Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2007., 15:48   #121
Keune šampon?

Zanima me da li itko koristi onaj njihov šampon sa rozom oznakom, za tanku kosu i protiv ispadanja? Ne znam više koji da šampon kupim. Koristila gliss kur i osušilo mi kosu, koristila fructis-užas, dove- kosa masna svaki drugi dan, nivea da ne spominjem... I gledam jučer taj keune u dm-u ali da se prvo ovdje raspitam. Dali to išta pomaže? Tj, kakvi su dojmovi? Inaće imam tanku kosu, nije rijetka ali nije ni gusta... Htjela bih da to na nešto liči
light is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 23:29   #122
ja sam koristila njihove šampone i osobno nisma bila zadovoljna.ono kaj ti je njihovo dobro su one ampule za kosu i to je super.ja sma koristila onaj šampon za čestu upotrbu i nisam nikako bila zadovoljna.
crna555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 23:42   #123
John Frieda ti ima super šampone, imaš za tamnu i svijetlu kosu, fakat je super. Možeš ga kupit u Mulleru.
Zaara is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 00:39   #124
meni je bio njihov okej onaj ultra mild,i super mi je njihov leave in,a onaj so pure za 7okn a niš posebno niti je pomogao protiv peruti ni ništa
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 22:25   #125
Ja zadovoljn sa keune šamponom za masnu kosu. Najvažvije da ti ne iritira vlasišta, a da će ga izliječiti, to je već science fiction.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 15:30   #126
ja sam radila za keune (doduse ima vec podosta od toga, hocu reci od tada su izbacili dosta novih proizvoda)....neznam tocno puno o tom samponu, ali znam sljedece: da meni od njih odgovaraju samo ampule i nista drugo (eventualno farbe posto se kupuje hidrogen posebno sto ce reci da ga mogu birati, za razliku od smeca upakiranog u jednu kutiju u kojoj prodaju macka u vreci) i da su to profesionalni proizvodi koji se jednaki nalaze u frizerskim salonima i sirokoj potrosnji, sto nije slucaj s npr lorealom koji je u salonima i u dm-u sasvim razlicit....ovi u salonima su visoko dozirani, sto vrijedi i za keune, pa ako kupis taj sampon (malo su skuplji cini mi se) da znas da ti moze jako dugo trajati i stavlja ga se doslovno dvije kapi (suprotno uvrijezenom misljenju kosa se moze oprati i bez nekoliko katova pjene na glavi)
bojim se da ti i nisam puno pomogla, ali mozda nekom zatreba
ararita57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 16:31   #127
znaš šta..pošišaj se.kosa raste niš ti ne bude...ja bila ćelava i sad mi je kosa prejebeno dobra.ne trebaš na ćelavo samo pošišaj kako treba
third eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 18:25   #128
meni se ne svidaju njihovi samponi ali koristim pjenu za kosu za volumen,
odlicna je. svakom bi je preporucila.
bas stvarno da volumena, kosa mi super bude bas izgleda punije.
probaj stvarno je dobra.
Via is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 20:41   #129
Ja imam taj sampon odnedavno, i ako imas masnu kosu ne kupuj ga nikako, jer se masti u rekordnom roku. moje misljenje
leticia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 11:58   #130
Quote:
Hanna 01 kaže: Pogledaj post
Za smeđu boju dovoljno ti je 6%, nikako više od toga!
u čem je stvar s tim postocima,kaj ak npr. uzmem 9% ??
fakat ne kužim,možda je glupo pitanje...
__________________
Život je putovanje, a ne odredište.
Coco Vanilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 13:13   #131
evo oprala kosu dva puta, stavljam ga jako malo i dobro umasiram u vlasište, i jako mi je dobar. kosa ima više volumena, fino miriši (nježan neintezivan miris) i ne masti mi kosu uopće. za sada sam zadovoljna a vjerujem da će biti sve bolje
light is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 13:30   #132
za sampon ne znam jer ga nisam koristila.....koristila sam samo njihovo ulje u ampulama i nisam primjetila nikaj posebno

pogledaj si, medjutim, ovaj link.....ima nas jos sa problemima tanke kose

https://www.forum.hr/showthread.php?t=234848
__________________
"She was my North, my South, my East and West,
My working week and my Sunday rest"
Una67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 19:52   #133
imala sam šampon za suhu i oštećenu kosu i nakon njega mi je kosa izgledala suše i oštećenije nego ikad prije.
meni je dobra ona maska za kosu, dođe 10 kn u dm-u.
K Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 22:25   #134
Meni je taj Keune šampon napravio perut

Sta fali Fructisu? Meni on nekako najvise odgovara
__________________
klinci u kvartu me zovu "droga"
-TheZerg- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 12:58   #135
jučer se pofarbala u keuneovu čokoladno smeđu.. predivna je boja!!!!
__________________
Život je putovanje, a ne odredište.
Coco Vanilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 15:25   #136
Quote:
Coco Vanilla kaže: Pogledaj post
jučer se pofarbala u keuneovu čokoladno smeđu.. predivna je boja!!!!
Ja sam se prošlu nedjelju ofarbala s njihovom srednje smeđom,isto sam zadovoljna makar mi je malkice povukla na crveno.U biti sam konstantno imam taj crveni odsjaj,nikako ga se riješit.Ali,farba je stvarno ok,i kosa mi je sjajna.Koristit ću opet,možda neku drugu nijansu,a možda čak i istu
Ticia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 22:34   #137
Quote:
Ticia kaže: Pogledaj post
Ja sam se prošlu nedjelju ofarbala s njihovom srednje smeđom,isto sam zadovoljna makar mi je malkice povukla na crveno.U biti sam konstantno imam taj crveni odsjaj,nikako ga se riješit.Ali,farba je stvarno ok,i kosa mi je sjajna.Koristit ću opet,možda neku drugu nijansu,a možda čak i istu
meni je crveno(ali stvarno jaaako blago crvenkasto) povukla samo na izrastu gdje je baš moja kosa(zbog prokletog crvenog pigmenta koji imam), tak da ću se sad malo redovitije morat farbat ali definitivno opet keune!!!
Sad sam počela koristit i njihovu masku i dobra je,stvarno!!
__________________
Život je putovanje, a ne odredište.
Coco Vanilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 13:09   #138
Čula sam da postoji njihova neka zelena farba koja ubija to prokleto crvenilo.Kao umiješaš malu količinu u farbu.Ima navodno u njihovom dućanu.Možda ću to probati idući put.Makar bi mi možda pametnije bilo da se jednostavno pomirim s tim crvenilom i gotovo
Ticia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 22:08   #139
zasad mogu samo pohvalit ampule,masku za kosu i boje za kosu!!!!!
__________________
Život je putovanje, a ne odredište.
Coco Vanilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 09:43   #140
ja koristim tu i tamo Keune Silver za plavu kosu,tj.za odrzavanje srebrnasto plavih pramenova. Sampon je intenzivno ljubicaste boje pa se nemojte uplasiti-ljubicasta boja uklanja eventualno zutilo. Meni je jedino cudna tekstura tog sampona,ne pjeni se bas. Ali dobro,koristim ga ponekad,a frizerka mi je rekla da bi se trebao koristiti svako 3 ili 4.pranje. Ja ga koristim jos rijede jer su mi drugi samponi puno bolji. Probajte vi koji imate jako svijetle plave pramenove.
Glamazone is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:02.