Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2005., 00:17   #41
Quote:
CHE-Guerrilla kaže:
-pa kao što već par puta rekoh...si gung je linija za sebe i ne treba biti u ničijoj organizaciji...nema za to potrebe u potpunosti je savladao vještinu i njeguje svojstven stil neovisan o nečijoj profitnoj organizaciji, marketingu ili shemama..stil mu se prvenstveno temelji na preko 50 godišnjem iskustvu što teoretskom, što paraktičnom, što iz kung fua, što iz ostalih borilačkih iz kojih je poznavaoc ili majstor...
-da, vidio sam da ste ti i tvoj prijatlej matko3 već par puta istaknuli tog kolara..znatiželjan sam da mi kažeš par riječi o njemu...vidio sma da ste metnuli njegov link..dakle očito se radi o osobi koju cijenite i poznajete njegovo znanje..pa bih volio čuti par riječi o istom!?
-radim lap sao kao što me si kung i naučio..a o tome sam već pisao
-negativna energije je jer si negativan..provociraš itd...btw.misliš da se tako brzo zaboravlja sve što si na ovom forumu izvodio?..
ja znam za tog kolara prek neta, a i nesto sam cuo o njemu od zokija. bicanic iz rijeke ti njega zna, on je bio njegov ucenik pa nek ti on kaze nesto vise o tome. a bicanic ti je jedno vrijeme vjezbao kod zokija
- daj opisi kako radis lap sao?
- tko su po tebi majstori wing chuna u RH?
chum_kiu is offline  
Old 12.08.2005., 00:18   #42
Quote:
chum_kiu kaže:
ja znam za tog kolara prek neta, a i nesto sam cuo o njemu od zokija. bicanic iz rijeke ti njega zna, on je bio njegov ucenik pa nek ti on kaze nesto vise o tome. a bicanic ti je jedno vrijeme vjezbao kod zokija
- daj opisi kako radis lap sao?
- tko su po tebi majstori wing chuna u RH?
pa to i ja znam...dakle ništa interesantno kao što sma i očekivao
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Old 12.08.2005., 08:19   #43
Quote:
CHE-Guerrilla kaže:
pa to i ja znam...dakle ništa interesantno kao što sma i očekivao
vidio si link i na njemu pise da je on glavni za tingovu organizaciju za RH.

nisi mi odgovorio na pitanja kako ti radis lap sao i tko su po tebi majstori u RH?
chum_kiu is offline  
Old 12.08.2005., 09:27   #44
Quote:
chum_kiu kaže:
vidio si link i na njemu pise da je on glavni za tingovu organizaciju za RH.

nisi mi odgovorio na pitanja kako ti radis lap sao i tko su po tebi majstori u RH?
-koliko sam ja primjetio on uopće ne živi u RH pa mi nije jasno kako može biti glavni za istu?
-već sam 93 puta pisao kako radim lap sao...a štom se tiče majstora u RH nema to po meni ili tebi..postoje ljudi koji imaju neke diplome i to je to..druga je stvar što ja mislim o pojedinima..tj. o stupnju njihova znanja...a što bi ti? opet prepucavanje o majstorima? reci, opet provociraš, želiš neko pljuvanje ili što te opet muči?
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Old 12.08.2005., 09:46   #45
Quote:
CHE-Guerrilla kaže:
-koliko sam ja primjetio on uopće ne živi u RH pa mi nije jasno kako može biti glavni za istu?
-već sam 93 puta pisao kako radim lap sao...a štom se tiče majstora u RH nema to po meni ili tebi..postoje ljudi koji imaju neke diplome i to je to..druga je stvar što ja mislim o pojedinima..tj. o stupnju njihova znanja...a što bi ti? opet prepucavanje o majstorima? reci, opet provociraš, želiš neko pljuvanje ili što te opet muči?
- ne zivi ali tu dolazi i ima svoje ucenike itd. eto sad je imao i seminar, si bio? on ti je 3 majstoriski stupanj, a ti?
- ajde opisi jos jednom kako radis, trazio sam ali ocito je izbrisano gdje opisujes kako nesto radis.
- ma htio sam vidjeti hoces li nabrojati majstore pa mozda nabrojis u sebe (kako mi na PM pises da si ti legenda wing chuna u RH)
chum_kiu is offline  
Old 12.08.2005., 10:30   #46
Quote:
chum_kiu kaže:
- ne zivi ali tu dolazi i ima svoje ucenike itd. eto sad je imao i seminar, si bio? on ti je 3 majstoriski stupanj, a ti?
- ajde opisi jos jednom kako radis, trazio sam ali ocito je izbrisano gdje opisujes kako nesto radis.
- ma htio sam vidjeti hoces li nabrojati majstore pa mozda nabrojis u sebe (kako mi na PM pises da si ti legenda wing chuna u RH)
dosadan si btw. ako i sam kažeš da mi stalno pišeš PM ne kužim zašto te svoje osobne probleme i pitanja želiš i po javno da dosađuješ ljudima? opet provociraš ili?
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Old 12.08.2005., 10:34   #47
Quote:
CHE-Guerrilla kaže:
dosadan si btw. ako i sam kažeš da mi stalno pišeš PM ne kužim zašto te svoje osobne probleme i pitanja želiš i po javno da dosađuješ ljudima? opet provociraš ili?
zasto bi nekom dosađivao ako pisem o wing chunu? ak o je nekom dosadno onda nece citati, zar ne? nitko nije obavezan citati forum.
osobni problemi? ne, nisu osobni, samo me neke stvari interesiraju, obisao sam vise skola i dosta tu ima praznina.
chum_kiu is offline  
Old 12.08.2005., 16:31   #48
Quote:
CHE-Guerrilla kaže:
-koliko sam ja primjetio on uopće ne živi u RH pa mi nije jasno kako može biti glavni za istu?
-već sam 93 puta pisao kako radim lap sao...a štom se tiče majstora u RH nema to po meni ili tebi..postoje ljudi koji imaju neke diplome i to je to..druga je stvar što ja mislim o pojedinima..tj. o stupnju njihova znanja...a što bi ti? opet prepucavanje o majstorima? reci, opet provociraš, želiš neko pljuvanje ili što te opet muči?
evo primjer kako se radi lap sao:

http://www.kungfu-gl.de/bilder/gl_09.html

a dok po leung tingu ruku se povlaci natrag, u wu sao a ostali drze njegov bong sao.
chum_kiu is offline  
Old 12.08.2005., 17:16   #49
Quote:
chum_kiu kaže:
evo primjer kako se radi lap sao:

http://www.kungfu-gl.de/bilder/gl_09.html

a dok po leung tingu ruku se povlaci natrag, u wu sao a ostali drze njegov bong sao.
tako radi i leung ting...ali ako ti na sva svoja pitanja imaš odgovore ne kužim što želiš od mene ili bilo koga...slobodno si otvaraj topice postavljaj pitanja i onda odgovaraj..ma ne treba ti ni drugi nik..sve slobodno radi s istim
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Old 13.08.2005., 17:58   #50
Quote:
CHE-Guerrilla kaže:
tako radi i leung ting...ali ako ti na sva svoja pitanja imaš odgovore ne kužim što želiš od mene ili bilo koga...slobodno si otvaraj topice postavljaj pitanja i onda odgovaraj..ma ne treba ti ni drugi nik..sve slobodno radi s istim
tako radi leung ting? onda je mene Barac drukcije ucio a Trunta je krivo pokazivao.

ima li jos netko tko trenira kod Barca, Horvata ili Truntica da kaze kako oni rade lap sao?
chum_kiu is offline  
Old 13.08.2005., 18:47   #51
Quote:
chum_kiu kaže:
tako radi leung ting? onda je mene Barac drukcije ucio a Trunta je krivo pokazivao.

ima li jos netko tko trenira kod Barca, Horvata ili Truntica da kaze kako oni rade lap sao?
Vidim tebi je opet fakat full dosadno pa opet provociraš.
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Old 13.08.2005., 18:51   #52
Quote:
chum_kiu kaže:
tako radi leung ting? onda je mene Barac drukcije ucio a Trunta je krivo pokazivao.

ima li jos netko tko trenira kod Barca, Horvata ili Truntica da kaze kako oni rade lap sao?
Ja dok sam radio kod Trunte, lap sao sam radio tako da sam vraćao ruku u Wu Sao kad sam radio udarac.
Poslje kad sam radio po Wongu sam radio tako da mi je ta ruka umjesto u Wu poziciji, kontrolirala partnerovu ruku (koja je pritom bila u bongu).
walterdimov is offline  
Old 13.08.2005., 18:53   #53
Quote:
walterdimov kaže:
Ja dok sam radio kod Trunte, lap sao sam radio tako da sam vraćao ruku u Wu Sao kad sam radio udarac.
Poslje kad sam radio po Wongu sam radio tako da mi je ta ruka umjesto u Wu poziciji, kontrolirala partnerovu ruku (koja je pritom bila u bongu).
vidim kreteni opet se skupljate...ma što si ti radio...goli *****...nisi mogao ni kretanje shvatiti a di bi lap sao dril...ajde debeli pusti se nečega o čemu nemaš blage veze
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:29.