Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2011., 23:51   #4621
stručni ispit prof. rehabilitator

Molim rehabilitatore sa nedavno položenim stručnim da se jave i kažu svoja iskustva...požurite ljudi!
davegahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 11:18   #4622
Oj ,
mene zanima da li netko od vas zna kakav je postupak s diplomskim studijem, u slučaju da se student drugog fakulteta odluči za diplomski na erf-u?
Ima li tko kakva iskustva, kakva je razlikovna godina?
Naime, studiram socijalni rad, u rujnu upisujem četvrtu godinu i odlučujem se kaj ću dalje, tako da razmatra razne opcije.
fuzzija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2011., 02:20   #4623
jel ima možda netko tko je na motivacijskom razgovoru dobio +80 bodova, a da nije volontiorao negdje
aquamarine5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2011., 14:07   #4624
Bok Jer mi može tko od vas objasniti kak na faksu ide procedura oko dobivanja iksice, šifre za studomat itd... Ja sam upisala prvu godinu logopedije ali nam na upisima nitko nije nikaj rekel vezano uz to. Hvala!
Petraa2207 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2011., 14:30   #4625
Quote:
aquamarine5 kaže: Pogledaj post
jel ima možda netko tko je na motivacijskom razgovoru dobio +80 bodova, a da nije volontiorao negdje
ja nisam volontirala nigdje, ali sam otišla na jedan dan u jednu ustanovu da se upoznam s tim svim.. tak sam im i rekla. 100 bodova.
__________________
*You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.*
Ronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2011., 17:41   #4626
Quote:
Ronjaa kaže: Pogledaj post
ja nisam volontirala nigdje, ali sam otišla na jedan dan u jednu ustanovu da se upoznam s tim svim.. tak sam im i rekla. 100 bodova.
eee vidiš tako bi i ja mogla. stvarno imam dobru volju volontirat, al će nas sada stavit u popodnevnu smjenu cijelo vrijeme, tako daa...
aquamarine5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2011., 11:57   #4627
Quote:
aquamarine5 kaže: Pogledaj post
jel ima možda netko tko je na motivacijskom razgovoru dobio +80 bodova, a da nije volontiorao negdje
ja sam volontirala puno, ali nisam to spomenula na razgovoru uopce pa sam dobila 120 bodova svejedno
strumpheta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 17:15   #4628
Ima li netko od studenata logopedije ili rehabilitacije ikakvih saznanja o osobama koje su nakon završenog diplomskog (ili preddiplomskog) otišle raditi/usavršavati se u inozemstvo? Postoje li nekakvi programi razmjene u sklopu preddiplomskog/diplomskog studija? Ciljam prvenstveno na zemlje engleskog i njemačkog govornog područja. Dakle, bilo kakva iskustva s inozemstvom?
nagato4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 19:19   #4629
stručni ispit za profesore rehabilitatore

molim ako netko ima svježe informacije o ovom ispitu (učitelj defektolog),hvala!
davegahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 10:06   #4630
Ja nisam nigdje volontirao i nisam im znao navesti puno udruga, a dobio sam 110 bodova. Mislim, to vam je sigurno +, ali ne mislim da im je to nekakva predispozicija koju student mora imati.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 11:10   #4631
Kakva je ove godine bila navala za smjer "Socijalna pedagogija" na preddiplomskom studiju i koliko se uopće studenata prima na taj smjer?
andro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 21:54   #4632
Na stranici fakulteta objavljen je datum polaganja usmenog i pismenog ispita za DIPLOMSKI studij...da li netko zna može li se s tri godine završenog predškolskog odgoja upisati još dvije logopedije...ili ne?!
TetaVegeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 14:33   #4633
Quote:
fuzzija kaže: Pogledaj post
Oj ,
mene zanima da li netko od vas zna kakav je postupak s diplomskim studijem, u slučaju da se student drugog fakulteta odluči za diplomski na erf-u?
Ima li tko kakva iskustva, kakva je razlikovna godina?
Naime, studiram socijalni rad, u rujnu upisujem četvrtu godinu i odlučujem se kaj ću dalje, tako da razmatra razne opcije.

i mene ovo zanima?
anyone??
hvala unaprijed
ajmeajme is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 22:40   #4634
Quote:
aquamarine5 kaže: Pogledaj post
jel ima možda netko tko je na motivacijskom razgovoru dobio +80 bodova, a da nije volontiorao negdje
Njima volontiranje jest dosta važno kao volontiranje, ali pod time oni podrazumijevaju da si ti upoznat/a sa budućim poslom i znaš što te čeka. Ukoliko ne volontiraš, to nije minus ako ti njima na drugačiji način pokažeš i dokažeš da razumiješ težinu onoga čime se baviš. Preporučam ti da barem posjetiš centre za rehabilitaciju ili probaš kontaktirati s nekim tko ti može omogućiti da dođeš u bliski kontakt s osobama koje imaju poteškoće kojima ćeš se ti baviti u budućnosti

Quote:
andro kaže: Pogledaj post
Kakva je ove godine bila navala za smjer "Socijalna pedagogija" na preddiplomskom studiju i koliko se uopće studenata prima na taj smjer?
Navala je bila velika kao i za svaki smjer, primaju 40 ja mislim, a ne znam koliko ih je upalo izvanredno
__________________
The trick is to keep breathing.
surpassing is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 18:10   #4635
Bok ljudi!!
Ja bih htjela upisati iduće godine logopediju pa imam par pitanja. Čula sam da oni koji su prolazili sa 4 u srednjoj ne mogu upasti na Erf pa me zanima je li to istina?! I taj famozni razgovor, ako mi netko može nešto reći o njemu. Hvala
Nadam se da se vidimo iduće godine!!
Big ben is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 00:23   #4636
Quote:
Big ben kaže: Pogledaj post
Bok ljudi!!
Ja bih htjela upisati iduće godine logopediju pa imam par pitanja. Čula sam da oni koji su prolazili sa 4 u srednjoj ne mogu upasti na Erf pa me zanima je li to istina?! I taj famozni razgovor, ako mi netko može nešto reći o njemu. Hvala
Nadam se da se vidimo iduće godine!!
Laž. AKo ne vjeruješ, prosudi sama još koji put mogućnost točnosti te rečenice.

O razgovoru imaš na zadnjih 20 stranica sigurno puno detalja. Sad da ne bi bilo "a ono neda mi se sve čitati", ne moraš sve čitati, samo ono gdje se spominje razgovor. Trebat će ti sat i pol, ali je veća vjerojatnost da ćeš tako naći odgovor nego da čekaš da netko opet po xyti put opisuje cijelu proceduru.
__________________
Café, pousse-café, cigare.

www.123sonography.com
Alpagueur is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 11:23   #4637
Quote:
Alpagueur kaže: Pogledaj post
Laž. AKo ne vjeruješ, prosudi sama još koji put mogućnost točnosti te rečenice.

O razgovoru imaš na zadnjih 20 stranica sigurno puno detalja. Sad da ne bi bilo "a ono neda mi se sve čitati", ne moraš sve čitati, samo ono gdje se spominje razgovor. Trebat će ti sat i pol, ali je veća vjerojatnost da ćeš tako naći odgovor nego da čekaš da netko opet po xyti put opisuje cijelu proceduru.
Ma znam, ni ja nisam vjerovala.
Sada vidim da o razgovoru ima dosta "literature".
Hvala!
Big ben is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 15:36   #4638
Quote:
Big ben kaže: Pogledaj post
Bok ljudi!!
Ja bih htjela upisati iduće godine logopediju pa imam par pitanja. Čula sam da oni koji su prolazili sa 4 u srednjoj ne mogu upasti na Erf pa me zanima je li to istina?! I taj famozni razgovor, ako mi netko može nešto reći o njemu. Hvala
Nadam se da se vidimo iduće godine!!
totalna laž. meni je prosjek nakraju sve 4 godine bio 4.24 pa sam se upisala kao 10. na listi

Zadnje uređivanje strumpheta : 28.08.2011. at 15:43.
strumpheta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 14:47   #4639
Quote:
TetaVegeta kaže: Pogledaj post
Na stranici fakulteta objavljen je datum polaganja usmenog i pismenog ispita za DIPLOMSKI studij...da li netko zna može li se s tri godine završenog predškolskog odgoja upisati još dvije logopedije...ili ne?!
pozzz ovo i mene zanima al za rehabilitaciju ako tko zna
hvala
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=z2JYc...eature=related ❤✩*♬❤Blue❤✩*♬❤ You were the eyes in the face of fortune I lost my way and I couldn't find you It's like rain falling down Drops of pain hit the ground...
Chynti is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 18:42   #4640
Ja imam par pitanja o faksu.

Upisala sam socijalnu pedagogiju. Ne znam nikoga tko studira to. Zanima me koliko ću tokom studiranja imati slobodnog vremena za nać neki poslić sa strane i je li to uopće moguće. Dakle, kako će otprilike izgledati moj tjedni raspored obaveza na faksu na prvoj godini?
_Terpsihora_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:11.