Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2013., 19:01   #1
Niz tegoba: svrbež dlanova, oticanje prstiju, usnica, vjeđa...

Zna netko, ili ako netko zna nekog tko ima iskustva s tim, svrbe me dlanovi ucestalo, ne bas svaki dan mozda al svaki drugi (ne nije rijec o primitku love ), ono prsti i dlanovi svrbe, najcesce ujutro,tj skoro uvijek a iznutra ko neka bol jer si ne mogu pomoc, nema nekog crvenila niti osipa, nista, no danas je to evoluiralo kad sam dosla doma jutros i trgovine, svaki prst ko 2 prsta, sake totalno natecene, kao Shrek popila sam Claritin i smirilo se nakon 3-4 sata, al bilo je katastrofa, nisam mogla stisnut sake, nista, totalno cudan osjecaj. Za to vrijeme me nisu svrbili prsti niti dlanovi samo to nateknuce

Inace sam prvo mislila da je neka alergija na nesto...dok je svrbez, a sad ovo oticanje prstiju...moze bit povezano sa bubrezima?Srcem?

Sutra planiram doktorici da vidim sto ce reci.
Inace, unazad zadnja 2 mj takoder mi je 2x bila naotecena usna prvo gornja, pa za 3 tj donja (kad sam se probudila), a jedan dan mi je i oko bilo naoteklo, ne znam jel to moze bit povezano s ovim...al uglavnom....ako itko zna nesto
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 21:13   #2
Ne znam, meni ovo sve zajedno zvuči ko alergija na nešto, pogotovo jer ti je ovo zadnje reagiralo i smirilo se na Claritine.

(malo sam ti promijenila naslov teme, mislim da je to sve povezano)
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 12:29   #3
Jutarnji svrbež dlanova i naoticanje usnica

Quote:
xx..viva..xx kaže: Pogledaj post
Zna netko, ili ako netko zna nekog tko ima iskustva s tim, svrbe me dlanovi ucestalo, ne bas svaki dan mozda al svaki drugi (ne nije rijec o primitku love ), ono prsti i dlanovi svrbe, najcesce ujutro,tj skoro uvijek a iznutra ko neka bol jer si ne mogu pomoc, nema nekog crvenila niti osipa, nista, no danas je to evoluiralo kad sam dosla doma jutros i trgovine, svaki prst ko 2 prsta, sake totalno natecene, kao Shrek popila sam Claritin i smirilo se nakon 3-4 sata, al bilo je katastrofa, nisam mogla stisnut sake, nista, totalno cudan osjecaj. Za to vrijeme me nisu svrbili prsti niti dlanovi samo to nateknuce

Inace sam prvo mislila da je neka alergija na nesto...dok je svrbez, a sad ovo oticanje prstiju...moze bit povezano sa bubrezima?Srcem?

Sutra planiram doktorici da vidim sto ce reci.
Inace, unazad zadnja 2 mj takoder mi je 2x bila naotecena usna prvo gornja, pa za 3 tj donja (kad sam se probudila), a jedan dan mi je i oko bilo naoteklo, ne znam jel to moze bit povezano s ovim...al uglavnom....ako itko zna nesto
Meni se događaju isti problemi (identični simptomi) već mjesec dana i ne znam šta da radim. Ako ste imali nekih pozitivnih iskustva - riješenja za navedene probleme, najljepše vas molim da mi javite, tj pošaljete savjet što treba poduzeti
san salvador is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 16:03   #4
Mojoj mami se to vec godinama događa. Prvi put joj se lice strasno izoblicilo od naticanja i dobila je na hitnoj kortikosteroide i nesto protiv alergije i nakon nekoliko dana je proslo.

Sad cim pocne naticati popije dimidril i prestane. Kaze da ima osjecaj kao da joj lice odrveni kad to krene. I svrbe je ruke i noge.

Bila je na testiranju i nisu otkrili na sto je alergicna, ali nije se bas ozbiljno pozabavila time
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:58.