Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2013., 02:04   #2001
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Testosteron nije hormon rasta
Hormon rasta je hormon rasta (iliti somatrotropin). Testosteron je spolni hormon.
zato i stoji u zagradi

testosteron služi kao i doping kod sportaša
__________________
Alkohol možda je čovjekov najgori neprijatelj,ali Biblija kaže da volimo svoje neprijatelje.
domexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 02:04   #2002
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Testosteron nije hormon rasta
Hormon rasta je hormon rasta (iliti somatrotropin). Testosteron je spolni hormon.
Koji odredjuje, izmedju ostalog, kolicinu misicne mase....
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 02:07   #2003
Quote:
Agency kaže: Pogledaj post
Koji odredjuje, izmedju ostalog, kolicinu misicne mase....
To ne mjenja činjenicu da on nije hormona rasta.
I inzulin recimo ima utjecaj na rast pa nije hormon rasta.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 02:09   #2004
Quote:
domexis kaže: Pogledaj post
nisam čitao takvo istraživanje jbg ( zato se moramo što više karat vidiš da nam dolazi propast )





to je nešto drugo što ti spominješ

jako puno muškaraca koji idu u teretanu ne vole raditi noge.Čisto dokazano, iz jednostavnog razloga što je to najteži i najzahtjevniji dio treninga kod kojeg ako neznaš pravilno izvoditi neke vježbe, lako dolazi do ozljeda itd...

a i ne razumijem zašto imaš toliko negativno mišljenje o ljudima koji idu u teretanu
Da, da, treba radit dicu, dok jos imamo s kim

Nemam negativno misljenje, ja volim teretanu, to je moja psihoterapija
Samo mislim da jakoooo puno frajera seta tamo u uvjerenju da su hiperibercool jer imaju biceps
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 02:10   #2005
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
To ne mjenja činjenicu da on nije hormona rasta.
I inzulin recimo ima utjecaj na rast pa nije hormon rasta.
Ma da, nema veze s visinom. Vec sa misicnim tkivom. Kao estrogen sa masnim tkivom
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 02:12   #2006
Quote:
Agency kaže: Pogledaj post
Ma da, nema veze s visinom. Vec sa misicnim tkivom. Kao estrogen sa masnim tkivom
Ima i s visinom (ali nije hormon rasta )
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 02:13   #2007
Quote:
Agency kaže: Pogledaj post
Samo sam na takve mislila

Di se svi odma uvrijedili
ma samo sam htio da se rijesimo predrasuda da u teretani uz pomoc "napitaka" dobijes jednu gradju dok od bavljenja sportom dobijes drugu...

jednostavno se radi o tome da ekipa koja je toliko zagrizena da stvarno ide nabavljat "napitke" i provodit puste sate u teretani, u najvecem broju slucajeva poprilicno brije na sve to, ukljucujuci forsiranje mase i ciljanje odredjenih misicnih skupina, a zapostavljanje drugih (kao sto si primjetila, noge. i u vecini slucajeva se ipak ne radi o zahtjevnosti treninga ni mogucnosti ozljede nego jebes noge to se ne vidi buraz hoce imat bicu kuis ono).
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 02:13   #2008
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Ima i s visinom (ali nije hormon rasta )
Okej
Stavrno nisam strucnjak, ali mislim da se time pucaju da im misici budu veci. Nema veze
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 02:15   #2009
Quote:
Agency kaže: Pogledaj post
Nemam negativno misljenje, ja volim teretanu, to je moja psihoterapija
Samo mislim da jakoooo puno frajera seta tamo u uvjerenju da su hiperibercool jer imaju biceps
Slažem se s tobom........

Budu u teretani po par sati u uskoj nekoj majci i još se foliraju

Najviše se znam iskreveljiti kod upada nježnijem spolu
__________________
Alkohol možda je čovjekov najgori neprijatelj,ali Biblija kaže da volimo svoje neprijatelje.
domexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 02:15   #2010
Quote:
Agency kaže: Pogledaj post
Okej
Stavrno nisam strucnjak, ali mislim da se time pucaju da im misici budu veci. Nema veze
Pa neće sad narast ako ga koriste naravno, jer su im kosti sazrijele, ali u fazi razvoja djeteta androgeni potiču linearni rast kostiju.
No nebitno za temu
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 02:17   #2011
Quote:
domexis kaže: Pogledaj post

jako puno muškaraca koji idu u teretanu ne vole raditi noge.Čisto dokazano, iz jednostavnog razloga što je to najteži i najzahtjevniji dio treninga kod kojeg ako neznaš pravilno izvoditi neke vježbe, lako dolazi do ozljeda itd...
:
Na to sam mislila...ta lijenost mi je odbojna, i sportasi su cesto "prisiljeni" koristiti vecinu tijela- misica.

A ljencine piju govna, i rade bic i misle da su kul

Samo malo pretjerujem u svojim opisima, ali mislim da se razumijemo
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 02:18   #2012
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
kao sto si primjetila, noge
To ovo?
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 02:21   #2013
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
ma samo sam htio da se rijesimo predrasuda da u teretani uz pomoc "napitaka" dobijes jednu gradju dok od bavljenja sportom dobijes drugu...

.
Mda...

Mislim i dalje da je trud puno trnovitija staza od modernih pomagala
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 02:24   #2014
Quote:
domexis kaže: Pogledaj post
Slažem se s tobom........

Budu u teretani po par sati u uskoj nekoj majci i još se foliraju

Najviše se znam iskreveljiti kod upada nježnijem spolu
E, a nevjerovatno kako se ljudi dozivljavaju

Najdrazi su mi kad obuku usku neonsku ili bijelu majicu sa "iscrtanim" misicima, dolje trenirku iz kineskog i obavezno sat ili narukvica

A na nozicama, kopacke
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 02:29   #2015
Quote:
Agency kaže: Pogledaj post
Na to sam mislila...ta lijenost mi je odbojna, i sportasi su cesto "prisiljeni" koristiti vecinu tijela- misica.

A ljencine piju govna, i rade bic i misle da su kul

Samo malo pretjerujem u svojim opisima, ali mislim da se razumijemo
razumijemo se.....

ne znanje i glupost dovodi do još veće gluposti.....

Zato ja budem u teretani sat i po i to je sasvim dosta ne treba više i nema barenja i tih šema nisam došao zbog toga nego zbog sebe
__________________
Alkohol možda je čovjekov najgori neprijatelj,ali Biblija kaže da volimo svoje neprijatelje.
domexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 02:30   #2016
Quote:
Agency kaže: Pogledaj post
E, a nevjerovatno kako se ljudi dozivljavaju

Najdrazi su mi kad obuku usku neonsku ili bijelu majicu sa "iscrtanim" misicima, dolje trenirku iz kineskog i obavezno sat ili narukvica

A na nozicama, kopacke
Ima svakakih budala vjeruj mi .........

Lik od 60 kg ide dizati benč od 100 kg!!!!!!!!!

a tek krenuo u teretanu
__________________
Alkohol možda je čovjekov najgori neprijatelj,ali Biblija kaže da volimo svoje neprijatelje.
domexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 02:31   #2017
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
To ovo?
ima dobrih videa
__________________
Alkohol možda je čovjekov najgori neprijatelj,ali Biblija kaže da volimo svoje neprijatelje.
domexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 02:32   #2018
Quote:
Agency kaže: Pogledaj post
Mda...

Mislim i dalje da je trud puno trnovitija staza od modernih pomagala
mislis da netko tko gradi misice u teretani ulaze puno manje truda nego netko tko ih gradi kroz sport?

sto se tice "modernih pomagala", samo najekstremniji uzimaju steroide i hormone, ti su stvarno rijetki. uglavnom se radi o proteinskim shakeovima, jednostavno zato sto je jednostavnije i isplativije nego da se trpaju velikim kolicinama piletine. pa ti vidi koliko je piletina pomagalo u izgradnji misica.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 02:36   #2019
Znam lika koji je od neke 17 godine (danas ima 37) , teretana, kemije, hrana....ubija
I...pred dvije godine slomi on ruku i nogu na skijanju. Njemu je ta ruka i noga, bila,TRI puta manja od suprotne strane

Izgledao je kao da ima atrofiju misica od rodjenja!

Pa neka mi netko kaze, da je sva kemija "jednako zdrava i brzi nadomjestak" hrani

Nema sanse. A otompotom koliko ima i te zdrave hrane
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 02:38   #2020
žene vole karizmu i jak ličnost, nabildanost tu, eventualno, dođe ko dekoracija
Romain is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger