Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2014., 13:18   #61
Tek sad si stekao alat svjesnosti da si u kurcu. Iskoristi ga i budi sretan sto se pojavio. Dosad nisi bio ni svjestan. To ti je to.
addx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 10:39   #62
Ja s 25 mislim upisati faks, i što onda, baš me briga koliko sam propustila, ne dirigiraju mi drugi život. Imaš 26 godina i na kraju si s faksom, sorry, ali ja ne vidim što si ti toliko propustio. Opusti se i uživaj. I ja sam se grizla prije zbog mnogih propuštenih prilika i svega, ali shvatila sam da nema smisla. Vrijeme ne možeš vratiti...
black fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 10:50   #63
Nije kasno. Ja sam završila kao prvostupnik, i zbog financija nisam izašla na diplomski. Pronašla posao, trenutno imam druge planove, ali ako bude sreće i volje završim i diplomski. 25 mi je godina...
danaja1122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 17:45   #64
Quote:
lecoq kaže: Pogledaj post
napravio sam pogrešku što nisam na vrijeme završio faks i bio ambiciozniji, tek sad mi došlo iz dupeta u glavu..riječ je o jednom 'mainstream' faksu gdje nas svake godine diplomira ko dreka i ak nemaš vezu il nisi među boljim studentima, nać posao u struci je gotovo nemoguće..kolege koje su se trudile, sada već rade na odličnim pozicijama a ja doma smrdim a imam volju radit, učit i usavršavat se..izgleda da neke pogreške zapečate sudbinu čovjeku..najviše me jebe to što se na vrijeme nisam 'probudio' i tih par godina kiksa sada čini ogromnu razliku
Pusti sad što je bilo, jer žaljenjem samo stvaraš nove razloge za žaljenje. Da nisi napravio pogreške, možda nikad ne bi shvatio i znao cijeniti neke stvari.

Pogreške mogu otežati čovjeku, ali samo odustajanje može potpuno uništiti sve prilike.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 23:36   #65
ne rise i počni stvarati nešto lijepo. danas prosječno ne prolazi. moraš biti najbolji u nečemu da nešto vrijediš. inače si prosječan. kao i svi drugi. kad netko pita jel s 26 kasno za trgnut se? kakva je tvoja svijest? ja imam 28 i promatrajući svoj život shvaćam da me najbolje tek čeka.
fellow is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 10:59   #66
ak nema posla, nema nikakvog napretka u nijednom životnom segmentu.

zbot tih par fulanih godina ne žele te ni pozvat na razgovor za posao, uzimaju samo 'najbolje' koji su na vrijeme završili. kak se izvuć iz ove pat pozicije?
lecoq is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 16:36   #67
Quote:
lecoq kaže: Pogledaj post
ak nema posla, nema nikakvog napretka u nijednom životnom segmentu.

zbot tih par fulanih godina ne žele te ni pozvat na razgovor za posao, uzimaju samo 'najbolje' koji su na vrijeme završili. kak se izvuć iz ove pat pozicije?
Možeš početi raditi nešto samostalno - npr. preprodaješ stvari preko neta, izrađuješ web stranice, pišeš različite tekstove ili radove studentima, nešto podučavaš, možeš nešto doma izrađivati i prodavati online itd. Ja većinom poznajem samo različite online poslove, ali sigurno ima i drugih prilika.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 16:41   #68
Može se ako imaš vezu, ili ako imaš ocean sreće.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 03:29   #69
ja imam isto 26 godina, borim se sa shizofrenijom, ove godine upisujem fax nakon 2 propala (iako objektivno stvarno teška), ovaj put idem na lakši ali opet perspektivan.
vjerujem da ću ovaj put uspjeti, kažu da je noć najmračnija pred zoru
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:08.