Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2009., 18:40   #2161
Meni su Bulgariji OK postojanosti Pogotovo Jasmin Noir.
__________________
Everything dies baby that's a fact
But maybe everything that dies someday comes back
Put your makeup on fix your hair up pretty and meet me tonight in Atlantic City
SocialButterfly is offline  
Old 12.10.2009., 18:49   #2162
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
bvlgarijevi parfemi su jedni od najnepostojanijih parfema,fini,prekrasni al totalno nepostojani i nekužim zašto to tako rade

a arnmani code i meni jedan od postojanijih mirisa
dosadan je al postojan
ja imam zeleni bvlgari-eau de vert i na meni se nista ne osjeti, a moja mamica koristi od parfema samo bvlgarije-imala je plavi notte, a sada od jasmina, i na njoj se osjete cijeli dan, i nakon sto dode s posla, a parfem stavlja jednom, i ne po robi, samo iza uha
__________________
zadrhtim jer znam da gledas me, sklopim ruke, znam da trebam te..:)
didi:) is offline  
Old 13.10.2009., 08:49   #2163
Quote:
SocialButterfly kaže: Pogledaj post
Meni su Bulgariji OK postojanosti Pogotovo Jasmin Noir.
Ako ga sama na sebi osjetim nakon 10h znaci da je stvarno postojan!!
btw-i svi me pitaju sta imam na sebi bas za Jasmin Noir...
esperanza0905 is offline  
Old 16.10.2009., 12:19   #2164
Balea okoloočna krema. Fina mi je bila na koži, ali mi tako užasno smrdi da sam se skoro onesvijestila. Damn...a tako sam htjela da mi se svidi...
Yehane is offline  
Old 16.10.2009., 13:22   #2165
D`oliva balzam za ruke maslina & badem
kao za suhe, ispucale ruke - yeah right. ni približno, kao da ništa nisam ni nanijela. ima lijep miris jedino ali i on je dosta blag. rekla bih da je to za normalne ruke, nikako ne suhe

masa tih krema za ruke koje su kao "intenzivne" za grubu, ispucalu, suhu koze zapravo su tako loši i ne hranjivi *sigh* tražim svoju kremu za ruke.....
crvenkapica5 is offline  
Old 16.10.2009., 13:58   #2166
crvenkapica, jesi probala Scheller kremu za ruke od nevena (calendula)?
ray ban is offline  
Old 16.10.2009., 14:02   #2167
Quote:
ray ban kaže: Pogledaj post
crvenkapica, jesi probala Scheller kremu za ruke od nevena (calendula)?
ne, nisam. je li to onaj Dr. Sheller? ima toga u dm-u ili ljekarna? sutra idem u kupovinu pa da pogledam... ako valja sta... mislila sam uzeti neutrogena fast absorbing, ali sam se sjetila da mi možda ne bi bio dovoljno masna krema. mislim, ne volim ono sticky hands, ali ni kremu koja ce mi dodatno isušiti O.O
crvenkapica5 is offline  
Old 16.10.2009., 14:06   #2168
Quote:
ray ban kaže: Pogledaj post
crvenkapica, jesi probala Scheller kremu za ruke od nevena (calendula)?
meni je jednako dobra, a jeftinija alverde krema za ruke od nevena
Kya is offline  
Old 16.10.2009., 14:09   #2169
Quote:
crvenkapica5 kaže: Pogledaj post
ne, nisam. je li to onaj Dr. Sheller? ima toga u dm-u ili ljekarna? sutra idem u kupovinu pa da pogledam... ako valja sta... mislila sam uzeti neutrogena fast absorbing, ali sam se sjetila da mi možda ne bi bio dovoljno masna krema. mislim, ne volim ono sticky hands, ali ni kremu koja ce mi dodatno isušiti O.O
da to je ta dr.scheller, ima u dm-u i kozmu, s tim da je u dm-u par kn jeftinija, dođe oko 17 kn.
to mi je daleko najbolja krema za ruke koju sam probala, probaj ju mislim da ćeš biti jako zadovoljna.
ray ban is offline  
Old 16.10.2009., 14:10   #2170
Quote:
Kya kaže: Pogledaj post
meni je jednako dobra, a jeftinija alverde krema za ruke od nevena
super probat ću onda i tu
ray ban is offline  
Old 16.10.2009., 14:15   #2171
@ray ban i kya: super! hvala, probat cu ih
crvenkapica5 is offline  
Old 16.10.2009., 15:05   #2172
Quote:
ray ban kaže: Pogledaj post
da to je ta dr.scheller, ima u dm-u i kozmu, s tim da je u dm-u par kn jeftinija, dođe oko 17 kn.
to mi je daleko najbolja krema za ruke koju sam probala, probaj ju mislim da ćeš biti jako zadovoljna.
da definitivno najbolja kremica,puno bolja od većine skupih ukljućujući i famoznu carite od loccitane
jasmine is offline  
Old 16.10.2009., 15:25   #2173
Quote:
Kya kaže: Pogledaj post
meni je jednako dobra, a jeftinija alverde krema za ruke od nevena
I meni...evo upravo sam kupila novu tubicu, a imala sam isto takve probleme sa kremama za ruke, niti jedna mi nije dovoljno hidratantna, a opet ne želim masne ruke...ova mi je super!
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Old 16.10.2009., 16:07   #2174
slažem se za dr.scheller kremice..
ja trenutno imam njihov losion za ruke s lotosom,i super mi je..
od predivnog mirisa,so mekoće ruku,a ja zbilja ima osjetljivu kožu na rukama
5rich is offline  
Old 16.10.2009., 16:11   #2175
Head&sholuders šamponi............ dobila sam svrab i još goru perut, da ne pričam da sam svaki dan bila prisiljena prati kosu
Coco Vanilla is offline  
Old 18.10.2009., 00:34   #2176
Quote:
crvenkapica5 kaže: Pogledaj post
... mislila sam uzeti neutrogena fast absorbing, ali sam se sjetila da mi možda ne bi bio dovoljno masna krema. mislim, ne volim ono sticky hands, ali ni kremu koja ce mi dodatno isušiti O.O
Neutrogena fast absorbing meni nije bila nešto.
Probaj Balea s ureom - ona je meni favorit od prošle zime. Dovoljno je hranjiva i masna, a ne premasna, niti ljepljiva.
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Old 18.10.2009., 10:37   #2177
Quote:
Školjka kaže: Pogledaj post
Neutrogena fast absorbing meni nije bila nešto.
Probaj Balea s ureom - ona je meni favorit od prošle zime. Dovoljno je hranjiva i masna, a ne premasna, niti ljepljiva.
ne volim te proizvode s ureom ali sam na preporuku uzela alverde od nevena i za sad mi je taman (koristim tek jedan dan/noc pa cemo vidjeti jos) i isto se brzo upije i nije puno masna
crvenkapica5 is offline  
Old 18.10.2009., 12:47   #2178
Ja nisam probala Alverde od nevena, ali koristim redovito Dr. Scheller od nevena, uvijek kupujem onu malenu tubu za torbu i odlična je
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Old 18.10.2009., 17:23   #2179
Quote:
Coco Vanilla kaže: Pogledaj post
Head&sholuders šamponi............ dobila sam svrab i još goru perut, da ne pričam da sam svaki dan bila prisiljena prati kosu
potpisujem,sjecam se da sam jednom davno kupila protiv peruti i uzas ispalo.Jos vise peruti imala i svrbilo me tjeme ko ludo!
__________________
:)
Shiney is offline  
Old 18.10.2009., 19:22   #2180
Quote:
Shiney kaže: Pogledaj post
potpisujem,sjecam se da sam jednom davno kupila protiv peruti i uzas ispalo.Jos vise peruti imala i svrbilo me tjeme ko ludo!
A ima i njih vise vrsta. Neki su uzasni jer su agresivni i naprave jos vece sranje na glavi, ali imaju recimo one sensitive i hydrating koji su stvarno dobri.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:45.