Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2014., 13:19   #1421
Quote:
Loptica30 kaže: Pogledaj post
Jel ima netko drvenu stolicu (kao trip trap) iz kika?
Jucer sam ju vidjela, cijena 250 kn. Nama ne treba bas za stalno, samo povremeno, ali ipak ne bi da se odmah raspadne, a bojim se toga jer je puno jeftinija od ostalih kopija trip-trapa
u kojem kiku?
__________________
Moj prodajni album
zabut is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 21:33   #1422
Quote:
zabut kaže: Pogledaj post
u kojem kiku?
tek sad vidim pitanje

U Zaboku
Loptica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 14:45   #1423
Koja hranilica?

Pozdrav cure,
može savjet od vas koji imate neku od njih, koju hranilicu uzeti - gledala sam Chicco Polly 2 u 1, Peg Perego Prima pappa diner i PP Tatamia?
whitewedding4U is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 21:39   #1424
Quote:
whitewedding4U kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure,
može savjet od vas koji imate neku od njih, koju hranilicu uzeti - gledala sam Chicco Polly 2 u 1, Peg Perego Prima pappa diner i PP Tatamia?
Imamo Tatamiu i prezadovoljna sam evo maleni skoro 2 god ima i jos uvijek je u tip top stanju
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 11:24   #1425
Quote:
whitewedding4U kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure,
može savjet od vas koji imate neku od njih, koju hranilicu uzeti - gledala sam Chicco Polly 2 u 1, Peg Perego Prima pappa diner i PP Tatamia?
a koliko ti je staro dijete? ako ima vec preko 6-7 mjeseci onda mi se cini da ti je blesavo trositi novce na tatamiu jer ti zapravo lezeca funkcija niti ne treba. Ne znam da li chicco ima, al prima pappa se da dovoljno nagnuti da beba moze unutra vec od kojih 7-8 mjeseci u neki polulezeci polozaj. A PP su straaaasno izdrzljive i robusne, mi nasu (prima pappa) JOS UVIJEK koristimo, a mali ima vec skoro 3.5 godine i vere se po njoj uzduz i popreko. S tim da nije na najnizem polozaju, ima lufta jos puuuno i vjerojatno bi mogao biti u njoj do valjda 5 godina.

Mi smo sad u fazi da mu na mala vrata uvodim da sjedi na stolici i da mu vise ne treba ta "za bebe" jer da je velik. Stavila sam je u oglasnik pa da ne bude tuzan i sokiran, a zbilja je jako vezan uz nju i voli ju. Sad sam u potrazi za nekim jeftinim boosterom... i jos gledam onog po 100 kn prosli tjedan u Lidlu i ne kupim, tuka
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 11:58   #1426
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
a koliko ti je staro dijete? ako ima vec preko 6-7 mjeseci onda mi se cini da ti je blesavo trositi novce na tatamiu jer ti zapravo lezeca funkcija niti ne treba. Ne znam da li chicco ima, al prima pappa se da dovoljno nagnuti da beba moze unutra vec od kojih 7-8 mjeseci u neki polulezeci polozaj. A PP su straaaasno izdrzljive i robusne, mi nasu (prima pappa) JOS UVIJEK koristimo, a mali ima vec skoro 3.5 godine i vere se po njoj uzduz i popreko. S tim da nije na najnizem polozaju, ima lufta jos puuuno i vjerojatno bi mogao biti u njoj do valjda 5 godina.

Mi smo sad u fazi da mu na mala vrata uvodim da sjedi na stolici i da mu vise ne treba ta "za bebe" jer da je velik. Stavila sam je u oglasnik pa da ne bude tuzan i sokiran, a zbilja je jako vezan uz nju i voli ju. Sad sam u potrazi za nekim jeftinim boosterom... i jos gledam onog po 100 kn prosli tjedan u Lidlu i ne kupim, tuka
imas u kiku boostera, mislim da su isto tu negdi po cijeni.
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 13:31   #1427
Quote:
gnjavež kaže: Pogledaj post
imas u kiku boostera, mislim da su isto tu negdi po cijeni.

moram provjeriti dal ima u ovom rijeckom, cini mi se da nije bas neki izbor
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 16:20   #1428
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
a koliko ti je staro dijete? ako ima vec preko 6-7 mjeseci onda mi se cini da ti je blesavo trositi novce na tatamiu jer ti zapravo lezeca funkcija niti ne treba. Ne znam da li chicco ima, al prima pappa se da dovoljno nagnuti da beba moze unutra vec od kojih 7-8 mjeseci u neki polulezeci polozaj. A PP su straaaasno izdrzljive i robusne, mi nasu (prima pappa) JOS UVIJEK koristimo, a mali ima vec skoro 3.5 godine i vere se po njoj uzduz i popreko. S tim da nije na najnizem polozaju, ima lufta jos puuuno i vjerojatno bi mogao biti u njoj do valjda 5 godina.

Mi smo sad u fazi da mu na mala vrata uvodim da sjedi na stolici i da mu vise ne treba ta "za bebe" jer da je velik. Stavila sam je u oglasnik pa da ne bude tuzan i sokiran, a zbilja je jako vezan uz nju i voli ju. Sad sam u potrazi za nekim jeftinim boosterom... i jos gledam onog po 100 kn prosli tjedan u Lidlu i ne kupim, tuka
Ima 6 mjeseci, Tatamia se definitivno više ne isplati. Odlučila sam se za PP prima pappa diner, baš sam ih danas malo išla uživo sve vidjeti.
Hvala na pomoći!
whitewedding4U is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 12:25   #1429
ima ovo negdje kod nas kupiti?

Victoria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 20:30   #1430
Pozdrav drage mamice. Imam pitanje za vlasnice PP Tatamia hranilice. Čim sam ju vidila rekla sam ja bi to, e sad, s obzirom da mi imamo još vremena i samo istražujemo, zanimaju me vaša iskustva. Kako ste zadovoljne? Kad beba može unutra? I najbitnije, jel se ono između nogica kasnije može pomaknuti i ako ne može smeta li to kad dijete naraste? Jel ok ta ljuljačka? I može li se pladanj dovoljno primaknuti da nema puno lufta između trbuščića i pladnja? Hvala vam unaprije i oprostite na toliko pitanja. E da i gdje ju je najbolje kupiti (iz ZG sam)
__________________
Velika misica ; Mala misica
mima29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 14:40   #1431
Mi ju imamo i koristimo vec 2 god, jos uvijek jede u njoj
Pocela sam ga stavljati sa 4-5 tjedana

Sve se da maknuti i pomaknuti i prilagoditi - stvarno nam je pun pogodak odpocetka
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 16:23   #1432
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Mi ju imamo i koristimo vec 2 god, jos uvijek jede u njoj
Pocela sam ga stavljati sa 4-5 tjedana

Sve se da maknuti i pomaknuti i prilagoditi - stvarno nam je pun pogodak odpocetka
Hvala. Bit ce Tatamia. Samo mi je trebala potvrda nekog rko ju ima da je dobar izbor. Koju boju imate? Ja sam danas vidila bijelu i ta mi se zasad cini naj
__________________
Velika misica ; Mala misica
mima29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 17:47   #1433
Quote:
Victoria88 kaže: Pogledaj post
ima ovo negdje kod nas kupiti?

Ima,

http://www.kidioz.hr/kidioz/index.ph...hranilice.html


http://www.kidioz.hr/kidioz/index.ph...sjedalica.html

Edit: sad vidim da malo kasnim sa odgovorom...
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 22:22   #1434
Quote:
mima29 kaže: Pogledaj post
Hvala. Bit ce Tatamia. Samo mi je trebala potvrda nekog rko ju ima da je dobar izbor. Koju boju imate? Ja sam danas vidila bijelu i ta mi se zasad cini naj
Bijelu, ta mo se jedina uklapala u stan i iako sam se bojala odrzavanja, jako se lijepo cisti, samo vlaznim maramicama obrisem, a ako je jako udesena ili ako se osisii, mokrom spuzvom
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 22:34   #1435
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Bijelu, ta mo se jedina uklapala u stan i iako sam se bojala odrzavanja, jako se lijepo cisti, samo vlaznim maramicama obrisem, a ako je jako udesena ili ako se osisii, mokrom spuzvom
Pun si mi pomogla. Odluka je pala na bijelu Tatamiu Iako još nismo ni na pola puta al ja se volim na vrijeme informirati
__________________
Velika misica ; Mala misica
mima29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2014., 22:47   #1436
Quote:
mima29 kaže: Pogledaj post
Pun si mi pomogla. Odluka je pala na bijelu Tatamiu Iako još nismo ni na pola puta al ja se volim na vrijeme informirati
Uzivat cete s njom sigurna sam
S njom je jedini problem mjesto ak ste bas u nekom skucenom stanu, inace bas i nema mana
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2014., 23:06   #1437
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Uzivat cete s njom sigurna sam
S njom je jedini problem mjesto ak ste bas u nekom skucenom stanu, inace bas i nema mana
A stan nije veliki al nije ni premali al stane Tatamia. Ak ne, letit ce nesto drugo van

OT: a koja kolica preporucujes? Na toj temi se nitko ne javlja a vec sam par puta naletila na tvoje postove i poklopilo nam se svidjanje (praline, c&a itd.)
__________________
Velika misica ; Mala misica
mima29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2014., 23:33   #1438
Napisem ti na temi da nismo off tu
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2014., 13:44   #1439
Quote:
Wellisia kaže: Pogledaj post
I ja dajem toplu preporuku za ovaj oblik hranilice Nama je bilo beskonačno praktično kad su klinci išli za vikend kod bake i dede, lagane su, kompaktne, odlične za održavanje i klinci su ih mogli koristi kao male foteljice za niskim stolom u dnevnom... Neuništive su
Pinkywinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 19:53   #1440
Molim vas ak tko zna...kak se zove kopija od Stokkeovog Tripp-Trappa, neka jeftinija?

Već imamo Tripp-Trapp i prezadovoljni smo. Ali stiže nam drugi bebač pa će on naslijediti tu, a starijem bih uzela istu takvu ali samo stolicu bez dodataka jer je naviknuo na nju.
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:12.