Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2008., 12:07   #81
Avantura je zakon. Napuni baterije, ocisti misli, stvori sjecanja. Nitko nije povrijedjen i svi bogatiji za iskustvo. Vise im nisam sklona, jer sam nasla ono nesto, ali se ponekad, u nekoj krizi, rado prisjetim neke avanture i nasmijesim. Treba samo igrati fer.

Naravno, torba glavu cuva i pamet u glavi

Ovo o zenama i njihovoj emocionalnoj hladnoci ak su spremne na avanturu mi je vise prica za laku noc nego sto drzi vodu.
waitapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 12:31   #82
Quote:
Šmizla kaže: Pogledaj post
naravno da je bolje, ali ženi ponekad treba samo seks s nekim lijepim, zdravim dječakom, ne moraju se ženit
Ma ženidba uopće nije u pitanju, nego seks radi zadovoljavanja nagona, seks koji je čista fizika, mene ne zadovoljava

I uopće se ne radi o osjećaju krivnje ili čega već, nego jednostavno naspram seksu sa osjećajima sa partnerom koji osjeća jednako prema tebi, to je jednostavno druga liga
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 12:34   #83
Quote:
sweet Irma kaže: Pogledaj post
Ma ženidba uopće nije u pitanju, nego seks radi zadovoljavanja nagona, seks koji je čista fizika, mene ne zadovoljava

I uopće se ne radi o osjećaju krivnje ili čega već, nego jednostavno naspram seksu sa osjećajima sa partnerom koji osjeća jednako prema tebi, to je jednostavno druga liga
Možda partner osjeća i više, a ne samo jednako

Kako prošo dejt?
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 12:44   #84
Quote:
Šmizla kaže: Pogledaj post
Kako prošo dejt?
jooj, sva sam pod dojmom, glava mi je negdje gore u oblacima
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 12:50   #85
Quote:
sweet Irma kaže: Pogledaj post
jooj, sva sam pod dojmom, glava mi je negdje gore u oblacima
Glavno da njemu bermude dobro stoje. Uživaj
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 14:14   #86
meni te avanturice pobuđuju kreativnost za koju nisam ni znala da imam i uvijek imaju dozu surprise faktora!

ma kakve emocije;
off button :klik: pa
trešnjica007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 20:52   #87
Quote:
Šmizla kaže: Pogledaj post
Glavno da njemu bermude dobro stoje. Uživaj
lijevala je kiša cijelu večer i bilo je prohladno. oprostila sam mu šta nije stavio bermude drugi vikend me vodi na barku ako bude lijepo vrijeme
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2008., 00:55   #88
Quote:
sweet Irma kaže: Pogledaj post
Ma ženidba uopće nije u pitanju, nego seks radi zadovoljavanja nagona, seks koji je čista fizika, mene ne zadovoljava

I uopće se ne radi o osjećaju krivnje ili čega već, nego jednostavno naspram seksu sa osjećajima sa partnerom koji osjeća jednako prema tebi, to je jednostavno druga liga

pa naravno.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2008., 14:54   #89
pa nitko niti ne tvrdi suprotno
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2008., 18:54   #90
naravno da je druga liga...al evo, iz vlastitog iskustva...nakon te duge i iscrpljujuće veze nisam bila za ništa ozbiljno, samo bi se tu i tamo u nekog zatreskala i op'la a kad sam bila za vezu u nju sam i ušla i nisam pogriješila jer sam u međuvremenu po tom pitanju sazrela i sad se brzo udajem...znači...meni je upalilo
Chloe k is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2008., 02:36   #91
kako god bilo-ne zalim jednu sekundu svega sto je bilo od pocetka do kraja,pa makar interes totalno izbljedi do mogucnosti sljedeceg vidanja...ama ni jednu sekundu.a to je samo onda ako nesto,tj nekog silno zelis..i imas.narocito pod okolnostima koje sam ja imala..koje kao da su doslovno kazivale-ako nesto treba da bude,onda ce biti bez obzira na ista.i tako bjese.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:53.