Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2013., 21:29   #1
[RTL2] Ubojite karaoke / Killer Karaoke



Subotom u 20:00, novi show na RTL2


Quote:
PREMIJERA NOVOG SHOWA
Ubojite karaoke: Pjeva u bazenu punom zmija i vrišti od užasa



Najavni video za novi reality show "Killer Karaoke", u kojem šokirana mlada djevojka pjeva u bazenu punom zmija užasnuo je javnost - ali i nasmijao ljubitelje crnog humora. Riječ je o realityju u kojem je cilj nastaviti s pjevanjem bez obzira na izazove.

U showu natjecatelji moraju izvesti svoju najdražu pjesmu u ekstremnim i poprilično brutalnim uvjetima, a rezultat su brojne nepogođene note.

"Killer Karaoke" prikazivati se počinju 23. studenog, a voditelj je Steve-O iz Jackassa, pa ne čudi što je doza brutalnosti, ali i humora poprilična.

jutarnji.hr

ULOMAK:

http://www.youtube.com/watch?v=uKRlEJqI1mg
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 22:19   #2
Da mi je to vidjet u domaćoj verziji...
Tom.K is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 01:00   #3
E ovo će se pogledati, naravno, ako se sjetim uopće upaliti TV
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 11:47   #4
Na početku dobro, ali se kasnije, na žalost, ponavljaju u spačkama, tako da - kad si vidio dvije-tri - vidio si i ostale. Iako - reakcije natjecatelja su prajsles...
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 13:56   #5
RTL2 promo
http://www.youtube.com/watch?v=HkeOMhzwAJE
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 15:09   #6
bravo rtl...gledat cu,valjda, hm da

tako mogu otkupit i wipeout, fear factor, onaj majide kak se zove..itd
fickdich is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 15:34   #7
Quote:
fickdich kaže: Pogledaj post
tako mogu otkupit i wipeout, fear factor, onaj majide kak se zove..itd
Pa imali su hrvatske verzije Wipeouta i Fear Factora
Iako i ja bi volio da tako nešto otkupe američko i stavljaju na raspored, ne vjerujem da je skupo a moglo bi dobro proći
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 22:29   #8
da znam..sjećam se...ali pitanje dali imaju prava na to, bilo bi puno ljepše gledat valjanje u blatu nego ne dajse nina

ah uf
fickdich is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 10:59   #9
pogledao prvu epizodu, bilo je par dobrih "spački" ali ima i nekih koji previše cvile nizašto .. ok, kužim da je ona ženska sa zmijama vrištala ili lik sa elektrošokerom (iako je i to pitanje kako je frajer na kraju ostao skroz priseban ako je taj elektrošoker zaista radio).. ali sa druge strane bilo je puno fejk vrištanja samo da budu zanimljivi publici da glasaju za njih - npr. onaj trener što je trebao stati u one posude, ili cura koja je plesala sa onim likom u istom odjelu. i kakvi su to kaktusi kad na liku ostane samo jedna iglica na kraju? ja kad pipnem ove naše domaće kućne kaktuse sve mi ostane na prstima a frajer praktički skakao po njima i ostane mu jedna iglica na ruci i to je to
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 14:09   #10
Gledao jucer. Nije mi se nimalo svidjelo.
Voditelj totalno los i nehumoristican. Publika se smije samo zato sto je placena. Izazovi su bilo tako - tako. Jedino sto mi se svidjelo jest kad je onaj lik morao stati u posude. A pjevanje uzas. Jedva cujes koji glas od silnog vristanja.
I onaj dokumentarac poslje karaoka je bio puno zanimljiviji.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 23:47   #11
jel onoj ženski razbio pravu bocu o glavu ili što, ona što je bila s njime u odijelu, nekako mi je prenasilno izgledalo to
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2013., 01:32   #12
Show je totalno bolestan. Pogledao sam par kandidata i prebacio. Jednostavno ne mogu gledati. Ne mogu uopce vjerovati da se netko moze prijaviti za to. Pa radje bi hodao ulicom i skupljao boce nego ovako nesto..
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2013., 01:33   #13
To su one boce koje se koriste u filmovima. Ne znam koji im je točno materijal (moguće od jedne vrste plastike koja se kod laganog udarca raspadne), ali nisu opasne za glavu, jer tome i služe
Ni meni se show ne sviđa i isto sam dobio dojam da ima dosta nepotrebnog vrištanja.
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2013., 10:03   #14
I ja pogledao, nisam baš nešto oduševljen. Prvi izazov sa onom ženskom i vodom je bio najstrašniji, a drugi sa elektrošokerom najsmješniji. Ono dalje sve meh.

Mislim da je prva ženska zaslužila proći dalje, ali eto

Sumnjam da ću dalje gledat, pogotovo ako se izazovi ponavljaju, kako ste rekli.
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2013., 11:29   #15
Quote:
Trebor01 kaže: Pogledaj post
To su one boce koje se koriste u filmovima. Ne znam koji im je točno materijal (moguće od jedne vrste plastike koja se kod laganog udarca raspadne), ali nisu opasne za glavu, jer tome i služe
Ni meni se show ne sviđa i isto sam dobio dojam da ima dosta nepotrebnog vrištanja.
da, to sma mislio, ovo je ipak bila cura a ne kamiondžija
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2013., 16:58   #16
Quote:
Trebor01 kaže: Pogledaj post
To su one boce koje se koriste u filmovima. Ne znam koji im je točno materijal (moguće od jedne vrste plastike koja se kod laganog udarca raspadne), ali nisu opasne za glavu, jer tome i služe
Ni meni se show ne sviđa i isto sam dobio dojam da ima dosta nepotrebnog vrištanja.
Te boce se rade od šećera.

Inače, emisija je dobra u početku, ali kasnije se razvodni.
__________________
Charly says: Always tell your mummy
before you go off somewhere
periodičar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2013., 18:29   #17
previše vrište za moj ukus..i dalje mi je fear factor bolji
fickdich is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2013., 20:14   #18
Zar nije ovo vec bilo prije na rtlu? Prve 2 ep.
Btw show je ok, al voditelj iritantaran
__________________
čovjekzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 00:37   #19
i voditelj i emisija odlicni.
Kome ae nesvida nemora gledat
__________________
Temu kod -30% za nove korisnike: aam11835
mp3david is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 00:50   #20
velika glupost, velika
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:19.