Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2010., 16:54   #1
Polovni Passat 1.9 TDI

ukratko htio bih kupiti pasata naletio sam na 1,9 tdi 99 god 290 000 km uredno servisiran u ovlaštenom servisu,je da ima kilometara a tip mi kaze da trosi oko 6 do 7 litara sto je primamljivo a sada dali ga uzimati koliko ti motori mogu preci dali se kvare i sto im je greska.molim samo prave znance da odgovore
niki miki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 17:03   #2
Quote:
niki miki kaže: Pogledaj post
ukratko htio bih kupiti pasata naletio sam na 1,9 tdi 99 god 290 000 km uredno servisiran u ovlaštenom servisu,je da ima kilometara a tip mi kaze da trosi oko 6 do 7 litara sto je primamljivo a sada dali ga uzimati koliko ti motori mogu preci dali se kvare i sto im je greska.molim samo prave znance da odgovore
Motori su dobri i mogu napravit puno(ako nisu nekako sahranjeni prijevremeno), sa svime ostalime može biti dosta problema i na to moraš bit spreman.. Ako poznaš čovjeka od kojega uzimaš, možda i može nekako proći(tj. ako nije štedio na održavanju), ako ne pripazi...
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 20:12   #3
Sto se tiče samih motora oni su ok. Ali sigurno mozes računati 70 % da ćes uskoro morati mjenjati turbinu, ali ne mora biti nužno. Drugi velik minus su alu ramena, potkove itd. e sad ako te ne živcira lupkanje i tuckanje onda se ne obaziri na napisano. Treća stvar da je vozilo u godinama pa ćes vjerovatno morati nešto i promjeniti, osim ako prijasnji gazda nije redovno servisirao i sve mjenjao (sto nije ni moguće, jer neke stvari ne diras dok rade). Sto se mene tice motor kao izdvojeni dio je doslovce neunistiv, e sad najbolje bi bilo da odeš kod poznatog majstora da ti obavezno pregleda turbinu, remenje itd znači osnovne djelove koji su nuzni za rad svakog vozila. Imao sam prije Passata i sad vozim jednog kao sto ti namjeravas kupiti. Na prvom promjenio sljedeće: ramena, kompresor klime, letvu volana, servo pumpu, bosch pumpu, ventilator hladnjaka motora, amortizere, turbinu itd. i kad sam se ljepo nadavao novaca ja ga prodam (ne zato sto mi je doslo, nego auto mi je svaka dva mjeseca izbijao iz džepa min. 1000 kn.) E sad će neki reć imao si peh ili si kupio auto sa "milijun" kilometara.(Auto je iz vana i unutra bio očuvan sasvim super za svoje godine) Kupim drugog Passata prosle godine- auto je uvoz iz Njemačke i ima original servisnu knjižicu servisiran je cijelo vrijeme u Njemačkoj dok nije uvežen u Hrvatsku prije par god. Prodavac na njemu promjenio ramena, "prepakovo" altenator, sva ramena i potkove (sve u setu),remenja i španere, ulje i filtere, i jos nekih klasicnih izmjena (diskovi,pločice itd.). Auto je prva tri mjeseca savrseno radio e onda opet kreću problemi: otisla turbina (tu je bilo 5 do 12 da se razleti propeler u turbini i sjebe motor) jednostavno vozim se kući sa posla i stojim na semaforu a iza mene oblak dima odmah parkiram sa strane i pogledam a iz auspuha sukljka dim. Otvorim haubu sve ok. Brzo do kuće (imao sam nekih 1500 m.) Parkiram se kod kuće i ugasim auto izvučem mjerač a ono ni kapi ulja. Turbina sve usisala. Odmah do majstora. Poslje toga promjenio bubanj kočnica, prepakovo alnaser, promjenio ulje u servu, semering radilice i jos par jeftinih stvari. E sad će neki reći da sam loš vozač ali stvarno nije do mene tko god se vozio sa mnom kaze da uredno i pristojno vozim (nije da se hvalim) i prvenstveno ne divljam sa autom zato što sam se dosta naplaćo za izmjene i znam da da ću samo tako sebe opaliti po džepu. Može biti da sam ja PEHISTA (vjerovatno s obzirom na opisano)tako da se ne moraš bojati da će i tebi to desiti. Ajmo sad malo ljepih stvari o Passatu. Ogroman plus dajem na karoseriju (pocinčana) i ako nije lupan nećeš vidjeti trunke hrđe na autu, barem je kod mene bio slučaj sa moja dva. Ipak taj auti ima već 11-12 god. nije to malo. Opći dojam vanjskog izgleda je ljep a unutrašnjos je isto super izgleda (barem meni) primjerice ja kod sebe imam plišana sjedala i mogu ti reći da su perfektna, super su kalupirana i pliš se ne dere i ne može se izlizati. Kontrolna ploča i ostatak unutrašnjosti su ok (ne odljepljuje se na suncu, ne puca kao kod nekih vozila) Sve je odrađeno dosta kvaliteno kako i priliči Švabi. Mjenač mi je isto odličan. Navedeni Passat sad nije skup auto cijena mu je cca od 5.000 do 6.000 eura i za tu se cijenu može naći vrlo očuvan i servisiran model. Tako da omjer uloženog i dobivenog je sasvim ok. Ako hoćes reci mi odakle si pa ti možda mogu preporučiti majstora koji meni servisira auto, majstor je za 5+.

Zadnje uređivanje dally : 01.08.2010. at 20:30.
dally is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 20:35   #4
Sto se tiče potrosnje gradska voznja 7,2 l/100 km otvorena 6 l/100 km. Ako ima klimu ona uzme jos nekih cca 1 l/100 km.
dally is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 20:36   #5
Quote:
niki miki kaže: Pogledaj post
ukratko htio bih kupiti pasata naletio sam na 1,9 tdi 99 god 290 000 km uredno servisiran u ovlaštenom servisu,je da ima kilometara a tip mi kaze da trosi oko 6 do 7 litara sto je primamljivo a sada dali ga uzimati koliko ti motori mogu preci dali se kvare i sto im je greska.molim samo prave znance da odgovore
samo reci kolko para ?
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 21:37   #6
pet tisucki evra me trazi samo pitanje koliko si sve ukupno dao para na popravke dali se stvarno isplati
niki miki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 21:40   #7
Quote:
niki miki kaže: Pogledaj post
pet tisucki evra me trazi samo pitanje koliko si sve ukupno dao para na popravke dali se stvarno isplati
Upravo je u tome i stvar.. Ako kupuješ tog passata kupi od onoga tko je istovario brdo love na popravke i tada si miran neko vrijeme...
Naime auto je dosta osjetljiv i zahtijeva redovna ulaganja, ako se to zanemari duže vrijeme onda većina tog tereta padne na novog vlasnika i to u relativnom kratkom roku..
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 11:37   #8
Quote:
dally kaže: Pogledaj post
...
Imao sam prije Passata i sad vozim jednog kao sto ti namjeravas kupiti.
...
Kupim drugog Passata prosle godine- ---.
Neke stvari nikako čovjek da nauči.

Možda ti sine (negdje kod kupovine petog ili šestog Passata) da konačno kupiš - Citroen.
__________________
Nikad robom...
Saško is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 21:00   #9
Isto kako se tebi svida Citroen tako se i meni svida VW . Zato necemo sad o markama vozila. Jednostavno objasnio sam covjeku sta je mene zadesilo.
dally is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 22:57   #10
Quote:
niki miki kaže: Pogledaj post
pet tisucki evra me trazi samo pitanje koliko si sve ukupno dao para na popravke dali se stvarno isplati
jesu ti lud ili ti noge smrde???? 300k ima na satu...auto pravac za otpad
Porucnik31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2010., 00:35   #11
koji je motor u njemu? 90, 110 ili 115 ks?
pionir is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2010., 00:42   #12
Znam jednog takvog od 115 ks kod prvog vlasnika i ima 440000 . Na njemu čovjek dosada nije imao nekih težih kvarova(turbina ili sl.)
E sad to može nešto značiti a i ne mora.Al evo možda nešto olakša.
Piljun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:47.