Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2011., 13:53   #3221
Molim vas ima li netko tko mi može pomoći hitno je trebaju mi note za pjesmicu izubljeno pile. hvala
marijana2203 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 20:20   #3222
zašto ne radi forum na stranicama ufzg-a zna li tko....trebala sam pogledati kad su ispitni rokovi za neke predmete..
__________________
Danas je, možda više nego ikad prije, istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!!!!!!!!
dilema is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 20:27   #3223
ne znam zašto ne radi.. pitaj tu ako netko zna, ali ipak ti je najsigurnije ići do tamo

Zadnje uređivanje girly-girl : 20.01.2011. at 20:46.
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 13:41   #3224
hello...Mene zanima jel na učiteljskom fakultetu ima više smjerova ili se npr. za nastavnika likovnog mora završiti ALU ili postoje još neki slični faksovi?
__________________
"Moja domovina je Zemlja,a religija ljubav..."
BlackBoy :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 16:08   #3225
Quote:
BlackBoy :) kaže: Pogledaj post
hello...Mene zanima jel na učiteljskom fakultetu ima više smjerova ili se npr. za nastavnika likovnog mora završiti ALU ili postoje još neki slični faksovi?
pa,imaš te module,hrvatski,likovni,informatika i odgojne znanosti i posebno engleski i njemački
i onda s tim možeš predavat u 5. i 6. službeno,al može se i do 8.
choch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 18:14   #3226
ou hvala.
__________________
"Moja domovina je Zemlja,a religija ljubav..."
BlackBoy :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 12:14   #3227
Quote:
bajoldži bitch kaže: Pogledaj post
Draga choch, koliko ti to ocjene nisu bile bajne?
Ja ću pisati matematiku na nižoj, ostalo višu, ali imam loše prosjeke ovih godina, pa me zanima...
Aaaa ovo me plaši! Ja samo hrvatski pišem na višoj razini i zapravo ne znam zašto i engleski nisam uzela višu, uzela sam onako kak mi je bilo ponuđeno kao zahtjev faksa. Da postoji, matematiku bih pisala na još nižoj razini. Što se tiče ocjena, tu sam super.
Iskreno se nadam da ću upasti, ako ne u Zg, onda bar u Petrinji. A ni predškolski mi nije mrzak.
Flojsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 14:28   #3228
Quote:
Flojsa kaže: Pogledaj post
Aaaa ovo me plaši! Ja samo hrvatski pišem na višoj razini i zapravo ne znam zašto i engleski nisam uzela višu, uzela sam onako kak mi je bilo ponuđeno kao zahtjev faksa. Da postoji, matematiku bih pisala na još nižoj razini. Što se tiče ocjena, tu sam super.
Iskreno se nadam da ću upasti, ako ne u Zg, onda bar u Petrinji. A ni predškolski mi nije mrzak.
probaj onda to što bolje napisati i onaj test informiranosti isto.
držim fige
choch is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 15:56   #3229
Hvala coch. Sretno i tebi.
Flojsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 11:26   #3230
ja sam nabavila skripte za prijemni na učiteljskom,ali zbunilo me to što postoje dvije skripte. jedna je opća informiranost,a druga je opća kultura. oba dvije trebam proučit za prijemni ili samo jednu?
banana_8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 15:17   #3231
Quote:
banana_8 kaže: Pogledaj post
ja sam nabavila skripte za prijemni na učiteljskom,ali zbunilo me to što postoje dvije skripte. jedna je opća informiranost,a druga je opća kultura. oba dvije trebam proučit za prijemni ili samo jednu?
Za upis u ovu godinu pisao se prijemni samo iz opće informiranosti, pretpostavljam da će tako biti i ove godine na prijemnom.
pigment is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 19:01   #3232
Quote:
dilema kaže: Pogledaj post
zašto ne radi forum na stranicama ufzg-a zna li tko....trebala sam pogledati kad su ispitni rokovi za neke predmete..
Ne znam kad je taj forum uopce normalno radio.. Put pod noge ili angaziraj nekog da pogelda toliko o informatizaciji

Quote:
banana_8 kaže: Pogledaj post
ja sam nabavila skripte za prijemni na učiteljskom,ali zbunilo me to što postoje dvije skripte. jedna je opća informiranost,a druga je opća kultura. oba dvije trebam proučit za prijemni ili samo jednu?
Ako se ne varam, opce informiranost odnosi se na aktualne dogadaje u Hrvatskoj i svijetu iz raznih podrucja, a opca kultura na recimo podrucja glazbeni, medijska kultura, povijest,filozofija, likovna umjetnost i tako (podrucja koja sastavljaju mislim profesori s kolegija na UFZG) ugl... najbolje sve to prouci i sretno

Zadnje uređivanje Lady_D : 02.02.2011. at 02:48.
baby_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 01:26   #3233
Quote:
baby_bitch kaže: Pogledaj post
Ako se ne varam, opce informiranost odnosi se na aktualne dogadaje u Hrvatskoj i svijetu iz raznih podrucja, a opca kultura na recimo podrucja glazbeni, medijska kultura, povijest,filozofija, likovna umjetnost i tako (podrucja koja sastavljaju mislim profesori s kolegija na UFZG) ugl... najbolje sve to prouci i sretno
da, tak je.
upravo tak je izgledal prijemni ove tj prošle godine.
bilo je svega po malo hehe
*anita* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 09:36   #3234
Quote:
banana_8 kaže: Pogledaj post
ja sam nabavila skripte za prijemni na učiteljskom,ali zbunilo me to što postoje dvije skripte. jedna je opća informiranost,a druga je opća kultura. oba dvije trebam proučit za prijemni ili samo jednu?
de nam to nabaci na net
__________________
Vidiš li gde sam to sad, u kom sam dobu? Čudne mi ptice, da znaš, snovima jezde...
Markeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 18:58   #3235
Hello...evo ovak,totalno sam nova ovdje, ne snalazim se još,pa ako je netko već postavio ovakvo pitanje- sorry
Razmišljam o pedagoškom faxu ( u OS),da li me itko može uputiti što sve treba od početka (prijemni,sve sve baš + smjerovi,što treba za upis.Doslovno SVE )...?državna matura?I da li trebam završiti 4.godinu,jer imam trogodišnju školu
__________________
...Leave no track,Don't look back...
countessa87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 22:35   #3236
Ne mogu naci neke informacije na stranicama Uciteljskog faksa pa mozda ima netko ovdje da mi pomogne. Zanima me doktorski studij na ovom faksu, ali ne znam da li treba zvati referadu ili nekome poslati mail (adresa nema). Uvjeti upisa su poznavanje prvog stranog jezika na razini B2 (to mi nije problem), a drugog na razini B1 (to mi jest problem jer ne znam je li mogu bilo koji jezik uzeti ili moram neki odredjeni). Ima li nekoga ovdje da je upisao ovaj doktorski studij pa da mi kaze vise informacija?
Dugonoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 01:44   #3237
Quote:
Dugonoga kaže: Pogledaj post
Zanima me doktorski studij na ovom faksu, ali ne znam da li treba zvati referadu ili nekome poslati mail (adresa nema).
Mail i referada su nebo i zemlja...Zovi na tlf izmedu pola 11 i pola 1 , zna biti mission impossible
baby_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 01:53   #3238
u to vrijeme je bolje ne zvati jer tada rade sa strankama tj studentima, i ne javljaju se na telefon. najbolje je zvati oko 9-10 pa nakon pola 1 do 3 negdje
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 13:36   #3239
Hvala vam puno Zovem odmah danas
Dugonoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 08:48   #3240
e, ljudi nemam pojma gdje bih ovo pitala pa ću ovdje, heheheh, e ovako, imam veliku želju danas sutra postati učiteljica od 1 do 4 razreda pa me zanima koliko traje studij, kakvi su predmeti, jel ima puno štrebekanja (mislim na svakom studiju ima, al opet da pitam), neke opće informacije, ako netko ima volje i malo vremena da mi objasni u kratkim crtama, i da da li se ja mogu prebaciti na učiteljski kad završim ovaj ne baš po volji fax (btw idem na studij javne uprave) ili moram ići na državnu maturu i dodatno si komplicirati život! hvala unaprijed =), ili ako vam se ne da odgovarati da mi ostavite link gdje mogu pogledati sve navedeno =)

Zadnje uređivanje tea_90 : 10.02.2011. at 08:59.
tea_90 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:58.