Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2012., 08:20   #1
Igre toplo-hladno



Ne znam postoji li već ovakva tema,ali voljela bih čuti vaše mišljenje i savjete;naime imam slijedeću situaciju:
frendica i ja smo izašle van u jedan klub...super atmosfera,čagica i cuga...odlično smo se zabavljale i nije nam zabava sa dečkima bila ni na kraj pameti dok nisu počeli uletavat...priđe jedan,priđe drugi...i lik uleti s jednom simpa spikom,ali ni tada nismo bile previše zainteresirane...osim što sam ga ja tada zamijetila i ipak malo zapela za njega...dok sam plesala,on me je promatrao,smješkao mi se,tražio je moj pogled i tako...flert je počeo...kad smo prilično cvrcnule ja sam mu prišla...pričali smo i plesali,pohvatali se i ižvaljekali (ali nisam dopuštala da idemo do kraja)...otišao je doma ranije od mene i na odlasku mi rekao ime i prezime (u smislu da ga dodam na fejs)...
Kad sam došla k sebi potražila sam ga i dodala na fejsu...svaki dan smo izmijenili par poruka...nakon nekog vremena sam ja počela inicirati nešto više,jer sam htjela znati što on želi,a i pod svaku cijenu sam ga opet htjela vidjeti,itd...U međuvremenu smo došli do konkluzije kako mu se ja mogu javit kad god mi je do akcije i da je on za to uvijek tu! I bliži se novi vikend,a ja gorim...čuli smo se malo prije izlaska i rekao je da neće ići van taj dan,jer je umoran,itd.,ali me je pitao gdje ću ja. Došle ja i frendica opet u isti klub...počne čagica...i nakon par minuta evo njega...u meni je postojala neka nada,i tražila sam ga pogledom okolo,ali nije mi ni bilo na kraju pameti da će se pojavit...i onda mi veli da ga je prijatelj nagovorio da dođe...E sad...tu nastaje neka čudna situacija;tu večer se ponašao neobično,glumio je mr.nedostižnog,kao da nije zainteresiran,bio je potpuno hladan i izmotavao se da je umoran,a ja sam ga nastojala oraspoložit na razne načine...u jednom trenu mi je to njegovo durenje dopizdilo,pa sam ga pitala sviđam li se ja njemu uopće i u čemu je problem! Nakon toga sam ga pustila jedan dan i onda mu se javila...preko poruka je skroz normalno pričao samnom!!
Totalno sam zbunjena...govori mi da je za akciju,a kad treba do nje doći,onda glumi ledenu kraljicu
Pa tko je tu lud? Ili mu se doista ne sviđam...
Pomagajte ljudi...ne znam kaj da mislim više o svemu tome...
__________________
mala barbika <3
friškaPlavuša is offline  
Old 27.08.2012., 08:40   #2
Ma dećko je stidljiv, na daljinu je ok nema frke, normalno komunicira, ali lice u lice se izgubi ja msilim da se on zaljubio jer se tako ponašaju muškarci kad se zaljube, većina nas gubi samopouzdanje jer nam je puno stalo do osobe pa smo u frci. Preuzmi incijativu ako ti je stalo do njega biti će on tebi dobar heh pozz
grga1000 is offline  
Old 27.08.2012., 08:58   #3
Quote:
grga1000 kaže: Pogledaj post
Ma dećko je stidljiv, na daljinu je ok nema frke, normalno komunicira, ali lice u lice se izgubi ja msilim da se on zaljubio jer se tako ponašaju muškarci kad se zaljube, većina nas gubi samopouzdanje jer nam je puno stalo do osobe pa smo u frci. Preuzmi incijativu ako ti je stalo do njega biti će on tebi dobar heh pozz
Pa čuj...ne bih baš rekla da je stidljiv,ali je moguće da se zaljubljuje,pa tako reagira...možda je njemu samo do ff odnosa,a tu mu se upliću i neki veći osjećaji,pa se bori protiv toga svega,pa ni sam ne zna kaj bi...Bilo bi dobro da se zaljubljuje...nema sretnije od mene
Ja sam mu otvoreno rekla da bih mu dala sve...a on je rekao da mu dokažem koliko ga želim i da se potrudim...i to me malo zbunjuje,jer ako mu je samo do ff odnosa,onda se ja nemam tu šta previše trudit...tu sam,sviđamo se/ili ne sviđamo (a u tom slučaju ništa) jedno drugom i idemo se fukat...kaj ja njemu imam tu dokazivat...
__________________
mala barbika <3
friškaPlavuša is offline  
Old 27.08.2012., 09:31   #4
Quote:
friškaPlavuša kaže: Pogledaj post
Pa čuj...ne bih baš rekla da je stidljiv,ali je moguće da se zaljubljuje,pa tako reagira...možda je njemu samo do ff odnosa,a tu mu se upliću i neki veći osjećaji,pa se bori protiv toga svega,pa ni sam ne zna kaj bi...Bilo bi dobro da se zaljubljuje...nema sretnije od mene
Ja sam mu otvoreno rekla da bih mu dala sve...a on je rekao da mu dokažem koliko ga želim i da se potrudim...i to me malo zbunjuje,jer ako mu je samo do ff odnosa,onda se ja nemam tu šta previše trudit...tu sam,sviđamo se/ili ne sviđamo (a u tom slučaju ništa) jedno drugom i idemo se fukat...kaj ja njemu imam tu dokazivat...
Da mu dokažeš i se potrudiš... ccc... Takvima nikad nije dovoljno dokazivanja, stalno bi ih trebalo uvjeravati i teško da bi uspjela.
Nije zaljubljen nego smotan i bezobrazan.
abby normal is offline  
Old 27.08.2012., 09:51   #5
znam jedno, da mu ne dopustas da ide do kraja ako ti to ne zelis pa da se nebi na kraju osjecala odbacenom i iskoristenom jer ti si sad sva u oblacima zbog njega i vidi on kako trapetiras pa si misli kako moze sve s tobom. e, pa ne dopustaj mu nego i ti budi suzdrzana, a ak mali zagrize udicu, onda treperi koliko hoces oko njega.
anonimna123 is offline  
Old 27.08.2012., 10:11   #6
Quote:
friškaPlavuša kaže: Pogledaj post
Pa čuj...ne bih baš rekla da je stidljiv,ali je moguće da se zaljubljuje,pa tako reagira...možda je njemu samo do ff odnosa,a tu mu se upliću i neki veći osjećaji,pa se bori protiv toga svega,pa ni sam ne zna kaj bi...Bilo bi dobro da se zaljubljuje...nema sretnije od mene
Ja sam mu otvoreno rekla da bih mu dala sve...a on je rekao da mu dokažem koliko ga želim i da se potrudim...i to me malo zbunjuje,jer ako mu je samo do ff odnosa,onda se ja nemam tu šta previše trudit...tu sam,sviđamo se/ili ne sviđamo (a u tom slučaju ništa) jedno drugom i idemo se fukat...kaj ja njemu imam tu dokazivat...
Na žalost mislim da ste premalo vremena proveli zajedno za ovo a ostale opcije koje su forumaši naveli su otvorene... uostalom što se on ne bi potrudio i dokazao, zašto moraš baš ti?
Da je stidljiv mislim da se ne bi usudio to izgovoriti... upravo suprotno, čini se da je poprilično svjestan sebe.
Fantasyland is offline  
Old 27.08.2012., 11:41   #7
Quote:
friškaPlavuša kaže: Pogledaj post


Ne znam postoji li već ovakva tema,ali voljela bih čuti vaše mišljenje i savjete;naime imam slijedeću situaciju:
frendica i ja smo izašle van u jedan klub...super atmosfera,čagica i cuga...odlično smo se zabavljale i nije nam zabava sa dečkima bila ni na kraj pameti dok nisu počeli uletavat...priđe jedan,priđe drugi...i lik uleti s jednom simpa spikom,ali ni tada nismo bile previše zainteresirane...osim što sam ga ja tada zamijetila i ipak malo zapela za njega...dok sam plesala,on me je promatrao,smješkao mi se,tražio je moj pogled i tako...flert je počeo...kad smo prilično cvrcnule ja sam mu prišla...pričali smo i plesali,pohvatali se i ižvaljekali (ali nisam dopuštala da idemo do kraja)...otišao je doma ranije od mene i na odlasku mi rekao ime i prezime (u smislu da ga dodam na fejs)...
Kad sam došla k sebi potražila sam ga i dodala na fejsu...svaki dan smo izmijenili par poruka...nakon nekog vremena sam ja počela inicirati nešto više,jer sam htjela znati što on želi,a i pod svaku cijenu sam ga opet htjela vidjeti,itd...U međuvremenu smo došli do konkluzije kako mu se ja mogu javit kad god mi je do akcije i da je on za to uvijek tu! I bliži se novi vikend,a ja gorim...čuli smo se malo prije izlaska i rekao je da neće ići van taj dan,jer je umoran,itd.,ali me je pitao gdje ću ja. Došle ja i frendica opet u isti klub...počne čagica...i nakon par minuta evo njega...u meni je postojala neka nada,i tražila sam ga pogledom okolo,ali nije mi ni bilo na kraju pameti da će se pojavit...i onda mi veli da ga je prijatelj nagovorio da dođe...E sad...tu nastaje neka čudna situacija;tu večer se ponašao neobično,glumio je mr.nedostižnog,kao da nije zainteresiran,bio je potpuno hladan i izmotavao se da je umoran,a ja sam ga nastojala oraspoložit na razne načine...u jednom trenu mi je to njegovo durenje dopizdilo,pa sam ga pitala sviđam li se ja njemu uopće i u čemu je problem! Nakon toga sam ga pustila jedan dan i onda mu se javila...preko poruka je skroz normalno pričao samnom!!
Totalno sam zbunjena...govori mi da je za akciju,a kad treba do nje doći,onda glumi ledenu kraljicu
Pa tko je tu lud? Ili mu se doista ne sviđam...
Pomagajte ljudi...ne znam kaj da mislim više o svemu tome...
Ajde malo logike...kako može biti sramežljv ako te na izlasku sav isprepipao?

Nikad nije ništa inicirao..jel ti to nešto govori? Da,tip je samo za akciju (seksualnu) i ako to ti opet inciraš.
Tip nije dovoljno zainteresiran. Križaj ga i traži dalje.

Čim se tip tip igra toplo-hladno,to nije to.
_Golubica_ is offline  
Old 27.08.2012., 14:18   #8
ako ga vec toliko zelis obavi sve sama haha cinis se ko neka cura koja nema problema sa takvim stvarima kad nekog zeli
pozoves ga kod sebe ili tako nesto
dodo89 is offline  
Old 27.08.2012., 14:29   #9
Quote:
friškaPlavuša kaže: Pogledaj post
...Bilo bi dobro da se zaljubljuje...nema sretnije od mene
Ček, stani. Ne bi bilo sretnije od tebe da se u tebe zaljubljuje tip kojeg si tek upoznala i jednom malo zabrijala s njim na podiju?


Quote:
friškaPlavuša kaže: Pogledaj post
Ja sam mu otvoreno rekla da bih mu dala sve...

Rekla si tipu kojeg uopće ne poznaješ i s kojim si jednom zabrljekala da bi MU DALA SVE? Helou? ZAŠTO?

Zašto si mu to rekla i zašto u krajnjoj liniji želiš nekome koga uopće ne poznaješ dat sve? Znaš li što to govori o tvom samopoštovanju?

I onda te to dovelo u slijedeću situaciju:


Quote:
friškaPlavuša kaže: Pogledaj post
...a on je rekao da mu dokažem koliko ga želim i da se potrudim....

Lik te pušta da se vrtiš oko njega i trudiš se. Možda se rapidno ohladio nakon što mu je ženska koju jedva poznaje rekla da mu želi dat sve. Možda je i zaključio da si freak i uhvatio ga je strah da mu se ne dogodi scena iz "Fatalne privlačnosti". A možda i sam nije baš psihički stabilan i ne zna se ponašat.

Naravno, ništa ovoga ne znaš što je, jer onako, ne poznaješ ga.

A dala bi mu sve.

Kriste.

Molim te nemoj poslije plakat slomljenog srca kada te netko izigra do krajnjih granica. Doslovno ćeš privuć tako nešto ovakvim stavom i otvorenošću prema potpuno nepoznatim ljudima.
Alexa is offline  
Old 27.08.2012., 15:38   #10
Nisi mu dala prve veceri da ide do kraja i u tome je problem...Sad on tebi ne da pa se przi...
michaelowen is offline  
Old 27.08.2012., 15:42   #11
Quote:
friškaPlavuša kaže: Pogledaj post


Ne znam postoji li već ovakva tema,ali voljela bih čuti vaše mišljenje i savjete;naime imam slijedeću situaciju:
frendica i ja smo izašle van u jedan klub...super atmosfera,čagica i cuga...odlično smo se zabavljale i nije nam zabava sa dečkima bila ni na kraj pameti dok nisu počeli uletavat...priđe jedan,priđe drugi...i lik uleti s jednom simpa spikom,ali ni tada nismo bile previše zainteresirane...osim što sam ga ja tada zamijetila i ipak malo zapela za njega...dok sam plesala,on me je promatrao,smješkao mi se,tražio je moj pogled i tako...flert je počeo...kad smo prilično cvrcnule ja sam mu prišla...pričali smo i plesali,pohvatali se i ižvaljekali (ali nisam dopuštala da idemo do kraja)...otišao je doma ranije od mene i na odlasku mi rekao ime i prezime (u smislu da ga dodam na fejs)...
Kad sam došla k sebi potražila sam ga i dodala na fejsu...svaki dan smo izmijenili par poruka...nakon nekog vremena sam ja počela inicirati nešto više,jer sam htjela znati što on želi,a i pod svaku cijenu sam ga opet htjela vidjeti,itd...U međuvremenu smo došli do konkluzije kako mu se ja mogu javit kad god mi je do akcije i da je on za to uvijek tu! I bliži se novi vikend,a ja gorim...čuli smo se malo prije izlaska i rekao je da neće ići van taj dan,jer je umoran,itd.,ali me je pitao gdje ću ja. Došle ja i frendica opet u isti klub...počne čagica...i nakon par minuta evo njega...u meni je postojala neka nada,i tražila sam ga pogledom okolo,ali nije mi ni bilo na kraju pameti da će se pojavit...i onda mi veli da ga je prijatelj nagovorio da dođe...E sad...tu nastaje neka čudna situacija;tu večer se ponašao neobično,glumio je mr.nedostižnog,kao da nije zainteresiran,bio je potpuno hladan i izmotavao se da je umoran,a ja sam ga nastojala oraspoložit na razne načine...u jednom trenu mi je to njegovo durenje dopizdilo,pa sam ga pitala sviđam li se ja njemu uopće i u čemu je problem! Nakon toga sam ga pustila jedan dan i onda mu se javila...preko poruka je skroz normalno pričao samnom!!
Totalno sam zbunjena...govori mi da je za akciju,a kad treba do nje doći,onda glumi ledenu kraljicu
Pa tko je tu lud? Ili mu se doista ne sviđam...
Pomagajte ljudi...ne znam kaj da mislim više o svemu tome...

nis novoga, cima te ko mlado majmunce..decko je vjerojatno faca i postigao je da gmizes za njim....ko gmizavka...gmizava....
__________________
Pinky: My motherfucker is so cool, when he goes to bed, sheep count him.
floki_ne_daj_se is offline  
Old 27.08.2012., 15:49   #12
Nešto je trulo u državi danskoj..ili on želi polako, preispituje te....
I da nisi mu trebala reć da mu želiš dati sve, ispala si čuđakinja.. daj mu do znanja da si bila pijana i da je to bila neka interna zezancija tebe i tvoje prijateljice jer od takvih izjava muški bježe k'o bezglavi.
Mme is offline  
Old 27.08.2012., 16:03   #13
Quote:
Mme kaže: Pogledaj post
Nešto je trulo u državi danskoj..ili on želi polako, preispituje te....
I da nisi mu trebala reć da mu želiš dati sve, ispala si čuđakinja.. daj mu do znanja da si bila pijana i da je to bila neka interna zezancija tebe i tvoje prijateljice jer od takvih izjava muški bježe k'o bezglavi.
Vidiš da ovaj ne bježi još je i izaziva
A da mu se ide sad opravdavati što mu je to rekla pa još reći da je to s prijateljicom smislila zvuči ajme.
Zaljubila se i zaletila s izjavom ali eto po njegovoj divnoj reakciji može zaključiti koliko mu je stalo do nje.
abby normal is offline  
Old 27.08.2012., 16:15   #14
Quote:
abby normal kaže: Pogledaj post
Vidiš da ovaj ne bježi još je i izaziva
A da mu se ide sad opravdavati što mu je to rekla pa još reći da je to s prijateljicom smislila zvuči ajme.
Zaljubila se i zaletila s izjavom ali eto po njegovoj divnoj reakciji može zaključiti koliko mu je stalo do nje.
A ispalo je da daje svakom sve prvo veče, a njemu nije dala..
A mislim da kaže da je to neka zajednička fora ili kliše iz nekog filma, reklame..''želim ti dati sve'' da ne bude da je on taj..i to nakon par pijanih poljubaca.
Mme is offline  
Old 27.08.2012., 16:31   #15
Ma to kad sam mu rekla da mu želim dati sve,to je bilo kad smo oboje nekako došli do točke da bi pristali na ff odnos...Nisam ja mislila da bih dala sve u smislu da bi se sad udala za njega i bila mu najbolja žena na svijetu,samo da me uzme To je više bilo u nekoj verbalnoj seksi igrici...
I znam ja da je prebrzo za bilo šta više...svjesna sam ja toga,pa nisam neki freak ,a što se tiče tog nadanja da postoji mogućnost da se on zaljubi u mene,to ja samo nastojim gledati pozitivno na cijelu situaciju,jer meni se dečko jako svidio...ali zasad mi je dovoljan i taj ff odnos s njim,pa bih vidjela kako će se dalje razvijati situacija,a on meni tako...nek ja skačem oko njega,on bi se fukao...i sve ostane na tome...bar zasad.
Frendice mi vele da im on zvuči poprilično umišljeno i da bih ja trebala okrenut ploču u smislu da i ja odigram nedokučivu,pa da vidimo kaj će bit...a ak to ne upali...jbg...pozvat ću ga izravno na ono što želim! Ako i to ne pokrene nešto...onda ne zna Mr.Nedostižni što propušta
__________________
mala barbika <3
friškaPlavuša is offline  
Old 27.08.2012., 16:37   #16
Quote:
dodo89 kaže: Pogledaj post
ako ga vec toliko zelis obavi sve sama haha cinis se ko neka cura koja nema problema sa takvim stvarima kad nekog zeli
pozoves ga kod sebe ili tako nesto
Pa morat ću...al prvo ću probat sa Ledenom kraljicom
__________________
mala barbika <3
friškaPlavuša is offline  
Old 27.08.2012., 18:37   #17
Quote:
friškaPlavuša kaže: Pogledaj post
Pa morat ću...al prvo ću probat sa Ledenom kraljicom
nemoj se igrati toga to je bezveze izravnoscu ces ga prije dobiti medu noge nego to sta ces ga ignorirati a i postoji mogucnost da se on ohladi
sta nije bolje na sigurno ?
dodo89 is offline  
Old 27.08.2012., 19:05   #18
Quote:
dodo89 kaže: Pogledaj post
nemoj se igrati toga to je bezveze izravnoscu ces ga prije dobiti medu noge nego to sta ces ga ignorirati a i postoji mogucnost da se on ohladi
sta nije bolje na sigurno ?
Ha čuj...bolje je igrat na sigurno,ali mislim da bi on više čak počeo grist kad bi ja igrala istu igru kao i on,jer zadnji put kad smo bili vani i kad je glumio hladnog i nezainteresiranog i dok sama ja skakala oko njega nije bilo pomaka...i tad je prišao jedan lik...i ja počela plesat s njim,a ovaj je gledao kao bijesna hijena šta se događa između nas dvoje
__________________
mala barbika <3
friškaPlavuša is offline  
Old 27.08.2012., 19:09   #19
Joj, tip te okreće ko zeca na ražnju.

Vidi da si se zagrijala za njega, i super mu je za ego, ali očito ne želi ništa s tobom, inače bi već napravio neki korak.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 27.08.2012., 19:14   #20
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Joj, tip te okreće ko zeca na ražnju.

Vidi da si se zagrijala za njega, i super mu je za ego, ali očito ne želi ništa s tobom, inače bi već napravio neki korak.
Ma moguće je i to,ali onaj ulet i ostavljanje nekih informacija da ostanemo u kontaktu mi ne idu s tim...Nekad mi se čini da ni sam ne zna što bi on zapravo i da samo glumata velikog frajera...A i čini mi se da je on više tip koji voli da se trči za njim...jbt Facu...
__________________
mala barbika <3
friškaPlavuša is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger