Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2009., 10:33   #1
Da li seks mijenja sve?

Imam decka 2 mjeseca,za sad je sve super,on je pazljiv u svakoj situaciji,govori mi da je lud zamnom,da je sretan sto smo se upoznali i da bi htio nastavit ovu vezu..jos nismo spavali zajedno al neki dan bilo je doslo do toga i morala sam mu priznat da mi je prvi put iako mi nije bilo bas ugodno posto su mi 23 godine!Objasnila sam uglavnom svoje razloge i on je rekao da mu je drago i da je to sasvim ok.
Rekla sam mu da sam spremna sa njim i da cemo uskoro upustit i u seks.Frendica (koja ima iskustva)govori mi da seks mijenja sve i da cu vidjet uskoro njegove promjene ponasanja prema meni kad to obavimo,posto ona kaze takvi su muskarci,kad dobiju svoje mijenjaju se!
Htjela bi vas pitat,on je dosta iskusan,ja nisam,jel to jako utjece na seks?Jel htjela bi da mu bude strava i sve to al znam da nece tako ispast pa se bojim da bi se stvari mogle promijenit..Dali deci vise vole iskusne cure?Ima ko, koji decko koji je spavao s curom koja nije imala iskustva,sta oni misle,kako je proslo?!!! Dali onda seks mijenja sve?? heeeeeeelp
joan84 is offline  
Old 06.07.2009., 10:34   #2
Ne mijenja... ili ako i mijenja, mijenja u pozitivnom smislu...
LaTiTeA is offline  
Old 06.07.2009., 10:35   #3
prijateljica ti istinu zbori
poslije sexa vise neces biti nevina
edi_bosanceros is offline  
Old 06.07.2009., 10:38   #4
Za početak, prestani se opterećivati kakva ćeš biti. Budi svoja. I budi sigurna da to želiš. On će to prepoznat (bez obzira na iskustvo ili neiskustvo) i i pobrinuti se da uživaš u samom činu.

Da li seks išta mijenja? Ne. I dalje si to ti i dalje je to on.
__________________
Proud to be tolerant - plead to be ignorant.(nekad ili sad?)
Prosjecan is offline  
Old 06.07.2009., 10:42   #5
Quote:
joan84 kaže: Pogledaj post
.
Rekla sam mu da sam spremna sa njim i da cemo uskoro upustit i u seks.Frendica (koja ima iskustva)govori mi da seks mijenja sve i da cu vidjet uskoro njegove promjene ponasanja prema meni kad to obavimo,posto ona kaze takvi su muskarci,kad dobiju svoje mijenjaju se!
a na kojem uzorku je radila to istraživanje?
asdfgh is offline  
Old 06.07.2009., 10:47   #6
ma daj zajebi frendicu molim te...ona neka svoje frustracije, zbog negativnih iskustava i loših biranja frajera, liječi na nekome drugome...po meni mijenja ali na bolje....ako to želiš napraviti s njim narpavi pa kud puklo da puklo...i ako te jednom ostavi ili ti njega neće ti biti žao jer si to željela...nemoj niakda nešto raditi ili ne raditi zbog mišlčjenja okoline, frendice, dečka, forumaša itd...radi ono što ti želiš i kako ti osjećaš da bit rebala.....
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Old 06.07.2009., 10:47   #7
sama moraš procijenit dali to želiš ili ne,kod nekog to stvari mjenja na gore,a kod nekog na bolje,sam da se ne žališ onda ko ova u temi -nevina u 26 oj- za par godina
sretno
sisi_ is offline  
Old 06.07.2009., 10:48   #8
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
Ne mijenja... ili ako i mijenja, mijenja u pozitivnom smislu...
Istina

Ne mora značiti da ćeš u bližoj ili daljnjoj budućnosti ostati s njim, ali zbog tebe same i početka razumijevanja i otkrivanja potpuno novog doživljaja pogleda na svijet i osjećaje, kako sebe i svoga tijela, tako i potpuno novog shvaćanja riječi prave ljubavi prema nekome, ili ako hoćeš samo užitka koje ono pruža....

Pošto ti je prvi put natjeraj ga da potroši malo para na tebe

Uf, ponekad sam sebe iznenadim što sam pametan
ajd ne budali is offline  
Old 06.07.2009., 10:48   #9
daj se ne opterecuj s glupostima.

zajebi frendice. ako ti to zelis, onda je to jedini pravi razlog da to ucinis. ako ne zelis, nemoj. ako zelis, onda samo daj i uzivaj.
Zoey is offline  
Old 06.07.2009., 10:54   #10
Quote:
joan84 kaže: Pogledaj post
Imam decka 2 mjeseca,za sad je sve super,on je pazljiv u svakoj situaciji,govori mi da je lud zamnom,da je sretan sto smo se upoznali i da bi htio nastavit ovu vezu..jos nismo spavali zajedno al neki dan bilo je doslo do toga i morala sam mu priznat da mi je prvi put iako mi nije bilo bas ugodno posto su mi 23 godine!Objasnila sam uglavnom svoje razloge i on je rekao da mu je drago i da je to sasvim ok.
Rekla sam mu da sam spremna sa njim i da cemo uskoro upustit i u seks.Frendica (koja ima iskustva)govori mi da seks mijenja sve i da cu vidjet uskoro njegove promjene ponasanja prema meni kad to obavimo,posto ona kaze takvi su muskarci,kad dobiju svoje mijenjaju se!
Htjela bi vas pitat,on je dosta iskusan,ja nisam,jel to jako utjece na seks?Jel htjela bi da mu bude strava i sve to al znam da nece tako ispast pa se bojim da bi se stvari mogle promijenit..Dali deci vise vole iskusne cure?Ima ko, koji decko koji je spavao s curom koja nije imala iskustva,sta oni misle,kako je proslo?!!! Dali onda seks mijenja sve?? heeeeeeelp
sex nije jebena astronautika!ne želim biti primitvan ali sve šta tribaš napraviti je zabiti k**** u p**** i taj proces ponoviti 500-700 puta!
lažni branitelj is offline  
Old 06.07.2009., 10:54   #11
iskreno, puna mi je kapa jebanja djevica.

onda dodje netko i samo pobere vrhnje. ma jebite se svi.
__________________
FUCK YOU, I WON'T DO WHAT YOU TELL ME!!! MOTHERFUCKER!!! UGGH!!!
Mandrak is offline  
Old 06.07.2009., 10:56   #12
istina je! sve se mijenja! postat ćete bliskiji i sretniji.. konzumirate svoju vezu, što nije negativna stvar.

ipak, mislim da to sve ovisi o dečku, nisi dala dovoljno infomaicija za analizu tvog dragog
ali bitno je ono što ti osjetiš.. ako osjetiš da ti ne laže i da ono što kaže stvarno misli, nema dileme!
Uživajte i volite se!
__________________
Es el momento de ser una niña grande ahora ... Y muchas niñas no lloran ...
chichi... is offline  
Old 06.07.2009., 10:58   #13
Mišljenja sam da ti je frendica lažljivo, zlobno, govance od osobe.
U niti jednoj vezi taj prvi seks nije promjenio one koji s kojima sam se jebavala.
__________________
malo tolerancije nikog nije ubilo
nina williams is offline  
Old 06.07.2009., 11:00   #14
vezano za ovo gore: ....pssssss kolko sam ja djevica (koje to vise nisu bile) sjebo
__________________
FUCK YOU, I WON'T DO WHAT YOU TELL ME!!! MOTHERFUCKER!!! UGGH!!!
Mandrak is offline  
Old 06.07.2009., 11:01   #15
Quote:
lažni branitelj kaže: Pogledaj post
sex nije jebena astronautika!ne želim biti primitvan ali sve šta tribaš napraviti je zabiti k**** u p**** i taj proces ponoviti 500-700 puta!
Hmm.... prema nekim istrazivanjima sa seksom se krece sa prosjecno 17 godina. recimo da seksualni zivot zamre sa 60, sto je po meni dosta konzervativna procjena.

To nam daje 43 godine seksualno aktivnog zivota. Kada uzmemo tvoju brojku od ca. 500-700 puta i iskljucimo jos koji mjesec nejebice jerbo je to za ocekivati pogotovo u ranijoj fazi zivota, ostaje prosjek od 1 puta mjesecno da bi se tvoja kvota ostvarila.

Znajuci koliko lazni branitelji imaju slobodnog vremena mozemo doci do zakljucka da ti je seksualni zivot u totalnoj banani.

Nema na cemu...
__________________
Nikada ne vjeruj čovjeku koji laže
Partfiš is offline  
Old 06.07.2009., 11:06   #16
Relax!! Pa može definitivno promijeniti samo na bolje..
Pusti stereotipe o kojima ti prijateljica priča..

Nemoj se opterećivati time kakva ćeš biti.. Pa nerijetko i oni koji su iskusni, kad se prvi put upuštaju u seks sa novim partnerom/icom malo zakažu, ako se to uopće može tako nazvati.. Jer nitko nije isti, svako ima neku svoji tehniku, afinitete, želje..Pa dok se sve to skupa uskladi..Pa se može desiti nedovoljna opuštenost što do vodi do mlohave ćune i preuranjenog štrcanja..ili pevelike ukočenosti kod žena, i onda se ne miče iz misionarskog položaja.. Ako su partneri kompatibilni (vrlo često korištena riječ na ovom pdf-u ) ubrzo se usklađuju i seks postaje već od 2. puta sve bolji i bolji..

Zato se najmanje brini to što si djevica i da ćeš zbog toga zakazati..Nemoj se bezveze opterećivati time..Sigurno ni tvom dečku, koliko god bio iskusan, nije svejedno. Sve što će se promijeniti, kao što je već netko rekao, je to da više nećeš biti djevica..
Uživaj..

Bez brige, nije ti seks sad neka nuklearna fizika.. sve što ti treba je jaka volja i želja..Tad sve postepeno dolazi samo od sebe..

Zadnje uređivanje Zbunjevita :) : 06.07.2009. at 11:32.
Zbunjevita :) is offline  
Old 06.07.2009., 11:06   #17
Quote:
Partfiš kaže: Pogledaj post
Hmm.... prema nekim istrazivanjima sa seksom se krece sa prosjecno 17 godina. recimo da seksualni zivot zamre sa 60, sto je po meni dosta konzervativna procjena.
Izuzetno.
Sudeći prema stvarima koje mi je pokojna baka pričala, u staračkim se domovima ševe više nego u studentskim. Minimalna dob za ulazak je AFAIK 65 godina. 'Nuff said.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Old 06.07.2009., 11:07   #18
Quote:
Partfiš kaže: Pogledaj post
Hmm.... prema nekim istrazivanjima....
Nekako bih rekla da je s tih 500-700 puta mislio na "ubode" prilikom jednog seksa, a ne na pojedinačne seksualne odnose....
__________________
malo tolerancije nikog nije ubilo
nina williams is offline  
Old 06.07.2009., 11:10   #19
Quote:
Partfiš kaže: Pogledaj post
Hmm.... prema nekim istrazivanjima sa seksom se krece sa prosjecno 17 godina. recimo da seksualni zivot zamre sa 60, sto je po meni dosta konzervativna procjena.
curo požuri da nadoknadiš

Zadnje uređivanje LaTiTeA : 06.07.2009. at 11:35. Reason: quote
sisi_ is offline  
Old 06.07.2009., 11:14   #20
Quote:
joan84 kaže: Pogledaj post
Imam decka 2 mjeseca,za sad je sve super,on je pazljiv u svakoj situaciji,govori mi da je lud zamnom,da je sretan sto smo se upoznali i da bi htio nastavit ovu vezu..jos nismo spavali zajedno al neki dan bilo je doslo do toga i morala sam mu priznat da mi je prvi put iako mi nije bilo bas ugodno posto su mi 23 godine!Objasnila sam uglavnom svoje razloge i on je rekao da mu je drago i da je to sasvim ok.
Rekla sam mu da sam spremna sa njim i da cemo uskoro upustit i u seks.Frendica (koja ima iskustva)govori mi da seks mijenja sve i da cu vidjet uskoro njegove promjene ponasanja prema meni kad to obavimo,posto ona kaze takvi su muskarci,kad dobiju svoje mijenjaju se!
Htjela bi vas pitat,on je dosta iskusan,ja nisam,jel to jako utjece na seks?Jel htjela bi da mu bude strava i sve to al znam da nece tako ispast pa se bojim da bi se stvari mogle promijenit..Dali deci vise vole iskusne cure?Ima ko, koji decko koji je spavao s curom koja nije imala iskustva,sta oni misle,kako je proslo?!!! Dali onda seks mijenja sve?? heeeeeeelp
tvoja frendica mi zvuči kao da generalizira na temelju svog lošeg iskustva...

ti se sam opusti i posexaj se kad ćeš htjet
blondie? is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger