Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2006., 12:02   #101
Quote:
Billi kaže:
ne to, nego omalovazavnje ljudi koji gledaju filmove u multiplx a ne u kinima vilgaris...
"dobro znate"...ti djelis lekcije o tome gdje se kako gledaju filmovi .
oprosti, ljude koji gledaju filmove u multipleksima nisam ni spomenula. štoviše, i ja gledam filmove u multipleksima! ja sam samo rekla što je priroda multipleksa i mislim da bi to potpisao svatko zdrave pameti.

kaj sad, ne smijem reći da magazin, škoro i colonija rade lake note za široke mase?!?! jer to je omalovažavanje i dijeljenje lekcija?!?!
ne smijem reći da voćarna prodaje voće i povrće?!?!

men se čini sad sve više da je problem u tome što se doista u mojim postovima pronalazi svega i svačega čega nema.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 12:10   #102
joj ne kenjaj. ako napomenes da je multiplex nije kino nek trgovina koja blabla, onda paraleleno i korisnike usluga svrstavas u tu kategoriju. ispada da pravi filmofili idu u kina da ne bi bili ometani dodatnim sadrzajima multija.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 12:27   #103
Dovraga

Jel ovo tema o Sephori... mislim za popizdit.
Lali, ti mozda ne smatras svoje postove napadackim, no ocito je da svi drugi vide tvoje postove kao neumorno napadacko zanovijetanje i klepetanje.
A i ti se jednostavno uvijek imas za po necemu "posrati".

Ajmo sad malo o Sephori - opet.
Jel mozda netko zna koje su najbolje stvari u toj Sephori, a da ih nema jos kod nas?
Najbolje za kosu, najbolja kozmetika, najbolji make-up itd.?
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 12:39   #104
Quote:
Billi kaže:
joj ne kenjaj.
oho, kakvo pristojno razgovaranje!

ne kenjaj ti. u multipkse idem i ja. uopće ne kužim u čemu je tvoj problem, zašto si stalno tako ogorčena?

Quote:
Jel ovo tema o Sephori... mislim za popizdit.
da, stvarno....ajde, recite nam kojih točno brendova koji su super kul ima u sephori, a da ih sad nema kod nas? kak se kreću cijene sephorina brenda?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 12:47   #105
Quote:
Lali Puna kaže:
uopće ne kužim u čemu je tvoj problem, zašto si stalno tako ogorčena? [/I]
ovo mi je uljepšalo dan..
rugala se sova sjenici
bambolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 12:51   #106
Quote:
bambolina kaže:
ovo mi je uljepšalo dan..
rugala se sova sjenici
i meni je uljepšalo dan!

[crtanjemodeon]to je bila ironija[crtanjemodeoff]
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 12:51   #107
Quote:
Lali Puna kaže:
da, stvarno....ajde, recite nam kojih točno brendova koji su super kul ima u sephori, a da ih sad nema kod nas? kak se kreću cijene sephorina brenda?
evo lali opet počinješ sa provokacijama. pa ti ko da tražiš da te ljudi napadaju. kaj ti nije bilo dosta???
bambolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 12:53   #108
Quote:
bambolina kaže:
evo lali opet počinješ sa provokacijama. pa ti ko da tražiš da te ljudi napadaju. kaj ti nije bilo dosta???
o, jebemtisve, šta je sad tu provokacija? pa fino sam pitala. pa neke od vas stvarno nisu normalne. vi učitavate u moje postove neka značenja samo vama poznata.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 12:54   #109
jel može umjesto lali doći risss na ovu temu?
vjerojatno on ima što za reći

mene veseli sephora u zagrebu a i veseli me šoping centar glupavog imena u susjedstvu. i kino dvorane i dućani i muzej suvremene umjetnosti preko ceste.

malo sam pogledala stranice koje je poslala afro i veselim se proizvodima tipa Flavored Body Powder - sweet, lickable, body shimmer powder od Urban Decaya
__________________
Još jedna životinja koja je obitavala u hladnim predjelima je POLARNA LISICA (Alopex lagopus). Taj grabežljivac i danas živi u hladnijim područjima.
--20.10.2013. mali lisac--
Alopex is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 13:01   #110
Quote:
Ipanema kaže:
Najbolje za kosu, najbolja kozmetika, najbolji make-up itd.?
juvenu je tesko nac, a vele da je izvrsna.
mojih krema (babor) nema.
ja sam inace prilicno skromnih zahtijeva sto se tice parfumerija. ono sto mi se fakat svidjelo je super izbor fensi-smeski kremica , sampona i slicnog za djecu. naravno, ducani su im prekrasni
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 13:01   #111
Ajme, ljudi, ne budite osjetljivi. Nemojte odmah u različitom mišljenju tražit provokaciju. Kaj sad, ne slažete se. Ko da morate.

Uglavnom, ja sam totalno neupućena i prvi put čujem za tu Sephoru
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 13:08   #112
Quote:
Lali Puna kaže:
i meni je uljepšalo dan!

[crtanjemodeon]to je bila ironija[crtanjemodeoff]
lali puna ironična? it just can't be!
bambolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 13:10   #113
Quote:
bliss kaže:
Ajme, ljudi, ne budite osjetljivi. Nemojte odmah u različitom mišljenju tražit provokaciju. Kaj sad, ne slažete se. Ko da morate.

Uglavnom, ja sam totalno neupućena i prvi put čujem za tu Sephoru

vidim neupućena si ne samo u sephoru nego i u lali punu..
bambolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 13:23   #114
Quote:
bambolina kaže:
vidim neupućena si ne samo u sephoru nego i u lali punu..
jel ijedan tvoj upis na ovoj temi bio o temi? svi su samo o meni. sad se već počinjem pitati koji ti je vrag, što sam ti učinila. al glavno da su moji upisi nemrpimjereni.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 13:49   #115
Quote:
Lali Puna kaže:
jel ijedan tvoj upis na ovoj temi bio o temi? svi su samo o meni. sad se već počinjem pitati koji ti je vrag, što sam ti učinila. al glavno da su moji upisi nemrpimjereni.
ja kad te chitam imam osjechaj da izgledash ovako:

mislim, mene to zabavlja, al nemrem vjerovat da jedna 20ogodishnja cura mozhe bit tolko ljuta na cijeli svijet

btw. jedva chekam Sephoru! ja sam totalni freak za kozmetiku i kupit chu bilokaj kaj je u lijepoj kutijici fino mirishi i sjaji se
druga stvar je kaj nemam para
krvavameri is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 14:22   #116
lagani off: krvava meri, nick ti je zakoooon....
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 15:06   #117
Isuse koji witch hunt!

Daj pustite ženu na miru malo... možda zna biti netaktična u svojim komentarima ali i vi ste bogami prećerale sa konstantnim obrušavanjem na nju

Nabile ste joj etiketu i sad što god napisala tumačite na najgori mogući način... a to je isto prilično negativistički od vas

I ne vidim da je ovdje ikoga ponaosob spljuvala... čemu ovako žestoka, kolektivna odmazda?! Kaj ne vidite da ovako radite isto ono (ako ne i gore) za što nju optužujete?



Offtopic: Jel bu bilo u toj Sephori MAC-a i sveg onog ostalog o čemu čitam na makeupalley.com?
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 15:12   #118
mislim da se mac prodaje samo u njihovim trgovinama i u velikim robnim kucama.
nisam vidjela nikad u sephori da ga imaju.
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 16:09   #119
nema mac-a u sephori
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 16:37   #120
ma skepticna sam u vezi sminkice koju ce drzati sephora kod nas. vjerovatno ce imat nasu standardnu ponudu +svoje stvati...
i to je to
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:47.