Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2007., 10:05   #21
Quote:
Veritaserum kaže: Pogledaj post
a kaj ocekujes da ce nepismeni pustinjski ljudi prenjet buducim generacijama, nekaj pametno?
Pa eto,ti si najpametniji.Tesko se tebi i slicnima
Amel3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 10:07   #22
Quote:
Dragan kaže: Pogledaj post
A sta ces ako se nikada ne ozenis ?
PS
Kazu neki da ljubljenje i seks mogu biti veoma dobri.
Posebno za bolju cirkulaciju krvi kroz srce i mozak.
Pa svaki musliman se bas radi tog razloga i ozeni.Vidi u Bosni,momci od 20 god. su ozeniti.Musliman smije imati najvise do 5 zena,a ne 13.
Amel3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 10:29   #23
Quote:
Amel3 kaže: Pogledaj post
Bilo cime;to je asikovanje i to je zabranito u Islamu,a zalostno je to,da cak i muslimani to masovno rade,ipak znaju da je to grijeh.
U islamu je zabranito i konzumirat alkohol i pušit, pa to skoro svi rade bez ustručavanja. Al bitno da ne jedu svinjetinu, eto time dokazuju da su ipak veliki muslimani!
__________________
KLIKNITE ZA SPAS BEBA TULJANA!
Arian Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 12:04   #24
Quote:
Arian Girl kaže: Pogledaj post
U islamu je zabranito i konzumirat alkohol i pušit, pa to skoro svi rade bez ustručavanja. Al bitno da ne jedu svinjetinu, eto time dokazuju da su ipak veliki muslimani!
To ima jedino u Bosni.Evo bas danas dosao u Sloveniju iz Bosne.Bio na otvoru dzamije,a cure se obukle ko drolje,ima malo pokrivenih cura.A vecinom ljudi posle otvora dzamije oslo na pivu i napili se ko krmad.Ova Bosna je jedina drzava,koja kvari i nepostije Islama,a prave se neki vjernici.
A pusenje nije zabranito u Islamu.
Amel3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 12:08   #25
Quote:
Amel3 kaže: Pogledaj post
Bio na otvoru dzamije,a cure se obukle ko drolje,ima malo pokrivenih cura.
Kako izgleda cura obučena kao drolja? U što su pokrivene one koje nisu obučene kao drolje?
Hello Operator is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 12:09   #26
Quote:
Amel3 kaže: Pogledaj post
...a cure se obukle ko drolje,ima malo pokrivenih cura.
...
Znaci svaka cura koja nije ispod cadora je drolja ?!
I verovatno ako ju se siluje sama je kriva (objasnjenje uglednog hodze u Australiji(?) nakon jednog takvog slucaja).
Dragan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 12:59   #27
Quote:
Dragan kaže: Pogledaj post
Znaci svaka cura koja nije ispod cadora je drolja ?!
I verovatno ako ju se siluje sama je kriva (objasnjenje uglednog hodze u Australiji(?) nakon jednog takvog slucaja).
A zast mislis da su se tako obukle?
Sigurno se nisu obukle tako zato,da ih muskaci nebi gledali u guzove.I to naravno covjeka jako zavede i zato dodje ponekad cak do silovanja,i u tom slucaju su kriva obodvoje.I to je jedan od razloga,zasto muslimanke nesmiju oblaciti takvo odijelo.
Amel3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 13:15   #28
Quote:
A zast mislis da su se tako obukle?
Zato što joj se sviđa?
Zato što želi biti atraktivna?

Quote:
Sigurno se nisu obukle tako zato,da ih muskaci nebi gledali u guzove.
Što ima lošeg u gledanju ženskih guzova?

Quote:
I to naravno covjeka jako zavede i zato dodje ponekad cak do silovanja,i u tom slucaju su kriva obodvoje.
Ja redovito gledam u guzove i grudi, no nikad mi nije palo na pamet da silujem nekoga.
Čini mi se da vi fanatični muslimani imate bolesnu psihu, pa čitav svijet mijenjate da bi potisnuli svoje perverzije. Samo reći da je silovana žena kriva za silovanje jednako kao i silovatelj je bolesno, budalo!

Quote:
I to je jedan od razloga,zasto muslimanke nesmiju oblaciti takvo odijelo.
Da se vama jadnim muškim ne bi dignuo ku*ac?
A jadni vi muslimani muškarci.
igod is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 13:35   #29
Quote:
Amel3 kaže: Pogledaj post
A zast mislis da su se tako obukle?
Sigurno se nisu obukle tako zato,da ih muskaci nebi gledali u guzove.I to naravno covjeka jako zavede i zato dodje ponekad cak do silovanja,i u tom slucaju su kriva obodvoje.I to je jedan od razloga,zasto muslimanke nesmiju oblaciti takvo odijelo.
A zašto se vi muškarci ne sakrivate, zašto vas žene smiju vidjeti? Što ako neka cura vidi rasnog, zgodnog momka, napali se ili eto zaljubi na prvi pogled? Otkud njemu pravo da on nju zavodi i izaziva svojom "razgolićenošću"? Ili misliš da žene nemaju osjećaje i nagone? Ili možda nije bitno što ih ima, jer žena je manje vrijedno biće koje ima pravo da šuti i trpi, o čemu god da se radi?
__________________
KLIKNITE ZA SPAS BEBA TULJANA!
Arian Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 14:11   #30
Quote:
igod kaže: Pogledaj post
Zato što joj se sviđa?
Zato što želi biti atraktivna?



Što ima lošeg u gledanju ženskih guzova?



Ja redovito gledam u guzove i grudi, no nikad mi nije palo na pamet da silujem nekoga.
Čini mi se da vi fanatični muslimani imate bolesnu psihu, pa čitav svijet mijenjate da bi potisnuli svoje perverzije. Samo reći da je silovana žena kriva za silovanje jednako kao i silovatelj je bolesno, budalo!



Da se vama jadnim muškim ne bi dignuo ku*ac?
A jadni vi muslimani muškarci.
Ma da.Evo jos jednoga pametnoga,koji je sam svoj stvoritelj.Meni je steta gubitka vremena sa ovakvima nevjernicima kao ti.Skontaj jednom,da ovaj dunjaluk(svijet) nije bozja blagodat,koju nam je poklonio da se zabavljamo i grijesimo na njemu,nego nas je Allah dz.s. stvorio na ovaj svijet samo iz razloga,da se iskazemo,ko ce da vjeruje u Njega i postuje njegove propise.Pogledaj film "Pod zastavom Muhameda s.a.w.s." i vidjet ces,sta su pravi muslimani a ne ova danasnja omladina,koja je crna od grijeha.
Amel3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 14:15   #31
Quote:
Arian Girl kaže: Pogledaj post
A zašto se vi muškarci ne sakrivate, zašto vas žene smiju vidjeti? Što ako neka cura vidi rasnog, zgodnog momka, napali se ili eto zaljubi na prvi pogled? Otkud njemu pravo da on nju zavodi i izaziva svojom "razgolićenošću"? Ili misliš da žene nemaju osjećaje i nagone? Ili možda nije bitno što ih ima, jer žena je manje vrijedno biće koje ima pravo da šuti i trpi, o čemu god da se radi?
A ko je rekao,da se mi muskarci smijemo oblaciti svakako?
Ni mi se nesmijemo oblaciti u tjesnu odjecu,nego mora biti siroka,tako vazi i za zenske.I ja nisam neki Islamski fanatik,jer to Ne postoji,i blago se onome koji je na pravome putu.Subhan Allah
Amel3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 14:42   #32
Quote:
Amel3 kaže: Pogledaj post
A ko je rekao,da se mi muskarci smijemo oblaciti svakako?
Ni mi se nesmijemo oblaciti u tjesnu odjecu,nego mora biti siroka,tako vazi i za zenske.I ja nisam neki Islamski fanatik,jer to Ne postoji,i blago se onome koji je na pravome putu.Subhan Allah
Ja nisam rekla da se vi muškarci smijete svakako oblačiti, već pitam zašto se i vi ne motate da vam se ne vidi oči, lice, kosa..? Zamisli da žena mora čitav život provest ovako ili ovako , nisam vidjela da se muškarce smatra razvratnim ako to ne nose, pa te opet pitam zar to nije izazivanje i zavođenje suprotnog spola? Znači, muškarcima je dozvoljeno to radit? Toliko o položaju žena u islamu.
Vidiš da si i sam prokomentirao de cure nisu bile prikladno obučene na tom otvaranju džamije, dečki očito jesu...?
__________________
KLIKNITE ZA SPAS BEBA TULJANA!
Arian Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 16:39   #33
Quote:
Amel3 kaže: Pogledaj post
A zast mislis da su se tako obukle?
Sigurno se nisu obukle tako zato,da ih muskaci nebi gledali u guzove.I to naravno covjeka jako zavede i zato dodje ponekad cak do silovanja,i u tom slucaju su kriva obodvoje.
Amel3, ti si se ovim definitivno "objavio" svijetu kao idiot. Žalim svaku djevojku koja će se sa tobom ašikavati...Kako možeš uopće ovako nešto izjaviti???

__________________
...Deep space is my dwelling place,
The stars my destination...
BobbyZero is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 22:58   #34
Amele brate.
prvo i prvo uzeli su te na trehu!

Ja da sam na tvom mjestu... malo bih šutio!
ako primaš savjete brata muslimana, bavi se , kada diskutuješ sa muslimanima, isključivo onim temama iz Kur'ana koji počinju sa "o, Ljudi..."

AŠikovanje nije ništa loše ni grešno.
Allah nam je svima dao strasti i dao nam je izbor kako da se postavimo prema strasti.
prvi je način da mi tu strast kontrolišemo, a drugi da ona kontroliše nas tj. da se "povodimo za strastima"

ko uspije u prvom- Elhamdulillah, a koga svlada drugo- pa "Teško onom ko slijedi svoje strasti"( Kur'an).

Tebi je 19 godina kako kažeš, pa tvoja privilegija jest u tome što ti je lahko zgriješiti, ali zato ti lahko Allah prima pokajanje.

Ašikovanje je originalno nastalo ispod pendžera pa "pendžeraj" i ti!!!

pazi na sebe i svoj din!
nemoj da ti se desi da ne pričaš sa svojim roditeljima jer su ti oni jedini iskreni prijatelj na dunjaluku
kažem ti ovo zato jer ima muslimana kojim su očevi i majke nemuslimani, a opet paze na svoje roditelje.

Selam!
__________________
https://mislislam.blogspot.com/ U plodnom predjelu raste bilje voljom Gospodara njegova, a u neplodnom tek s mukom.
Vojnik Gorčin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:20.