Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2004., 23:48   #1
Sredstva za usporavanje rasta dlačica

naišla sam na novi avonov proizvod koji bi kao trebao smanjiti/zaustaviti rast dlačica. hm, hm meni to izgleda totalno neuvjerljivo. sumnjam da proizvod koji košta manje od 50 kn to može, ja sumnjam da to mogu i puno skuplji proizvodi. da li je neko to probao ili nešto slično tome?
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 01:56   #2
U americi je to vec neko vrijeme na trzistu, od jergensa i od Avena. Koristim taj losion od Jergensa (dodje 2.5 dl otprilike nekih 7-8 dolara) i cini mi se da ima rezultata, ali nije to nista dramaticno. Ali nisam bas redovita s koristenjem, mozda je to problem.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 04:54   #3
probala avonov.. jos uvijek nisam 100% sigurna sigurna u djelotvornost.. mazala sam se samo prosle sedmice.. dlacica ima, cini mi se da su svjetlije i rjede nego inace, al moguce je da je ovo subjektivno... za 2-3 sedmice cu mislim moci reci da li to zaiste fercera... medutim, iako ne fercera kao nesto sto se reducirati dlacice, sasvim je ok mlijeko za tijelo.. nije premasno, fino mirise... i tijelo je glaaaatko..

p.s. nisam probavala na bikini zoni i ispod pazduha... al i to cu nekad uskoro...
__________________
Bil'in, my love...
heureka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 09:44   #4
Probala sam, i ja ne znam da li je to subjektivno, ali cini mi se da su na nogama dlacice pocele izbijati 3-4 dana kasnije nego inace.
Inace fino mirisi, kostalo je 24 kn i ok je i kao losion.
Znat cu da li stvarno djeluje kroz tjedan-dva.
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 12:10   #5
da li taj učinak traje i nakon što prestaneš mazati kremu, ili djeluje samo dok ju koristiš? vjerojatno samo dok ju koristiš. ma kad je tako jeftina vjerojatno ću je kupiti pa ću vidjeti. bilo bi super kad bi djelovala
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 14:41   #6
Re: Krema za usporavanje rasta dlačica

Quote:
pink_cat kaže:
naišla sam na novi avonov proizvod koji bi kao trebao smanjiti/zaustaviti rast dlačica. hm, hm meni to izgleda totalno neuvjerljivo. sumnjam da proizvod koji košta manje od 50 kn to može, ja sumnjam da to mogu i puno skuplji proizvodi. da li je neko to probao ili nešto slično tome?
Ja sam na teveu vidla reklamu za neki drek (Ulta hair away il tka nest) koji kao nastpricas na kozu nakon depilcaije i to kao djeluje po principu nekih enzima celavosti (ak sam dobro skuzila) pa kao dlake sporije rastu okrecem ocima, a u biti ne znam, jer nisam probala al kajjaznam, nekak mi se cini malo predobro da bi bilo istinito.

Recimo, oke, kod mene bi to igralo ulogu npr. na dlakama na nogama koje su svijetle i tanasne, al na ove na bikini zoni moze djelovat sam kombajn i veet trakice ne vjerujem da bi nikakav sprej usporio njihov rast taaak da kajjaznam...
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 14:49   #7
Re: Re: Krema za usporavanje rasta dlačica

Quote:
dora kaže:
al na ove na bikini zoni moze djelovat sam kombajn i veet trakice ne vjerujem da bi nikakav sprej usporio njihov rast taaak da kajjaznam...
kod mene bi kombajn pobjegao od straha

pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 14:53   #8
Re: Re: Re: Krema za usporavanje rasta dlačica

Quote:
pink_cat kaže:
kod mene bi kombajn pobjegao od straha

Ne ozbiljno, stvarno me nitko ziv nemre uvjerit da bi prskanjem tih odurnih dlaka nakon svake depilacije (citaj: svakih tjedan dana misim dosadno je vec i bogu i vragu) te dlake postale tanje, a da bi prestale rast je SF.

Misim, velim, ak nadem taj sprej, jebomepas, kupit cu ga, ak nije sad neke ocajne cijene, evo, cisto da vidim, bar za noge, al ovo za bikini zonu je... smijesno uopce necemu se nadati
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 14:57   #9
Re: Re: Re: Re: Krema za usporavanje rasta dlačica

Quote:
dora kaže:

Misim, velim, ak nadem taj sprej, jebomepas, kupit cu ga, ak nije sad neke ocajne cijene, evo, cisto da vidim, bar za noge, al ovo za bikini zonu je... smijesno uopce necemu se nadati
ma ja ću kupiti, košta oko 30 kn (ako se dobro sječam), ne vjerujem da djeluje, ali s obzirom da je napravljen kao losion, bar ću njegovati kožu
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 15:05   #10
Re: Re: Re: Re: Re: Krema za usporavanje rasta dlačica

Quote:
pink_cat kaže:
ma ja ću kupiti, košta oko 30 kn (ako se dobro sječam), ne vjerujem da djeluje, ali s obzirom da je napravljen kao losion, bar ću njegovati kožu
Ak kosta 30 kuna, kupuje, kupila sam ja i skuplje stvari koje su bile "bacena lova", 30 kuna je oke cijena, a jos ak djeluje oke, oke, nemojmo se samozavaravati.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 15:11   #11
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Krema za usporavanje rasta dlačica

Quote:
dora kaže:
30 kuna je oke cijena, a jos ak djeluje oke, oke, nemojmo se samozavaravati.
ma vidjet ćeš ti kad od te kreme pomre cijela četa dlaka na bikin zoni
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 15:13   #12
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Krema za usporavanje rasta dlačica

Quote:
pink_cat kaže:
ma vidjet ćeš ti kad od te kreme pomre cijela četa dlaka na bikin zoni
Naspricam i... celava (trebala bi poslje proizvodacu poslat pisamce ovog sadrzaja: Obecanje ludom radovanje ).
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 22:16   #13
naručila sam si taj avonov losion. znači za par dana javljam o senzacionalnom otpadanju dlaka na nogama, na bikini zoni nešto manje (tako čudotvoran ipak ne može biti )
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 11:55   #14
kupila sam to kod moje kozmeticarke, svicarski proizvod "bio depilless" tuba kosta 15,00 €

Ima samo po fach-ducanima.

Probala ispod pazuha ( ima poseban proizvod za lice, recimo nausnicu) tj. nakon sto sam se depilirala kremom taj sam losion nanosila ujutro i navecer, dlake su poceler asti ( tj. da se uopce tockica vidjela) tek nakon 3 tjedna i trebalo mi je jos sljedeca 3 da uopce narastu da bi imala na sto namazati dep.kremu

rastu definitvno puno puno sporije ( tako da ovdje to koriste cure koje idu u salon na vosak pa ustede koji tretman jer dlakama trebaju dugo da se pojave) i te koje narastu su svaki put sve tanje.

Jos su mi rekli da bi morala kontinuirano koristiti godinu-dvije da bi dlake prestale rasti.

Moze se koristiti i u trudnoci i za vrijeme dojenja samo sama krema smrdi. Jako je hidratantna pa one koje ju koriste za noge ne trebaju nikakv dodatan losion.

Strucni naziv moje kreme je Haarwachstumsverzögerer
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 13:17   #15
Quote:
Winona kaže:

Strucni naziv moje kreme je Haarwachstumsverzögerer
da li ima negdje na netu za naručiti, jer mislim da toga nema u hrv.
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 17:18   #16
nema na netu. Smiju ju prodavati samo po specijalizirnaim salonima. Mozda ima neka slicna. Ali ova ne.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 00:22   #17
naručila sam taj avonov losion, i danas mi je dosao.
nikave upute za uporabu nisam dobila.

kako se to koristi?
se pričeka malo, pa se ispere sa vodom? ili se jednostavno samo namaže?

Hvala!
Phard is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 00:25   #18
normalno ga mažeš kao i običan losion za tijelo. nemoj ga ispirati.
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 08:10   #19
evo, koristim onaj avonov vec neko vrijeme i stvarno sam zadovoljno.. prije tri dana sam bricnula noge, jos uvijek nisu izbile na povrs koze.. na bikini zoni i izpod pazduha jos ne smijem probati...

ovo i ne smrdi..
__________________
Bil'in, my love...
heureka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 13:15   #20
SAmo ga nemoj zamijeniti za regenerator za kosu
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:13.