Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2011., 20:46   #21
lijecenje dijabetesa 1 i 2[hipo, hipo-hiper glikemija, hiperglikemija]

EMA1
-------
Vas nivo pisanja je ponizavajuci za Mene a tako i za medecinu -fitoterapiju, to je moj posao, a ne neke rekla -kazala. -------------
------------

Znam da su ljudi imali svaka negativna iskustva, i ja ti ne zamjerim na takvom nacinu pisanja. Tvoje osobno pravo.

A moje pravo je medecina -fitoterapija[skolovan sam, to mi je posao]
I vjeruj mi sretan sam sto ljudima mogu da pomognem.A kad ljudi vide rezultate normalno je da nagrade za posao.

Pa tako ako i tebi treba pomoc ucinicu, ili nekom tvome.
Bez obaveze prema meni.

Mozes pitati o dijabetesu 2 sto zelis,jer nisam iznijo svoj stav o dijabetesu 1.
fito is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 21:31   #22
Imam poriv da se javim na ovu raspravu,ako nekog uvrijedim ispricavam se unaprijed.Majka sam dijabeticara tipa 1, koji na zalost za sad nije izljeciv, u nadi da ce postati izljeciv. Vec se nekoliko godina borimo s tim i koliko sam upoznata (nikad dovoljno naravno) sa tip dijabetisa 2 koji je sam po sebi naplata loseg nacina zivota (stres,sok, brz nacin zivota,losa prehrana prekomjerna tezina...), mislim da samom kontrolom sto je samo po sebi tesko razumjem , drzati pod kontrolom,ono se moze izlijeciti,jer naime svjedokom sam par slucaja koja su uspijela dijab.2 svesti na normalu,tak da sumnjam da se bilo kakvim biljnim pripravcima moze govoriti kao o lijeku.
Ako netko tvrdi da moze izlijeciti (bez uvrede doticnom) mislim, da bi to bilo oglaseno na sva zvona,jer nevjerovatno je koliko danas postoji dijabeticara tipa 1 i 2 koji pokusavaju naci lijek.
Nemojte se uvrijediti EMA 1,al toliki su se javljali pokusavajuci uvjerit u svoja ljekovita bilja i pripravke,da to prosto zvuci samanski,kako rekoh bez uvrede al moje misljenje da vase bilje lijeci ovaj tip2 malo mi ne drzi vodu,vjrujem da mozda pomaze odrzavat svojevrsnu granicu kontrole al ne i izljecit,jer svaki organizam je jedinstven a kako znamo da i svaki lijek il terapija ne pomazu na isti nacin svakome,pa tako i vase bilje
tajnaT is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 22:28   #23
fito- moj način pisanja je izravan. Ne pišem općenito, ne okolišam, pitala sam te sasvim otvoreno u ne samo jednom postu da opišeš kako, što i na koji način djeluje.
Zašto je to tebe uvrijedilo, mogu samo doći do zaključka jer sam te izravno pitala dali se reklamiraš, koja ti je cijena i dali stojiš iza svojih tvrdnji.

Ono što kao čitaoc tvojih postova mogu zaključiti je da pišeš vrlo nepovezano, na direktna pitanja reagiraš obrambeno, a zašto - to samo ti znaš

Ako je moj post ponižavajući za tebe, onda nije lijepo u to obuhvaćati cijelokupnu granu fitoterapije, malo smanjiti ego
Ako želiš da ti netko obrati malo veću pažnju, onda sroči postove smisleno, a ne da izgledaju kao reklama.
Tvoji tekstovi su mi jako slični tekstovima koje sam čitala na drugom forumu...
Da, oprezna sam... i ja sam isprobala raznoraznih biljki koje "dokazano" liječe, to si pogodio.
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 22:37   #24
tajnaT - biljnim pripravcima (čajevi koji u svom sastavu imaju biljke koje dokazano smanjuju šećer, pospješuju iskorištavanje inzulina itd.), uz odgovarajuću prehranu i tjelovježbu, možemo držati dijabetes 2 pod kontrolom (bar neko vrijeme), ali sve dok nam gušterača funkcionira.

Nisam uvrijeđena - što ti je
Samo su mi postovi koji su mi upali u oko nepovezani, a autor lagano neozbiljan sa svojim tvrdnjama o izlječenju, a kao "školovan kojem je to posao" ne može/želi/hoće objasniti mehanizam na koji se to izlječenje događa.
Što me naravno dovelo do zaključka da niti neće to objaviti besplatno.
Ja sam svoj dijabetes i štitnjaču "koja šteka" zaradila u trudnoći. U ovih par godina, ima malo stvari koje nisam isprobala, ali još uvjek i dalje tražim.
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 01:03   #25
lijecenje dijabetesa 1 i 2[hipo, hipo-hiper glikemija, hiperglikemija]

GOSPODO
EMA 1 i TAJNAT
------------------
Ja u svojim pisanjima i lijecenju dijabetesa interesuje me samo rezultati.
Ne zelim nikoga da ubjedjujem niti mi je to namjera.
Znaci mozemo se ubjedjivati , ali za to nema potrebe. Ja, iznosim svoje misljenje, svoj stav, imam pravo [medecionar -fitoterapeut] da li ce neko to prihvatiti, osporavati, hvaliti to je sve normalno , a nije samo jedno normalno [da ne navodim sta]

I standardna medicina i fitoterapije dvoume se sta je sta.Od Indije, kine, Rusije , EU, Madras, Kube, -sta je sta u lijecenju dijabetesa, uzroku, lijekovima, i ljekovitom bilju, i drugih metoda lijecenja dijabetesa.Od razlicitih vrsta biljaka,navescu [aziskiginseng, cimet, gorka dinja, , ginko, morski krastavac, hrom,lucerka, i tako dalje Da li vi znate koji je efekat dijeljovanja toga ljekovitog bilja. -- Ako covjek nezna nemoze osporavati, ni bilje ljekovito ni nauku, a i nema pravo na to. Moze jedino da nekupi taj proizvod, ako zeli . Ipak je neko ulozio znanje istrazivanje u to. Ili kod standardne medicine da pije lijekove za diabetes 2 i tu je neko ulozio znanje , istrazivanje. A ne moxe se reci nije to nista-to je najlakse nista ne kosta.

Tako i ja kazem
dijabetes 2 se moze izljeciti i kontrolisati ljekovitim biljem.Tu su dvije rjeci i treba ih razumjeti [od cega je dobijo bolestnpr stres.., kakva mu je jetra[lipidni status, da li ima ostecenje pankreasa, koliko godina ima bolest,da li je pocetak dijabetesa , da li je u pocetnoj fazi, sve kad se kaze onda se zna nesto.

STa je to ako neko ima secer 7,8, 9 . 10 .. pa mu secer se vrati u normalu uz ljekovito bilje .kako bi vi to nazvali, A da ne pricam o posljedicama dijabetesa.

Ako je neko imao secer 2,3 pa se vratijo u normalu sta je to

Ili ako je neko imao predkomna stanja pa nema vise[ja znam kako to izgleda jer sam gledao takve ljude .

Ili ako neko ima secer 7,8.9 a sve jede normalno , mislim ugljenohidrate i meso samo popije caj ko vodu . kako bih to nazvali.

JA nemam razloga da napadam , niti da se ljutim , ja samo vrsim analize .

Vrlo rado cu odgovoriti na svako pitanje bilo pozitivno ili negativno.
A dijabetes je vrlo , vrlo slozena bolest i treba se boriti .

A bez razlicitih misljenja nema ni napretka

Za EMU1 vrlo rado cu ti pomoci pa onda donesi zakljucak , ako zelis
Bez ikakve obaveze prema meni[samo napisi odkad imas diabetes, vidim stitnjaca znaci jetra je mali problem-stres,

Zadnje uređivanje fito : 06.07.2011. at 01:44.
fito is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 09:48   #26
Vidiš, ovaj post je dosta smislen.
Navedene biljke su poznate u svom djelovanju, mislim da sam negdje pročitala i o njihovoj kontraidiciranosti. Naravno, taj dio prepuštam ovlaštenoj osobi

Ajmo "obradit" mene

Dijabetes imam od 2007 godine, otkriven u trudnoći. Lječen inzulinom, a kasnije tabletama.
Hipotireoza dijagnozirana kasnije, ali po stanju na uzv štitnjače, endokrinolog zaključuje da je i ona već u problemu godinama.
Da, stres je sastavni dio mog života.

p.s.
ako sam mogla pit naklorit, mogu i još jedan čaj
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 14:32   #27
lijecenje dijabetesa 1 i 2[hipo, hipo-hiper glikemija, hiperglikemija]

EMA 1
-------
Tvoj uzrok stitne zlijezde [problema] je u jetri.neznam samo koju imas t3 t4.
a neznam da li imas s spoljne ili unutrasnje strane.Probblem je lipidni status u jetri.Sigurno si pila ljekove na bazi hemiskog joda. A efikasniji je iz prirode. i da li si prilagodila malo ishranu.

A taj stres se odrazio i na visinu secera u trudnoci.[trudnicki dijabetes.]

Radeci sigurno analize pankreasa pametan je taj doktor sto te skinuo s inzulina. Znaci nije doslo po mojoj procjeni do ostecenja pankreasa [b celija]
Jer kod inzulina zavisi i koliko je postotak ostecenja pankreasa[ako je ostecen]
Sigurno si imala u trudnoci preko 10 jedinica.Znaci odlicno je sto te vratijo na tablete.
Reci mi koliko jedinica secer imas [npr.7,8;9;10 i kakva su ti varairanja , povisenja, secera,otprilike prije jela , poslije, kad uzmes terapiju lijekova..-jednostavno kazi
koje doze lijeka koristis[ mislim tableta dnevno]

Pa cu iznjeti svoje misljenje,

Zadnje uređivanje fito : 06.07.2011. at 15:17.
fito is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 09:48   #28
evo mene.
možda je primjereniji pp za ovo naše dopisivanje.. hm?

dakle.
štitnjača - pijem eutirox 50 (sintetski hormon štitnjače) 1x
imam povišen tsh (t3 i t4 su u granicama normale).
doktor me skinuo sa inzulina jer sam rodila U trudnoći liječenje dijabetesa provodi se isključivo inzulinom.
Da u trudnoći je prelazio 10, inzulinom se kretao između 4-6.
Sada tabletama, se kreće od 7-13 i to nakon što mi je ukinut avandamet (imala sam smetnje sa srcem zbog njega), ali nikako da pronađemo adekvatnu terapiju. sa avandametom kretao se od 3-7.
najveći problem mi je prvi jutarnji na tašte i on je u toku dana i najviši (kreće se od 10-13, danas recimo mi je bio 11, jučer u jutro 10).
Nekakav prosjek - prije jela cca 7-8, poslije jela 8-10 ( to je u zadnjih 6 mjeseci)
Terapija za dijabetes
gluformin od 1 gr 2x
januvia od 100 1x
eto, to bi bilo to.

prehrana je još od trudnoće (u kojoj sam dobila 3,5 kg), ista, tj. smanjena za 600 kcl, tako da se radi o 1000 - 1200 kcl dnevno.
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 19:59   #29
lijecenje dijabetesa 1 i 2[hipo, hipo-hiper glikemija, hiperglikemija]

EMA1
-------
moze i na pp ako zelis primjernije je, samo da jos iznesem svoj stav

Eutirex-tireoidni hormon
gluformin--monoterapija, snizava nivo glikemije za 1.5 posto
mogu se javiti gastro tegobe
januvia- najnoviji lijek za visok secer,kazu medju boljima

Normalno inzulin si primala u trudnoci radi povisenja secera, ili koristi se metaforin po standardnoj medicini da ne dodje do potencijal fetalnih ostecenja.

Fitoterapija[ljekovito bilje]
misljenje-po lijekovima , a i po fitoterapiji tvoj Uzrok svih problema
[stitna, visi secer - hiper ] je kao sto sam rekao u proslom postu JE U JETRI.

MOJ metod lijecenja fitoterapijom [ ljekovitim biljem ]
------
1. Moju mjesavinu ljekovitog bilja pije se u obliku caja.
Pije se tokom dana, prije jela, posle jela, nema nista odredjeno , znaci pije se kad se stigne [prosto receno kao voda], a najbolje vise puta po manje dnevno.
Samo ima odredjeno koja kolicina[ npr.1 l tokom dana].

2.Mjesavinu caja dajem na 30 dana
Ja nisam od onih da kazem moras piti 2,3, 4 ili godinu dana da bi vidjela prve rezultate kontrolom hba1c-kontrolom krvi

3.dijelovanje i rezultati u prvih 30 dana[ iz iskustva]
od 3- 20 dana treba da dodje do stabilizacije visokog secera, tj da nema oscilacija , povecanja secera, prije jela poslije , tokom dana.

Znaci secer se stabilizira na normalnoj granici 6-7 .mjerodavno je kontrola secera hba1c.

-Da li ce doci do izljecenja, do kontrole sigurno kontrolise nivo secera
Do izljecenja odlucuju faktori[trajanja dijabetesa, da li je doslo do ostecenja jetre, ili pankreas vrlo vazna uloga koji je postotak ostecenja,predhodnog nivoa lijecenja, ali u svakom slucaju , kontrolise visinu hiper glikemije[konzumiranjem]. Znamo da jetra ima mogucnost regeneracije, da li ima pankreas[ ostavljam pitanje otvoreno.]

== Pitaj sta nije jasno odgovaram
fito is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 09:43   #30
fito - ja ne mogu usporediti ove tvoje zadnje postove i one prije.
Pohvale.
Svakako pp.
Ako je potrebno samo mjesec dana da bi se šećer normalizirao, pa to nije uopće dug period.
Prvu sljedeću kontrolu hba1c imam u 9 mjesecu... da se okušamo?
Ja sam hrabra


Mješavinu čaja za dijabetes (vjerujem da ih ima više vrsta), pila sam i ranije, smanjivao mi je vrijednost, ali ništa značajno.
A što se tiče želudčanih tegoba.... nisam mogla spavati od bolova dok nisam otkrila bioenergiju, ali da, uništavaju mi želudac, nije ni januvia ništa bolja po tome.
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 23:44   #31
lijecenje dijabetesa 1 i 2[hipo, hipo-hiper glikemija, hiperglikemija]

Prema podacima SZO[svjetske zdrastvene organizacije Diabetes je proglasena Epidemiska bolest covjecanstva. Sva rodjena dijeca od 2000 godine svako trece djete
imace diabetes.Najbogatije ekonomski sile svjeta Amerika svaki treci stanovnik ima diabetes ili preddiabetes,Kanada isto tako, Saudiska Arabija 90 Posto stanovnistva ima ili pred-diabetes, Indija svaki treci stanovnik.Evropa vec prelazi dvanest do petnaes posto na broj stanovnika.Balkanske zemlje isto tako.Sta ce ovo znaciti za industriju, razvoj odredjene zemlje, za zdrastvene fondove i za obicnog covjeka-prosudite sami.

A posljedice diabetesa su jos gore od neuropatije, nefropatije, srca, krvotoka , jetre, oci -zavisi sve od razvoja bolesti i nacina ljecenja.
Covjek u svom ljecenju mora prijmeniti sve metode kako konvencionalne medicine , tako i fitoterapije [lekovitog bilja], kako nebi doslo do razvoja POSLEDICA diabetesa.I ostalih metoda u lijecenju , znaci mora biti informisan , i traziti najbolji nacin da se rijesi te bolesti.
Samo informisan covek koji nije opterecen nacinom ljecenja moze da rjesava svoj problem., i da trazi sta je najbolje za njegov organizam, I Samo da ga interesuju rezultati, tj izlijecenje i kontrola diabetesa. A ne cekati da se razvije u posljedice. I primjeniti sve metode lijecenja bez obzira kako se nauka zvala radi sebe , svoga zdravlja i ne cekati da neko drugi rijesava njegov problem

- U lijecenju dijabetesa 2 visok nivo secera[hiper]. Mora se znati sastav, dijelovanje , i efekat dijelovanja, vrijeme da se vide prvi rezultati kontrolom .krvi hba1c.

efekat dijelovanja ljekovitog bilja , koliko ja znam od cimeta, ginkga, crni kumin ,morski krastavac , lucerka, djumbir ,hibiskus, hrom, maslinov list, koenzim q10 ..... i mnogi drugi , poznati su i sa interneta i izostalih novina .. je od o,oo7 posto maximalno 10posto. znaci efekat je mali na visinu secera u krvi.

Bez obzira koliko kontrolisao nivo unosa ugljenohidrata ili lijekovi standarne medicine , ili ove biljke[efekat dijelovanja, na organizam] uvjek su moguce oscilacije secera prije jela, poslije jela, tokom dana,i uvjek ostaje problem visokog secera i sto je najgore ostaju POSLEDICE dijabetesa [neuro, krvotok , srce, i bolest se dalje razvija ka jos vecim posljedicama......] Mora se organizam spasiti da ne dodje do posljedica dijabetesa.

Kazu uzrok dijabetesa 2 je poremecaj karbohidrata. To je jos misljenje iz 19 vijeka. Da li je ovo misljenje zastarilo, pogresan pristup dijabetesu
Prema najnovijoj teoriji strucnjaka , prakticara ,oni iznose svoje misljenje da je problem dijabetesa 2 PROTEINI.

Znaci poremecaj proteina krvni secer u energiju se nemoze da pretvori.Regulacijom proteina, snaga , energija se vraca tj. secer se vraca u normalu. Znaci uloga proteina da prenesu energiju preko receptora do celija stanica.
Da li je ovaj i stav ispravan pokazace vrijeme , u lijecenju dijabetesa 2. Vjerojatno ovdje ima istine . Prosto receno zasto dijabeticar 2 kada ima visok secer ili dijabetes 1 ima manje snage energije,



Nastavicu o dijabetes 2 [hiper- visok secer. i metode lijecenja ljekovitim biljem, rezultati, vrijeme prvih rezultata, da li je izljeciv dali se moze kontrolisati ljekovitim biljem.i uzrocima[posljedice znamo], Medode Lijecenja FITOTERAPIJOM .

IZNJECU SVOJ STAV < METOD _NACIN O IZLJECIVOSTI I KONTRLOLI
DIABEtESA 2 MOJOM METODOM
---------------------------------------------------
ovo je istina nije laz , niti forumska prevara, sto kazem stojim iza toga.
fito is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 23:59   #32
Dijabetes se već 30-ak godina liječi bioterapijom po metodi Zdenka Domanačića. Alternativno liječenje te bolesti nije ništa novo na ovim prostorima...
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 02:25   #33
lijecenje dijabetesa 1 i 2[hipo, hipo-hiper glikemija, hiperglikemija]

Osobno se divim ko se bori protiv te bolesti, i prihvatam sve metode lijecenja
-----------
Sto se tice alternativnog lijecenja na ovim prostorima

Moje pitanje;

Kod hipoglikemkije nizak [nivo secera], padanje u predkome, kome vise puta dnevno kod dijabetesa 1 , a i kad je nizak secer kod dijabetesa 2 ispod 2 mmol '

Pitanje ;da li u toj alternativi ili na ovim prostorima postoji i da li ko moze reci od danas nema vise takvog stanja padanja u kome[znaci direktna pitanja , a tako i odgovor.========================================== ======
---------------------
Pa cu ja iznjeti svoj stav , a imam jos pitanja
fito is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 14:06   #34
lijecenje dijabetesa 1 i 2[hipo, hipo-hiper glikemija, hiperglikemija]

Osobno se divim ko se bori protiv te bolesti, i prihvatam sve metode lijecenja


ashwinikumaras
----------------


Sto se tice alternativnog lijecenja na ovim prostorima

Moje pitanje;

Kod hipoglikemkije nizak [nivo secera], padanje u predkome, kome vise puta dnevno kod dijabetesa 1 , a i kad je nizak secer kod dijabetesa 2 ispod 2 mmol '

Pitanje ;da li u toj alternativi ili na ovim prostorima postoji i da li ko moze reci od danas nema vise takvog stanja padanja u kome[znaci direktna pitanja , a tako i odgovor.========================================== ======
---------------------
Pa cu ja iznjeti svoj stav , a imam jos pitanja
fito is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 21:35   #35
Quote:
fito kaže: Pogledaj post

Pitanje ;da li u toj alternativi ili na ovim prostorima postoji i da li ko moze reci od danas nema vise takvog stanja padanja u kome[znaci direktna pitanja , a tako i odgovor.========================================== ======
---------------------
Bioterapiju "ne zanima" na koji se način bolest manifestira kod pacijenta i tretira je uvijek na isti način. Dakle, bez obzira na padanje u komu ili ne, bioterapija polučuje rezultate. Pod pretpostavkom da bioterapiju izvodi kvalitetan terapeut!

Osobno cijenim fitoterapiju i smatram da je to jedan od drevnih i učikovitih načina prirodnog liječenja. Ako se radi o zaista kvalitetnom travaru.
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 16:08   #36
lijecenje dijabetesa 1 i 2[hipo, hipo-hiper glikemija, hiperglikemija]

fito kaže: Pogledaj post

Pitanje ;da li u toj alternativi ili na ovim prostorima postoji i da li ko moze reci od danas nema vise takvog stanja padanja u kome[znaci direktna pitanja , a tako i odgovor.========================================== ======
---------------------
ashwinikumaras kaze;pogledaj post

Bioterapiju "ne zanima" na koji se način bolest manifestira kod pacijenta i tretira je uvijek na isti način. Dakle, bez obzira na padanje u komu ili ne, bioterapija polučuje rezultate. Pod pretpostavkom da bioterapiju izvodi kvalitetan terapeut!

Osobno cijenim fitoterapiju i smatram da je to jedan od drevnih i učikovitih načina prirodnog liječenja. Ako se radi o zaista kvalitetnom travaru.


ODgovr fito;

Postovani
Ja u svojiim pitanjima, a tako i u odgovorima [samo direktno da li moze ili ne moze, i nema trece, tako je kod dijabetesa.

A bijo neko bioterapeut ili fitoterapeut ili bilo koja druga metoda lijecenja , ako nema odgovora i svoj stav u lijecenju [znaci da zna svoj posao,djelovanje , vrjeme , rezultati svoga lijecenja npr kod dijabetesa 2, niskog , visokog secera , predkome, kod dijabetesa 1, hipo - hiper glikemije, hiper glikemije..]

Ja od Vas nisam dobijo odgovor na moje pitanje.

Znaci niko nema pravo da se krije iza bioterapije ili fitoterapije ako NEZNA posao, Onda mi to vise lici na reklamu , nekoga ili necega .Bio fitoterapeut ili
bioterapeut.

A dijabeticar trazi rezultat, a ne teorije o fitoterapiji ili o bioterapiji


To je moj stav. [ SAMO REZULTAT I VRJEME , nista drugo.,
[ a drugo mi lici na reklame i uzimanje para , kod bolesti diabetesa]


Iako sam ja medecionar-fitoterapeut ja imam kriticki stav.
fito is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 16:27   #37
]fito kaže: Pogledaj post

Pitanje ;da li u toj alternativi ili na ovim prostorima postoji i da li ko moze reci od danas nema vise takvog stanja padanja u kome[znaci direktna pitanja , a tako i odgovor.========================================== ======
---------------------
ashwinikumaras kaze;pogledaj post

Bioterapiju "ne zanima" na koji se način bolest manifestira kod pacijenta i tretira je uvijek na isti način. Dakle, bez obzira na padanje u komu ili ne, bioterapija polučuje rezultate. Pod pretpostavkom da bioterapiju izvodi kvalitetan terapeut!

Osobno cijenim fitoterapiju i smatram da je to jedan od drevnih i učikovitih načina prirodnog liječenja. Ako se radi o zaista kvalitetnom travaru.


ODgovr fito;

Postovani
Ja u svojiim pitanjima, a tako i u odgovorima [samo direktno da li moze ili ne moze, i nema trece, tako je kod dijabetesa.

A bijo neko bioterapeut ili fitoterapeut ili bilo koja druga metoda lijecenja , ako nema odgovora i svoj stav u lijecenju [znaci da zna svoj posao,djelovanje , vrjeme , rezultati svoga lijecenja npr kod dijabetesa 2, niskog , visokog secera , predkome, kod dijabetesa 1, hipo - hiper glikemije, hiper glikemije..]. Za mene to niie ni bioterapeut ni fitoterapeut, ili homeopata ili neki drugi metod lijecenja,

Ja od Vas nisam dobijo odgovor na moje pitanje.

Znaci niko nema pravo da se krije iza bioterapije ili fitoterapije ako NEZNA posao, Onda mi to vise lici na reklamu , nekoga ili necega .Bio fitoterapeut ili
bioterapeut.

A dijabeticar trazi rezultat, a ne teorije o fitoterapiji ili o bioterapiji


To je moj stav. [ SAMO REZULTAT I VRJEME , nista drugo.,
[ a drugo mi lici na reklame i uzimanje para , kod bolesti diabetesa]


Iako sam ja medecionar-fitoterapeut ja imam kriticki stav.
fito is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 16:44   #38
Odgovor je tu ali ga treba pročitati sa razumjevanjem... Dakle, da se ponovim, bioterapija polučuje rezultate u bilo kojoj fazi i tipu dijabetesa bez obzira na manifestaciju bolesti, ako je terapeut kvalitetan.
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 18:15   #39
@Fito: postovi su ti previse nepregledni i nerazumljivi. Kad nekog oces kvotati npr jednostavno kliknes na tipku quote. AKo zelis posebno izdvojiti dio posta kvotanjem selektiras ga i stisnes https://www.forum.hr/images/editor/quote.gif ili rucno napises [ QUOTE ] na pocetku i [ / QUOTE ] na kraju tog djela teksta, bez razmaka unutar zagrada.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 19:28   #40
lijecenje dijabetesa 1 i 2[hipo, hipo-hiper glikemija, hiperglikemija]

Beljki
Da Grin Ivl
--
... Hvala, na objasnjenju, savjetu
--------------

TEMA
lijcenje dijabetesa 1 i 2[hipo, hipo-hiper glikemija, hiperglikemija]
fito is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:55.