Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2010., 18:09   #1
seksualna želja nakon operacije mioma maternice i jajnika

imam 43 godine, operirat će mi miom na maternici .. odstranit će mi maternicu i jedan jajnik. pa ako sve dobro prođe zanima me kakva će mi biti sexualna želja poslije operacije.. ima li netko tko je to prošao pa da mi malo pojasni..

Zadnje uređivanje nika.a000 : 23.06.2010. at 18:35.
nika.a000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 19:36   #2
sa Zdravlja...
Termination is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 23:49   #3
Quote:
nika.a000 kaže: Pogledaj post
imam 43 godine, operirat će mi miom na maternici .. odstranit će mi maternicu i jedan jajnik. pa ako sve dobro prođe zanima me kakva će mi biti sexualna želja poslije operacije.. ima li netko tko je to prošao pa da mi malo pojasni..
Ako ce ti ici maternica i 1 jajnik, cudno je da ti ostavljaju 1 jajnik.
Pa ce te onda dati na homonsko nadomjesno lijecenje.
Meni je zbog ogromnog mioma odstranjena i maternica i adneksa obostrano. Cak su morali vaditi i sl. crijevo.
Pijem fitohormone crvene djeteline i imam odlican libido. U stvari, bolje mi je nego prije par godina.
Jedina stvar koja se desila, da su mi se zivotne preokupacije skroz promijenile. Trazim od supruga puno vise stvari, da bude uredniji, operativniji, vrijedniji, da se vise udvara, vise izlazim, vise se uredjujem, vise se bavim sportom, cesce sam na racunaru. Nisam vise samo kucna kuharica i cistacica.
Imam napade bijesa cesce nego prije. Pokusavam svoj zivot promijeniti.
Eto, to su stvari koje se desavaju.

Ako pristanes na HNL neces vjerojatno moci kontrolirati tjelesnu tezinu. Vec je proslo dosta vremena nisam dobila niti 1 kg viska. A jedem sve, samo puno se krecem i inace sam sportski tip.
Slizim is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2010., 14:29   #4
Quote:
Slizim kaže: Pogledaj post
Ako ce ti ici maternica i 1 jajnik, cudno je da ti ostavljaju 1 jajnik.
Pa ce te onda dati na homonsko nadomjesno lijecenje.
Meni je zbog ogromnog mioma odstranjena i maternica i adneksa obostrano. Cak su morali vaditi i sl. crijevo.
Pijem fitohormone crvene djeteline i imam odlican libido. U stvari, bolje mi je nego prije par godina.
Jedina stvar koja se desila, da su mi se zivotne preokupacije skroz promijenile. Trazim od supruga puno vise stvari, da bude uredniji, operativniji, vrijedniji, da se vise udvara, vise izlazim, vise se uredjujem, vise se bavim sportom, cesce sam na racunaru. Nisam vise samo kucna kuharica i cistacica.
Imam napade bijesa cesce nego prije. Pokusavam svoj zivot promijeniti.
Eto, to su stvari koje se desavaju.

Ako pristanes na HNL neces vjerojatno moci kontrolirati tjelesnu tezinu. Vec je proslo dosta vremena nisam dobila niti 1 kg viska. A jedem sve, samo puno se krecem i inace sam sportski tip.
-hvala na odgovoru..
nika.a000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:09.