Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2012., 03:26   #1
Cuidado con el ángel / Oprezno s anđelom (2008-2009)



Oprezno s anđelom – popularna telenovela od 17.08. u 17:30 i 18:20 sati na Doma TV-u.

Promo - Doma TV:
http://www.youtube.com/watch?v=zlkanUjd3-w



Kad se Marichuy (Maite Perroni) rodila njezina majka, misleći kako umire, ostavila ju je svećeniku da se brine za nju. Svećenik ju je odveo u sirotište iz kojeg je Marichuy kao 14-godišnjakinja pobjegla. Odrastajući na ulici lijepa se djevojka suočila s mnogobrojnim opasnostima, a najveći šok je doživjela kako ju je pijanac pokušao silovati. To iskustvo stvori kod Marichuy odbojnost prema muškarcima te joj priušti stalne noćne more.

Candelaria je skromna peračica rublja koja preuzme brigu o lijepoj djevojci. Marichuy se jednog dana nađe u nevolji te završi na sudu, a u njezinu obranu stane markantni Juan Miguel San Roman (William Levy). Juan Miguel je bogati psihoanalitičar koji je nesretno oženjen s Vivianom, ženom zainteresiranom samo za zabavu i užitak. S Juanom Miguelom u njegovoj kući još žive njegova i Vivianina kćer Mayita, njegova sestra Rocio i Vivianina majka Onelia. Viviana uskoro ostavlja supruga te lažira svoju smrt. Juan Miguel postane ‘udovac’, a opčinjen nevinošću i anđeoskom ljepotom Marichuy preuzima skrb nad njom.

“Oprezno s anđelom” prvi je projekt na kojem se zajedno pojavljuju William Levy i Maite Perroni. Zbog izvanredne kemije ovi glumci snimili su ubrzo još jednu zajedničku telenovelu – “Pobjeda ljubavi” (Triunfo del amor). Maite Perroni je za potrebe snimanja “Oprezno s anđelom” čak četiri puta oblačila vjenčanicu.

Telenovela “Oprezno s anđelom” bit će dostupna i na Internet servisu OYO.

Da ustanovimo neka pravila, da se ne bi ponovila situacija s prvog topica:

1. Chat/spam zabranjen. Tu ulaze postovi tipa "dobar dan, šta ima, pust je topic danas" ili "sretan rođendan XY" ili moji omiljeni postovi koji sadrže samo smajlić.

2. Spoileri se ne kažnjavaju s obzirom da se serija ipak reprizira. Jedino se možete dogovorit, kolegijalnosti radi, da se "buduća" radnja pobijeli.

3. Fan art ili kolaži ne dolaze u obzir. Ukoliko vam to ne paše, slobodno otvorite off topic temu u podforumu Off topic.

Ako se sjetim još nečeg, javim.


Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 22:36   #2
Sutra nam se vraća najomiljenija serija ikad i topic zjapi prazan? Pa kakvi ste vi to fanovi?



Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 22:39   #3
Ne potići ih prije vremena

A zašto je moja tema zatvorena ako se smije znati i nije revitalizirana?
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 22:42   #4
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
Ne potići ih prije vremena

A zašto je moja tema zatvorena ako se smije znati?
Zbog uvodnog posta. Tj. nedostatka istog.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 22:44   #5
Ah detalji. No što se može

I tko će onda sve gledati seriju?
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 22:46   #6
Ja to nisam nikad gledala...možda bacim pogled ak stignem,al sumnjam...kolko vidim treš veliki....
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 22:47   #7
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Sutra nam se vraća najomiljenija serija ikad i topic zjapi prazan? Pa kakvi ste vi to fanovi?
To i mene čudi. Ali nisam htjela prva postati jer ipak se zna moje mišljenje o seriji. Ne vlada opće oduševljenje reprizom. Baš me zanima da li će se sutra početi odbrojavati do početka serije kao što se radi na drugim topićima.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 22:51   #8
Nema više one stare ekipe koja je komentirala, svi su se razbježali Na fejsu Dome sam vidio opće oduševljene reprizom i lajkova ko u priči, možda će ta ekipa uskoro doći u forumsko podneblje, iako onda jao nama
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 23:01   #9
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
Nema više one stare ekipe koja je komentirala, svi su se razbježali Na fejsu Dome sam vidio opće oduševljene reprizom i lajkova ko u priči, možda će ta ekipa uskoro doći u forumsko podneblje, iako onda jao nama
Pa koliko to oni imaju godina kad su oduševljeni reprizom

A i ne znam kaj bi mogli komentirati kad je @Jay postavio jasna pravila, samo smajlići nisu dozvoljeni, a bome je radnja toliko loša da nemaju što komentirati. A i sve zanima samo glavni par, a s obzirom da su razdvojeni cijelu seriju, opet nemaju ništa za komentirati, eventualno prvih 30 epizoda, i poslije nakon 100 epizoda kad prvi put razgovaraju preko telefona, napišu "rastopio/la sam se premedeni su" itd.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 23:06   #10
Paloma i njeno poznato misljenje o seriji to znaju i vrapci na grani

Bez uvrede

Izgleda da je samo ovdje na forumu razocaranje a drugdje veselje

Tko voli nek izvoli

Da imam vremena pogledala bi prvih 40 epki jer sam cula da te jedino vrijede
i zadnje dvije epizode...

ma da sam te zadnje gledala na HTV-u
__________________
Ximena Navarrete & William Levy for People En Español ♥♥♥

When calls the Heart - Jack proposes Elizabeth ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 23:11   #11
Zadnje 2-3 epizode su isto krš, u svakoj se ponavlja 20 minuta prošle epizode i onda dolazi na red Ana Julia i njeno porađanje u trapericama

Zadnjih 20 minuta je bilo lijepo za gledati
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 23:17   #12
Sjecam se konacnog i zadnjeg njihovog vjencanja i medenog mjeseca male obitelji u Acapulcu lijepe scene
__________________
Ximena Navarrete & William Levy for People En Español ♥♥♥

When calls the Heart - Jack proposes Elizabeth ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 23:19   #13
Da, to je i meni bilo baš te sam scene u to vrijeme stalno gledao.

Ajme počeli smo sa smajlićima
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 23:26   #14
Gledao prvi put kad je bilo na HRT-u
Žali Bože izgubljenog vremena
Bože sačuvaj ko je dao onoj Nathalie Lartilleux da režira novele
Ružavjetrova is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 23:33   #15
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
Paloma i njeno poznato misljenje o seriji to znaju i vrapci na grani

Bez uvrede
A, kaj bih se uvrijedila, ima još forumaša koji se slažu sa mnom oko te serije, zakaj ne bih davala negativne kritike kad je serija smeće. Mislim, ja sam užasnuta reprizom, i ne znam zašto ne bih onda komentirala. A i sad kad je otvorena nova tema, smijem dati valjda svoje mišljenje. Nisam imala namjeru prva postati, ali s obzirom da je @Jay temu oživio, a danas sam raspoložena za komentiranje, zašto ne bih sudjelovala u raspravi, doduše, zasad smo @iPod i ja jedini aktivni. Neću vjerojatno komentirati kad serija počne jer ni seriju neću gledati, a i neću imati vremena, ali možda tu i tamo bacim poneki komentar. Zašto ne.

Quote:
Da imam vremena pogledala bi prvih 40 epki jer sam cula da te jedino vrijede
Meni ni prvih 40 epizoda nije bilo Bog zna kaj, samo su se gledali, a kad se sjetim da je JM iz vedra neba zaprosio Maričuj i to čini mi se u bolničkoj sobi i predložio joj da se vjenčaju za dva dana., a čini mi se da je prije nje planirao oženiti Štefku, ali zaboravih zbog čega nije A žena mu se tada zabavljala na Karibima, a nju su svi tada smatrali mrtvom, a nju pokrao ljubavnik ako se ne varam, a ona ga ubila, a da ju ne bi ulovili odlučila se vratiti, i sinulo joj da bi joj bilo najbolje da se pravi ludom, i JM ju je našao u ludnici.

Quote:
i zadnje dvije epizode...

Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
Zadnje 2-3 epizode su isto krš, u svakoj se ponavlja 20 minuta prošle epizode i onda dolazi na red Ana Julia i njeno porađanje u trapericama
A što je najgore, ja sam još zadnjih 5 epizoda pogledala reda radi, da vidim kako će završiti serija s obzirom da sam ju večinu pogledala. I zgražala sam se koliko tu ima idiotarija. Slažem se s @iPodtouchom.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 23:45   #16
pogledat ću prve epke reda radi

jer ipak su mi JM&MC dragi par
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 23:46   #17
@Paloma, ovo zabijeljeno me nasmijalo, joj šta je sve bilo u početku serije, a to je još i najbolji dio
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 23:47   #18
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
i onda dolazi na red Ana Julia i njeno porađanje u trapericama
e to si mi reko još prije,to budem gledal, to moram vidjet
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 23:59   #19
Još se sjećam svih spletki Ane Julije, isprva bude dobrica a onda kasnije zlica.

Ali definitivno mazanje stepenica maslacem kako bi se slijepa Marichuy poskliznula i još zlobne face - najjače.
Twotinyfrogs is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 23:59   #20
A moraš vidjeti i kako je došlo do toga, Ana Julia onesvijesti i otme Marichuy, iako je u 9. mjesecu trudnoće, naravno sve to obavi s lakoćom i neprimjetno, odvede ju u neku napuštenu kuću usred ničega i počne ju zaljevati benzinom ( to Marichuy pita što to prolijeva, a Ana Hulja ju pogleda WTF pogledom i kaže Glupačo, kaj ne vidiš da je benzin, hoću nas ubiti obje) i onda se počne smijati i derati kako će završiti u paklu i onda dobije trudove, počne umirati od bolova, a Matichuy se odjednom odveže, ponese je iz goruće kuće i tamo porodi i na kraju Hulja umre jer se nagutala dima
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:10.