Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2007., 17:17   #61
Exclamation

Quote:
californication kaže: Pogledaj post
nisam nimislila na veliki pivski trbuh. ali moram ti priznati da sam susrela dečke koji su obučeni izgledali cool, a onda sam na moru s nevjericom ustanovila da im je tijelo grozno. imali su male trbuščiće, ali toliko ljigave. pune celulita i ne znam. zapravo srela sam jednog takvog. da čovjek ne povjeruje. aha, a k tome je imao i sise. onako mlohave kao i taj mali trbuščić. neštko jako ljigavo po meni.
a i da imam cicu,šta? išli bi zajedno po dućanima,isprobavali,bilo bi fora,zar ne bar znaš šta bi mi za rođendan kupila.možda bi se mogli mijenjat,znaš ono, ko sa sličicama
ne treba pravit veliku filozofiju od toga,treba samo bit zadovoljan sa sobom.ljudi to primjete. i to je to !!
Ne znam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 17:23   #62
da, volim! mora trenirati, mora!
__________________
Sunce, hvala ti što si izašlo za mene!
Sunce, obećajem misli su mi pozitivne!

"Tko još sluša gradske priče? Jaka stvar. Da, da, da... to sam ja."
*shiney* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 17:44   #63
Ma koga uopće briga kakav tip građe žene vole. Bodybuilding je takav sport gdje su bitne 3 stvari: veličina, izdefiniranost i najvažnije proporcionalonost. I naravno da se vide sve žile, kad su masnoće u tijelu na nuli.
__________________
Pressure build diamonds
Scroll is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 18:41   #64
Quote:
veci33net kaže: Pogledaj post
točno
kaj treniraš?
Trenirao sam prije gimnastiku,dok rame nisam ozljedio (imao sam operaciju).
Sad treniram po programu koji sam skinuo sa neta,a koristili su ga glumci za pripremu u filmu 300.
bigshow is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 18:52   #65
:))

Meni je susjeda rekla da ja imam nabildani jedini mišić koji je potreban da se žena zadovolji, a to je...
mustangx10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 19:26   #66
Quote:
mustangx10 kaže: Pogledaj post
Meni je susjeda rekla da ja imam nabildani jedini mišić koji je potreban da se žena zadovolji, a to je...
Da samo taj organ bolje funkcionira ako je tijelo u formi!
bigshow is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 19:39   #67
Quote:
mustangx10 kaže: Pogledaj post
Meni je susjeda rekla da ja imam nabildani jedini mišić koji je potreban da se žena zadovolji, a to je...
__________________
Svaka žena je bespomoćna dok joj se lak na noktima ne osuši.......
Spaljena ludača is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 19:46   #68
Quote:
bigshow kaže: Pogledaj post
Trenirao sam prije gimnastiku,dok rame nisam ozljedio (imao sam operaciju).
Sad treniram po programu koji sam skinuo sa neta,a koristili su ga glumci za pripremu u filmu 300.
nego daj ti meni reci di si skinuo program i kak izgleda, cujem da su prvo noge pun kura* pumpali pa onda ostalo,moze i na pm link, cito sam nesto u musle casopisu i cinio mi se zanimljiv program...

nego, ovo za plivace je drek..pa plivaci izgledaju najmlitavije od svih sportasa, sah je tu negdje ma kakvo plivanje, tu nema definicije tu se definicija unistava, njima je u cilju bit sto pokretniji, flexibilniji, tanji, izduzeniji krakonja i dugim rukama, i bez puno misica jer samo smetaju...pa ko voli takve ..s druge strane atletika je totalno druga stvar(makar ne volim atletiku pogotovo trcanje na duge staze al 100-200m je zanimljivo), i recimo prvenstveno trkaci na 100m su dobro građeni, među najbolje građenim sportasima, osim amater bodybuildera kojima je cilj izgradit tijelo a da nije previse, recimo ima boraca koji su odlicno građeni a i znaju se mlatit, pa je to ono sto cure zele, imat ljepotana uz kojeg se osjecaju extra sigurno.. a vjerujem da cure bas ne vole nekog tipa coleman-a ili švarcija..makar ce i oni nac najbolje trebe..al ne moze nitko tvrdit da bi rađe nekog krzlju ili mrsavca od recimo misicavog tipa..il recimo likovi iz filma 300 se nece gadit nijednoj curi garantiram makar to mozda i govorile zbog ne znam kojeg razloga(citaj ruzne su pa ih ne mogu imat)al jebiga to je cist ok tijelo, i koja kg gore-dolje misica je zanemarujuce...

dakle maknimo sad bildere koje pokazuju zile i imaju 170cm i 120kg... i zakljucimo da svka cura voli misicavnog tipa i jos stavite facu kakvu zamisljate i to je to...ko ne voli-laze..isto sto i decki vole lijepo oblikovana zenska tijela(u ovom smislu nikako ne govorim o zenskom bildanju jer zene ne trebaju pretjerivat kao ni u voznji ili pivama, neke stvari su jednostavno za muskarce ) a ne mascobu i guzetine ko osrednji ormar..makar ce se uvijek nac i tipova koj ce rec da su mu draze socno debele djevojke a potajno masta ..
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 20:20   #69
Pa jasno da je curama lijepo vidjet dobro izdefinirano musko tijelo. Da nebi bilo zabune, ja ne bildam, imam normalno tijelo (znaci, bez skembe, ali nije niti nesto posebno definirano), tak da nisam subjektivan kad to kazem.

Ista je situacija kao i s nama muskima, ljepse nam je vidjeti dobro gradjenu zensku, nego neku prosjecnu. Tak je to.. Vidis na cesti Ferrary, sigurno ces se okrenuti prije za njim nego za nekom obiteljskom limuzinom, mada ces na kraju voziti vjerojatno prije tu limuzinu nego Ferrary (izuzevsi cak i to sto si ga vecina ne moze priustiti, radi se o tome da je limuzina prakticnija)..
__________________
Did I do that...???
Steve Urkel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 22:22   #70
Quote:
dubrava kaže: Pogledaj post
nego daj ti meni reci di si skinuo program i kak izgleda, cujem da su prvo noge pun kura* pumpali pa onda ostalo,moze i na pm link, cito sam nesto u musle casopisu i cinio mi se zanimljiv program...

nego, ovo za plivace je drek..pa plivaci izgledaju najmlitavije od svih sportasa, sah je tu negdje ma kakvo plivanje, tu nema definicije tu se definicija unistava, njima je u cilju bit sto pokretniji, flexibilniji, tanji, izduzeniji krakonja i dugim rukama, i bez puno misica jer samo smetaju...pa ko voli takve ..s druge strane atletika je totalno druga stvar(makar ne volim atletiku pogotovo trcanje na duge staze al 100-200m je zanimljivo), i recimo prvenstveno trkaci na 100m su dobro građeni, među najbolje građenim sportasima, osim amater bodybuildera kojima je cilj izgradit tijelo a da nije previse, recimo ima boraca koji su odlicno građeni a i znaju se mlatit, pa je to ono sto cure zele, imat ljepotana uz kojeg se osjecaju extra sigurno.. a vjerujem da cure bas ne vole nekog tipa coleman-a ili švarcija..makar ce i oni nac najbolje trebe..al ne moze nitko tvrdit da bi rađe nekog krzlju ili mrsavca od recimo misicavog tipa..il recimo likovi iz filma 300 se nece gadit nijednoj curi garantiram makar to mozda i govorile zbog ne znam kojeg razloga(citaj ruzne su pa ih ne mogu imat)al jebiga to je cist ok tijelo, i koja kg gore-dolje misica je zanemarujuce...

dakle maknimo sad bildere koje pokazuju zile i imaju 170cm i 120kg... i zakljucimo da svka cura voli misicavnog tipa i jos stavite facu kakvu zamisljate i to je to...ko ne voli-laze..isto sto i decki vole lijepo oblikovana zenska tijela(u ovom smislu nikako ne govorim o zenskom bildanju jer zene ne trebaju pretjerivat kao ni u voznji ili pivama, neke stvari su jednostavno za muskarce ) a ne mascobu i guzetine ko osrednji ormar..makar ce se uvijek nac i tipova koj ce rec da su mu draze socno debele djevojke a potajno masta ..
sorry, srce, ali meni se zaista sviđaju tijela plivača...valjda zato što imam mlohavu guzu, pa ne mogu imati amater bodybuildera...
Ancha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 23:35   #71
Quote:
dubrava kaže: Pogledaj post
nego daj ti meni reci di si skinuo program i kak izgleda, cujem da su prvo noge pun kura* pumpali pa onda ostalo,moze i na pm link, cito sam nesto u musle casopisu i cinio mi se zanimljiv program...

nego, ovo za plivace je drek..pa plivaci izgledaju najmlitavije od svih sportasa, sah je tu negdje ma kakvo plivanje, tu nema definicije tu se definicija unistava, njima je u cilju bit sto pokretniji, flexibilniji, tanji, izduzeniji krakonja i dugim rukama, i bez puno misica jer samo smetaju...pa ko voli takve ..s druge strane atletika je totalno druga stvar(makar ne volim atletiku pogotovo trcanje na duge staze al 100-200m je zanimljivo), i recimo prvenstveno trkaci na 100m su dobro građeni, među najbolje građenim sportasima, osim amater bodybuildera kojima je cilj izgradit tijelo a da nije previse, recimo ima boraca koji su odlicno građeni a i znaju se mlatit, pa je to ono sto cure zele, imat ljepotana uz kojeg se osjecaju extra sigurno.. a vjerujem da cure bas ne vole nekog tipa coleman-a ili švarcija..makar ce i oni nac najbolje trebe..al ne moze nitko tvrdit da bi rađe nekog krzlju ili mrsavca od recimo misicavog tipa..il recimo likovi iz filma 300 se nece gadit nijednoj curi garantiram makar to mozda i govorile zbog ne znam kojeg razloga(citaj ruzne su pa ih ne mogu imat)al jebiga to je cist ok tijelo, i koja kg gore-dolje misica je zanemarujuce...

dakle maknimo sad bildere koje pokazuju zile i imaju 170cm i 120kg... i zakljucimo da svka cura voli misicavnog tipa i jos stavite facu kakvu zamisljate i to je to...ko ne voli-laze..isto sto i decki vole lijepo oblikovana zenska tijela(u ovom smislu nikako ne govorim o zenskom bildanju jer zene ne trebaju pretjerivat kao ni u voznji ili pivama, neke stvari su jednostavno za muskarce ) a ne mascobu i guzetine ko osrednji ormar..makar ce se uvijek nac i tipova koj ce rec da su mu draze socno debele djevojke a potajno masta ..
Odeš na youtube i ukucaš 300 training ili spartan training ili gym jones i vidjet ćeš clipove te dodatne informacije u obliku internet stranica,ali sve vidiš iz clipova. Ostalo malo prilagodiš sebi,jer ipak trebaš uvjete!
Ja sam pravo sredio svoju teretanu i pošto sam već bio u sportu ovo mi se strašno svidjelo i napredak je odličan!
Naravno nisam posve izbacio utege,samo sam sve ukomponirao u jednu cjelinu koja na mene dobro djeluje! Draži su mi ovi "divljački" treninzi koje mogu izvodit i u prirodi, nego klasicno bildanje!
bigshow is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 23:48   #72
Naravno ništa bez mjuze,a moja trening kompilacija izgleda ovako!

Rugby - New Zealand All Blacks - The Haka
50 Cent - In Da Club
Chamillionare - Riding Dirty
Ludacris feat. Pharell - Money Maker(dirty)
ACDC - Hells Bells
Breaking Benjamin - So Cold
Disturbed - Down With The Sickness
Evanescence - Lithium
Ice T - Body Count - Bodycount Is In The House
Ill Nino - When It Cuts
Iron Maiden - Number of the beast
Linkin Park - Breaking The Habit
Linkin Park - What I've Done
Manowar - Wariors of the World
Marilyn Manson - The Fight Song
Iron Maiden - 2 Minutes To Midnight
Rammstein - Feuer Frei!
Rammstein - Ich Will
Stabbing Westward - The thing i hate
Seether ft Amy Lee - Broken

Ipak ljeto počinje i svi u teretanu!!!
bigshow is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 23:55   #73
E bravo,sad mi je palo nešto na pamet,a to je nije ni bitno da li žene vole nabildane muškarce ili ne koliko je bitno da svaki normalan muškarac ima bar malo svijest i da misli o svom izgledu!
O tome će se većina žena složit!
bigshow is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 00:06   #74
ovdje si srce nadrobio par vrhunskih bisera!
Quote:
dubrava kaže: Pogledaj post
pa plivaci izgledaju najmlitavije od svih sportasa, sah je tu negdje ma kakvo plivanje, tu nema definicije tu se definicija unistava, njima je u cilju bit sto pokretniji, flexibilniji, tanji, izduzeniji krakonja i dugim rukama, i bez puno misica jer samo smetaju...pa ko voli takve
da, plivaci su zbilja neopisivo gadno gradjeni, ma koja bi zenska takvog nekog???
sranje No.1.

Quote:
dubrava kaže: Pogledaj post
.. recimo ima boraca koji su odlicno građeni a i znaju se mlatit, pa je to ono sto cure zele, imat ljepotana uz kojeg se osjecaju extra sigurno.. ...
da. upravo to cure zele.
sranje No.2.

Quote:
dubrava kaže: Pogledaj post
al ne moze nitko tvrdit da bi rađe nekog krzlju ili mrsavca od recimo misicavog tipa..i...
omg, ma ti skroz kuzis stvari!
sranje No.3

Quote:
dubrava kaže: Pogledaj post
l recimo likovi iz filma 300 se nece gadit nijednoj curi garantiram makar to mozda i govorile zbog ne znam kojeg razloga(citaj ruzne su pa ih ne mogu imat)...
uuuuuuu, ova je jedna od razornijih izjava.
nemoguce je da se nekome ne svidjaju misicavi tipovi.
eventualno uber ruznim trebama.
i to one ustvari samo lazu da im se takvi likovi ne svidjaju, samo zato jer su gabori i svjesne su da takvu lutriju nikad nece moci osvojiti.


Quote:
dubrava kaže: Pogledaj post
zakljucimo da svka cura voli misicavnog tipa ...ko ne voli-laze...

zakljucimo: ti si jako iskusan.
ti si imao puno cura.
ti znas sto cure zele.
ti to jako dobro znas.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 00:22   #75
ne ja volim muzevne muskarce a to ne znaci da moraju bit nabildani
kayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 00:40   #76
Samo vi pumpajte decki, dok mi jebemo
__________________
Just look them out there all those little figures dissolving in light. Rather like fairy land, except for smell of gasoline and burning flesh.
Hmmm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 00:54   #77
Quote:
Hmmm kaže: Pogledaj post
Samo vi pumpajte decki, dok mi jebemo

__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 00:59   #78
ok je cure vole nabildane dečke. ono kad su mišićavi i to i bujaju ti pred očima.
marina_tha is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 01:14   #79
Quote:
Hmmm kaže: Pogledaj post
Samo vi pumpajte decki, dok mi jebemo
Možda,ali ipak ne možeš to potvrditi
bigshow is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 01:15   #80
Quote:
bigshow kaže: Pogledaj post
Možda,ali ipak ne možeš to potvrditi
koji los odgovor, e
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger