Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2014., 11:27   #781
Ljudovi trebam opet vašu pomoć. Uz tri zvijeri koje imam doma dobili smo još nekoliko novih, ali te nam se nikako ne sviđaju i moraju što prije otići (da, buhe su u pitanju). Alfica i ja vas lijepo molimo da nam pomognete u nabavci ampule (Frontline ili Advantix, cijena je oko 70-80kn).

evo Alfovog albuma https://www.facebook.com/viktorija.l...6514262&type=3
(sva pitanja u vezi Alfa odgovaram na pm da ne mislite da ampulu nabavljam za svog psa)
Victory =) is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 12:31   #782
Imam jedan Frontline Combo 20-40kg. Skupiti se može na Črnomercu ili pošaljem poštom.
lapdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 19:58   #783
lapdog, može nama? Poštom?
žuta šapica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 21:53   #784
Quote:
lapdog kaže: Pogledaj post
Imam jedan Frontline Combo 20-40kg. Skupiti se može na Črnomercu ili pošaljem poštom.
Danas je ampula preuzeta i iskorištena.
Hvala lapdog
Victory =) is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 09:22   #785
Ima netko možda aurizon kapi a da mu više ne trebaju?
assi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 10:56   #786
Ukoliko je nekome potrebno, poklanjam sljedeće:
Vetmedin 1,25 mg - 28 kom
Teolin retard 125 mg - tek otvorena kutija
Ramipril Genericon 2,5mg -14 kom
Fursemid 40mg - 14 kom
Atussin sirup (neotvoreni) 2 komada
Konzerve Royal Canin Cardiac 2 komada

Info u inbox!
Vilica20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 10:20   #787
Poklanjam 3 kom. spužve koje su bile sjedišta na starom kauču. Dimenzije otprilike 80 x 90 x 15 cm. Presvučene bež tkaninom koja se može skinuti. Moglo bi poslužiti kao ležaj za pse ili mace.
dunja_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 11:30   #788
Trebala bi ampule za moje curke (Advocate za debelu macu, najveću ampulu, te Advantix za psa od 8 kg) i za uličarke koje hranim (3 mace, mogu podjeliti jedan najveći Advocate), znači 2 najveće Advocate za mice i jedna mala Advantix za psa, a u zamjenu nudim novu novcatu vreću od 5 kg Intestinal Eukanuba dehidrata (umro nam je pas, a u Hop-u ne žele zamjeniti iako imamo račun ). Ako slučajno nekome odgovara da se đoramo.
lapdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 14:14   #789
Poklanjam kutiju Enapa 5 mg 20 tableta, rok 04/1016 i 2 kutije Fursemida 40 mg 20, odnosno 40 tableta, rok 11/2016, sve neotvoreno.
lapdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 12:33   #790
Tražim kavez za mace dojave o mačićima su svakodnevne,kavez i više nego potreban,imam jedan ali je zauzet s macom i malim mačićima.....zbilja je hitno
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 21:09   #791
Poklanjam dva štednjaka, jedan na drva a drugi kombinacija struja-plin s pećnicom.

Ovaj na drva nisam nikada koristila ali svi dijelovi su na broju, nije nigdje oštećen, može poslužiti i za grijanje, nema razloga da ne radi ako je dobro priključen na dimnjak.

Štednjak struja-plin je podešen za gradski plin (vjerojatno se za plin iz boca može dokupiti nešto za prilagodbu), struja radi ali kako je ipak dosta star preporučam da je isključen iz struje kad se ne koristi.


Nisu baš uobičajene stvari za ovu temu al da probam, možda nekome može dobro doći u nekom vanjskom prostoru, za kuhanje riže i palente životinjama ili zimi za zagrijati prostor.

Lokacija je Zagreb, centar. Prijevoz bi morali sami organizirati.
redberry is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 11:54   #792
Poklanjam opremu za mace

prije mjesec dana je umro moj ''Macak koji je dobio najvise pusa na svijetu''.
Meni su ostale neke njegove stvari i koliko god mislila da bi ih zadrzala jednostavno nema smisla da mi stoje u spremistu.
Rado bi ih poklonila ljudima koji se brinu za mace koje su napustene.
Znaci poklanjam:
macji wc - obican
macji wc - zatvoreni
kosara-transporter ( nije u najboljem stanju, ali nama je sluzila)
pola kutije pijeska za macke

sve stvari su bile za velike mace jer je moj jelte imao cca 8 kg.

tko ih zeli nek mi posalje pm
gefunken is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 11:58   #793
Zar nećete uzeti drugu mačku?
Možda ne odmah ali ?????????????'

Ima toliko napuštenih!
Bubinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 12:13   #794
Quote:
Bubinjo kaže: Pogledaj post
Zar nećete uzeti drugu mačku?
Možda ne odmah ali ?????????????'

Ima toliko napuštenih!
ne, necemo uzeti drugu macku, barem ne za sad.
Ja sam u 7 mj trudnoce i ne mogu si priustiti udomiti macku koja mozda ima neke zarazne bolesti. Radila sam test i nemam antitijela. Moj macak nije nikad imao nikakve zarazne bolesti.
A i sad mi se nekako ne cini fer prema njemu, da ga samo tako zamijenim sa nekom drugom mackom.
gefunken is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 13:44   #795
Nije naše da postavljamo takva pitanja pa vam zato hvala na ovom vašem objašnjenju.

Samo vi trudnoću pa i prve mjesece provedite u miru bez briga oko novih ljubimaca.

Imate vremena da i toga bude pa da usrećite neku novu mačku.

Kada mi je uginuo pas mislila sam da neću više moći imati psa a pogotovo odmah.
Tješila sam sebe dada je sve čisto nema dlaka, nema brige kamo s njim kada idemo na put, međutim ...................

Već nakon mjesec dana mi je to sve falilo i počela sam gledati koga bi udomila, nakon tri mjeseca je došao novi pas.

Netko će možda reći ja to ne bih mogla ali eto tako sam se osjećala i tako sam napravila.

Psa kojega smo ranije imali bio je kupljen pas međutim pored svih tih napuštenih odmah smo rekli udomiti ćemo.

Sretno vama!
Bubinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 18:52   #796
Ima li netko iz Zg za posuditi transporter za manjeg/srednjeg psa (bojim se da ce transporter za macke biti premalen)?

Hitno je, preuzela bi ga veceras i vratila vec sutra poslijepodne!

patience is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2014., 21:59   #797
Banminth pasta protiv glista

Pozdrav svima!

Imam malo mače staro 4 do 5 tjedana koje sam othranila na bočicu, i sada muku mučimo s glistama, tj. proljevom. Stanje toliko loše da je danas bio jako letargičan da je vet mislio da su šanse da preživi jako malene.

No moj mali borac se oporavio, bolje reagira na okolinu, šeta, igra se s mojim prstima, ali nam pothitno treba Banminth pasta! Tražim ju već 10 dana... Veterinar ju nema, zvala sam i dva druga, nitko nema, Pet Centar, veterinarske ljekarne Špansko, Britanac, Heinzlova, apsolutno nitko ju nema i ne znaju kad će je dobit, problem je kao dobavljač.

Ako itko ima i malu mrvicu paste bila bi mi VELIKA POMOĆ, platit ću koliko treba, malac neće dugo izdržati ovako. Iz Zagreba sam, ali sam voljna o svom trošku tražiti dostavu. On nema ni pola kile pa nam treba zrno graška paste.

Puno vam svima unaprijed hvala!
Pollly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2014., 22:24   #798
Quote:
Pollly kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Imam malo mače staro 4 do 5 tjedana koje sam othranila na bočicu, i sada muku mučimo s glistama, tj. proljevom. Stanje toliko loše da je danas bio jako letargičan da je vet mislio da su šanse da preživi jako malene.

No moj mali borac se oporavio, bolje reagira na okolinu, šeta, igra se s mojim prstima, ali nam pothitno treba Banminth pasta! Tražim ju već 10 dana... Veterinar ju nema, zvala sam i dva druga, nitko nema, Pet Centar, veterinarske ljekarne Špansko, Britanac, Heinzlova, apsolutno nitko ju nema i ne znaju kad će je dobit, problem je kao dobavljač.

Ako itko ima i malu mrvicu paste bila bi mi VELIKA POMOĆ, platit ću koliko treba, malac neće dugo izdržati ovako. Iz Zagreba sam, ali sam voljna o svom trošku tražiti dostavu. On nema ni pola kile pa nam treba zrno graška paste.

Puno vam svima unaprijed hvala!


Ja imam koliko ti je potrebno, ali za pse, od svojih štenaca, pa se raspitaj, ako nema bitne razlike ...javi se
jelenkomedenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2014., 22:29   #799
Ovaj za pse je prejak za mačiće.
Feja 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 08:20   #800
Quote:
Feja 1 kaže: Pogledaj post
Ovaj za pse je prejak za mačiće.
Slažem se, ali svejedno hvala na ponudi.
Pollly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:39.