. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2017., 17:22   #101
Ma, kao da oni uopće znaju o čemu govori i što pričaju. Rade po klasičnom obrascu da, kada se vidi da im rejting pada, dižu prašinu i bacaju populističke fore. Te plaće od 9999, te ZERP, te malo arhive (a da uopće nemaju blagoj pojma ni kako se zakon zapravo zove, ni da se na njemu radi već ohoho vremena), pa će doći opet malo reda INE, pa će biti nešto drugo. I tako prođe mandat, lijepo, u džepove se sliva novac, uhljebljuješ okolo svoje ljude i stvaraš si time prostor za malo krupnije zalogaje gdje možeš lovu namlatiti. Ništa što nismo vidjeli već.
ecobarbarus is offline  
Old 07.02.2017., 18:15   #102
Quote:
ajme33 kaže: Pogledaj post
Republika Hrvatska.

Ne samo da je RH otvorila arhive svakoj šuši nego je dopuštala i novinarima Channel 4 ulaz u predsjedničke arhive s kamerama i listanje dokumenata s oznakom državne tajne pred uključenim TV kamerama.
Šta je to uopće radilo tamo? To uopće nije smjelo biti tamo.
Naravno, na to ćemo se napraviti mutavi i nećemo komentirati jer ti ne ide u prilog i zapravo ćeš se povući natrag na svoju voajersku poziciju i čekat sljedeću priliku koja će ti imati veze sa onim autokratom i kriminalnom organizacijom, da uletiš i bubneš nešto.

Quote:
malčica kaže: Pogledaj post
Neznanje.

To je ono kad ne znas kako se zove zakon ciju izmjenu najavljujes?



link


Božo Petrov
February 4

[ZAKON O DRŽAVNOM ARHIVU]

link
Čekaj, čekaj, čekaj....

Seljačina sa diplomom iz kantona ne zna ni točan naziv zakona koji hoće izmjeniti?

I ravnatelj Državnog arhiva ga mora javno upozoriti na to?

Ni onaj stari ishlapjeli Podolnjak, kao profesor ustavnog prava, ni svi oni pravnici u redovima sekte nemaju pojma kako se zakon zove?

E pa kad misliš da ne mogu niže i da ne mogu bit gluplji i da ne mogu bit veće seljačine oni te uvijek demantiraju


Isuse, ja bi se zakopala negdje pod zemlju i ne bi me bilo do iduće godine

Quote:
ZorroD kaže: Pogledaj post
A što ako sumnjaš da ti je kolegin otac cinkao oca a susjed sudjelovao u ubojstvu djeda...?
Bi li te te onda sve to zanimalo?
Ne.
Šta da radim s tim infomracijom? Mrzim kolegu? Je*em mu mater zločinačku?
Nabijam mu na nos da ga napravio cinker ili da vuče gene od ubojice?
Šta da radim s tom informacijom???
..osim da si trujem postojeće odnose i život?

Quote:
Arya 8 kaže: Pogledaj post
A sirotice, odi na moj post i pročitaj zadnju rečenicu.
To ti je odgovor na konkretno i pristojno pitanje? Da te se lijepo zamoli?
Dno.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 07.02.2017., 18:29   #103
Quote:
Arya 8 kaže: Pogledaj post
Ako slučajno znaš iz kojeg remek-djela svjetske književnosti potiče citirani tekst te si pročitao i "Mrtve duše" dobiješ 9 esova od mene. Časna riječ.
Pitanje je preteško (barem za inženjera), a "Mrtve duše" pročitah.

Quote:
Arya 8 kaže: Pogledaj post
Lijepo me zamoli pa ću ti istinoljubiva kakva jesam odgovoriti.
Pristojnije od onoga ne mislim te moliti.
__________________
Ignore lista: IscoAlarcon, nasmijanonebo, Martian7, Plavobili
stagediver is offline  
Old 07.02.2017., 19:21   #104
Quote:
ZorroD kaže: Pogledaj post
malčica, zamantana, MOSTobran, Stipe23, itd. ne razumijem u čemu je Vaš problem....

01) Vi se zapravo protivite mijenjanju "Zakona o arhivskom gradivu i arhivima“ pa tražite svojevrsne izlike kako bi se sve to stopiralo.
02) Vi zapravo jeste za mijenjanje "Zakona o arhivskom gradivu i arhivima“ ali Vam MOST i Petrov toliko idu na živce pa glumite mrgudaste pametnjakoviće...
03) Vi bi mogli biti za mijenjanje "Zakona o arhivskom gradivu i arhivima“ ali Vam MOST i Petrov toliko idu na živce pa ste zato protiv toga...
Da si upratio zadnje dvije-tri stranice, znao bi moje mišljenje, jer ga nisam jednom iznio.
Ali sad ću dodati: zabole me kuki za arhive, pa ako se trebaju učiniti dostupnim, onda neka bude pod uvjetom da budu dostupni i oni od NDH, pa da vidimo Božinu ideologiju i smatra li da je otvaranje arhiva iz tog doba provociranje, kao što smatra da spomen-ploču s pozdravom ZDS u Jasenovcu treba ukloniti samo ako provocira.

Quote:
Arya 8 kaže: Pogledaj post
A sirotice, odi na moj post i pročitaj zadnju rečenicu.
Možeš li nam, istinoljubiva kakva već jesi, reći što točno misliš o Božinom laganju u prijavi za kredit?
__________________
MOSTobran zločinačke organizacije
"Rekao sam Petrovu da je upljuvak HDZ-a, a on je odgovorio da nikad ne bi s njima." - Stipe Petrina
MOSTobran is offline  
Old 07.02.2017., 19:23   #105
Quote:
MOSTobran kaže: Pogledaj post
tema je most, ne sdp


hvala


E tako vidiš, ispravio si se. Nisu iz SDP-a, nego iz SKH.


Ako u arhivima neće postojati dokazi, to ne znači da nisu prešli.
Dokazi postoje!



Pa mene nije briga, a za druge ne odgovaram



U pretprošlom postu si napisao da tko uopće vjeruje rejtinzima. U prošlom postu si napisao da glasači glasovima dobre nagrađuju a loše kažnjavaju.
Pa ponovno pitam: koliko je ono glasova most dobio 2015, a koliko manje ili više 2016?


Možeš li izvaditi taj, navodni, post u kojem sam napisao "da tko uopće vjeruje rejtinzima" ?
Mislim, da su točni sad bi Milanović bio premijer a Petrina jedan od ministara ali ja nisam napisao to što imputiraš.

Upozorenje da tema nije SDP si trebao uputiti kolegi čiji post sam komentirao ali mi nije jasno zbog čega bi to uopće bio tvoj problem?

I glede ispravke. Ja nisam ni tvrdio da dobar dio članova partije nije završio u HDZ-u ali naravno da imam određenu rezervu prema broju tih prebjega a ovo otvaranje arhiva može samo pomoći da se utvrde činjenice pa i činjenica o tom broju.
A po tvojem komentaru ispada da SDP nema nikakve veze sa SKH. Pravni sljednici su samo kad su u pitanju nekretnine i arhivi. A sljedništvo se ne odnosi na negativnosti i članove. Jel tak?
manipulator x is offline  
Old 07.02.2017., 19:28   #106
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Bože tebe a ko će bit kriv nego komunjare. Kao što su isti krivi jer Sabor petkom nije odavno ništa izglasao.
http://vijesti.hrt.hr/372747/turina-...-i-produktivan

U istom linku je i odgovor u kojem su navedene egzaktne brojke koje demantiraju tvrdnju dotične gospođe a koje pokazuju radi li se više ili manje.



Miro Šimić (Most) je odgovorio Nadi Turini Đurić i svima koji govore o 'neradu' Sabora. Ako se usporede četiri posljednja saziva Sabora, ovaj je u mnogočemu najefikasniji, rekao je Šimić i naglasio da u posljednjih 60 dana ovaj Sabor ima 29 radnih dana u odnosu na 14, koliko ih je bilo kada je sadašnja oporba upravljala Saborom.

Izdvojio je 101 odrađenu točku dnevnog reda u odnosu na 66 tadašnjih, 36 zakona u odnosu na 26, 2723 zastupnička javljanja za riječ u odnosu na 884... Ovaj saziv je daleko aktivniji i produktivniji u odnosu na tri prethodna, zaključio je Šimić.


http://vijesti.hrt.hr/372747/turina-...-i-produktivan


Tako da, u ovom slučaju nitko neće kriviti SDP ali se za dotičnu gospođu može reći da laže kao komunjara.
manipulator x is offline  
Old 07.02.2017., 19:38   #107
Quote:
manipulator x kaže: Pogledaj post
Možeš li izvaditi taj, navodni, post u kojem sam napisao "da tko uopće vjeruje rejtinzima" ?
Mislim, da su točni sad bi Milanović bio premijer a Petrina jedan od ministara ali ja nisam napisao to što imputiraš.
Mogu:

Quote:
sury or'o kaže: Pogledaj post
Jooj, ankete, ankete.
Pa jel netko više uopće vjeruje anketama?

Ankete u hrvatskoj politici (a očito i u svjetskoj) su postale ko Vakulina vremenska prognoza.
Valjda ti je jasno da se ankete i "rezultati" anketa naručuju.

Ja bi ankete o popularnosti političara zabranil kao jedan od žeščih oblika trovanja "mozaka".
E sad, da se vratimo meritumu:


Quote:
manipulator x kaže: Pogledaj post
Ako radiš dobro građani će to nagraditi a ako radiš loše građani kazne. SDP to najbolje zna.
Možeš li me podsjetiti koliko je ono most dobio manje ili više 2015-e u odnosu na 2016-u, pa da shvatimo jesu li građani nagradili ili kaznili most.

Quote:
Upozorenje da tema nije SDP si trebao uputiti kolegi čiji post sam komentirao ali mi nije jasno zbog čega bi to uopće bio tvoj problem?
Zato što pola vas mostovaca sranja i nesposobnost mosta opravdavate sranjima i nesposobnošću SDP-a (ili HDZ-a ili koga već...)
Quote:
I glede ispravke. Ja nisam ni tvrdio da dobar dio članova partije nije završio u HDZ-u ali naravno da imam određenu rezervu prema broju tih prebjega a ovo otvaranje arhiva može samo pomoći da se utvrde činjenice pa i činjenica o tom broju.
Dao sam ti link, imaš tamo literaturu tj. reference pa čitaj, proučavaj, i tak...
Quote:
A po tvojem komentaru ispada da SDP nema nikakve veze sa SKH. Pravni sljednici su samo kad su u pitanju nekretnine i arhivi. A sljedništvo se ne odnosi na negativnosti i članove. Jel tak?
Tako ispada jer ti tako gledaš na to imputirajući mi nešto što nisam rekao.
Ti si sumnjao u broj prebjega iz SDP-a u HDZ, dok sam te ja pitao odakle točno su prebjegli, pa si se ispravio i napisao: iz SKH.
E tako, čisto da budemo na čistac: većina komunista prešla je u HDZ!

Ponovno link koji to dokazuje.

I da ne zaboravim, ili da ti slučajno ne zaboraviš:
Možeš li me podsjetiti koliko je ono most dobio manje ili više 2015-e u odnosu na 2016-u, pa da shvatimo jesu li građani nagradili ili kaznili most.
__________________
MOSTobran zločinačke organizacije
"Rekao sam Petrovu da je upljuvak HDZ-a, a on je odgovorio da nikad ne bi s njima." - Stipe Petrina
MOSTobran is offline  
Old 07.02.2017., 19:49   #108
Quote:
MOSTobran kaže: Pogledaj post
Mogu:



E sad, da se vratimo meritumu:




Možeš li me podsjetiti koliko je ono most dobio manje ili više 2015-e u odnosu na 2016-u, pa da shvatimo jesu li građani nagradili ili kaznili most.



Zato što pola vas mostovaca sranja i nesposobnost mosta opravdavate sranjima i nesposobnošću SDP-a (ili HDZ-a ili koga već...)


Dao sam ti link, imaš tamo literaturu tj. reference pa čitaj, proučavaj, i tak...


Tako ispada jer ti tako gledaš na to imputirajući mi nešto što nisam rekao.
Ti si sumnjao u broj prebjega iz SDP-a u HDZ, dok sam te ja pitao odakle točno su prebjegli, pa si se ispravio i napisao: iz SKH.
E tako, čisto da budemo na čistac: većina komunista prešla je u HDZ!

Ponovno link koji to dokazuje.

I da ne zaboravim, ili da ti slučajno ne zaboraviš:
Možeš li me podsjetiti koliko je ono most dobio manje ili više 2015-e u odnosu na 2016-u, pa da shvatimo jesu li građani nagradili ili kaznili most.


Aaaaaaaaaaaaaaaaa. Nakon Kiss me sad optužbe i od tebe da imam drugi profil na forumu??????
I njoj sam već napisao da mi je ovo jedini profil i da me moderatori slobodno deaktiviraju ako to nije istina. Sad to ponavljam i tebi. Dobri ste sa moderatorima pa izvolite.

A to što ti imaš profil @ mostobran sa kojim tvrdiš kako si na prošlim izborima glasovao za MOST a sam si priznao da imaš i drugi profil (on valjda služi za slične insajderske komentare na drugim temama) više govori o tebi nego o onomu što pišeš.
Shvati da postoje ljudi koji pišu iskreno i bez potrebe da se pretvaraju a isto je i sa povjerenjem. Dok god vjerujem da ova grupa ljudi može nešto promijeniti na bolje do tad ću im i davat podršku. Kad i ako izgubim povjerenje u njih to ću i napisati. Sa ovim, JEDINIM profilom.

A MOST je dobio manje glasova i samim tim manje mandata nego na izborima 2015. I SDP je dobio manje. Ali to je još uvijek više od Petrine. On, naime, nije uopće uspio ući u Sabor.
manipulator x is offline  
Old 07.02.2017., 20:14   #109
Quote:
manipulator x kaže: Pogledaj post
Aaaaaaaaaaaaaaaaa. Nakon Kiss me sad optužbe i od tebe da imam drugi profil na forumu??????
I njoj sam već napisao da mi je ovo jedini profil i da me moderatori slobodno deaktiviraju ako to nije istina. Sad to ponavljam i tebi. Dobri ste sa moderatorima pa izvolite.

A to što ti imaš profil @ mostobran sa kojim tvrdiš kako si na prošlim izborima glasovao za MOST a sam si priznao da imaš i drugi profil (on valjda služi za slične insajderske komentare na drugim temama) više govori o tebi nego o onomu što pišeš.
Shvati da postoje ljudi koji pišu iskreno i bez potrebe da se pretvaraju a isto je i sa povjerenjem. Dok god vjerujem da ova grupa ljudi može nešto promijeniti na bolje do tad ću im i davat podršku. Kad i ako izgubim povjerenje u njih to ću i napisati. Sa ovim, JEDINIM profilom.
Čemu ovo eskiviranje od merituma?

Quote:
A MOST je dobio manje glasova i samim tim manje mandata nego na izborima 2015.
Znači:

Quote:
manipulator x kaže: Pogledaj post
Ako radiš dobro građani će to nagraditi a ako radiš loše građani kazne.
__________________
MOSTobran zločinačke organizacije
"Rekao sam Petrovu da je upljuvak HDZ-a, a on je odgovorio da nikad ne bi s njima." - Stipe Petrina
MOSTobran is offline  
Old 07.02.2017., 21:11   #110
Quote:
manipulator x kaže: Pogledaj post
U istom linku je i odgovor u kojem su navedene egzaktne brojke koje demantiraju tvrdnju dotične gospođe a koje pokazuju radi li se više ili manje.



Miro Šimić (Most) je odgovorio Nadi Turini Đurić i svima koji govore o 'neradu' Sabora. Ako se usporede četiri posljednja saziva Sabora, ovaj je u mnogočemu najefikasniji, rekao je Šimić i naglasio da u posljednjih 60 dana ovaj Sabor ima 29 radnih dana u odnosu na 14, koliko ih je bilo kada je sadašnja oporba upravljala Saborom.

Izdvojio je 101 odrađenu točku dnevnog reda u odnosu na 66 tadašnjih, 36 zakona u odnosu na 26, 2723 zastupnička javljanja za riječ u odnosu na 884... Ovaj saziv je daleko aktivniji i produktivniji u odnosu na tri prethodna, zaključio je Šimić.


http://vijesti.hrt.hr/372747/turina-...-i-produktivan


Tako da, u ovom slučaju nitko neće kriviti SDP ali se za dotičnu gospođu može reći da laže kao komunjara.
Još najbolje da nisu bolji od prošlog saziva

Ja vjerujem Turini a ti Šimiću i šta ćemo sad?
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is online now  
Old 07.02.2017., 21:18   #111
Quote:
manipulator x kaže: Pogledaj post
Miro Šimić (Most) je odgovorio Nadi Turini Đurić i svima koji govore o 'neradu' Sabora. Ako se usporede četiri posljednja saziva Sabora, ovaj je u mnogočemu najefikasniji, rekao je Šimić i naglasio da u posljednjih 60 dana ovaj Sabor ima 29 radnih dana u odnosu na 14, koliko ih je bilo kada je sadašnja oporba upravljala Saborom.
A zato nisu stigli naučiti zakon koji upravo mjenjaju?

Quote:
manipulator x kaže: Pogledaj post
Aaaaaaaaaaaaaaaaa. Nakon Kiss me sad optužbe i od tebe da imam drugi profil na forumu??????
I njoj sam već napisao da mi je ovo jedini profil i da me moderatori slobodno deaktiviraju ako to nije istina. Sad to ponavljam i tebi. Dobri ste sa moderatorima pa izvolite.
Slobodan si metnuti link di je to kiss tebe optužila za tako nešto
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 07.02.2017., 22:13   #112
Slobodan si metnuti link di je to MOSTobran tebe optužio za tako nešto
__________________
MOSTobran zločinačke organizacije
"Rekao sam Petrovu da je upljuvak HDZ-a, a on je odgovorio da nikad ne bi s njima." - Stipe Petrina
MOSTobran is offline  
Old 07.02.2017., 22:22   #113
Ti linkovi i mene iznimno zanimaju. Iznimno.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is online now  
Old 07.02.2017., 22:30   #114
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Još najbolje da nisu bolji od prošlog saziva

Ja vjerujem Turini a ti Šimiću i šta ćemo sad?

Usporedbe se ne odnose samo za prošli saziv. Konkretne brojke su za sedmi saziv u kojemu je gospođa Turina bila dio vladajuće garniture.
A ti možeš vjerovati što god želiš ali navedeno je lako provjerljivo.
manipulator x is offline  
Old 07.02.2017., 22:31   #115
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
A zato nisu stigli naučiti zakon koji upravo mjenjaju?



Slobodan si metnuti link di je to kiss tebe optužila za tako nešto


Zašto misliš da se ja na išta od toga uzbudim? To sudiš prema sebi i ostatku sekte, koje tolko nije briga šta ovdje piskaraju takvi kao ja, da imate svaki po 2-3 nicka?

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=9734
manipulator x is offline  
Old 07.02.2017., 22:37   #116
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Ti linkovi i mene iznimno zanimaju. Iznimno.

Za @ kiss me imaš link gore a za @ mostobrana imaš na ovoj stranici. Pitanje je bilo gdje sam ja to napisao za nebitnost rejtinga i anketa. Umetnuo je post kolege @ sury or'o. A to bi trebalo značiti da sam to ja.
Je li ovo dovoljno za tvoje, iznimno zanimanje?
manipulator x is offline  
Old 07.02.2017., 22:39   #117
Quote:
MOSTobran kaže: Pogledaj post
Slobodan si metnuti link di je to MOSTobran tebe optužio za tako nešto
Čovjek ti je napisao da mu daš link gdje on govori o nečemu, ti daš link posta drugog forumaša i onda se čudiš.
-SOMEBODY- is offline  
Old 07.02.2017., 22:42   #118
Quote:
MOSTobran kaže: Pogledaj post
Čemu ovo eskiviranje od merituma?



Znači:




Misliš da će, ako izbrišeš dio napisanog ( I SDP je dobio manje. Ali to je još uvijek više od Petrine. On, naime, nije uopće uspio ući u Sabor.) , ostati samo ono što tebi odgovara?
manipulator x is offline  
Old 07.02.2017., 22:54   #119
Quote:
manipulator x kaže: Pogledaj post
Za @ kiss me imaš link gore a za @ mostobrana imaš na ovoj stranici. Pitanje je bilo gdje sam ja to napisao za nebitnost rejtinga i anketa. Umetnuo je post kolege @ sury or'o. A to bi trebalo značiti da sam to ja.
Je li ovo dovoljno za tvoje, iznimno zanimanje?
Ajmo jednostavno imat klona nije zabranjeno a imat klona i s njim pisat na istoj temi sa originalom je nedopušteno a ostali nesporazumi me ne zanimaju.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is online now  
Old 07.02.2017., 23:08   #120
Quote:
manipulator x kaže: Pogledaj post
Zašto misliš da se ja na išta od toga uzbudim? To sudiš prema sebi i ostatku sekte, koje tolko nije briga šta ovdje piskaraju takvi kao ja, da imate svaki po 2-3 nicka?

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=9734
Optužba je išla ostatku sekte, ne tebi. Vjeruj mi da kad te ja za nešto optužim onda te direktno i navedem.

I zašto nitko od vas ne hvali Božo i njegove izmjene nepostojećeg zakona? Pa kakvi ste vi to fanovi?
Još jučer je tema vrvila postovima potpore i objašnjavanjima zašto je to super. Sad kad je iplivalo da je ovaj budala neviđenih razmjera, koji mjenja nepostojeće zakone - nirvana.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:08.