Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2009., 21:34   #1
Biti u trendu - kvarcanje?!

baš sam raspravljala sa frendicom kako u današnje vrijeme jedna recimo "moderna" cura stvarno treba puno novaca kako bi bila u tom trendu ( zato ima sve više sponzoruša )...i jedan od tih trendova je i KVARCANJE... koje sve ranije i ranije započinje...tako su moje cure započele evo u 3 mjesecu i već imaju boju da mogu hodati gole..

što vi mislite o tome,jel se opterećujete ili ne? ako da kad krećete s kvarcanjem?
Žabica22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 21:37   #2
kvarcam se isljucivo 3-4 mjeseca u godini. Od veljače do svibnja, jer onda počinjem redovito odlazit na more i tamo lovim boju.
Kvarcanje mi nije neki trend, pazim jako da se ne kvarcam puno, idem na makismalno 8 minuta, a facu kavrcam samo 4. Odlazim dva x mjesecno.
__________________
.
Cavaleesha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 21:42   #3
jel vjeruješ da sam ja u životu samo jednom bila na kvarcanju, ćist nak da vidim kak je to. Znači nisam opterećena time. nemam inače ništa protiv toga, lijepo mi je vidjet kad je ženska malo tamnija, 2-3 sunčanja i basta, ne pretjerivat, narančasti ten NIJE LIJEP!

E, i ne volim muške koji se kvarcaju, to mi je tak gejpederski, kad ih vidim kod kozmetičarke, više volim da muško potamni dok istrpava sijeno i ima bauštelsku potkošulju
Jolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 21:42   #4
puno novaca da se bude u trendu?
a sta bi to ukljucivalo? kvarcanje, frizura svako malo, skupa sminka, spa centri, odjeca s potpisom..?

bez svega gore navedenog, ja sam http://www.youtube.com/watch?v=ls6j_QbAeX4

__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 21:43   #5
Quote:
Cavaleesha kaže: Pogledaj post
kvarcam se isljucivo 3-4 mjeseca u godini. Od veljače do svibnja, jer onda počinjem redovito odlazit na more i tamo lovim boju.
Kvarcanje mi nije neki trend, pazim jako da se ne kvarcam puno, idem na makismalno 8 minuta, a facu kavrcam samo 4. Odlazim dva x mjesecno.
to je normalno,eto ga tako i ja namjeravam (ipak sam podlegla trendu... ) ali tukla bi one cure koje idu jednom tjedno kroz cijelu godinu,a čovjek bi se fakat začudio koliko ih ima.....
Žabica22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 21:44   #6
mrzim kvarcanje, a presmiješne su mi one koke što se namažu kremom za samotamnjenje pa su pune nekih fleka
ja inače brzo hvatam boju, ali se ne volim sunčati i njegujem bijelu put
__________________
Gradski mačak ide kroz život : "Per aspera ad astra!",
a seoski : " Kroz čičke do pi... !!!
~hellena~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 21:45   #7
Quote:
Jolly kaže: Pogledaj post
jel vjeruješ da sam ja u životu samo jednom bila na kvarcanju, ćist nak da vidim kak je to. Znači nisam opterećena time. nemam inače ništa protiv toga, lijepo mi je vidjet kad je ženska malo tamnija, 2-3 sunčanja i basta, ne pretjerivat, narančasti ten NIJE LIJEP!

E, i ne volim muške koji se kvarcaju, to mi je tak gejpederski, kad ih vidim kod kozmetičarke, više volim da muško potamni dok istrpava sijeno i ima bauštelsku potkošulju
ufff muških ima sve više...pa kad sam pratila tu frendicu na kvarcanje,lik ispred nje je bio poslovni čovjek od kojih 30-tak godina..onak fino uglađen,makar po mom ukusu malo peškast....
Žabica22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 21:47   #8
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post
puno novaca da se bude u trendu?
a sta bi to ukljucivalo? kvarcanje, frizura svako malo, skupa sminka, spa centri, odjeca s potpisom..?

bez svega gore navedenog, ja sam http://www.youtube.com/watch?v=ls6j_QbAeX4

da kao u nekom trendu ljepote kvaracnje(1min=5 kn),geliranje noktiju(hvala bogu nemam potrebu za tim),farbanje,šišanje,teretana,čišćenje lica,šminka....ajme fakat trebam sponzora
Žabica22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 21:48   #9
vraga idem. opterecivanje s kvarcanjem sam poslala u k****. isla sam prije neko vrijeme, u prosjeku 10-ak suncanja godisnje. sve sto je u prosjeku cesce od jednom (eventualno dvaput ako se ne ide cijele godine) mjesecno u solariju manje do srednje jacine je po meni previse pa nek' mi sere tamo neka kozmeticarka. nikad nisam odlazila u onaj turbosolarij, vec uvijek u najslabiji i srednji (u srednjem bih podnijela maksimalno 8 minuta). ne kuzim kako icija koza podnese turbosolarij, pa tu postajes smezurana i ljuskava baba u ekspresnom roku. istina, ljepsa sam si kad sam osuncana, ali imam zelju za suncem i morem, a ne za solarijem... a odvratne su mi one narancaste na kojima bas vidis da su kvarcane i premazane s onim za samotamnjenje. i puderi, rumenila, bronzeri, pizde matere... fuj. kak' ne kuze da se kuzi da imaju puder. sad ih bas i ne vidjam tol'ko (ili premalo izlazim ), ali zadnjih nekoliko godina ne bi proslo sat vremena hodanja po ulici da mi se ne zbljuje na pogled na neku kvarc-kreaturu.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil

Zadnje uređivanje *jezebel* : 07.03.2009. at 21:55. Reason: omg, koji sam ja kreten...
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 21:49   #10
Nisam nikad bila na kvarcanju, sumnjam da ću ikada i otići.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 21:54   #11
ne znam jel mi slikica uspjela...nova sam
Žabica22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 22:00   #12
jel' ova?

__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 22:01   #13
joooj jeze, ova se malo otopila...
a bas sam gladna...
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 22:04   #14
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
jel' ova?

o maj god!

ne moja pokazuje najgoru moguću kombinaciju= izblajhanu plavušu skvarcanu do boli
Žabica22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 22:06   #15
antologijska

__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 22:07   #16
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
jel' ova?


mislim da se nisam ovak nasmijala 100 godina, evo još vrištim....

genijalno

mislim, sjedim solo u stanu i urlam, i sad opet urlam kad sam pročitala tvoju lokaciju
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 22:15   #17
a sad mi već i suze idu...

nego da se vratimo na temu, ja mislila da to prženje više nije uopće trendi, viš bit će da sam stara baba ,išla sam zadnji put prije neke dvije godine, i to svega 4/ 5 puta prije mora.
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 22:20   #18
Quote:
Monica. kaže: Pogledaj post
a sad mi već i suze idu...

nego da se vratimo na temu, ja mislila da to prženje više nije uopće trendi, viš bit će da sam stara baba ,išla sam zadnji put prije neke dvije godine, i to svega 4/ 5 puta prije mora.
kaj jedino meni je bed kao vreća brašna hodati među te skvarcane "ljepotice"?

još kad dođe otvorenija odjeća...činjenica je da ljepše izgledamo svi malo osunčani...
Žabica22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 22:22   #19


__________________
Gradski mačak ide kroz život : "Per aspera ad astra!",
a seoski : " Kroz čičke do pi... !!!
~hellena~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 22:25   #20
[IMG]www.judiciaryreport.com/images/lindsay-lohan[/IMG]


ovo ne mogu definirati....skvarcano lice,a bijela ramena i ruke...
Žabica22 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:06.