Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2014., 18:47   #8201
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
Svakako mu umijesi unutra i bočicu Dulcolaxa.
trebala sam
__________________
Be fucking awesome
So I cross my heart, kill my desire..
This is what you get when you play with fire!
Boo is offline  
Old 02.09.2014., 18:48   #8202
ovo su hororci, ne vjerujem koliko toga ima, pošast
Maddie is offline  
Old 02.09.2014., 19:07   #8203
Quote:
Velociraptor kaže: Pogledaj post
O!

Benzin, dizel, 4 ili 6 cilindara?
Benzin, 4 cilindra

Da nebudemo skroz off:

Moj je dragi mrzijo moje auto iz dna duse. Tek mu je to preslabo (govno vozi BMW M3 pa je on nesto bolje), tek premalo, tek pre bucno..

Jednu vecer idemo prvi puta mojim autom negdje.

On: kako se mrzim voziti u kutijama
Ja: obozavam svoj autic, neznam po cemu je kutija
On: pa pogledaj ga, kao da si ga u kinder jajetu dobila i sklopijo ga neki retard
Ja: bas me briga meni je super

Naljutilo ga sto se nedam isprovocirati pa se kao uvijek podemoni i spolno mi opci sa mozgom, bubrezima i jetrom.

On: jel znas ti kakvi se ljudi voze u kabrioletima?
Ja: ljudi kao i svi ostali jbt
On: ne, nego preseratori i idioti
Ja: znaci ja sam idiot?
On: pa jel vozis kabrio?
Ja: vozim
On: pa sta si onda?
Ja: .....
On: reci mi sta si onda??? (Dere se)

Sutim jer znam da ce biti inace sranja. Suti i on. Sve dok se netrebam skinuti sa autoputa a neznam na koji silaz moram. On zna. Progutam ponos i pitam ga.

Ja: gdje se moram skinut?
On: ....
Ja: daj promasit cemo ajde plz bla bla
On: .....
Ja: daj ajde molim te.. Jel ovdje?
On: reci sta si?
Ja: molim?
On: pa reci cu ti koji silaz kada mi kazes sta si
Ja: neznam sta mislis, kako sta sam?
On: vozis kabrio i to znaci da si...

Jebem sve, i sebi i njemu i kinder jajetu i autu i jebenom silazu. (Naravno u mislima) cini mi se da bi prije crkla nego sto bi ovaj razgovor dovrsila!

On: idemo kuci, nije mi vise do izlaska
Ja: idiot (jebem si sve po spisku)
On: tko je idiot?
Ja: ja
On: silaz ti je tu za 7 km
__________________
Be fucking awesome
So I cross my heart, kill my desire..
This is what you get when you play with fire!
Boo is offline  
Old 02.09.2014., 19:10   #8204
Quote:
BooBaby kaže: Pogledaj post
On: idemo kuci, nije mi vise do izlaska
Ja: idiot (jebem si sve po spisku)
On: tko je idiot?
Ja: ja
On: silaz ti je tu za 7 km
Maddie is offline  
Old 02.09.2014., 19:33   #8205
Booo...kraljica si
teac-tascam is offline  
Old 02.09.2014., 19:57   #8206
Pročitala ovo sve od Boobaby, jako interesantno, ali bome što sam dalje čitala činilo se previše bolesno čak i za ovaj šupendarski topic, to je baš bilo kao opisivanje zla, sadomazohizam.
Moraxella is offline  
Old 02.09.2014., 21:06   #8207
Quote:
en galen tjej kaže: Pogledaj post
... kad mi prigovori za nesto ja mu skresem, ajde malo treniraj tamo jer ako ne budes dobro izgledao onda sam definitivno popusila jer nemas nista.... kad mu se ne dize onda mu velim da ce morat postat bogat da to kompenzira....ne propustam priliku naprvit scene kad prica o curama i da mu naglasim kakva je kurva... na izjavu da ne koristi kondom sam rekla fuj jebote i jos sam te i popnula!!! i tako nema kod nas plakanja moljenja i svadja.... nikad... mi si izdaleka krknemo sta imamo.... doduse on ima izjave ako ne stesem stanje guzice da ce me ostavit onda ja kazem a sta onda ima iza tvojih rijeci ako ti je tako lako reci da ces ostaviti....
onda ima parole kako mi nismo u vezi jer je to vise od veze svaka budala ima vezu... a onda ja kazem kako su meni rijeci zivi k**** djela se racunaju a ja ne vidim ista od dijela samo neke suplje price...a onda s druge strane me okolo predstavi kao curu... iskren je sto se tice sto god ga se pita pa koliko god to usrano bilo.... nema takta pa prosere gluposti....a onda opet svaki dan smo zajedno, od dana kad smo se upoznali...svaki dan....sto god bilo vidimo se... najvise me smeta i boli sto ja znam svoju vrijednost i onda dopustim da mi to radi, samo sto ja njemu kazem ajde ne manupuliraj nisam ti ja mutava da me motas, prolazi ti jer ti dopustam a znaj da znam.... ili ako mi krene reci nesto fizicki da mi kresne samopouzdanje onda mu fino objasnim da to prica nekom supljikavom, da moje samopuzdanje nikad nije bilo ni u guzici ni sisama i da kod mene to ne djeluje....
mislim da i on vidi da se tu nema sta puno zajebavat ali mu je izazov to da mu ne dopustam da me skroz podcini.... manipulacija ni meni nije strana, jer nahranim mu ego da dobijem sta hocu iako mi se ne dijele komplimenti i ne laska niti mi u tom trenutkuizgleda toliko jebozovno, ali znam na sta pada pa koristim...

kad razmislim trebala sam na psihologiju stavit a ne na supendare.... jer definitivno sam luda u glavi
Du borde verkligen tänka om...
Zbilja bi se trebala zamisliti. Ovo što ti pišeš nije supendarstvo, nije smiješno, nije veza...
To je mržnja i netrpeljstvo.
Rat.
Bolest... Cancern
Prejadno
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 02.09.2014., 21:14   #8208
Quote:
BooBaby kaže: Pogledaj post
Benzin, 4 cilindra
E, da si uzela 6 cilindara, kosto si trebala(lijepi zvuk za vožnju sa spustenim krovom) ne bi se nikad srela sa tom nesrećom, jer bi više novca trošila za bengu i ne bi toliko izlazila vani

BTW, tvoj bivši se lijepo uklapa u stereotip vlasnika BMW M3

Drago mi je da si se izvukla iz toga, premda mi je nevjerovatno da si ga uopće trpila duže od 15 min
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Old 02.09.2014., 22:07   #8209
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
Du borde verkligen tänka om...
Zbilja bi se trebala zamisliti. Ovo što ti pišeš nije supendarstvo, nije smiješno, nije veza...
To je mržnja i netrpeljstvo.
Rat.
Bolest... Cancern
Prejadno
slažem se.
i onda još izjavi ovo: "onda ima parole kako mi nismo u vezi jer je to vise od veze svaka budala ima vezu..."
sanjita is offline  
Old 02.09.2014., 22:49   #8210
BooBaby jako mi je žao što si sve to morala pretrpjeti
Nadam se da si sada pametnija i da nećeš više nikom dopustiti da se tako ponaša prema tebi
__________________
Ako izgleda kao mačka, ako miriši kao mačka i ako se glasa kao mačka, onda je to mačka.
sunnyah is offline  
Old 02.09.2014., 23:41   #8211
Quote:
BooBaby kaže: Pogledaj post
cut
Kriste isuse sveti, kakva osoba moras biti da si ovo dopustis ? U kojem paralelnom svemiru moras zivjeti da te okolina i rodbina ne nauci kakvom takvom dignitetu ..
Legion90 is offline  
Old 02.09.2014., 23:49   #8212
Quote:
Legion90 kaže: Pogledaj post
Kriste isuse sveti, kakva osoba moras biti da si ovo dopustis ? U kojem paralelnom svemiru moras zivjeti da te okolina i rodbina ne nauci kakvom takvom dignitetu ..
Boli je kurac, fura Eosa

Salim se malo Boo, nadam se da ces naci muskarca koji se nece odnositi prema tebi kao troslojnoj Zewi, jer ti to zasluzujes

Tapatalk
Newbie28 is offline  
Old 03.09.2014., 00:24   #8213
Quote:
BooBaby kaže: Pogledaj post
Predobro

Nemam ja nista takvo. Imam kriz u katolickom obliku. 2 x 5 cm, izmedju ramena. Crn, nista nepise i nema ni krunice
sta se opravdavas odmah?..trebala si ga okititi krunicom i hrvatski grbom..cisto da ovaj pukne od smijeha..da vidi mene izdalo bi ga srce
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Old 03.09.2014., 06:28   #8214
Quote:
BooBaby kaže: Pogledaj post
E da, kada smo kod smisla za pisanje. Nemojte zamjeriti na mom losem hrvatskom. Dijasporka sam, nisam odrasla u HR
Ah, sad kužim. Dobro izražavanje, malo zbrčkano pisanje (ali ne puno). Hint: stavljaš "j" između i i a (zmija), i i e (napije), i i u (naliju), ali ne i između i i o. Znači, ševio, a ne ševijo. Za č/ć, ije/je te neću daviti, to većina ljudi brka bar tu i tamo, ali "ijo" pišu samo djeca u prvim razredima osnovne i roditelji onih nogometaša što se zovu Marijo, Darijo i sl.

Sori na digresiji, morala sam. Da se ne desi da ženi odbiju molbu za posao jer da je nepismena. Znam gdje su vrata, idem
mmarinam is offline  
Old 03.09.2014., 07:07   #8215
Quote:
BooBaby kaže: Pogledaj post
Pokazem vam kako se radi
Ček' malo, došla si i do slave s njim? Di je ta epizoda!
__________________
#sprehitisemiro
#nedajsefico
robot jura is offline  
Old 03.09.2014., 09:02   #8216
Quote:
Ashton66 kaže: Pogledaj post
A gle, ima jos toga, ali gledam ovo i vidim sto je tebi bitno: Da je nabildan (inace, cinjenica jeste da bildanje, ako se radi na pravi nacin dovodi do umora), lijep, te da vidis povremeno k...

Ne kazem da je on prilika kakva se rijetko nade, ali i ti sama imas standarde koji ti donose upravo takve tipove. Iz toga zakljucujem, nije on kriv sto je takav, ali jeste tvoj problem sto tebe smeta sto je on takav. Na kraju krajeva, ti si ga izabrala.

I da, jako mi fali... facepalm hocu reci.
to nema nikakve veze, jer nije uopce moj tip...svi prije njega su bili mrsavci stvar je stava i ponasanja i sarma nisam na osnovu izgleda nista birala...(a ocito ni drugih vrijednosti)

a na kraju - da sve price ovdje su da ga je supendara izabrala, niko je nije puskom natjerao na takvog, pa ono izjava ti nema bas smisla

@september - det vet jag, men vad ska jag göra?

tako je kako je i sad motam u limbu... ovih situacija cini se puno, ali s obzirom na broj provedenog vremena, vecina vremena je mirna dosadna, pred tv-om, u setnjama, zajednicka vjezbanja...ima i romantike nije da nema... ali na neke kardinalne stvari meni svi alarmi gore i pale se a ja ih samo gasim, kao poslje cu reagirat.... i reagiram... ali ... ne znam... ostavit cu tako neko vrijeme, ako se stvari ne poprave, otici cu koliko god bilo tesko
en galen tjej is offline  
Old 03.09.2014., 09:04   #8217
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post
slažem se.
i onda još izjavi ovo: "onda ima parole kako mi nismo u vezi jer je to vise od veze svaka budala ima vezu..."
tipicna plejer frazetina, procitala sam takvih tu koliko hoces mozda ima neki kurs di ti kurvisi to kupuju pa prodaju
en galen tjej is offline  
Old 03.09.2014., 10:31   #8218
Quote:
teac-tascam kaže: Pogledaj post
Booo...kraljica si
Ima ovdje i bolih prica

Quote:
Moraxella kaže: Pogledaj post
Pročitala ovo sve od Boobaby, jako interesantno, ali bome što sam dalje čitala činilo se previše bolesno čak i za ovaj šupendarski topic, to je baš bilo kao opisivanje zla, sadomazohizam.
tako sam se i osjecala u toj vezi

Quote:
Velociraptor kaže: Pogledaj post
E, da si uzela 6 cilindara, kosto si trebala(lijepi zvuk za vožnju sa spustenim krovom) ne bi se nikad srela sa tom nesrećom, jer bi više novca trošila za bengu i ne bi toliko izlazila vani

BTW, tvoj bivši se lijepo uklapa u stereotip vlasnika BMW M3
Eeeh da nije bilo love za 6 cilindara

Od tada zaobilazim likove sto vozu M3

Quote:
sunnyah kaže: Pogledaj post
BooBaby jako mi je žao što si sve to morala pretrpjeti
Nadam se da si sada pametnija i da nećeš više nikom dopustiti da se tako ponaša prema tebi
Jesam Hvala ti

Quote:
Legion90 kaže: Pogledaj post
Kriste isuse sveti, kakva osoba moras biti da si ovo dopustis ? U kojem paralelnom svemiru moras zivjeti da te okolina i rodbina ne nauci kakvom takvom dignitetu ..
Znas ti na kojoj si temi?
__________________
Be fucking awesome
So I cross my heart, kill my desire..
This is what you get when you play with fire!
Boo is offline  
Old 03.09.2014., 10:34   #8219
Quote:
Newbie28 kaže: Pogledaj post
Boli je kurac, fura Eosa

Salim se malo Boo, nadam se da ces naci muskarca koji se nece odnositi prema tebi kao troslojnoj Zewi, jer ti to zasluzujes

Tapatalk
Neznam kakvu ulogi igra sto vozim.. ja sam ovdje samo da ispricam svoju pricu

boldano:

Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
sta se opravdavas odmah?..trebala si ga okititi krunicom i hrvatski grbom..cisto da ovaj pukne od smijeha..da vidi mene izdalo bi ga srce
Neopravdavam se nego nisam ni ja fan takvih tetovaza

Quote:
mmarinam kaže: Pogledaj post
Ah, sad kužim. Dobro izražavanje, malo zbrčkano pisanje (ali ne puno). Hint: stavljaš "j" između i i a (zmija), i i e (napije), i i u (naliju), ali ne i između i i o. Znači, ševio, a ne ševijo. Za č/ć, ije/je te neću daviti, to većina ljudi brka bar tu i tamo, ali "ijo" pišu samo djeca u prvim razredima osnovne i roditelji onih nogometaša što se zovu Marijo, Darijo i sl.

Sori na digresiji, morala sam. Da se ne desi da ženi odbiju molbu za posao jer da je nepismena. Znam gdje su vrata, idem
Realy? Morala si to ovdje nabrzinu doc napisati?

Maternji jezik mi je njemacki, hrvatski sam naucila samo usput. Ja sam ovdje rodjena i bez obzira na tvoje debilne komentare sam ponosna sto znam i ovoliko hrvatskog koliko znam.

Za boldano: Ja molbe necu nikada morati pisati na hrvatskom. Nepismena nisam, niti glupa. Samo hrvatski nikada nisam ucila. Ali lijepo od tebe sto upadas na ovu temu samo da bi mene nazvala nepismenom.

Quote:
robot jura kaže: Pogledaj post
Ček' malo, došla si i do slave s njim? Di je ta epizoda!
Ta epizoda je na kraju moje divne veze. Ako budem ovdje dalje pisala bice i ta epizoda.
__________________
Be fucking awesome
So I cross my heart, kill my desire..
This is what you get when you play with fire!
Boo is offline  
Old 03.09.2014., 10:59   #8220
Quote:
BooBaby kaže: Pogledaj post
Ako budem ovdje dalje pisala bice i ta epizoda.
Pliz!

Nemoj se ljutiti na mmarinam, nije ništa loše mislila. Ne kaže ona da si nepismena, nego se boji da te netko drugi ne bi takvom smatrao.
__________________
#sprehitisemiro
#nedajsefico
robot jura is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:17.