Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2006., 12:22   #81
i moja je zavrsila brakom. 6 godina povremenih susreta distanca 1200km.
PS nikada nismo zivjeli zajedno i od pocetka smo odvojeni
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 18:10   #82
bila i ja u vezi na daljinu....distanca 3000 km. jako tesko mi je nekad bilo..ali imala sam 21 godinu, svu svoju ljubav dala, cijeli svijet je bio moj :-) prekrasno nesto... on je imao 25 godina..bili smo ludi jedno za drugim, htio je doci u Hrvatsku. ali realnost je imala druge planove i daljina nas je i razdvojila jer prebolno je bilo oboma. evo proslo je 6 godina...toliko se nismo vidjeli. cujemo se ipak s vremena na vrijeme.jos se tlačimo obostrano, jos se volimo, znamo to oboje duboko u sebi.... on ce uvijek biti 'on', a svi koji su dosli poslije njega su svi 'drugi'. zauvijek smo vezani necim posebnim...necim sto se ne moze rijecima objasniti, ali se itekako osjeca. mozda nikad necu preboljeti njega....mada voljela bih da nisam u pravu.

veza na daljinu moze opstati, znam dosta slucajeva... obicno propadaju jer jedno ne zeli 'zrtvovati se' sto znaci preseljenje... ne treba biti sebičan i ako je ljubav prava onda ju treba i cuvati... sve je moguce u zivotu, samo treba malo dobre volje :-)
__________________
Optimism's my best defense...
baby jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 15:20   #83
Evo ja sam već duže vrijeme u takvoj vezi.
Potrebno je mnogo truda,a to znači strpljenja,povjerenja,posjeta,jako puno telefonskih razgovora...
Ali da,može ići.
I BEZ SEXA,dobro ne baš redovitog.
Bitchka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2006., 09:15   #84
Ma joj koja veza na daljinu to su gluposti to su naivčine koji to tvrde da postoji ... to se odna mora zvat nekako drugačije ali to veza nije jer trebaš osobu poznavat cijeli period a ne samo kada se pripremi tih 1 ili dva dana kada dođe do tebe ono... njam njam bum bum i bok .. to bih ja nazvao " SMS -aj, doputuj ugosti se, sexaj se i odputuj " . A ono kada si u k... kada si lud od posla kada ti se niš neda to ta osoba ne pozna ...

TO su priče za malu djecu do 14 godina, ostali koji u to vjeruju su debilčine sorry ..
markozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2006., 16:22   #85
Quote:
markozg kaže:
A ono kada si u k... kada si lud od posla kada ti se niš neda to ta osoba ne pozna ...
jesi siguran?
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 19:11   #86
nekak mi se cini da sam se polako pocela uplitati u nekaj kaj bi moglo zavrsiti vezom na daljinu...
__________________
"...so when you hear this autumn song remember, the best times are yet to come..."
tockicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 19:44   #87
i ja sam imala dečka na daljinu... ali sam ga ostavila zbog drugog i sad mi je strašno žao ali smo još uvjek dobri prijatelji
*JeŁy* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 21:18   #88
Pošto je kod nas loša ekonomija, nitko to ne može novčano podnjeti... Čuj nju Zg-Krk? Nećeš ti daljine... Što je s onima Toronto-ZG.[/QUOTE]

Peru-Zagreb
Enalaprila is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 18:19   #89
Veza NA DALJINU???Apsolutno da, bar u mom slučaju, eto smo 3 godine u takvoj vezi isada smo se odlučili skrasiti, samo nemoj ako nisi spremna na žrtvu.........inače veliko <DA> ali s tim da ne prođe dan a da se ne čujete........svaki dan i po potrebi više puta..... dobro dođe mali odmor, ali samo mali.........
sia_28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 17:12   #90
Eto, moja se veza pretvorila u vezu na daljinu... Eto, dokaz da nikada ne smiješ reći nikada (kao ja na početku ovog topica...)

A viđat ćemo se jednom u dva - tri tjedna...

Meni on kronično nedostaje.

Nemam pojma kako će to sve biti, tješi me što iza nas ipak imamo razdoblje tijekom kojeg smo bili više zajedno i mogli se bolje upoznati...

A i ovo može trajati najviše 8 mjeseci...

A fali mi za poludit...
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 21:36   #91
Imam skoro četiri godine iskustva sa takvom vezom.
Volim ga (makar sam prekinula iz jednog potpuno drugog razloga koji nema veze sa udaljenošću).
Nisam imala nikavih problema .... da, strašno mi je falio, uvijek mi je falio, ali današnja sredstva komunikacije (telefon, chat, .....) su mi na neki način kompenzirali njegovo fizičko odsustvo.
Nikada nisam u svojoj usamljenosti (bez da je on uz mene fizički prisutan) poželjela nekog drugog muškarca.
Takva je veza itekako moguća, ali samo ako iskreno volimo i vjerujemo da je to osoba našeg života.
U protivnom .... čemu?
__________________
Bila boja
Svatko biva sam na srcu zemlje proboden zrakom sunca: i začas pada večer.
Bila boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2006., 21:59   #92
Upravo sam izasla iz jedne takve.Trudilismo se spasiti je i nista.Zato prihvati da je to osudjeno na propast.I meni je tesko to prihvatiti ali je tako.
sweetySA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2006., 22:04   #93
Ne mora znacit.
Moja veza na daljinu nakon 3 godine zavrsila brakom
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2006., 22:06   #94
Quote:
sweetySA kaže:
Upravo sam izasla iz jedne takve.Trudilismo se spasiti je i nista.Zato prihvati da je to osudjeno na propast.I meni je tesko to prihvatiti ali je tako.

Mislim da je veza osuđena na propast samo ako točno nije definirano neko vrijeme kada ćete se vidjeti... Ono, može i za 5 god., ali čim znaš točan datum nije bed, lakše je...

Mislim da ova veza nije osuđena na propast zato što će se viđati 2-3 puta tjedno!!!!! Moja frendica ima dečka koji živi 20 min od nje i viđaju se 1/ tjedan. Meni je to strašno, ali njima očito funkcionira.

Ja svog dragog nisam vidjela 6 mj., bile su faze naravno da to nema smisla, ne znamo kada ćemo se vidjeti isl. Usponi i padovi, heheh, ali uskoro moj avion poljeće na drugi kontinent i to na malo duži period!
Enalaprila is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2006., 22:59   #95
Quote:
sweetySA kaže:
Upravo sam izasla iz jedne takve.Trudilismo se spasiti je i nista.Zato prihvati da je to osudjeno na propast.I meni je tesko to prihvatiti ali je tako.
jel tebi propala koja veza koja nije bila na daljinu? imaš moto sve veze su osuđene na propast?
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2006., 23:33   #96
moja takva je zavrsila nakon 10 dana, mislim da je nemoguca...pogotovo ako se nevidite bar jednom mjesecno...zapravo moguce ali onda to nije veza nego glupiranje i na kraju krajeva SOLIRANJE
 
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 10:29   #97
Mogu ali uz puno puno ulaganja...Ali s druge strane manje se viđate, manje svađate, pa možda i duže izdržite!
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 10:51   #98
Quote:
white boy kaže:
moja takva je zavrsila nakon 10 dana, mislim da je nemoguca...pogotovo ako se nevidite bar jednom mjesecno...zapravo moguce ali onda to nije veza nego glupiranje i na kraju krajeva SOLIRANJE

Onda ziher niste bili dovoljno zaljubljeni isl.
Enalaprila is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 11:19   #99
Quote:
Enalaprila kaže:
Mislim da je veza osuđena na propast samo ako točno nije definirano neko vrijeme kada ćete se vidjeti... Ono, može i za 5 god., ali čim znaš točan datum nije bed, lakše je...
castanea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 13:53   #100
Quote:
markozg kaže:
Ma joj koja veza na daljinu to su gluposti to su naivčine koji to tvrde da postoji ... to se odna mora zvat nekako drugačije ali to veza nije jer trebaš osobu poznavat cijeli period a ne samo kada se pripremi tih 1 ili dva dana kada dođe do tebe ono... njam njam bum bum i bok .. to bih ja nazvao " SMS -aj, doputuj ugosti se, sexaj se i odputuj " . A ono kada si u k... kada si lud od posla kada ti se niš neda to ta osoba ne pozna ...

TO su priče za malu djecu do 14 godina, ostali koji u to vjeruju su debilčine sorry ..
Evo samo na osnovu posta mogu dijagnosticirati da ovdje veza na daljinu nije propala zbog daljine kao takve, vec zbog osobnosti jedne od osoba u vezi

On topic: da, naravno da moze funkcionirati. Ima dosta negativnih strana, a ima i nekih pozitivnih, i jako, kao sto su ljudi vec naveli, ovisi o tome kakva si osoba (bez da ovdje mislim ista negativno o ljudima koji to ne mogu). Mozes li biti sama, imas li social network koji ce ti zamijeniti partnera i slicno. I mora postojati nekakav plan kada i kako cete biti zajedno.

Bit ce uskoro 2 godine da sam u vezi na takvu daljinu da su ostale daljine smijesne (dalje, na ovoj planeti, se valjda i ne moze biti), ali uspijevamo provesti oko 5-6 mjeseci svake godine zajedno, zbog fleksibilnih poslova, dobre organizacije i podrske obitelji i kolega, i isplanirali smo kako cemo u skorijoj buducnosti biti zajedno.
__________________
I firmly reserve the right to contradict myself
puffko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:33.