Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2011., 13:09   #2181
Quote:
Suncokret28 kaže: Pogledaj post
Govorim o ovom puderu: http://www.sephora.com/browse/product.jhtml?id=P194402

A Shiseido u kojem pričam je ovaj: http://www.sephora.com/browse/produc...categoryId=B70
(imam i korektor iz iste linije, jer ljeti ne koristim tekuće pudere)
Kako ti taj puder prekriva? Slabo, srednje, jako?

I ako slucajno tko zna, kakvo mu je prekrivanje u usporedbi s BB kremicama?
Bubamaraaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 15:00   #2182
Quote:
Bubamaraaaa kaže: Pogledaj post
Kako ti taj puder prekriva? Slabo, srednje, jako?

I ako slucajno tko zna, kakvo mu je prekrivanje u usporedbi s BB kremicama?
Misliš na Shiseido?
Savršeno po meni, iliti jako
Imam ožiljke od akni i tu i tamo koji prišt, stavim korektor iz iste linije, i njega gore, pun pogodak

A usporedba sa BB kremama, pojma nemam, nisam ih nikada koristila
Suncokret28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 16:33   #2183
Quote:
Suncokret28 kaže: Pogledaj post
Misliš na Shiseido?
Savršeno po meni, iliti jako
Imam ožiljke od akni i tu i tamo koji prišt, stavim korektor iz iste linije, i njega gore, pun pogodak

A usporedba sa BB kremama, pojma nemam, nisam ih nikada koristila
Pa to me zanimalo Joj, sad sam u dilemi da ga uzmem
Bubamaraaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 00:37   #2184
Quote:
Helpaj<3 kaže: Pogledaj post
Wow.Vidim tu neke price o Chanel puderima i Dior puderima.Koliko kostaju,i kakvi su ?

Bas me zanima jer evo ja koristim essence puderu prahu,vec dvije godine i te dvije godine sam prezadovoljna.Odlicno matira,i prekriva male nepravilnosti.

Cijena je zaista minimalna,25 kuna-dakle nista,ali eto i ja sam se iznenadila da se za 25 kuna moze naci nesto ovako dobro.Probajte


http://www.google.hr/imgres?imgurl=h...:0&tx=81&ty=62
daj molim te reci mi kako ti pašu nijanse??? ja koristim od esencea tekući puder i savršen mi je i što se tiće prekrivanja i što se tiće nijanse...
daj mi molim te reci kako
Zombina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 16:13   #2185
Quote:
Helpaj<3 kaže: Pogledaj post
Wow.Vidim tu neke price o Chanel puderima i Dior puderima.Koliko kostaju,i kakvi su ?

Bas me zanima jer evo ja koristim essence puderu prahu,vec dvije godine i te dvije godine sam prezadovoljna.Odlicno matira,i prekriva male nepravilnosti.

Cijena je zaista minimalna,25 kuna-dakle nista,ali eto i ja sam se iznenadila da se za 25 kuna moze naci nesto ovako dobro.Probajte


http://www.google.hr/imgres?imgurl=h...:0&tx=81&ty=62

Neka me se ne shvati krivo. Koštaju 300 kn i na više.

Da li netko zbilja očekuje iste kvalitete i koristi od pudera ranga dm i 20 kn i pudera koji se koristi za snimanja, pudera kojeg koriste gotovo svi ozbiljni profesionalci.

Zaista ne mogu vjerovati da netko očekuje da se Essence i Chanel mogu uspoređivati. Kad bi bili jednaki pa valjda bi svi mi kupovali pudere za par kuna.
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 16:20   #2186
Quote:
madeira kaže: Pogledaj post
pa valjda bi svi mi kupovali pudere za par kuna.
bi kad ne bi bili makeup snobovi.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 16:28   #2187
ja patim na ambalazu i reklamu, eto, prva priznajem

a o razlici u kvaliteti uopce nema potrebe za raspravom
svatko bira koliko ce izdvojit iz dzepa. nisam snob, imam kozmetike ranga essence do sisley, ali lice, koza, ten, mi je slaba tocka i biram sto cu stavit na njega
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 16:34   #2188
Quote:
deedeedee kaže: Pogledaj post
bi kad ne bi bili makeup snobovi.
Quote:
Sponza ri kaže: Pogledaj post
ja patim na ambalazu i reklamu, eto, prva priznajem

a o razlici u kvaliteti uopce nema potrebe za raspravom
svatko bira koliko ce izdvojit iz dzepa. nisam snob, imam kozmetike ranga essence do sisley, ali lice, koza, ten, mi je slaba tocka i biram sto cu stavit na njega
Ono prvo je izvlačenje iz konteksta.

Sponza

Tako je, želim lijepu kožu, imam 3 tekuća pudera, 2 u prahu, bronzera i pitaj boga čega sve ne. Npr. kad kupujemo cipele želimo da su udobne da nas ne bole noge, tako i kod pudera želim da bude "udoban".
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 16:42   #2189
pa zašto nekome Catrice i Essence ne bi mogao biti "udoban", a Chanel i Dior "neudoban"? ne odgovara svakom licu isto.
Quote:
madeira kaže: Pogledaj post
kad kupujemo cipele želimo da su udobne da nas ne bole noge
većina žena te demantiraju.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 18:04   #2190
Mislim kao i madeira; samo najbolje za moje lice i stopala. Nije uvijek bilo tako, al' ne kažu uzalud: mladost - ludost.
Astona is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 19:07   #2191
koji puder u prahu bi mi preporucili, da je lagan, da ne isusuje a ipak matira? stavljala bi ga samo na spf kremu bez tekuceg, tako da bi trebao i prekrivati.

trazim nemoguce
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 19:44   #2192
Quote:
Astona kaže: Pogledaj post
Mislim kao i madeira; samo najbolje za moje lice i stopala. Nije uvijek bilo tako, al' ne kažu uzalud: mladost - ludost.
ma, zapravo, uz sve navedeno, najveca razlika koju sam spoznala koristivsi i skuplje i jeftinije puder jest to da mi niti jedan jeftini puder nije bio tako neprimjetan na licu kao oni skuplji.

a posebice se to odnosi na pudere u kamenu, koje sam uvijek izbjegavala jer su mi bili praskasti i primjetni na licu. jedini koji to nije je dior nude u kamenu i chanel u prahu
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 22:19   #2193
Quote:
top-secret-koka kaže: Pogledaj post
koji puder u prahu bi mi preporucili, da je lagan, da ne isusuje a ipak matira? stavljala bi ga samo na spf kremu bez tekuceg, tako da bi trebao i prekrivati.

trazim nemoguce
i mene zanima ovo, plus da je nekomedogen
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 22:41   #2194
Quote:
bubley kaže: Pogledaj post
i mene zanima ovo, plus da je nekomedogen
Meni je clinique almost powder spf 15 baš takav i presavršen je. Nije nimalo brašnast, lagano matira i nije mi nikada napravio nered a koristim ga već treću piksu. Cijena je oko 285kn.

Kupila sam danas kompakt od shiseida iz sun linije sa spf30 i to dva za cijenu jednog pa nakon par dana napišem dojmove.
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 22:54   #2195
Možda bi ti bio dobar Dior Nude u prahu, jedini minus je što ga ima 7 ili 8 grama.
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 23:09   #2196
Quote:
madeira kaže: Pogledaj post
Možda bi ti bio dobar Dior Nude u prahu, jedini minus je što ga ima 7 ili 8 grama.
meni je divan!!! traje dugo, doduše meni je tamnija nijansa pa ga koristim ljeti. ostalo mi je sigurno pola od prošle godine!
__________________
You know you love me xoxo
mala angie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 23:33   #2197
Ja sam mog potrošila za mjesec i pol. Malo mi smeta što je dosta krupniji od Chanela i Sisleya, veliki plus je što mi se od njega nisu radili prištevi i mitaseri. Još jedna divna stvar je što kad ga nanosiš, osjeti se lagano hlađenje na licu. Možda ga opet kupim na jesen, za sad imam Sisley Transparent Loose.
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 23:39   #2198
Quote:
madeira kaže: Pogledaj post
Možda bi ti bio dobar Dior Nude u prahu, jedini minus je što ga ima 7 ili 8 grama.
Ajme, Madeira, sada ću ga morati kupiti
I tekući sam kupila na tvoju preporuku i stvarno je

A što se tiče razlike između pudera dm ranga i ostalih....mome licu samo najbolje
A puder od 25kn to nije...
Suncokret28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 23:47   #2199
Quote:
lida kaže: Pogledaj post
Kupila sam danas kompakt od shiseida iz sun linije sa spf30 i to dva za cijenu jednog pa nakon par dana napišem dojmove.
Negdje ima akcija 2 za 1?
Bubamaraaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 23:55   #2200
Quote:
Bubamaraaaa kaže: Pogledaj post
Negdje ima akcija 2 za 1?
Limoni akcija na Shiseido 1+1 gratis
Suncokret28 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:57.