Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2009., 23:44   #61
Naravno,
Tools-> insert mrdajuci gifcici
ttc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 23:56   #62
mrdajuci
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 00:25   #63
OK smesno je al nisam znala kako drukcije da se izrazim ocigledno da se ne razumem u to, pa kad dodjete sebi od smejanja molila bih za ozbiljan odgovor
munchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 11:24   #64
Import msn liste

Htjela bih sa starog msna importirati adrese na novi. Napravila sam export i sada me samo zanima, kada stisnem import na novu adresu, hoce li svim ljudima doci obavijest da ih zelim dodati ili kako to ide?

Isto tako, regala sam novu adresu, medjutim i dalje mi pise da mi adresa nije potvrdjena, kad odem na link za potvrdu, kaze mi da je sve proslo, ako netko zna u cemu je problem?
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 05.02.2009., 19:35   #65
MSN kontakt problem

Ovako sinoc sam bio na msn... i jedan kontakt koji sam dodao prije nekoliko mjeseci sinoc je ponovo dobio 2 puta da prihvati mene kao kontakta. Citavo vrijeme sam ja bio na msnu, tako da sam siguran da niko drugi nije nista dirao. Poznato je da jedan kontakt vise puta se ne moze dodati ali kako je sad doslo toj osobi da me prihvati ako sam je dodao davno... Molim pomoc hitno je. Unaprijed hvala

koristim windows live messenger 9.0 beta verziju
samo me interesuje sto se to desava jer osoba je imala problema privatnih zbog toga...
enesbilal is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 19:37   #66
topik vec postoji nema smisla otvarati novi
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 08:23   #67
Jucer mi je doslo da instaliram najnoviju , verziju , pokrenem i ne radi ...

Zelio sam se vratiti na staru , , obrisi najnoviju ,,
krenem brisati , i nikako da se obrise , ne mogu vise dobit verziju koju sam imao

tnx
Tomi95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 17:13   #68
Unhappy MSN

instalirala sam si novi msn beta..i kad se pokušam ulogirati sve je dobro i nakon otprilike 10 sek me izbaci...i tako stalno...neznam kaj bi trebala napravit..il neznam di da nađem onaj msn koji sam imala˙07.
nina0011 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 20.03.2009., 19:45   #69
Downloadaj s neta, imaš na raznim (legalnim) stanicama tih starijih msngr-a.

Ps. ključna rijeć je "beta"
__________________
Nisam slijep, samo vas ignoriram.
Zodiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 20:44   #70
eii ljudi..instalirala sam msn i neće nikako povezati..pojavi se greška 80191002...neznam kaj bi trebalo uraditi?
nina0011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 21:16   #71
Napisi u google error i taj broj i izbacit ce ti rjesenje.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 10:52   #72
Kontakti u novom MSN-u

Bok!
Sinoć mi je došla poruka da si nadogradim najnoviji messanger i ja ga instalirala ali on+dmah nakon instalacije izgubili mi se svi kontakti!
Pokušala sam vrstit i dodat ih natrag, ali nikako. Išla sam i u izbornik "Help", ali tamo su me isto slali ne neke opcije u izborniku kojih uopće nema!!
Kako vratiti kontakte?? Ili barem vratiti onaj stari MSN, ovaj mi je već sad dopizdio zbog toga!!
Hvalaa!
mimi8311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 11:03   #73
jesi se probala logirat u svoj msn na nekom drugom računalo, sa starom verzijom msna?
zviko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 11:48   #74
ma i na poslu imam novu verziju još otprije i danas kad sam ga uključila radi ok, svi kontakti na broju
Ali, doma na kompu nakon te nadogradnje novom verzijom ne bi vratit kontakte nikako, prazna lista, i dodajem ih no oni se svejedno ne pojavljuju na popisu...
mimi8311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 10:56   #75
Quote:
bjelovarcanka kaže: Pogledaj post
ovako,,imam problemcic,, otvorila sam racun,, i sad kad skinem get,live ,, hocu instalirati ,ali ne mogu,,ima li jos koji nacin

šta će ti kad imaš Meebo ? funkcionira
Noira is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 01:07   #76
Da li nekako moze u msn 9 da se produzi broj karaktera za potpis?
munchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 16:12   #77
MSN issues

Sve je počelo kad sam nakom mjesec dana odbijanja automatic update-a napokon popustio lijenosti klika na 'dont ask me again' (ili tako nešto) skinio novu verziju koja naravno nije radila.
Tako sam morao maknit nju i sad koristim onu pradavnu.
Problem je sto imam 3 MSN adrese,i sad ovoj najvaznijoj zaboravi sam password!
Znao sam ga samo zato jer ju je MSN pamtio nakon sta sam unio user name.
E sad idem na MSN stranicu da promjenim pass,ali da stvar bude gora ne mogu se sjetiti ni pass-a na nte.hr adresi koju sam naveo kao rezervnu adresu ( ne mogu ga otkrit jer nisam unio svoj datum rođenja u net.hr)
I sad ide famozno tajno pitanje koje sam zakomplicira maximalno,i naravno 100% uvjeren da znam odgovor pao sam na vlastitu zakmku,i sad kad sam se napokon sjetio sheme ne mogu dobit svoj mail natrag

a baš taj mail mi je najvažniji

Sad me zanima bi li mogao nekako otkriti taj password jeli ga neko u sistemu (mom. kompu) registrira (novi mi jei firefox)

ili mogu li umoliti kako MSN da mi da pristup uz pomoc tajnog pitanja'

Ovo mi piše stalno već nekoliko dana :


This option is temporarily unavailable because incorrect information was entered too many times. Please try another reset option or try again later.
suspicion minds is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 22:38   #78
Probaj u firefoxu (ako si u njemu nekad kucao taj password) tools->options->security->saved pasword->show passwords
munchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 15:15   #79
zanima me kako u pidginu (imam ga na slovenskom jezikui ) mogu vidjeti dali me netko blokirao?
JednaTamo... is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 19:27   #80
pozdrav, imam problema s video pozivima na msn live-u, dakle imam HPov laptop i ugradenu web cameru i sad npr. kliknem video call nekom kontaktu i on mene vidi, dakle kamera mi radi skroz ok, ali ja ne vidim sebe u prozorcicu u isto vrijeme dok me taj moj kontakt vidi preko web cama, vidim samo sliku na kojem je kamera prekrizena... sta sad to znaci? kak to popravit? reinstalirala sam msn i opet je isto.. dal mi je negdje neki disable kliknut il sta? ne znam :S :S
*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:59.