Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2011., 19:57   #1
Post Pravo na obiteljsku mirovinu

Pozdrav svima!

Ovako. Redovna sam studentica 3 godine fakulteta i do sada sam redovno primala obiteljsku mirovinu. E sad, zanima me ako se netko mozda nasao u slicnoj situaciji pa da zna, dali kada upisem apsolventsku gubim mirovinu?
Čula sam vec od drugih kolega da se ne gubi mirovina ako se upise apsloventska, pa me vise od toga zanima..što nakon apsolventske..kada upisem redovno 4.godinu, dali i onda nastavljam primati? Ili se apsolventska podrazumijeva kao završetak studiranja u ovom slučaju?

Hvala na odogovoru.

LP.
nesaos is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 20:41   #2
Pravo na obiteljsku mirovinu imas do 26. godine života,

samo je važno da dostavis potvrdu o redovnom skolovanju na vrijeme - mislim da bi trebala do 10.10. da ti ne ukinu mirovinu.
__________________
✽2.7.2010. - M ✽
orGinaLna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 21:34   #3
Quote:
orGinaLna kaže: Pogledaj post
Pravo na obiteljsku mirovinu imas do 26. godine života,

samo je važno da dostavis potvrdu o redovnom skolovanju na vrijeme - mislim da bi trebala do 10.10. da ti ne ukinu mirovinu.
Ma do kraja 9.mj, ali uglavnom tata mi kaze kako nakon apsolventske ne mogu vise primati mirovinu, da je on tako cuo. Jer to kao znaci da završavam faks, a ja želim odmah poslije upisati 4.godinu.

Zato pitam
nesaos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:22.