Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2006., 10:09   #41
Quote:
alexxx kaže:
koliko znam, u tantričkom seksu je muški orgazam bez ejakulacije, tako da se organizam ne umori, i on može nastaviti dalje.
Upravo tako. Mada nisam znao da se zove tantrički. Odjednom su svi počeli filozofirati, a zna se gdje je filozofija, tu nema jebavanja.
Ejakulacija izvlači energiju iz muškarca, i to je problem za nastavak sexa ako nisi u top formi. Odgođenim orgazmom muškarac može da se dovede u stanje orgazma bez ejakulacije, i da nastavi sexanje do trenutka kada će bukvalno explodirati. E, to ja zovem svršavanje!
__________________
Ko pročita, otpala mu kita.
Ramzes is offline  
Old 18.07.2006., 10:20   #42
Quote:
Ramzes kaže:
Upravo tako. Mada nisam znao da se zove tantrički. Odjednom su svi počeli filozofirati, a zna se gdje je filozofija, tu nema jebavanja.
Ejakulacija izvlači energiju iz muškarca, i to je problem za nastavak sexa ako nisi u top formi. Odgođenim orgazmom muškarac može da se dovede u stanje orgazma bez ejakulacije, i da nastavi sexanje do trenutka kada će bukvalno explodirati. E, to ja zovem svršavanje!
nisam baš siguran da se baš bukvalno radi o pravom orgazmu gdje nema ejakulacije. radi se o tome da nakon što stekneš iskustvo i neku kontrolu nad mišićima koji okružuju prostatu, možeš dosta vremena povesti u fazi "prije samog svršavanja" ... što je predivno ali ipak nije kao orgazam. onaj drugi dio tantre koji baš nisam spominjao je "cirkuliranje energije"... tj. prostata se nalazi blizu donjeg dijela stupa lešne moždine, a tamo se po tantri stvara energija, izvor.... tako da recimo kroz pola sata "pumpanja" prostate odbiješ osijećaj prokrvljenosti energijom cijele leđne moždine... i onda ima neki trenutak kada ti se užari što bi rekli čak i čelo... i onda treba svršiti. postoji točka na pola puta korijena penisa i analnog otvora gdje se može stisnuti pri ejakulaciji, kao, vraća se energija u organizam ali to je slabo.... čak i sami tantrici to kažu i ne pojačava pretjerano orgazam.. i opet potrošiš 80% enerije. Cilj tantre nije da nema ejakulacije... već kako oni kažu to je za one muškarce koji imaju problema sa regeneracijom energije nakon seksa... ako netko nakon seksa pola sata je opet fit i može funkcionirati tantra mu nije nužna... čak se i preporuča nakon par odnosa gdje nema ejakulacije ispraznitii
 
Old 18.07.2006., 10:29   #43
kod muških, pogotovo ako su navili da im svaki spolni odnos završi ejakulacijom, može postati frustrirajuće ako imaju više učestalih odnosa kod kojih nisu pošteno vulgaris muški svršili... navika je navika. ona točka na pola puta anala i korijena, neki je zovu muškom g točkom, od milijun dolara itd.... ali od toga ništa, to je mit... barem što se tiče čuvanja energije... sa stanovišta tantre ta točka služi da se prisilno dio sperme odvede u mokraću ili tako nešto pa da se tako dijelom apsorbira dio hranjivih tvari ali to je vrlo vrlo slabi po mome iskustvu. dok zapadnjaci tu g točku gledaju kao točku pojačanog užitka pri orgazmu. ali ako hoćete uživati prilikom orgazma si stiskajte prostatu prstom, ili partnerica ako nije gadljiva
 
Old 18.07.2006., 10:32   #44
pritiskom na mušku g točku ustvari prilikom kod pražnjenja prostate stvarate pritisak na nju jer sjeme nemože odlaziti (barem ne tako brzo kao inače)... stvarate kontra pritisak... ali poanta je na "fino" bez prljanja prstiju masirati prostatu... ali nije niti približan osijećaj kao kada osjetite prostatu pod prstom
 
Old 18.07.2006., 11:11   #45
Quote:
MIS kaže:
nisam baš siguran da se baš bukvalno radi o pravom orgazmu gdje nema ejakulacije. radi se o tome da nakon što stekneš iskustvo i neku kontrolu nad mišićima koji okružuju prostatu, možeš dosta vremena povesti u fazi "prije samog svršavanja" ... što je predivno ali ipak nije kao orgazam.
Baš tako. Dok sam čitao tvoj text, shvatio sam da ustvari svo vrijeme vršim pritisak na prostatu kada hoću da odgodim ili produžim orgazam.
Ma bitno da se kara kako god! Ali da baš ne bude 10 min. Rađe bih vrijeme potrošio pecajući u tom slučaju.
__________________
Ko pročita, otpala mu kita.
Ramzes is offline  
Old 18.07.2006., 11:18   #46
Quote:
Ramzes kaže:
Baš tako. Dok sam čitao tvoj text, shvatio sam da ustvari svo vrijeme vršim pritisak na prostatu kada hoću da odgodim ili produžim orgazam.
Ma bitno da se kara kako god! Ali da baš ne bude 10 min. Rađe bih vrijeme potrošio pecajući u tom slučaju.
da.... samo što u tantri, budući kada mišićima stežeš i otpuštaš prostatu osijetiš kao da ti se "penje" energija kroz leđnu moždinu (trnci)... u tantri to onda povezuju sa čakrama itd.... ali to je druga filozofija tantre, to ti netreba za čistu seksualnost. Nešto kao i joga, imaš više tipova, čisto fizikalnu (hatha) i ostale koje se igraju čakrama.
Kada osjetiš da ti je prostata "puna", napraviš par kontrakcija prostate (mišića)... što bi tantrici rekli podigneš eneriju u energetskom stupu... ako si iskusniji to možeš bez prestanka penetracije, a ako ne staneš na trenutak, i nakon 30 sekundi ili više/manje opet nastaviš sa peentracijom
 
Old 18.07.2006., 16:03   #47
Quote:
MIS kaže:
da.... samo što u tantri, budući kada mišićima stežeš i otpuštaš prostatu osijetiš kao da ti se "penje" energija kroz leđnu moždinu (trnci)... u tantri to onda povezuju sa čakrama itd.... ali to je druga filozofija tantre, to ti netreba za čistu seksualnost. Nešto kao i joga, imaš više tipova, čisto fizikalnu (hatha) i ostale koje se igraju čakrama.
Kada osjetiš da ti je prostata "puna", napraviš par kontrakcija prostate (mišića)... što bi tantrici rekli podigneš eneriju u energetskom stupu... ako si iskusniji to možeš bez prestanka penetracije, a ako ne staneš na trenutak, i nakon 30 sekundi ili više/manje opet nastaviš sa peentracijom
Svaka ti dala za ova objašnjenja! Vjerovatno da sam mlađi da bih se bacio na praktikovanje istog, ali kako sam potrošio previše novaca na ribolovačku opremu, šteta da se ne koristi. A i ovako ženica ne može da drži korak sa mojim potrebama, pa moram praviti kompromise.
__________________
Ko pročita, otpala mu kita.
Ramzes is offline  
Old 18.07.2006., 17:34   #48
Quote:
MIS kaže:
Kada osjetiš da ti je prostata "puna", napraviš par kontrakcija prostate (mišića)... što bi tantrici rekli podigneš eneriju u energetskom stupu... ako si iskusniji to možeš bez prestanka penetracije, a ako ne staneš na trenutak, i nakon 30 sekundi ili više/manje opet nastaviš sa peentracijom
Nisam siguran da mogu/znam da kontrahujem samo prostatu.. Reci mi nesto vise o tim misicima/vjezbama.. (moze i na pm)
fante is offline  
Old 19.07.2006., 02:07   #49
Quote:
Mrs. T kaže:
Ja sam par puta uspjela "učiniti" da partnera uhvati strahovita vrućina i jaka tresavica cijelog tijela, i meni to se i nije činilo tako zastrašujuće, naime kada je došao k sebi se slatko nasmijao...tako da....iskreno rečeno, to mi je samo podiglo ego, jer sam bila zadovoljna sama sobom da sam to uspjela napraviti partneru....
Da, upravo ono sto je MIS pisao o dizanju energije po ledjnoj mozdini. Momku se ta energija koja te treba napuniti, nahraniti, zaglavila u tjemenu - zbog blokade. Mozete misliti koliko je zapravo jaka energija sperme.. Razorna, ocito. Tko zna sto se moglo desiti...Morala sam ga staviti u kadu s ledenom vodom i jos stosta.
Tako da Mrs T, super sto si bila zadovoljna sto si ga lagano udesila, vjerojatno ti je to simpa,ali u mom slucaju bi se vrlo vrjerovatno i ti pocela trest od muke i osjecaja bespomocnosti- srecom stvar se uspjela rijesiti.
snošaj is offline  
Old 19.07.2006., 13:54   #50
Quote:
fante kaže:
Nisam siguran da mogu/znam da kontrahujem samo prostatu.. Reci mi nesto vise o tim misicima/vjezbama.. (moze i na pm)
igrati se sa prostatom nema smisla ako u normalnim okolnostima ne možeš postići spolni odnos duže od par minuta (5).. to znači da imaš preosjetljivi penis. za to postoji niz suptilnih vježbi, ali najvulgarnije su najbolje.
ne znam kako bih ti to objasnio, ali penis može biti osjetljiv u području glave i u donjem dijelu.. ali te iznimno uzbuđuje stimulacija u donjem dijelu penisa onda se tu nećeš moći riještii osijetljivosti i ako želiš duže imati spolni odnos morati ćeš pribjeći vježbama sa prostatom. ako ti je penis prvenstveno osjetljivi u pobručju glave tada moraš poraditi na smanjenju osjetljivosti. najbolje ti je dovesti penis u stanje erekcije i onda ga "lagano" udradi (smo se ne ozljediti) nečim tipa ravnalom ili tako nečime. mislim da tantrici prakticiraju lupanje penisa u bedra, ali to ti je dugotrajniji postupak.
za to vrijeme možeš početi raditi i na prostati.... to ti već teže mogu opisati, ali reeci ovako.... počni prvo sa kontrakcijama analnog otvora i probaj ih zadržati što duže... i to ponavljaj... probaj u atlasu tijela naći mišiće "oko" prostate i prilikom vježbanja probaj si ih u početku vizualizirati... sa vremenom češ steći kontrolu nad svakim posebno... ne znam kako bih ti fizički opisao kakvi su i gdje ti mišići... moraš upoznati svoje tijelo
 
Old 19.07.2006., 13:58   #51
eh zaboravio još dodati
moraš smanjiti osjetljivost, tako da kada si u periodu pred orgazam imaš vremena bez zaustavljanja snojšaja sa mišićima isprazniti prostatu, tj. pogurati sjeme nazad a na da se to dogodi ejakulacijom. u suprotnom to nije seks ako svake minute staneš da odradiš vježbe... dok se ne ispraksaš ok, ali...
i da, mislim da ako imaš osjetljiviji donji dio penisa budeš u stanju doživljavati umnožene orgazme

isto tako, smanjenje osjetljivosti možeš postići i čestim seksom ili drkanjem što bi rekli... ali ovo ti je najbrži put

P.S. sori na tipfelerima, brzo pišem pa zato
 
Old 19.07.2006., 14:03   #52
Quote:
MIS kaže:
Ako ti je penis prvenstveno osjetljivi u pobručju glave tada moraš poraditi na smanjenju osjetljivosti. najbolje ti je dovesti penis u stanje erekcije i onda ga "lagano" udradi (smo se ne ozljediti) nečim tipa ravnalom ili tako nečime. mislim da tantrici prakticiraju lupanje penisa u bedra, ali to ti je dugotrajniji postupak.
Mene to jako zanima pa ako bi mi mogla preporučiti neku literaturu ilii nešto slično, dati još par savjeta možeš i na PM
__________________
Zelite reklamu? Javite se ovdje: [email protected]
Toto is offline  
Old 19.07.2006., 14:08   #53
ja sam inače muško

ha gledaj... ako se baviš jogom, hatha, biti će ti lakše... ako te zanima baš tantra, mislim da u zg ima par "učitelj" i možeš kod njih otići na par razgovora da te upute.. ne znam osobno niti jednog ali čuo sam da ih ima, raspitaj se. oni će ti puno bolje valjda opisati kako da ovladaš mišićima... možeš i preko joge ali je vjerojatno dugotrajniji je mislim da mali broj jogija poklanja tim mišićima pažnju. nakon određene faze samo fizičke joge, većina se počne igrati i sa energijama, religijom itd (upitno koliko je to spojivo sa zapadnim ačinom života a i zdravo), i onda dosta njih odbacuje seks
 
Old 19.07.2006., 14:12   #54
Ups my bed n čitam sorry

Mislio sam ako imaš iskustva kakvog da ga podjeliš, mislim da nebum išao na jogu ili tantru, ali idea mi se jako svidjela, a toko zna možda i probam
__________________
Zelite reklamu? Javite se ovdje: [email protected]
Toto is offline  
Old 19.07.2006., 14:49   #55
D kama sutra sam isprobavala, uvijek sam spremna za nekaj novo, imam srecu kaj sam gipka, pa su mi neke stvari bile zabavne koliko i lako izvedive, dok neke nisam mogla ni pogledati, a kamoli odraditi .
a kaj se tice tantra sexa, sve sam ja to proucila, frendica mi je poklonila knjigu, spremna sam, ali ne mogu partnera nikako nagovoriti...znate one muske spike, pa kaj budem ja jebao 2 sata, i 20 min mi je dosta da bude dobro kao i nakon 2 sata... uglavnom, ako usput imate savjet kak partnera nagovoriti, ja slusam...
agathaa is offline  
Old 19.07.2006., 17:40   #56
Ok,MIS,hvala puno! Idem da vjezbam..
BTW,agathaa,ja se dam nagovoriti..
fante is offline  
Old 21.07.2006., 12:12   #57
Quote:
agathaa kaže:
frendica mi je poklonila knjigu, spremna sam, ali ne mogu partnera nikako nagovoriti...znate one muske spike, pa kaj budem ja jebao 2 sata, i 20 min mi je dosta da bude dobro kao i nakon 2 sata... uglavnom, ako usput imate savjet kak partnera nagovoriti, ja slusam...
Promijeni ga.
__________________
Ko pročita, otpala mu kita.
Ramzes is offline  
Old 21.07.2006., 12:19   #58
Quote:
agathaa kaže:
D uglavnom, ako usput imate savjet kak partnera nagovoriti, ja slusam...
A cuj, sad si totalno sokirala covjeka.
Mislim sa 20 minuta odma na dva sata. Ne ide to bas tako lipa moja.
Postepeno mu gradi 'kondiciju' i zelju.
Grazia is offline  
Old 21.07.2006., 12:20   #59
Quote:
maestro kaže:
Gledajte nisam mislio samo na prakticiranje nekih vratolomnih polozaja.Navodno je odredjenim vjezbama moguce postici visestruke orgazme koji traju duze i jaci su od obicnog praznjenja.Takodjer navodno muskarci mogu seviti koliko hoce bez svrsavanja sto mi se cini zanimljivim ali ne znam koliko je to stvarno moguce jer bez obzira da li ti triba dvi ure ili deset min kad tad ipak moras izbaciti diverzante.
A što te spriječava da provjeriš u praksi?
Kumari is offline  
Old 21.07.2006., 12:22   #60
Pa nista vec pokusvam ali triba dosta odricanja i vjezbi pa me zanimalo vridi li.Ipak sam ja kao i svi navika na ono klasicno spricanje nakon seve.
__________________
Quote:
normalan nick kaže:
jebate led kume triba si ga ubit odma :mad:

ja iman pasa i volin životinje al baš zato ne mogu podnijet te glupe pse, to triba odma likvidirat bez puno filozofije.
maestro is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger