Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2010., 14:52   #81
Restoran u Dubrovniku

Bok!
Da li netko možda zna koji je ovo restoran u Dubrovniku,trebao bi biti u ili bar u blizini ulice Marojice Kaboge.Hvala na pomoći!
finnley is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 11:59   #82
hrana i usluga

Ljudi,

evo da se malo obnovi tema..

Molim savjete o klopi, cjeni i usluzi u :

- Dubravci
- Posatu
- Gverović u Zatonu

thaaannnxxxx
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 13:00   #83
Quote:
Aurorica kaže: Pogledaj post
Ljudi,

evo da se malo obnovi tema..

Molim savjete o klopi, cjeni i usluzi u :

- Dubravci
- Posatu
- Gverović u Zatonu

thaaannnxxxx
U Dubravci nisam bila od prošlog ljeta. To mi je jedan ok restoran, cijene su ok, super lokacija, veliki br stolova. Pizze su fenomenalne, salate, rizoti i paste isto dobri.

Posatu i Gveroviću nisam nikad bila, a čula sam da je meso s gradela vrhunsko u Posata.
__________________
You know you love me xoxo
mala angie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 14:53   #84
Quote:
mala angie kaže: Pogledaj post
U Dubravci nisam bila od prošlog ljeta. To mi je jedan ok restoran, cijene su ok, super lokacija, veliki br stolova. Pizze su fenomenalne, salate, rizoti i paste isto dobri.

Posatu i Gveroviću nisam nikad bila, a čula sam da je meso s gradela vrhunsko u Posata.
A Orhan?
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 14:01   #85
Prošle godine sam bila na Korčuli u Knježi i muž koji ima uvjek nešto da pokomentira ovdje je ostao bez rječi i vjerojatno se budemo još vratili zbog njihove odlične hrane

http://www.jure-korcula.com/kontakt.html
irrenca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 19:42   #86
Ovako, kad s placa iz starog grada ides ulicom od puca, dakle ulicom koja je paralelna sa stradunom, prodjes hotel pucic palace i odmah prva ili druga ulica s lijeva. Fina papica!
ecume is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 07:58   #87
Joooooj, nemrem se sjetit kak se zove, al tamo sam jela najbolje škampe na žaru u životu!

Ako je to taj.. a brijem da je..
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 09:52   #88
RESTORAN

http://www.restaurant-orhan.com/

IMA li tko iskustva?
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 09:57   #89
Hvala puno na odgovorima!
Ecume,jel ti možda znaš kako se zove?Frend izvana bi htio rezervirati unaprijed telefonom za veće društvo.
Pozdrav!
finnley is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 15:49   #90
Restoran Dubrovnik, oko 90% sigurnosti
ecume is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 15:06   #91
Thumbs up

Hvala!
finnley is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 21:23   #92
Quote:
Aurorica kaže: Pogledaj post
bila sam jednom s roditeljima(dok sam još bila dijete). Para mi se da smo jeli ribu s gradela. Ne sjećam se više.
Mislim da je ok restoran.

Iako ja sada rijetko kad jedem u Gradu ribu i plodove mora. To jedem samo u Malom Stonu u Kapetanovoj kući. Meni osobno najbolji restoran, gdje kvaliteta i usluga opravdava cijenu.
__________________
You know you love me xoxo
mala angie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 23:19   #93
Gil's ili Nautica ?? i cijene ?

Dear all, sorry ako stvaljam temu koja je već bila ali sam cijeli forum pretražio i ništa...

Zamolio bih ljubazno ako mi netko može reći u koji restoran da odem sa djevojkom (njen rođendan,romantika i to...) - Gil's ili Nauticu?

I NAJVAŽNIJA STVAR - koliko će me cca koštati degustacijski menu za 2 osobe ili recimo 1 predjelo, 2 glavna, 2 deserta uz neku JEFTINIJU bocu vina ???

ili ako možete preporučit neku kvalitetnu konobu u Gradu ili bližoj okolici ALI da je onda ambijent i romantika da još uvijek ne vjerujete?

hvala unaprijed
Luka 555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 23:50   #94
Quote:
Luka 555 kaže: Pogledaj post
Dear all, sorry ako stvaljam temu koja je već bila ali sam cijeli forum pretražio i ništa...

Zamolio bih ljubazno ako mi netko može reći u koji restoran da odem sa djevojkom (njen rođendan,romantika i to...) - Gil's ili Nauticu?

I NAJVAŽNIJA STVAR - koliko će me cca koštati degustacijski menu za 2 osobe ili recimo 1 predjelo, 2 glavna, 2 deserta uz neku JEFTINIJU bocu vina ???

ili ako možete preporučit neku kvalitetnu konobu u Gradu ili bližoj okolici ALI da je onda ambijent i romantika da još uvijek ne vjerujete?

hvala unaprijed
Terasa u tovjerni (taverni) Sesam'e je meni romanticna, blizu je Grada (na Pilama--pet minuta hoda od Vrata od Pila) i hrana je bila dobra i mastovita, bazirana na lokalnoj i dalmatinskoj kuhinji s modernim varijacijama.
Imas nesto slika ovdje:
http://www.sesame.hr/hrv/tovjernaHR.html
U Sesamu sam bila redovni gost dosta godina no zadnji put prije 2-3 godine pa nek me isprave drugi ako to vise nije to.
__________________
I firmly reserve the right to contradict myself
puffko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2010., 01:22   #95
Quote:
Luka 555 kaže: Pogledaj post
Dear all, sorry ako stvaljam temu koja je već bila ali sam cijeli forum pretražio i ništa...

Zamolio bih ljubazno ako mi netko može reći u koji restoran da odem sa djevojkom (njen rođendan,romantika i to...) - Gil's ili Nauticu?

I NAJVAŽNIJA STVAR - koliko će me cca koštati degustacijski menu za 2 osobe ili recimo 1 predjelo, 2 glavna, 2 deserta uz neku JEFTINIJU bocu vina ???

ili ako možete preporučit neku kvalitetnu konobu u Gradu ili bližoj okolici ALI da je onda ambijent i romantika da još uvijek ne vjerujete?

hvala unaprijed
Koštat će preko 1000 kuna.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2010., 21:39   #96
Quote:
dlap1307 kaže: Pogledaj post
Koštat će preko 1000 kuna.
budi molim te malo, samo malo određeniji...1200 ili 1700 ?
Luka 555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 08:45   #97
Quote:
Luka 555 kaže: Pogledaj post
budi molim te malo, samo malo određeniji...1200 ili 1700 ?
Ovisno o izboru s menija,dragi.
Ali kad smo već kod toga,dat ću ti jedan savjet.
izaberi neki drugi restoran više klase,jer ako si ograničen s lovom,ovo nikako nije mjesto za izlazak.
Nikako.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 14:06   #98
Quote:
puffko kaže: Pogledaj post
Terasa u tovjerni (taverni) Sesam'e je meni romanticna, blizu je Grada (na Pilama--pet minuta hoda od Vrata od Pila) i hrana je bila dobra i mastovita, bazirana na lokalnoj i dalmatinskoj kuhinji s modernim varijacijama.
Imas nesto slika ovdje:
http://www.sesame.hr/hrv/tovjernaHR.html
U Sesamu sam bila redovni gost dosta godina no zadnji put prije 2-3 godine pa nek me isprave drugi ako to vise nije to.
hvala ti puno...izgleda nadasve zanimljivo...
Luka 555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 14:29   #99
Evo ću biti jedno popodne u Dubrovniku pa sam mislio poć u Kamenicu štogod izist.
Da li to normalno radi, i kakve su cijene sada po ljeti?
(da ne platim lignje ili rižot 100 kuna)
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2010., 14:38   #100
vratio se iz Du..sve divno krasno. u Gil's smo otišli na cugu i moram reći je posluga katastrofa, potpuno neprofesionalni, nezainteresirani (možda zato što nisam rus ili zato što je skužio da sam iz ZG-a)-jbg...

Uglavnom, taj klinac nije rekao niti "izvolite", niti "dobra večer"...a na kraju (popili smo 2 mojita-170kn + kolač od 60kn) ja mu kažem 240kn znači-ostavim mu 10kn, on vrati ostatak, ode i OPET NIŠTA - ni hvala...da mu ništa nisam ostavio on MORA REĆI HVALA!!! pizdek mali..
Ostao sam sjediti još 2min da vidim kaj bu rekao i na kraju, nakon što sam ga osakatio žešće pogledom je nekako jedva ispustio hvala...

I DA ME BILL GATES USVOJI - nikada više Gil's...

Zadnje uređivanje Pringles : 14.07.2013. at 23:36. Reason: rigo
Luka 555 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:55.