Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2005., 14:54   #1
Question Proizvodi za privremeno bojanje kose - sprejevi, kolor šamponi, polutrajne boje...

pitanje...
imam smedju kosu s plavim pramenovima i izrastom do pol glave... prirodna kosa mi je.. tak, kestenjasta.
u dm-u imaju one neke kolor sampone u vrecicama od palette-a kaj se meni jako nekak svidja i to boja neka tamno smedja

pitanje je kaj bu se dogodilo s mojom kosom ak ja to stavim, bum ispala u nekim zelenim tonovima iliiiii? pise da se ispire za nekih 6 pranja kaj bi kod mene bilo jedno tjedan i pol dana samo me muci kaj ak mi ostane neki zeleni ton na tim plavim pramenovima zauvijek

fala
.:kuYa:. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2005., 15:13   #2
E ne znam ti odgovorit, mogu ti samo reći da ja imam crvenu kosu (bojanu kolor šamponom, nikad farbom) i crvene pramenove (isto izvučene kolor šamponom), i da svakih 14 dana stavljam kolor šampon (naravno, crveni) i da mi nikad ne prekrije pramenove, već uvijek ih samo oživi a ostalu kosu izjednači (izrast i to).

A kako je sa smedjom, pojma nemam
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2005., 15:31   #3
A da probas Casting od L'Oreala? Ima lijepa svijetlo smedja nijansa,Marmotte,i ispire se.
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2005., 15:50   #4
Izrast će ti se pofarbat u smeđe, a pramenovi će ti se i dalje vidjet. Bolje pokrit najprije pramenove i onda farbat cijelu kosu. Ovo mi zvuči kao nešto što bi definitivno trebalo prepustit frizeru. Govorim iz vlastitog iskustva.
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2005., 16:07   #5
ja sam nekad koristila te kolor sampone od palette u vrecicama.crvene tonove.dobri su sam kaj se brzo ispiru pa boja s vremena na vrijeme postane onak...blah...pogotovo crvena,nema sjaja i sve je svijetlija i svijetlija.
al probaj nemas kaj izgubit
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2005., 16:36   #6
Quote:
Kyra kaže:
E ne znam ti odgovorit, mogu ti samo reći da ja imam crvenu kosu (bojanu kolor šamponom, nikad farbom) i crvene pramenove (isto izvučene kolor šamponom), i da svakih 14 dana stavljam kolor šampon (naravno, crveni) i da mi nikad ne prekrije pramenove, već uvijek ih samo oživi a ostalu kosu izjednači (izrast i to).

A kako je sa smedjom, pojma nemam
ja isto imam crvenu kosu i cesto je farbam bas radi izrasta...ali kad stavim kolor sampon,sva kosa izgleda super,svjeze pofarbano a izrast isti!
meni ti kolor samponi nisu bas nekaj,oni su vise da za nijansu posvjetlis ili potamnis vec prirodno...a moja boja je precrvena da bi kolor sampon pofarbal izrast.tako da ja uvjek korisitm farbu.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2005., 21:58   #7
Quote:
mrkvich kaže:
ja sam nekad koristila te kolor sampone od palette u vrecicama.crvene tonove.dobri su sam kaj se brzo ispiru pa boja s vremena na vrijeme postane onak...blah...pogotovo crvena,nema sjaja i sve je svijetlija i svijetlija.
al probaj nemas kaj izgubit
Sad si me sjetila....moram ovo napisat. Moja ex cimerica je jednom kupila tu Palette vrećicu koja košta 9kn (vidjela ja u DM) za njezinu kosu do pola ramena. Pofarbala se ona lijepo, a kad ono sva na mrlje. Pola glave crveno, a pola njena prirodna plava-karamel. Kad sam ja to vidjela htjela sam plakat. Plakat od nevjerice kako ljudi mogu biti tako jebeno škrti da potroše još 9kn za još jednu prokletu vrećicu farbe.
Jednostavno sam morala ovo napisat.
p.s. dotična inače pliva u lovi. NO COMMENT
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2005., 00:08   #8
ja sam uvijek kupovala po 2 vrechice tj 3 jer sam imala duzu kosu neko vrijeme.nisam htijela riskirat nes tak ko tvoja cimerica
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2005., 08:18   #9
meni jako slabo primaji colorci, pa u zadnje vrijeme uzimam farbu, mada nikako mi kosa nece primit da bude onak jace crvena, vise ispadne tamniji mahagonij
ova tema me podsjetila da mi farba vec 3 mjeseca stoji u kupaoni i da bi bilo vrijeme da ju stavim
hm, mozda ovaj vikend
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2005., 13:07   #10
..

a ma samo me zanimalo..... ja sam si nekak zamislila da bi mi se moglo dogodit da mi smedji dio moje kose ostane smedji a da plavi pramenovi fino dobiju maslinastozeleni ton ah well.. ne znam. tolko me privlace te vrecice u tom prokletom dm-u pa mi se sve cini da cu kad tad pokleknut

btw pise na njima da ak se ima duza kosa da trebaju 2. al pise i da bolje ne to stavljat na blajhanu kosu. al ja nemam bas te skroooz blajh bijele pramenove nego farbane, med nijansa neka... joooooj.

anyway, fala svima
.:kuYa:. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2005., 19:52   #11
Quote:
mrkvich kaže:
ja sam uvijek kupovala po 2 vrechice tj 3 jer sam imala duzu kosu neko vrijeme.nisam htijela riskirat nes tak ko tvoja cimerica
E, Mrkvich, da je barem riskirala. Ali ona je škrtača, to je u genima!
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2005., 20:04   #12
Quote:
club delicious kaže:
E, Mrkvich, da je barem riskirala. Ali ona je škrtača, to je u genima!
sad ima flekave gene na kosi
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2005., 20:31   #13
Da, piše na toj boji da drži 6 pranja - meni nije nikad izdržala više od 3 pranja...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2005., 21:23   #14
Nemoj se zezati, odi frizeru. Znam iz vlastitog iskustva. Imala sam istu tu situaciju na glavi ko i ti pa sam pametna kupila smeđu boju i pofarbala se doma i ispala crna. To ne bi bilo tak i loše da se boja nije tako ispirala neravnomjerno pa su mi plavi pramenovi izvirivali. Ocaj,trebalo mi je 2 god da dođem do normalne boje kose. Nakon toga sam opet imala plavkaste pramenove i kad sam odlucila da ih vise neću na glavi otišla sam frizerki koja mi je prvo stavila nešto protiv toga da kosa ne pozeleni (imala sam sreću kad sam se sama farbala što uz crno nisam i zelena ispala) i da se ravnomjerno ispire boja, tek onda boju. Fantastično je, smeđa boja koju sam htjela i ne ispire se.
__________________
Love is the funeral of hearts. Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated
Jonna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2005., 21:28   #15
E da zaboravi i preljev,svakak će ti se ispirati i bit ćeš više šarena nego lijepo pofarbana s tim da će ti u startu izrast biti jedne boje, a pramenovi druge
__________________
Love is the funeral of hearts. Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated
Jonna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2005., 23:36   #16
Znate šta mene nevjerojatno nervira?! Kad sam pitala frizerku kako bi se ja sa svoje smeđe vratila na neku svjetlosmeđu, malo me zbunjeno gledala.... Ono, "a ne znaaaaam, možda s blajhanjem.... ma ja ću ti stavit svjetliju farbu i jači hidrogen...." Na karaju je ispalo da je izrast bio tamni, a jedan dio svjetli, jer ta svjetlija farba normalno nije posvjetlila tamniju farbu (bez blajha). Mislim, to je meni čisti kretenizam, pa išle su u školu za to, gad demit. A što je najgore s istim sam se odgovorom srela u tri razlličita salona. Tko je ovdje lud?

I sada ja ponekad naveče u krevetu razmišljam da jednomodem do neke pakleno popularno-skupe frizerke da me posvjetli, s nadom da neću ispast šarena na pruge.
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2005., 00:07   #17
Quote:
chrissy kaže:
Da, piše na toj boji da drži 6 pranja - meni nije nikad izdržala više od 3 pranja...
meni je isto tak nes drzalo.jako se boja ispirala.a rucnik uzas.jos kaj mi je najgore bilo,kak sam probala tamno smedju tu boju, tjeme mi je poljubicastilo .otpali mi prsti kolko sam rifljala da ode dole.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2005., 23:48   #18
Taj kolor sampon ti ej slican kao farba i tamno smeda boja ti ej skoro crna,I ne ispira s etako alko taj sampon vec ti ostaej na kosi mozez dobiti tamno smedu boju ali automacki prekrivas te pramenove,i teko da ce spostici ako bude szeljela kasniej tako svjetle pramenove je rje tamno smeda jako tamna boja i teskos e izlazi iz nje.

N emozes pozeljeniti ejr je 6 posto hidrogen upitanju ali mzoez dobiti amtirane pramenove bez sjaja.
 
Odgovori s citatom
Old 16.07.2005., 22:26   #19
moj savjet: odi frizerki

ja sam do prije 5 dana bila crna ko noc, a sad imam prekrasnu smedju kosu sa pramenovima i to sve skupa ima neki bakreni sjaj

Anson is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2005., 23:52   #20
Quote:
Anson kaže:
moj savjet: odi frizerki

ja sam do prije 5 dana bila crna ko noc, a sad imam prekrasnu smedju kosu sa pramenovima i to sve skupa ima neki bakreni sjaj










Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:53.