Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2007., 20:35   #61
vjerujte mi u srednjoj će vam biti tisuću puta bolje nego u osnovnoj...
u srednjoj ćete sklopit prijateljstva koja će trajati jako dugo, a dok se više ni nećete sjećati ljudi iz osnovne......
srednja je zakon...a pogotovo Prva ekonomska u Zagrebu
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 20:41   #62
Thumbs up

draga Jano, evo da se ubacim, ako ćeš se upisat u nekakvu tzv kvalitetnu srednju školu kao npr što ja se ja upisao u 3.srednju u Vukovaru (nagodinu maturant, yaay) .. bit ćeš i više nego oduševljena .. naime, ja sam ako se dobro sjećam u osnovnoj prolazio sa jedva 4 a eto me sada odlikaš hehe .. nemoraš učit (al jedino ako si bistro dete poput mene) , uživaš, zajebavaš se, ako ćeš na praksu, nađi neko mjesto di ćeš na kraju godine samo doć da ti potpišu papire .. hehehe .. a da ne govorim o alkoholu i raznoraznim biljkama u kojima ćeš moći uživati na blaženom velikom odmoru .. i ne zaboravi .. u srednjoj školi se nesmij onim klincima koji su obučeni u crno (jedino ako nisi jedna od njih) jer si onda najebala, tako se nesmij ni onim našminkanim kurvetinama i mankurvetinama (-II-) jer si najebala , i to vrijedi i za profesore .. haahahaha .. evo nadam se da te nisam uplašio i želim ti svu sreću i božji blagoslov u srednjoj školi
__________________
MAN I'M HOT, LIKE THE SUN, LIKE THE MIDDLE OF THE SUMMER!!!
morrbido is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 20:43   #63
Quote:
HoTt8 kaže: Pogledaj post
u srednjoj skoli vecina prolazi neke stvari po prvi put...dakle, sex, cuganje, trava i sta ti ga ja znam...ali izjava da srednja nece moci zamjeniti srednju?!
ja se vise osnovne ni ne sjecam, toliko mi je dobro u srednjoj i napokon sam okruzena ljudima s kojima se super slazem a i u srednjoj se naucis brinuti za sebe jer nije bas da ti netko od profesora pridaje veliku pozornost! ti si samo jos jedan broj... vjeruj mi, u srednjoj ces se tek nauzivati...
i second that , ja se više ni nesjećam kako mi se kolege iz osnovne uopće prezivaju .. u srednjoj nađeš društvo s kojim ćeš vjerojatno ostat u kontaktu ako ne i više cjelog života .. ....
__________________
MAN I'M HOT, LIKE THE SUN, LIKE THE MIDDLE OF THE SUMMER!!!
morrbido is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 22:08   #64
Quote:
morrbido kaže: Pogledaj post
i second that , ja se više ni nesjećam kako mi se kolege iz osnovne uopće prezivaju .. u srednjoj nađeš društvo s kojim ćeš vjerojatno ostat u kontaktu ako ne i više cjelog života .. ....
ovo je sasvim točno......
ja sa ekipom iz osnovne ma skoro ni da se vidim jednom godišnje.......
a s ekipom iz razreda iz srednje stalno visim na telefonu....
ali to značenje prijateljstva iz srednje tek ćeš shvatit na maturalnoj i na zadnji dan srednje
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 23:03   #65
Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
ovo je sasvim točno......
ja sa ekipom iz osnovne ma skoro ni da se vidim jednom godišnje.......
a s ekipom iz razreda iz srednje stalno visim na telefonu....
ali to značenje prijateljstva iz srednje tek ćeš shvatit na maturalnoj i na zadnji dan srednje
... da, kad nam već bude kasno .. :'( .. ali mi se svejedno dogovaramo zajedno za faks u pogledu da zajedno stanujemo itd .. :P
__________________
MAN I'M HOT, LIKE THE SUN, LIKE THE MIDDLE OF THE SUMMER!!!
morrbido is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 00:26   #66
ajme, ja isto sad iden u srednju, i šta god vi tu neki govorili, ja nisam mogla nać bolje društvo u osnovnoj, i neće mi ga bome niko moć zamjenit... ne želim iz osnovne, al šta se mora, mora se...
Tonak! is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 15:18   #67
Quote:
realovka kaže: Pogledaj post
Ja idem u treću ekonomsku na kennedyjevom;preporučam ti ju.A inače u svakom slučaju nemoj ić u bilo koju gimnaziju - to je čisti gubitak vremena,ne stekneš nikakvo zanimanje...
BULLSHIT!!!
kakva treca ekonomska.. ajde ekonomska, ali treca???
odi ti lijepo u gimnaziju pa poslije mozes sta hoces

nevjerojatno...
srceko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 16:21   #68
idu mi na zivce te izjave tipa:" gimnazija je sranje, nitko i nista si nakon nje...."
Ako je tako, zasto ju onda svi tako cijene?! s njom barem steknes opce znanje pa odabires smjer dalje... a ekonomista ionako ima koliko hoces, tako da...
__________________
...don't judge me, you don't even know me...
HoTt8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 16:44   #69
ja preporučam gimnaziju...
možete pljuvat po njoj kolko hoćete,al je sigurno najbolji izbor za većinu
zidane21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 17:59   #70
Jel zna ko kakva je XVI. smjer jezični, al onaj di su ti 3 predmeta na engleskom jeziku, ili to ili lucijanka
Angel's devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 18:04   #71
16.je navodno samo kaj je prepuno cura (kao i u svakoj jezicnoj),a lucijanka...znam ono kaj sam procitala na forumu a to su vecinom pozitivni komentari
kuharica :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 18:17   #72
Quote:
kuharica :) kaže: Pogledaj post
16.je navodno samo kaj je prepuno cura (kao i u svakoj jezicnoj),a lucijanka...znam ono kaj sam procitala na forumu a to su vecinom pozitivni komentari
nisi mi baš neš novo rekla , al, hvala kaj si se potrudila odgovorit
Angel's devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 18:37   #73
Quote:
Angel's devil kaže: Pogledaj post
nisi mi baš neš novo rekla , al, hvala kaj si se potrudila odgovorit
a to je sve sto znam
kuharica :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 19:15   #74
Quote:
HoTt8 kaže: Pogledaj post
idu mi na zivce te izjave tipa:" gimnazija je sranje, nitko i nista si nakon nje...."
Ako je tako, zasto ju onda svi tako cijene?! s njom barem steknes opce znanje pa odabires smjer dalje... a ekonomista ionako ima koliko hoces, tako da...
A i meni ih pola sere sto hocu gimnaziju,al boli me...
iskreno jedva cekam..."samo" jos da me prime...
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 19:15   #75
Quote:
HoTt8 kaže: Pogledaj post
idu mi na zivce te izjave tipa:" gimnazija je sranje, nitko i nista si nakon nje...."
Ako je tako, zasto ju onda svi tako cijene?! s njom barem steknes opce znanje pa odabires smjer dalje... a ekonomista ionako ima koliko hoces, tako da...
A i meni ih pola sere sto hocu gimnaziju,al boli me...
iskreno jedva cekam..."samo" jos da me prime...
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 19:15   #76
Quote:
HoTt8 kaže: Pogledaj post
idu mi na zivce te izjave tipa:" gimnazija je sranje, nitko i nista si nakon nje...."
Ako je tako, zasto ju onda svi tako cijene?! s njom barem steknes opce znanje pa odabires smjer dalje... a ekonomista ionako ima koliko hoces, tako da...
A i meni ih pola sere sto hocu gimnaziju,al boli me...
iskreno jedva cekam..."samo" jos da me prime...
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 19:39   #77
ja ću ići u farmaceutsku u bjelovar
him-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 22:55   #78
Quote:
HoTt8 kaže: Pogledaj post
idu mi na zivce te izjave tipa:" gimnazija je sranje, nitko i nista si nakon nje...."
Ako je tako, zasto ju onda svi tako cijene?! s njom barem steknes opce znanje pa odabires smjer dalje... a ekonomista ionako ima koliko hoces, tako da...
Budimo realni, s gimnazijom si nitko i ništa. Ali nije stvar gimnazije da si nakon nje sposoban radit, nego da poslije nje ideš na fakultet, što sa strukovnom školom ne moraš. Dakle gimnazija te prisiljava na jedan viši nivo znanja.
__________________
I was so scared. I was like, 'They're going to re-cast me, they're going to re-cast me. I've got to do a good job' and I walk in and Giles from Buffy is there. I was just like 'Oh my God, oh my God.'
~Katie McGrath <3
Lafiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 22:59   #79
Quote:
Lafiel kaže: Pogledaj post
Budimo realni, s gimnazijom si nitko i ništa. Ali nije stvar gimnazije da si nakon nje sposoban radit, nego da poslije nje ideš na fakultet, što sa strukovnom školom ne moraš. Dakle gimnazija te prisiljava na jedan viši nivo znanja.
Po ovom tvom ispada da ti je bolje ako u 4 (ili više) godina nikaj ne naučiš pa MORAŠ na faks, nego kad stvarno nekaj naučiš pa imaš izbor.
Fras is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 23:01   #80
Quote:
Lafiel kaže: Pogledaj post
Budimo realni, s gimnazijom si nitko i ništa. Ali nije stvar gimnazije da si nakon nje sposoban radit, nego da poslije nje ideš na fakultet, što sa strukovnom školom ne moraš. Dakle gimnazija te prisiljava na jedan viši nivo znanja.
da al se opet ekipa zna sjebat kad je pod pritiskom roditelja koji žele svoje dijete upisat u najbolju školu da se mogu kurčit kasije s njim ... jedini je problem gimnazije šta ne osposobljava za svaki faks u potpunosti ( neam teh.crtanja, u nakim je školama programiranje ioš uvijek u pascalu , nema AutoCAD-a ... ) ... gimnazija je jednostavno produžena osnovna i sa njom možeš ić konobarit ili kopat ...
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:47.