Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2008., 22:22   #1
JA, DECKO, GODINE

Ja imam 15, decko 25? dal je to ok zakonski? vec smo dva mjeseca u vezi i meni palo na pamet, se to zapitat?
nemojte sad pljucat po decku kako je pedofil i to, ja vas pitam zakonski? i nemojte mi solit pamet, sad mislite da sam mlada glupaca, mozda da, al eto bar mi odgovorite.
Koja je granica dobna i to?
opasna_15god is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 22:24   #2
Quote:
opasna_15god kaže: Pogledaj post
Ja imam 15, decko 25? dal je to ok zakonski? vec smo dva mjeseca u vezi i meni palo na pamet, se to zapitat?
nemojte sad pljucat po decku kako je pedofil i to, ja vas pitam zakonski? i nemojte mi solit pamet, sad mislite da sam mlada glupaca, mozda da, al eto bar mi odgovorite.
Koja je granica dobna i to?
14 godina....
pod uvjetom da ti dečko nije :
-profesor
-ili neka druga nadređena osoba
__________________
Mogu ja otvorit um pa da lex obuhvati i KD, al uz malu ali znacajnu pomoc halucinogenih gljiva™ by Ro
Morski. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 22:28   #3
Quote:
morski2 kaže: Pogledaj post
14 godina....
pod uvjetom da ti dečko nije :
-profesor
-ili neka druga nadređena osoba
a mene sad zanima sljedece, , kad bi me tak punoljetni decko naveo na sex ili tak nesto, i ja pristanem, svojom voljom, al odlucim ga tuzit jel moze to proc? ili mora bit dokaza i to?
e NIJE MI PLJUVANO PO DECKU hvala
opasna_15god is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 22:33   #4
tj koja je razlika izmedju toga i zavodjenja maloljetnice sta spada u zavodjenje maloljetnice, sex pod prisilom ili kaj?
opasna_15god is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 22:39   #5
Quote:
opasna_15god kaže: Pogledaj post
punoljetni decko naveo na sex ili tak nesto, i ja pristanem, svojom voljom, al odlucim ga tuzit jel moze to proc? ili mora bit dokaza i to?
e NIJE MI PLJUVANO PO DECKU hvala
Trebalo bi pljuvat po tebi.....
Ako je sex sporazuman izmedu dvije stranke,nema nikakvih problema,niti može postojati nekakva tužba.To što balavica kao ti razmišlja o nečem takvom dovoljno govori o tebi.
__________________
Mogu ja otvorit um pa da lex obuhvati i KD, al uz malu ali znacajnu pomoc halucinogenih gljiva™ by Ro
Morski. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 22:42   #6
Quote:
opasna_15god kaže: Pogledaj post
a mene sad zanima sljedece, , kad bi me tak punoljetni decko naveo na sex ili tak nesto, i ja pristanem, svojom voljom, al odlucim ga tuzit jel moze to proc? ili mora bit dokaza i to?
e NIJE MI PLJUVANO PO DECKU hvala
Ako ti nije nadređen, u kojem bi slučaju zloupotrebljavao položaj, pristaješ na seks posve jednako kao i punoljetna osoba.

Nije ti ovo Amerika.

Eno je jučer netko iz policije na HTV-u pričao o tome…
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 22:42   #7
Quote:
morski2 kaže: Pogledaj post
Trebalo bi pljuvat po tebi.....
Ako je sex sporazuman izmedu dvije stranke,nema nikakvih problema,niti može postojati nekakva tužba.To što balavica kao ti razmišlja o nečem takvom dovoljno govori o tebi.
Amen.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 22:46   #8
znaci ja kao cura od 15 ako sporazumno pristanem na sex s deckom od 25 pristajem kao svaka punoljetna osoba po zakonu? kolko sam skuzila? a ok pluljte po meni, znaci nakon 14 te svaki sex je kao da sam punoljetna s bilo kim nakon 18 al ne bas s dedekima od 50
opasna_15god is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 22:52   #9
da, očito. a šta bi ti, još da ga za silovanje optuže. jbte
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 22:52   #10
Quote:
opasna_15god kaže: Pogledaj post
znaci ja kao cura od 15 ako sporazumno pristanem na sex s deckom od 25 pristajem kao svaka punoljetna osoba po zakonu? kolko sam skuzila? a ok pluljte po meni, znaci nakon 14 te svaki sex je kao da sam punoljetna s bilo kim nakon 18 al ne bas s dedekima od 50
E to, smijes se seksat s bilo kim od 18 do 50 godina.
Ak tip predje pedesetu, kaznjivo je.
__________________
Stephen Colbert: "Beauty isn't in the eye of the beholder; I've checked. There's nothing in there but veins and goo."
colbert is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 22:59   #11
jednom sam bila s deckom koji je reko da ima 19 godina a ja sam imala 14 god i 7 mjeseci i onal lago mi je za godine imo je 22 ili tak nesto, dal je to navaodjenje ili kad je reko da je punoljetan nemam sta s tim?
opasna_15god is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 23:10   #12
kao da si ti jedina? ja mislim kad bi gledali statistike.. bilo bi 50 posto cura koje su kao ti... hej, jel to tvoj decko? je... roditeljima ti ne smeta... ko tebi ima sta rec..al ce te tko ulici zaustavit i reci ti nesto
supher mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 23:12   #13
a ok zanima me u kurcu sam bok
opasna_15god is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 23:23   #14
Quote:
opasna_15god kaže: Pogledaj post
a ok zanima me u kurcu sam bok
Nemoj biti u kurcu,
dobro dosla u svijet odraslih i pamet u glavu...ako ti sama ne budes mislila svojom glavom tj. ne budes imala smislene odgovore na sto, s kime i zasto se seksas s nekim... nikakav zakon te nece moci zastiti...
kuroishijin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 00:13   #15
Quote:
opasna_15god kaže: Pogledaj post
a ok zanima me u kurcu sam bok
Tko prizna pola mu se prasta...

Zeno draga pa 15 godina ti je u guzici a tu razmisljas o nekim tuzbama jer si sporazumno pristala na sex, a onda te decko od**** pa sad mislis na sud. Sta ti pada na pamet. Joj po tog tvog decka od 25 je bolje da sto prije vidi ove tvoje postove, da nebi jos na sudu zavrsio

OOOO zbilja svakakvih zena ima...
__________________
Blago onome tko rano poludi pa mu život u veselju prođe!!
-LudiCa- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 00:26   #16
Quote:
-LudiCa- kaže: Pogledaj post
Tko prizna pola mu se prasta...

Zeno draga pa 15 godina ti je u guzici a tu razmisljas o nekim tuzbama jer si sporazumno pristala na sex, a onda te decko od**** pa sad mislis na sud. Sta ti pada na pamet. Joj po tog tvog decka od 25 je bolje da sto prije vidi ove tvoje postove, da nebi jos na sudu zavrsio

OOOO zbilja svakakvih zena ima...
ima, znamo. he he

ps dobro si protumacila. to se tek moglo primjetiti u daljnjim postovima osim prvog..kojeg nisam nit citao
supher mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 00:50   #17
Quote:
opasna_15god kaže: Pogledaj post
tj koja je razlika izmedju toga i zavodjenja maloljetnice sta spada u zavodjenje maloljetnice, sex pod prisilom ili kaj?
Malo manje gledat američke filmove.
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 00:53   #18
glupa si
ubij se
ST! is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 01:16   #19
Quote:
opasna_15god kaže: Pogledaj post
a mene sad zanima sljedece, , kad bi me tak punoljetni decko naveo na sex ili tak nesto, i ja pristanem, svojom voljom, al odlucim ga tuzit jel moze to proc? ili mora bit dokaza i to?
...ovako...netom poslije dobrovoljnog spolnog odnosa uzmi jedan poveći instrument valjkastog oblika (ili po vlastitom nahođenju i afinitetima) i učini svome spolovilu ono što bi učinila najgorem neprijatelju u stanju bijesa...onda, i samo onda uz pokoju suzicu i mlazove histerije možda netko na kratko popuši spiku da si silovana...

...naprosto je nevjerovatno što se sve može pročitati na ovom forumu...
gibrankh is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 01:34   #20
boze moj, ja sam s 15 o pokemonima razmisljala
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:29.