Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2003., 20:42   #1
Tatoo

Ne znam je li bila tema, but nevermind...

Imate li tatooe?
Gdje?
Koliko ste platili?
Je li vam možda žao što ste se tetovirali i imate li želja riješiti se slikice?
Koji je najbolji salon u ZG?

Ja bi tatoo na guzi odnosno boku. No budući da je to dio tijela s tenzijom povećanja i smanjivanja ne znam koliko mi je to pametno..

Tnx!
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2003., 21:06   #2
Ja vec duze razmisljam dali da napravim tatoo ili ne...
Sa piercingom nije bilo problema,ipak njega mogu stavit i skinut kad hocu.

Ako se ipak odlucim,bit ce na gleznju ili na ramenu...
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2003., 21:45   #3
Eto, bash jucher gledam neku njemicu...leptir na lijevoj sisi tako otuuuuzhno rastegao lijevo krilo.....

Ne znam shto reci. Prije nakaradno nego ukras.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2003., 21:53   #4
Quote:
magic kaže:
Eto, bash jucher gledam neku njemicu...leptir na lijevoj sisi tako otuuuuzhno rastegao lijevo krilo.....

Ne znam shto reci. Prije nakaradno nego ukras.
Najradije bi odletio a?
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2003., 22:24   #5
Re: Tatoo

Quote:
Tinchi kaže:
Ne znam je li bila tema, but nevermind...

Imate li tatooe?
Gdje?
Koliko ste platili?
Je li vam možda žao što ste se tetovirali i imate li želja riješiti se slikice?
Koji je najbolji salon u ZG?
... mislim da je vec bila tema, no nvm...

.. imam jedan tatoo.. na desnom gleznju tj. iznad njega na kosti... dosla je 105 DEM.. nije mi zao.. proslo je 2 godine i 4 mjeseca od kada sam je napravila i nikaada nisam pozalila!! dapace, razmisljam o jos

.. ja sam isla u tatoo salon "Zagreb" u Tratinskoj i bila sam super zadovoljna , a inace .. puno cujem o "Gandalfu" na ribnjaku, navodno da je tip super, da super radi i da mu fantasticno idu tatoo-i po zelji.. kada sam sam ja radila, on je tek otvorio.. tako da sam radije isla na mjesto koje duze postoji i ima dobru reputaciju..
.. ako bi isla drugu radit, mozda bi isla do "Gandalfa", a mozda opet u "Zagreb".. ne znam....
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2003., 23:38   #6
Re: Tatoo

Quote:
Tinchi kaže:
Ne znam je li bila tema, but nevermind...

Imate li tatooe?
Gdje?
Koliko ste platili?
Je li vam možda žao što ste se tetovirali i imate li želja riješiti se slikice?
Koji je najbolji salon u ZG?

Ja bi tatoo na guzi odnosno boku. No budući da je to dio tijela s tenzijom povećanja i smanjivanja ne znam koliko mi je to pametno..

Tnx!
Vodi računa o tome kako će to izgledati u daaalekoj budućnosti.
Neka to bude dio kože koji neće s godinama poprimiti trend rastezanja i boranja...da ne bi bilo nismo znali...
ssnjoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2003., 00:09   #7
Ja ih ne volim nigdje, ali ja sam seljacina..

inace, ovdje kod mene maorke si nekad tetoviraju facu, i to iznad usta i po bradi pa iz daljine izgledaju kao da imaju bradicu a la Zeljko Pervan.

Nekad si i usne tetoviraju.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2003., 00:11   #8
Quote:
Ja ih ne volim nigdje, ali ja sam seljacina..
..pa znamo to
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2003., 00:16   #9
...and proud of it.
Uostalom, bolje seljacina nego vojnicina. Sa lakiranim noktima.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2003., 00:17   #10
Quote:
Gazda kaže:

Uostalom, bolje seljacina nego vojnicina. Sa lakiranim noktima.
...and proud of it!
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2003., 05:00   #11
Pise se tattoo
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2003., 05:35   #12
Re: Re: Tatoo

Quote:
ssnjoff kaže:
Vodi računa o tome kako će to izgledati u daaalekoj budućnosti.
Hmm... Zar je stvarno bitno kako ce izgledati u daaaalekoj buducnosti? Dali to mislis kako ce izgledati kad si 50 ili 60 godina star(a)? Mislim da to i nije toliko bitno.... svima ce se do tada koza naborati i nece biti niti blizu kao kada si u dvadesetima.... Niti najbolja tetovaza nece izgledati prolazno u tim godinama. Mislim da je vazno kako tetovaza izgleda sada, odnosno u iducih deset do dvadeset godina, a kasnije ne vjerujem da ce te muciti sto se malo otegla. U tim godinama jednostavno te nece bit briga. Uostalom, zivimo u 2003! U iducih 10 godina tehnologija skidanja tetovaza ce se najvjerovatnije usavrsit toliko da nece biti problem skinut nesto sto je luda glava stavila prije par godina na svoje tijelo. Ja sam prije 2 godine stavio tribal preko pola ledja i svakim danom mi je sve drazi. Moj savjet: Ako se zelite tetovirati, go for it.... Pogotovo ako vam je to vec visegodisnja zelja...
__________________
No, I haven't lost my mind. I'm sure It's backed up somewhere on my hard drive.
ShapeShifter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2003., 08:09   #13
Re: Re: Re: Tatoo

Quote:
ShapeShifter kaže:
Hmm... Zar je stvarno bitno kako ce izgledati u daaaalekoj buducnosti? Dali to mislis kako ce izgledati kad si 50 ili 60 godina star(a)? Mislim da to i nije toliko bitno.... svima ce se do tada koza naborati i nece biti niti blizu kao kada si u dvadesetima.... Niti najbolja tetovaza nece izgledati prolazno u tim godinama. Mislim da je vazno kako tetovaza izgleda sada, odnosno u iducih deset do dvadeset godina, a kasnije ne vjerujem da ce te muciti sto se malo otegla. U tim godinama jednostavno te nece bit briga. Uostalom, zivimo u 2003! U iducih 10 godina tehnologija skidanja tetovaza ce se najvjerovatnije usavrsit toliko da nece biti problem skinut nesto sto je luda glava stavila prije par godina na svoje tijelo. Ja sam prije 2 godine stavio tribal preko pola ledja i svakim danom mi je sve drazi. Moj savjet: Ako se zelite tetovirati, go for it.... Pogotovo ako vam je to vec visegodisnja zelja...
To SAD misliš da ti poslije neće bit bitno. Znam da prosječni hrvat ima najdulji horizont planiranja do godinu - dvije, u najboljem slučaju 5 godina (dok vrati kredit za auto
Btw nisam rekla nemoj, samo sam rekla pazi gdje. Primjerice, tetovaže na bicepsu izgledaju lijepo, ali kad se ruka pretvori u zastavu, u najmanju ruku je degutantno. Kad vidim starce sa poplavljelim tetovažama...brrrr
A glede tehnologije...to bumo vid'li. Ja sam skeptična u svakom slučaju. ). A budućnost postoji. I biti će ti važna kad se pretvori u sadašnjost...
ssnjoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2003., 08:23   #14
Silueta narancaste macke sa zelenim okom u profilu na desnoj nadlaktici. Velicine oko 5 cm.

Vrlo jednostavan dizajn (moj vlastiti ) Mozes sa stotinjak metara vidjeti o cemu se radi! (OK, pretjerujem...) Ne volim one tetovaze kad s 10 metara udaljenosti ne mos prepoznat je li tetovaza ili modrica... Imam je oko godinu i po, a taj sam dizajn napravila 12 godina prije nego sto sam napokon docekala da to stavim na kozu (ili pod kozu, kako vas volja) Dakle, nije bilo nesto sto mi je tek palo na pamet, vec sam dugo i pazljivo o tome razmisljala i dosla do zakljucka da je to nesto sto zaista zelim do kraja zivota, pa sto bude - bit ce.

Kostalo me Au$90.
A bol... nikakva. Osjecala sam kao da me lagano iglom grebe po kozi. Cak sam i pitala tipa jel mi to stavio neki povrsinski anestetik na nadlakticu, kaze on, ne, nista A ja mislila kako ce to biti jaukanja, padanja u nesvjest, itd.. Ma nista. Sve je bilo gotovo za 45 minuta.

A kako ce izgledati kad mi bude 80 - uopce nije vazno. To je moj dizajn koji ima posebnu vaznost za mene, i da li ce to biti naborano ili ne, nece utjecati na znacenje to tetovaze. A bas se i nadlaktice nesto strasno ne boraju...
__________________
You just come with me and have a good time. The Galaxy's a fun place. You'll need to have this fish in your ear.
Daleka_Obala is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2003., 14:49   #15
Re: Re: Re: Re: Tatoo

Quote:
ssnjoff kaže:
To SAD misliš da ti poslije neće bit bitno. Znam da prosječni hrvat ima najdulji horizont planiranja do godinu - dvije, u najboljem slučaju 5 godina (dok vrati kredit za auto...
Hehe, imas pravo sto se tice ovog
Izleda da ja nisam prosjecni hrvat u ovom slucaju Moja planiranja idu malo dalje od 5 godina

A koliko je tebi godina kad si tako sigurna koliko ce ti biti bitno kako izgledas kad ostaris? Nemozes me uvjeriti da jedna prosjecna hrvatica jednako pazi na svoj izgled u ranim dvadesetima, ili u cetrdesetima kada vec neko vrijeme ima muza i dvoje, troje djece iza sebe. Fizicki izgled tada jednostavno nije vise u prvom planu. Prije ce biti zdravlje ono o cemu brinu a ne neki razvuceni leptiric na lijevom guzu koji tamo cuci vec vise od desetljeca.
__________________
No, I haven't lost my mind. I'm sure It's backed up somewhere on my hard drive.
ShapeShifter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2003., 16:32   #16
I ja razmisljam o tome, sad nakon ljeta, malog unicorna na rame. Tattoo Roby ima site! Preko Googla je lako ga naci
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2003., 21:15   #17
Re: Re: Re: Re: Re: Tatoo

Quote:
ShapeShifter kaže:
Hehe, imas pravo sto se tice ovog
Izleda da ja nisam prosjecni hrvat u ovom slucaju Moja planiranja idu malo dalje od 5 godina

A koliko je tebi godina kad si tako sigurna koliko ce ti biti bitno kako izgledas kad ostaris? Nemozes me uvjeriti da jedna prosjecna hrvatica jednako pazi na svoj izgled u ranim dvadesetima, ili u cetrdesetima kada vec neko vrijeme ima muza i dvoje, troje djece iza sebe. Fizicki izgled tada jednostavno nije vise u prvom planu. Prije ce biti zdravlje ono o cemu brinu a ne neki razvuceni leptiric na lijevom guzu koji tamo cuci vec vise od desetljeca.

nemam muža, definitivno nemam djece i fizički izgled mi nije u prvom planu, ali je blizu. meni ti je cjelina jako važna, pa održavam dobru mentalnu i fizičku kondiciju. ovu prvu ipak nešto više. a zdravlje...rezultat je ukupne brige. volim se pa sam se razmazila
ssnjoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2003., 05:01   #18
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tatoo

Quote:
ssnjoff kaže:

nemam muža, definitivno nemam djece i fizički izgled mi nije u prvom planu, ali je blizu. meni ti je cjelina jako važna, pa održavam dobru mentalnu i fizičku kondiciju. ovu prvu ipak nešto više. a zdravlje...rezultat je ukupne brige. volim se pa sam se razmazila
The woman of my dreams
__________________
No, I haven't lost my mind. I'm sure It's backed up somewhere on my hard drive.
ShapeShifter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2003., 13:04   #19
imam dve tetovaže i ne brinem se kak će to izgledati u dalekoj budućnosti jer je to daleka budućnost.

tetovaža je zaraza i kad skupim lovu,idem na još.

od početka sam se vodio idejom da se tetoviran tamo gdje tetovažu mogu pokriti majicom na kratke rukave,zbog posla.
ne tetoviram se zbog drugih nego zbog sebe,da zadovoljim neki svoj ego.
svi ih vide jedino na plaži.

osim robya,kod koga sam napravio prvu tetovažu,ima još 2 salona za koja znam ziher da su dobri,zagreb u tratinskoj,bliže ciboni od robya,i gandalf na početku ksavera.

u rijeci ima hoti koji vrhunski radi.

bio je i jedan salon kod jarunskog placa,jedna od onih okolnih uličica u prizemlju obiteljske zgrade,ali nije bio prijavljen,pa je bio znatno jeftiniji od svih ostalih u zagrebu.

za primjer,na lijevom ramenu tetovaža mi je velika kao kutija šibica,'93 sam je platio 50dm.roby's tattoo.
na desnom ramenu veličina jedne i pol kutije cigareta,cijena 100kn.jarunski plac,tattoo salon grga.

poslije se taj tattoo salon i registrirao,ali ne znam da li još uvijek radi.
__________________
Kako oblikovati potpise
Drums In The Deep is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2003., 12:09   #20
Odlučila sam.

Tetovirat ću se - al ne na dupetu već na kičmi, donjem dijelu - bliže trtici..

Bit će onak uzdužna tetovaža, max. 10 cm duga.

Koliko bi to moglo koštati?

Naravno, autor tatooa ću biti ja... Jel mogu to? Primaju li u salonima vlastite radove?
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:20.