Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2014., 23:52   #1901
Da.
I ne mislim da se nuzno nalaze u ljubavnickom odnosu.
__________________
ono sve što znaš o meni
to je stvarno tako malo
*chiara* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 05:32   #1902
Quote:
*chiara* kaže: Pogledaj post
Da.
I ne mislim da se nuzno nalaze u ljubavnickom odnosu.
Steta :/
__________________
Some girls just can`t refuse my good looks, my style and my charm and my unflinching ability to listen to Taylor Swift ;)
Salvat0re is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 10:57   #1903
Da postoji tako nešto ali se ne mora desiti samo jedom u životu...može i par puta!
sophieee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 11:13   #1904
da, ako pod srodnom dušom podrazumijevamo osobe koje su što više slične nama samima, dakle što manje različitosti, tim bolje.

ne, ako pod srodnom dušom podrazumijevamo da je nailazak na osobu sličnu nama nešto kao sjesti s princem na konja i odjahati u romantičan suton.
ProstNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 13:01   #1905
onaj ko traži princa na bijelom konju općenito dobije jednog ili više konja a princa nema ni na vidiku ,dakle srodna duša u tom smislu ne postoji! Uostalom meni je glup naziv srodna duša-neznam nekako odma mi padaju na pamet ljudi koji traže neko savršeno izmišljeno biće
Sila nečista is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 15:36   #1906
Naravno da postoje srodne duše. I to više njih za svakog od nas

Misliti da na svijetu postoji samo jedna tvoja srodna duša, to je jednako maloumno kao misliti da smo sami u svemiru
__________________
I don't think anybody that has a brain can really be happy. What is there really to be happy about? You tell me.
Aorewa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 19:30   #1907
Quote:
Aorewa kaže: Pogledaj post
Naravno da postoje srodne duše. I to više njih za svakog od nas

Misliti da na svijetu postoji samo jedna tvoja srodna duša, to je jednako maloumno kao misliti da smo sami u svemiru
ima puno riba u moru hahah
Sila nečista is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 19:45   #1908
Nije svatko za svakoga, niti smi svi opcenito u zivotu ostvarujemo identicni odnos sa svakim prijateljem, roditeljom, rodbinom. Jel?

Sa nekima se slazemo vise, sa nekima manje. Bitan je prag tolerancije oliko mozes podnositi tude budalastine da te one ne zivciraju i da su ti ustvari slatke i drage.

Kad razmislim o svakom frajeru sa kojim mi nije upalilo do sada, dala bi ruku u vatru da bi za 80% njih napisala da su oni svi moja srodna dusa i jedni i jedini u fazi enormne zaljubljenosti. Samo je moj prag tolerancije bio nizak za neke i suprotno.

Bitno je da se sa nekim mozes osjecati svoj i biti ono sto jesi, biti siguran u nekoga i imati povjerenja sa debelim pokricem. E sad jednog dana kad upoznam decka kooljom koji ce me nadopunjavati i ciniti me boljom osobom, u kojeg cu imati jako puno povjerenja, sa kime cu se osjecati sigurno, cije me carape na podu nece zivcirati, vec cu ih bez beda pokupiti jer je on takav sav slampav, sa kojim se necu svadati oko nebitnih stvari i uvijek cemon raditi kompromise. E sad takav netko tko je kompatibilan samnom je jako rijedak primjerak i jos ga nisam nasla. Jel vjerujem da postoji?
Pa isreno vjerujem jer ako imam par super frendica sa kojima se mogu i posvadati i biti ja i koje me toleriraju i ja njih unatoc nekim bedastocama, ona stvarno vjerujem da i postoje osobe sa kojima mogu na isti nacin biti kompatibilna u ljubavnim sferama.
Sa nekima vise, sa nekima manje.
Isto kao i kad imas najveci problem u zivotu i nenadanu dramu, koga bi nazvao prvog? Koju frendicu? A ako se ona ne javi, koga drugoga? Isto tako vrijedi i za decke.
Upoznas nekoga koga mozes tolerirati, ali mu nesto fali, a opet prije ili kasnije naletis na nekoga kojem ce nesto manje faliti i tako dalje i tako dalje sve dok odrastanjem ne shvatis kakvu osobu zelis. A jednom kad znas sto zelis, vrlo lako ces i prepoznati onoga koji ce ti to i pruziti, tu maksimalnu korist.
Electrolitika is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 21:27   #1909
Quote:
Sila nečista kaže: Pogledaj post
ima puno riba u moru hahah
Pa na sreću ima

Na svijetu ima koliko, blizu 4 bilijuna muškaraca... zamisli koliko ih među njima mi mora biti kompatibilno... pa nisam baš tolika rospija da je samo jedan
__________________
I don't think anybody that has a brain can really be happy. What is there really to be happy about? You tell me.
Aorewa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 23:15   #1910
samo se nadaj da nije kinez
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 23:17   #1911
oni koji si žele sresti srodnu dušu nisu ni svjesni što si zapravo žele...
__________________
In Memoriam Nevenka Maras aka Nela Eržišnik 1922-2007
http://www.youtube.com/watch?v=AOUpARDUd9M
Carica Hrdalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 23:37   #1912
Vjerujem da postoje. Samo treba takvo što sresti.

natipkano sa samsunga s3 :Đ
__________________
The truth is you don't know what's going to happen tomorrow. Life is a crazy ride, and nothing is guaranteed.
lexi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 23:39   #1913
Quote:
Carica Hrdalo kaže: Pogledaj post
oni koji si žele sresti srodnu dušu nisu ni svjesni što si zapravo žele...
Upravo to. Idealiziraju previse i , pa sa vremenom kad se razocaraju pocnu spustati kriterije. Umijesto da si posloze stvari u glavi i shvate sto ustvari zele i traze i drze se toga. Mislim da se sa godinama kriteriji trebaju dizati, a ne spustati.
Electrolitika is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 00:49   #1914
Quote:
ProstNick kaže: Pogledaj post
da, ako pod srodnom dušom podrazumijevamo osobe koje su što više slične nama samima, dakle što manje različitosti, tim bolje.

ne, ako pod srodnom dušom podrazumijevamo da je nailazak na osobu sličnu nama nešto kao sjesti s princem na konja i odjahati u romantičan suton.
a šta ako je neko takav unikat da mu nema niko sličan nigdje ?
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 00:54   #1915
Quote:
Salvat0re kaže: Pogledaj post
Steta :/
pogotovo ako su u rodu....
Complicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 02:22   #1916
Quote:
Carica Hrdalo kaže: Pogledaj post
oni koji si žele sresti srodnu dušu nisu ni svjesni što si zapravo žele...
da prostis ovo je bulšit

netreba nekome 100% srodne sebi duse
ali vec 60-70% ako ima ga/ju cini srodnom

i to je vec dobra veza

a ovaj dole sto trntlja da treba znati specificno sto netko hoce
taj nikad nece bit sretan jer ce bit Lovac protiv Lovine
to su trofejisti
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 09:23   #1917
Naravno da ne postoje srodne duše, postoje samo više i manje kompatibilne osobe, a najčešće ni ti kompatibilni nisu ustvari kompatibilni nego samo ostavljaju takav privremeni utisak.
Moraxella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 09:35   #1918
Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post
a šta ako je neko takav unikat da mu nema niko sličan nigdje ?
tom je "unikatu" percepcija sebe sjebana. poradit na tome.
ProstNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 09:55   #1919
ne vjerujem da postoje srodne duše.
postoje duše koje si više ili manje odgovaraju. ako nam netko baš jako jako odgovara, njega možemo nazvati srodnom dušom, no uvijek postoji šansa da nam netko odgovara još više.
ali ne moramo tražiti baš idealnog partnera. možemo naći nekoga tko nam dovoljno odgovara i njega malo 'popraviti' da nam postane idealan. tada ga se pogotovo nećemo lako odreći kad znamo da smo i mi svoj trud uložili u taj odnos.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 09:59   #1920
A jel' itko ikad razmišljao o tome da je naša srodna duša možda rođena u krivom vremenu?
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:51.