Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2007., 00:42   #41
Quote:
margica kaže: Pogledaj post
Ja definitivno ne volim nabildane.. Mozda koji misic, ali ne volim ni toga previse... Ma jebozovniji su mi oni sa malom skembicon!!!
To je moja zena!! Taman smo susidi
HappyM is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 00:44   #42
Quote:
*_speak kaže: Pogledaj post
Imam pitanje. Da li žene vole kad je muškarac onako malo nabildaniji. Onak, da ima ok tijelo malo bolje od prosijaka. Ono, ne baš sad jako, samo da mu vrat viri izvan glave malo i ima mišiče ko roki balboa, ali dok je bio mlad. Ko neven čorak. Ne ko dušan dančuo. Vole li žene to?
znam da je povrsno-al ja ih volim
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 00:47   #43
Quote:
HappyM kaže: Pogledaj post
To je moja zena!! Taman smo susidi
Odakle susjedu?
margica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 01:06   #44
Quote:
Scroll kaže: Pogledaj post
Ja se bavim bodybuildingom ,idem u teretanu i baš me zaboli q... kaj cure misle o bilderima. Bildam radi sebe ,a ne radi drugih.
Ancha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 01:14   #45
Quote:
margica kaže: Pogledaj post
Ja definitivno ne volim nabildane.. Mozda koji misic, ali ne volim ni toga previse... Ma jebozovniji su mi oni sa malom skembicon!!!
svaka čast Margica
ja sam namjerno pustio škembu tako da moja osobnost dolazi više do izražaja
Ne znam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 01:21   #46
Quote:
Ne znam kaže: Pogledaj post
svaka čast Margica
ja sam namjerno pustio škembu tako da moja osobnost dolazi više do izražaja
Ma bravo!!!! To se trazi... Samo pazi sa svojom skembom! Da nebi bilo previse osobnosti...
margica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 01:22   #47
ajme ja sam jako slaba na dobro izdefinisane decke

ne mislim na tipove koji izgledau kao kada bi ih bocnuo da bi prsnuli nego ona boaga definicija zato sam pretezno sa sportasima ne pretezno nego uvijek tocnije
__________________
When I'm a mess I still put on a vest With an S on my chest
_In3s_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 01:39   #48
Quote:
margica kaže: Pogledaj post
Ma bravo!!!! To se trazi... Samo pazi sa svojom skembom! Da nebi bilo previse osobnosti...
ma bez brige, održavam svoju "osobnost" tako da je uvijek taman!
ali ja uvijek kažem :

ispod velikog brda raste kvalitetan kukuruz
Ne znam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 08:23   #49
Quote:
veci33net kaže: Pogledaj post
ja ne volim nabildane tipove, ali volim sportsko tijelo recimo plivače
i ja volim sportsko tijelo kao što imaju plivači, ali mislim da dečki uglavnom ne znaju što to znači. moj bivši je mislio da ima tijelo plivača kad je nabacio 10 kg. Imao je široka ramena ali i celulitom prekrivenu trbušinu. sve je to u odnosu na njegovu sitnu glavicu izgledalo meni jako smiješno, a on mislio da je macan pa se nije želio riješit kila nego se samo šopao. šteta, ja se zaljubila u njega kad je bio mršav.
californication is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 08:24   #50
Quote:
Ne znam kaže: Pogledaj post
svaka čast Margica
ja sam namjerno pustio škembu tako da moja osobnost dolazi više do izražaja
nema ništa loše ako imaš škembu i svjestan si toga, ali imati škembu i misliti da si macan. opako!
californication is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 08:57   #51
takvi su mi bezveze.
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 09:05   #52
Quote:
*_speak kaže: Pogledaj post
Imam pitanje. Da li žene vole kad je muškarac onako malo nabildaniji.
Ne.
Miss Poison A. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 09:24   #53
Evo, meni se sviđaju nabildani.
Cijenim trud i disciplinu koji su potrebni da bi se izgradilo takvo tijelo.
A kad vidim dobra leđa ja sam gotova
37° is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 10:07   #54
Quote:
*_speak kaže: Pogledaj post
Imam pitanje. Da li žene vole kad je muškarac onako malo nabildaniji. Onak, da ima ok tijelo malo bolje od prosijaka. Ono, ne baš sad jako, samo da mu vrat viri izvan glave malo i ima mišiče ko roki balboa, ali dok je bio mlad. Ko neven čorak. Ne ko dušan dančuo. Vole li žene to?
meni je to lijepo za vidit al za dečka nikad ne bi htjela imat nekog previše fizički dominantnijeg. to naprosto u meni budi strah.
marina_tha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 10:19   #55
Quote:
Da li žene vole kad je muškarac onako malo nabildaniji. Onak, da ima ok tijelo malo bolje od prosijaka. Ono, ne baš sad jako, samo da mu vrat viri izvan glave malo i ima mišiče ko roki balboa, ali dok je bio mlad. Ko neven čorak. Ne ko dušan dančuo. Vole li žene to?
ja ne. Ne volim preočite sixpackove, što mi govori da tip provodi 60 sati dnevno u teretani, i da je dosadan.
Volim lijepo tijelo, ali meni to znači da je mršav, a ne nabildan.
Ja oČu da se on divi meni, a ne svojem dosadnom kornjačastom trbuhu.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 15:37   #56
jacques bourek

Quote:
californication kaže: Pogledaj post
nema ništa loše ako imaš škembu i svjestan si toga, ali imati škembu i misliti da si macan. opako!
nemoj mislit da sam jacques bourek.škemba je više kao jastučić za suprotni spol.do sad samo pozitivne kritike dobivam
Ne znam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 15:45   #57
Question

Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
ja ne. Ne volim preočite sixpackove, što mi govori da tip provodi 60 sati dnevno u teretani, i da je dosadan.
Volim lijepo tijelo, ali meni to znači da je mršav, a ne nabildan.
Ja oČu da se on divi meni, a ne svojem dosadnom kornjačastom trbuhu.
slažem se...iako ja ne volim baš mršave, onako, nešto između, dečko s dobro definiranim tijelom (plivačkim ), ali ne nabildan...ono, da se vidi da pazi na sebe, ali da drži i knjigu u rukama ponekad...
Ancha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 15:49   #58
Quote:
Ne znam kaže: Pogledaj post
nemoj mislit da sam jacques bourek.škemba je više kao jastučić za suprotni spol.do sad samo pozitivne kritike dobivam
nisam nimislila na veliki pivski trbuh. ali moram ti priznati da sam susrela dečke koji su obučeni izgledali cool, a onda sam na moru s nevjericom ustanovila da im je tijelo grozno. imali su male trbuščiće, ali toliko ljigave. pune celulita i ne znam. zapravo srela sam jednog takvog. da čovjek ne povjeruje. aha, a k tome je imao i sise. onako mlohave kao i taj mali trbuščić. neštko jako ljigavo po meni.
californication is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 16:03   #59
Žene ne vole prenabildane likove,ali mišićave atletski građene kao recimo sprinteri itekako vole! Jebeš ti mlitavog muškarca,sport je nama muškima u krvi, a s time i natjecanje! Sva pretjerivanja nisu privlačna,ali sportski tipovi su uvijek in! Sve svjetske kulture su slavile mišićava muška tijela i to se vidi po kipovima i slikama iz povijesti.
Tjela su in! Pogledajte film 300 stvarno svaka im čast,čak sam i ja "puko" nakon tog filma pa treniram ko lud! Mislim da je zapušteno tijelo stvar ljenosti,odnosno kakav je prema sebi takav će bit i prema vama,pa ako vi cure volite lijene,debele,krivonoge,kokošjih prsiju,masne i žute brade od cigara i sl. to je vaša stvar!
bigshow is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 16:14   #60
Quote:
bigshow kaže: Pogledaj post
Žene ne vole prenabildane likove,ali mišićave atletski građene kao recimo sprinteri itekako vole! Jebeš ti mlitavog muškarca,sport je nama muškima u krvi, a s time i natjecanje! Sva pretjerivanja nisu privlačna,ali sportski tipovi su uvijek in! Sve svjetske kulture su slavile mišićava muška tijela i to se vidi po kipovima i slikama iz povijesti.
Tjela su in! Pogledajte film 300 stvarno svaka im čast,čak sam i ja "puko" nakon tog filma pa treniram ko lud! Mislim da je zapušteno tijelo stvar ljenosti,odnosno kakav je prema sebi takav će bit i prema vama,pa ako vi cure volite lijene,debele,krivonoge,kokošjih prsiju,masne i žute brade od cigara i sl. to je vaša stvar!
točno
kaj treniraš?
veci33net is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger