Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2006., 22:31   #41
Quote:
žirafica kaže:
na to sam i ja ciljala kad sam ju pitala da mi kaze "definiciju" veze, koja je kao opcepoznata

ak se s nekim ne vidis svaki dan onda nisi u vezi

Ma neee, zirafice. To vec prelazi u brak, a to bas i nije obiljezje veze.
Ne od 0-24 gledati jedno u drugo, ali ne bas i da si komada vidim 2x mjesecno. Pa hebo te, onda imam vise zajednickog sa svojom prodavacicom u ducanu neg s komadom.
clipp is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 23:24   #42
Quote:
clipp kaže:
Ma neee, zirafice. To vec prelazi u brak, a to bas i nije obiljezje veze.
Ne od 0-24 gledati jedno u drugo, ali ne bas i da si komada vidim 2x mjesecno. Pa hebo te, onda imam vise zajednickog sa svojom prodavacicom u ducanu neg s komadom.
sad si od "samo vikendom" vec dosla na 2 puta mjesecno...
pa nije isto...

ma meni je samo bilo zanimljivo kak si napisala:

Quote:
clipp kaže:
Veze na daljinu su puste price.
To onda nisu veze.
Tocno se zna "definicija" veze.
ono, kao da je to tak i nikak drugacije, zato sam te pitala za definiciju veze...
ono sto je tebi veza, meni mozda nije, i obratno
__________________
"Zbog slabog interesa bolje sutra se otkazuje"
žirafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 23:25   #43
Quote:
clipp kaže:
Nije rijec o vezivanju pupcanom vrpcom za Boga miloga, vec o vezi na daljinu.
Na kraju krajeva, obrati paznju na to koliko je ljudi u partnerstvu u svome gradu i blizoj okolici a koliko onih New York-Zagreb, te koliko one prve a koliko one druge veze opstaju.
No, sve je relativno, jer na kretena mozes naletjeti i u najblizem susjedstvu.
e pa čuj ovo.. ja znam više parova čija je veza bila na daljinu a da imaju više razumjevanja jedno za dugo nego parovi koji se svaki dan "kao" cmakaju na klupi u parku... i znaš što ću ti reć. nije pitanje dali si u vezi na daljinu nego s kim si u vezi.. i to ti daje odgovor na pitanje da li veza može uspjeti? a veza na daljinu može uspit ukoliko oboje žele da uspije.

Provjereno!!
eritrea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 23:52   #44
'PASTRVE, Nisam pastrva.'

--ako ti nisi pastrva, nisam ni ja zubatac onda...


ps. meni je zanimljivo kako na svim opcim forumima svi su u seks forumu. si na to mislila pod 21 stoljece?
Superly Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 23:55   #45
Pa hebo te, onda imam vise zajednickog sa svojom prodavacicom u ducanu neg s komadom. -- kako bi muski rekli: i sito i rešeto.
Superly Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2006., 00:00   #46
inace pomorac je otkri i Ameriku, samo da znas.
Superly Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2006., 00:05   #47
Quote:
eritrea kaže:
e pa čuj ovo.. ja znam više parova čija je veza bila na daljinu a da imaju više razumjevanja jedno za dugo nego parovi koji se svaki dan "kao" cmakaju na klupi u parku... i znaš što ću ti reć. nije pitanje dali si u vezi na daljinu nego s kim si u vezi.. i to ti daje odgovor na pitanje da li veza može uspjeti? a veza na daljinu može uspit ukoliko oboje žele da uspije.

Provjereno!!
e upravo to
ustalom bitnija je kvaliteta neg kvantiteta...
__________________
"Zbog slabog interesa bolje sutra se otkazuje"
žirafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2006., 00:13   #48
naravno da je moguca.
al moguca je i telekineza.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 12:18   #49
Quote:
Grololom kaže:
Imam 30 godina, i vec jednu curu volim skoro 9 godina, i mogu ti reci da radi..
Ona je slovakinja, trenutno radi u njemackoj, upoznali smo se pred puno puuuno godina, mladost ludost sam znao reci onda, i nisam htio nista zaozbiljno, i uvijek sam trazio i imao neke druge veze, da bi se na kraju ispostavilo da to nije to, srce me stalno vuklo k njoj, prvenstveno sto takvu osobu nisam jos u zivotu upoznao, nedavno se doselila u hrvatsku, ali kakva je nasa administracija, papire za posao nije mogla dobiti u 6 mjeseci, i ponudilo joj se da se vrati na staro mjesto u njemackoj, i odlucila je to prihvatiti.. Bilo je kao da se rastajemo, svjesni sto to nosi, ali egzistencija te prisiljava da doneses neke odluke u zivotu koje ostavljaju traga na srcu...
Uglavnom, opet smo razdvojeni, vidimo se jednom na mjesec, i jedva cekam taj trenutak kada je ugledam, za to jednostavno ne postoji logicko objasnjenje, jer me nista drugo ne ispunjava..
Plan za dalje je da se ja spremam k njoj, i u roku godine dana cu to i napravit, trenutno ucim njemacki, i vjeruj, najsretniji sam covjek na svijetu, imam svoju ljubav, moje srce kuca i za nekog drugog..
Go for it, ako stvarno osjecas da je to to..
Morate biti jako iskreni, tu ne postoje second thaughts, nekad se emocije toliko uzburkaju, cini ti se da se sve rusi... Ali vrijedi..
Sretno.
..zato kad je tu, znaš iskreno cjeniti svaki njen zagrljaj..
p.s. Ich lehrne Deutsch auch :-)
__________________
jupilica.blog.hr
eritrea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 17:49   #50
jooj, ali zna biti tako teško.
kad je bilo tko u lošoj fazi, tak je teško sve to preko telefona, maila...
kad nije moguć pogled, zagrljaj, poljubac...
evo meni je sad baš tako
__________________
do not forget to have fun at work
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 18:00   #51
Super. Godinu dana sam u takvoj vezi. Jedino sto je skupo odrzavati takvu vezu - pozivi, sms, putovanje.
Ma u principu ti sve zavisi kakav si tip osobe, i tvoj partner takoder. Ako nekoga stvarno volis, sve je ok.
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 21:58   #52
nažalost ne ;( jer sam iskusila to..kad pogledam samo imam loša iskustva..life is cruel
obicna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2006., 16:00   #53
dobro obicna? ona je infra-red. sta se ti imas opce s njome usporedivati ehhe
Superly Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2006., 15:03   #54
ja sam se upravo udala za svoju 6 godisnju vezu. susreti jednom mjesecno, malo cesci telefoni. i GENIJALNO je...imas svoj zivot, ides van, imas frendove i svoju zanimaciju, a uz to i nekog tko te voli! i mnoge moje prije imaju takve veze, al mi nismo nekakvi tipovi pijavica koji moramo plazit non stop po svojim curama/deckima da bi nam veza bila kvalitetna.....
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2006., 15:37   #55
Quote:
tadukepa kaže:
ali tu su vječite sekiracije jer ne znaš šta radi 80% vremena kad niste skupa.
ako će te neko varat, varat će te i ako živite skupa
je da je lakše imat povjerenje u nekog kad je tu, blizu, kraj tebe svaki dan, al ako nekog voliš, virovat ćeš mu šta (ne)radi
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2006., 15:46   #56
znan osobu koja je dugo godina imala ljubav u njemačkoj.
sad je opet godinama u vezi na daljinu, al kojih 400 km.

i sama prolazin kroz to, mada je moja udaljenost mala.
ne želin i nemogu ga otpisat samo radi daljine.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2006., 15:46   #57
Probala sam par puta bit u "vezi" na daljinu, al nije islo.
Cim nema mogucnosti spontanih susreta, nista. Bla-bla-blablanje na telefonu ne znaci vezu za mene.
Ne kazem da ljudi i u vezi na daljinu nemaju blizinu, imaju je. Al ja ne mogu bez bliskosti. A i nemam taj mehanizam da se podesim na "super mi je s tobom" u dogovorene dane vidjanja.
Imam poznanika koji su sretni u vezama na daljinu, oni ponosno nose taj osjecaj da imaju nekoga, a u stvari ga zamisljaju vise nego sto ga imaju. A sto ce, mace male... virtualizam rulz nekom
__________________
kopriva ne prži kad je dobro stisneš
plaza is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2006., 16:09   #58
Quote:
plaza kaže:
Probala sam par puta bit u "vezi" na daljinu, al nije islo.
Cim nema mogucnosti spontanih susreta, nista. Bla-bla-blablanje na telefonu ne znaci vezu za mene.
Ne kazem da ljudi i u vezi na daljinu nemaju blizinu, imaju je. Al ja ne mogu bez bliskosti. A i nemam taj mehanizam da se podesim na "super mi je s tobom" u dogovorene dane vidjanja.
neki ljudi se ne olade od druge osobe zato šta ta osoba nije fizički uz njih
ti se oladiš, postane ti isprazno. jebiga nismo svi isti.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2006., 16:11   #59
Quote:
t.star kaže:
jooj, ali zna biti tako teško.
kad je bilo tko u lošoj fazi, tak je teško sve to preko telefona, maila...
kad nije moguć pogled, zagrljaj, poljubac...
evo meni je sad baš tako
da
moraš nečiji glas i riči dignit na tu razinu da djeluju na tebe ka zagrljaj. a to je teško, da ne kažen nemoguće.
al nekako zadovoljiš se i time.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2006., 12:21   #60
Moze se to, moze, samo sto stvarno trebas imat strpljenja i zivaca.
Ja sam imala vezu na daljinu...i to na kakvu daljinu! Relacija Brazil (on)-London (ja).
I eto....izdrzali smo. Sad zivimo zajedno ima vise od godinu dana.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:48.