Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2014., 19:04   #1501
Slažem se sa Martian. Mislim sorry, ali kome je sve super u životu i ide mu sve od ruke? Pa da je baš tak, pa onda bi nam bilo dosadno. Jbg, padneš, očistiš prašinu sa sebe i ideš dalje. Dok ne nađeš to kaj tražiš.
__________________
Oni su se smijali meni jer sam drugaciji, a ja sam se smijao njima, jer su svi isti. Bukowski
hefest85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 19:29   #1502
Quote:
unloved28 kaže: Pogledaj post
A hoće to, hoće. Evo još samo pedeset i osam života nakon ovog, pa se možda nekaj i ostvari. Bilo to na daljinu ili blizinu.
issss...kakav je netko pesimista probaj malo optimizma i vjere ubacit,pa da vidiš kad te krene....i na blizinu,i na daljinu
apdejtani is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 22:18   #1503
Quote:
apdejtani kaže: Pogledaj post
issss...kakav je netko pesimista probaj malo optimizma i vjere ubacit,pa da vidiš kad te krene....i na blizinu,i na daljinu
Ne mogu. Odmah dobim migrene čim se probam povoditi za nekim nadama i vjerama. Ubija me očekivanje nemogućeg. A svaki dan živjeti na opijatima nije baš dugoročno rješenje. Ironično je da se osjećam najudobnije i da funkcioniram najefikasnije u tom nazovi "pesimističnom" načinu kada sve doživljavam kao prijetnju. Svi su đubrad, svi su potencijalni plijen kojeg treba utamaniti, ukloniti prijetnju koju predstavljaju, prisvojiti resurse koje imaju i povećati si šansu za opstankom. Ne vjerujem u nikakvu ljudskost ni ljubav jer to nikad nisam iskusila.
unloved28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 07:55   #1504
Quote:
unloved28 kaže: Pogledaj post
Ne mogu. Odmah dobim migrene čim se probam povoditi za nekim nadama i vjerama. Ubija me očekivanje nemogućeg. A svaki dan živjeti na opijatima nije baš dugoročno rješenje. Ironično je da se osjećam najudobnije i da funkcioniram najefikasnije u tom nazovi "pesimističnom" načinu kada sve doživljavam kao prijetnju. Svi su đubrad, svi su potencijalni plijen kojeg treba utamaniti, ukloniti prijetnju koju predstavljaju, prisvojiti resurse koje imaju i povećati si šansu za opstankom. Ne vjerujem u nikakvu ljudskost ni ljubav jer to nikad nisam iskusila.
Thomas Hobbes u modernon svitu.
lussylu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 08:56   #1505
Quote:
unloved28 kaže: Pogledaj post
Ne mogu. Odmah dobim migrene čim se probam povoditi za nekim nadama i vjerama. Ubija me očekivanje nemogućeg. A svaki dan živjeti na opijatima nije baš dugoročno rješenje. Ironično je da se osjećam najudobnije i da funkcioniram najefikasnije u tom nazovi "pesimističnom" načinu kada sve doživljavam kao prijetnju. Svi su đubrad, svi su potencijalni plijen kojeg treba utamaniti, ukloniti prijetnju koju predstavljaju, prisvojiti resurse koje imaju i povećati si šansu za opstankom. Ne vjerujem u nikakvu ljudskost ni ljubav jer to nikad nisam iskusila.
Sa takvim stavom ćeš jako daleko dogurati. Siguran sam da ćeš naći pravog dečka. Jer dečki obožavaju cure koje koje tak "vedro" gledaju na svijet. Pogotovo kad kažeš da su svi "đubrad" i "prijetnja". To je najbolji magnet za dečka kakvom se potajno nadaš. Sretno u svakom pogledu.
__________________
Oni su se smijali meni jer sam drugaciji, a ja sam se smijao njima, jer su svi isti. Bukowski
hefest85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 10:24   #1506
Quote:
hefest85 kaže: Pogledaj post
Sa takvim stavom ćeš jako daleko dogurati. Siguran sam da ćeš naći pravog dečka. Jer dečki obožavaju cure koje koje tak "vedro" gledaju na svijet. Pogotovo kad kažeš da su svi "đubrad" i "prijetnja". To je najbolji magnet za dečka kakvom se potajno nadaš. Sretno u svakom pogledu.
A gle, nikad ne znaš. Ima nas svakakvih. Možda se nekom nadrkanku baš svidi takav njezin pogled na svijet, pa odluče biti pesimistični udvoje.
Martian7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 10:44   #1507
Quote:
leptir kaže: Pogledaj post
kratko i jasno- sta mislite o vezama na daljinu.
mogu li uspijeti,ili su u startu osudjene na propast.
jeste li mozda imali takvu vezu,kakva su vam iskustva-ili se
mozda ne biste nikada u to upustili.

Meni se taj koncept previše ne sviđa. Tj ako je udaljenost preko 70 km po meni ta veza ne moze funkcionirati na način kako bi trebala niti je moguće nešto dogovoriti tak tako (a to je vrlo bitno). Nisam protivnik planiranja ali sa tim putovanjima to sve skupa mi je nekako potpuno fake. Da si godinama u vezi i onda se na 3 mjeseca razdvojite sa 150 km ... ok. Ali da se u startu planira ovakve veza je za mene jednostavno besmisleno, pogotovo ako ziviš u velikom gradu gdje ima puno različitih ljudi.


Sve skupa kada se podvuće crta veza na daljinu mi je kao FF sa puno dopisivanja tj taj efekt se dobiva.
Versatile mind is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 12:32   #1508
Quote:
unloved28 kaže: Pogledaj post
Ne mogu. Odmah dobim migrene čim se probam povoditi za nekim nadama i vjerama. Ubija me očekivanje nemogućeg. A svaki dan živjeti na opijatima nije baš dugoročno rješenje. Ironično je da se osjećam najudobnije i da funkcioniram najefikasnije u tom nazovi "pesimističnom" načinu kada sve doživljavam kao prijetnju. Svi su đubrad, svi su potencijalni plijen kojeg treba utamaniti, ukloniti prijetnju koju predstavljaju, prisvojiti resurse koje imaju i povećati si šansu za opstankom. Ne vjerujem u nikakvu ljudskost ni ljubav jer to nikad nisam iskusila.
Da...još jednom straaašno pesimist.razmišljanje....vjeruješ u ljudskost,i u ljubav jer to nam je svima usađeno u genima...ljudi su društvena bića potrebna ljubavi Ljubav si ti iskusila,u to sam siguran,al problem je u tome što il nije bila "dvosmjerna",il si bila povrijeđena nakraju ....uglavnom da sam u nešto povoljnijoj zdravstv.situaciji i u mogučnosti baš onak iz inata ti bi dokazao,da se čak i uz pravog frenda sve to može promjeniti moj savjet je probaj malo vedrije gledat na svijet uz onu uzrečicu "nakon kiše uvjek dolazi sunce"
apdejtani is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 13:18   #1509
Quote:
apdejtani kaže: Pogledaj post
vjeruješ u ljudskost,i u ljubav jer to nam je svima usađeno u genima...ljudi su društvena bića potrebna ljubavi
Hm, kako to da onda postoje serijski ubojice?

Quote:
moj savjet je probaj malo vedrije gledat na svijet uz onu uzrečicu "nakon kiše uvjek dolazi sunce"
U mojem svijetu nakon kiše uvijek dolazi tornado.

Quote:
hefest85 kaže: Pogledaj post
Sa takvim stavom ćeš jako daleko dogurati. Siguran sam da ćeš naći pravog dečka.
Može teoretski bit i prava cura jer sam biseksualno čudovište. Ali ipak ne bih ja ništa i nikoga, trauma iz zadnje veze sasvim me dokrajčila. Sve to sranje.
unloved28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 12:00   #1510
evo moja vec traje 4 godine... viđamo se svakih mjesec, ali znalo je biti i da bi se vidjeli za dva tjedna ali i 2 mjeseca. Trebala smo početi živjeti skupa sljedeće godine, ali meni je nešto uskrsnulo pa moramo čekati još najmanje dvije godine.. Teško nam je i mrzimo udaljenost i vrijeme između, kada samo čekamo trenutak kad ćemo se ponovo vidjeti.. ali ni on ni ja ne možemo prekinuti jer nam je previše stalo jedno do drugog. I ne znam, i valjda ćemo čekat još dvije godine... živi bili pa vidjeli.
kesica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 11:05   #1511
Mi smo skupa godinu dana. On je u Meksiku, ja sam... pa svuda osim u Meksiku. Priču kako smo se upoznali možete pročitati ovdje, a ja bih voljela popričati s nekime tko živi na tako velikoj udaljenosti jer sam već luda od svega. Volim ga najviše na svijetu, ali ova daljina je grozna. Grooozna
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 14:55   #1512
Quote:
mya_7920 kaže: Pogledaj post
Mi smo skupa godinu dana. On je u Meksiku, ja sam... pa svuda osim u Meksiku. Priču kako smo se upoznali možete pročitati ovdje, a ja bih voljela popričati s nekime tko živi na tako velikoj udaljenosti jer sam već luda od svega. Volim ga najviše na svijetu, ali ova daljina je grozna. Grooozna
Morate imati neki zajednicki plan za buducnost. On kod tebe, ti kod njega, vas dvoje u neko trece mjesto...bilo kakav plan. Ako mislite ozbiljno, naravno. Bez toga nema buducnosti....A ostatak vremena - komunicirati, pricati, Skype, poruke, mailovi....
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 17:32   #1513
Ja sam probo i neslavno je zavrsilo. Islo je 2 godine a onda je polako pocelo da se raspada i polako prepirke su postale ucestalije iako smo se super slagali kad smo bili zajedno.
Ribički pribor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 17:32   #1514
I nakon 3 godine na daljinu smo prekinuli s time da smo bili 2 godine zajedno u istom mjestu.
Ribički pribor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 16:36   #1515
Nemam iskustva, možda sa razlogom. Meni bi to bilo preteško...jako volim biti blizu onog koga volim/sviđa mi se sto god. Previše bi mi falio fizički kontakt ne mislim sad isključivo na sex, nego dodiri, grljenje...
klaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 17:45   #1516
Quote:
klaa kaže: Pogledaj post
Nemam iskustva, možda sa razlogom. Meni bi to bilo preteško...jako volim biti blizu onog koga volim/sviđa mi se sto god. Previše bi mi falio fizički kontakt ne mislim sad isključivo na sex, nego dodiri, grljenje...
Nažalost da... daleko od očiju, daleko od srca
Apsolutno se slažem s boldanim
zayebant is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 18:11   #1517
Quote:
klaa kaže: Pogledaj post
Nemam iskustva, možda sa razlogom. Meni bi to bilo preteško...jako volim biti blizu onog koga volim/sviđa mi se sto god. Previše bi mi falio fizički kontakt ne mislim sad isključivo na sex, nego dodiri, grljenje...

Imam iskustva i bas zbog toga se slazem s navedenim
Tesko je to. I definitivno treba imati neki plan za buducnost takve veze.
__________________
ono sve što znaš o meni
to je stvarno tako malo
*chiara* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 18:32   #1518
Quote:
mya_7920 kaže: Pogledaj post
Mi smo skupa godinu dana. On je u Meksiku, ja sam... pa svuda osim u Meksiku. Priču kako smo se upoznali možete pročitati ovdje, a ja bih voljela popričati s nekime tko živi na tako velikoj udaljenosti jer sam već luda od svega. Volim ga najviše na svijetu, ali ova daljina je grozna. Grooozna
Been there!
Ono u što sam se ja zaljubio je bila iluzija koja ne postoji, a to je vrlo lako napraviti kad je velika udaljenost među vama i kada nikada nisi bio u fizičkom kontaktu s tom osobom.
9 mjeseci kasnije i još traje...preboljenje.
MadAce is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 23:28   #1519
Quote:
MadAce kaže: Pogledaj post
Been there!
Ono u što sam se ja zaljubio je bila iluzija koja ne postoji, a to je vrlo lako napraviti kad je velika udaljenost među vama i kada nikada nisi bio u fizičkom kontaktu s tom osobom.
9 mjeseci kasnije i još traje...preboljenje.
E, moj Maddy... Mani se ćorava posla.
isprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 19:04   #1520
Pozdrav svima prvo ...
veza na daljinu zna bit teška i čovjek zna bit vrlo usamljen ali uz malo truda i puno strpljenja može se , naravno ako obje strane to stvarno misle da mogu i žele ...
ja sam radila u Minhenu i tamo sam upoznala sadašnjeg dečka, počeli smo kao cimeri pa prijatelji pa se sve razvilo u jedan lijep odnos ....
S vremenom ja sam se vratila u Varazdin a on u New Delhi ( Dečko je iz Indije)
Na početku je bilo tesko i razmišljali smo o prekidu ali evo prošlo je 2god. i dalje smo zajedno .
Čujemo se svakodnevno sms, skype, watsapp i održavamo vezu , On dolazi u Hrvatsku koliko može isto tako i ja u New Delhi
( sad ponovo idem za 2 mj tamo).
Često se osječam usamljeno i fali mi taj netko kraj mene ali kad navečer čujem njegov glas ili ga vidim preko kamere sve je nekako bolje osječaj nestane ...
Pozvao me da ostanem tamo sa njim i da se ne vratim za Hrvatsku , tko zna možda ču i ostat ...
Drugima želim puno sreće ako su u takvoj vezi...
anitaAnita93 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:57.